کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2011
(2010-09-28 ساعت 10:35)مونیکا نوشته:  سلام دوستان . تو تاپیک 2010 که نگاه می کردم بیشترین کیس نامبر 29000 بود که اگوست و سپتامبر مصاحبه داشتن و الان بعضی هاشون منتظر کلیرنس هستند و خدا می دونه چقدر استرس دارند که ما براشون دعا می کنیم. امسال یعنی 2011 شماره کیس ها خیلی بالاتره یعنی 45000 و حالا سوال من اینه که امسال وضعیت اونایی که شمارشون بالاست چی می شه؟؟ آیا امسال کورنت شده های هر ماه نسبت به سال 2010 بالاتر می ره؟؟؟

دوست محترم؛ از مقایسه کارنت شده های ماه اکتبر و نوامبر مشخصه این اختلاف کیس نامبرها مهم نیست و همه کارنت میشن. برای اطلاعات بیشتر ارسالهای این تایپیک رو مطالعه کنید. اشکان عزیز اطلاعات خوبی ارائه کردن.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: AMIN3Y ، najibi ، SH1A2R3
با سلام خدمت همه دوستان مهاجر سرایی .
قبل از هر چیز اگر این مطلب ربطی به این تاپیک نداره لطفا جابجاش کنید. با تشکر.
با کسب اجازه از مدیران محترم میخواهم تجربه ای که برای من گرون تموم شده را به دوستان هدیه کنم . با توجه به مشکلاتی که در ابوظبی برای دوستان در این روزهای آخر پیش اومد و در بعضی از پستها و تاپیکها استرس بچه های 2011 کاملا حس میشه به دوستان توصیه میکنم که استرس و نگرانی رو کنار بزارن و به زندگی عادی خودشون ادامه بدن (کار . تحصیل و ...) نه اینکه زندگی خودشون رو در اینجا متزلزل و هنوز هیچی نشده یه زندگی رویائی تو ذهنشون اون طرف آبها بسازن چون اگر خدای ناکرده برای هر کدوم از ما اتفاقیکه توی ابوظبی افتاد تکرار بشه ضربه سختی میخوریم هم از نظر مادی و بدتر از اون از نظر روحی (که جبران نا پذیره ) اون موقع است همه چیز خراب شده نه رفتی اون طرف نه دیگه تحمل زندگی تو ایران رو داری .من خودم 3 سال از بهترین روزهای عمرم - کارم و روحیه ام رو برای رفتن به کانادا از دست دادم و یک دفه همه چیز خراب شد .پس دوستان بگذارید لاتاری روند خودشو طی کنه البته با پیگیری دقیق مسائل .
گذر زمان همه چیز رو درست میکنه .
به امید موفقیت همه عزیزان در همه امور.Smile
تشکر کنندگان: satusa ، HOMAYON53 ، Hornet ، lale ، Sooshians ، najibi ، SH1A2R3
(2010-09-07 ساعت 16:39)Ashkan78 نوشته:  ببينيد، به نظر من اشتباهه كسي بگه براي همه ابوظبي بهترين جاست يا آنكارا بهترين جاست.

قضيه Case by case فرض مي كنه. تمامي ايراداتي كه در مورد ابوظبي گفتيد درست هستند اما بدي هاي آنكارا هم اينه كه محيطش امنيت امارات رو نداره، بيرون از سفارت با زبان انگليسي كارتون به سختي راه مي افته، دلال بازي دوستان Tour Leader ايراني توش زياده، و پروازهاش هر روز نيست (در حالي كه دبي هر روز از تهران دست كم 6 پرواز و از بسياري از شهرهاي ايران پرواز مستقيم داره). فاصله دبي تا ابوظبي رو هم اگه يه كم اعتماد به نفس داشته باشيد، مي تونيد خيلي مطمئت و راحت طي كنيد. البته براي اين كار بايد اصلا به حرف هاي Tour Leaderهايي كه شمار رو به چشم يك بسته اسكناس مي بينن گوش نديد.

از ديگر مزاياي ابوظبي، اينه كه انجام معاينات پزشكي در اون جا انحصارا در اختيار يك نفر نيست و اگه كسي مثل دكتر مروستي بخواد پول زور بگيره، مشتري هاش رو از دست مي ده (به جز يك سري افراد كم اطلاع يا ساده لوح كه گول حرف هاي صد تا يك غاز Tour Leaderها رو مي خورن). مثلا بيمارستان NMC كه تازه در دبي كشف شده، بسيار منظم و سريع كار رو انجام مي ده و در مورد واكسن ها هم منطقي برخورد مي كنه. اين در حاليه كه خيلي از بچه هايي كه آنكارا رفتند، از دست دكتر اونگان مي نالند!!!

علاوه بر اين، بروكراسي اداري ابوظبي كمتره. از فرم 9 س‍ؤالي، پست كردن مدارك به سفارت 15 روز پيش از مصاحبه، منتظر U.P.S شدن براي گرفتن گذرنامه و ... خبري نيست.

از اين حرف ها كه بگذريم، به نظر شخصي من، ابوظبي سرزمين عجايب هست. به دفعه مي بيني يك كاري كه خيلي سخت و گير دار به نظر مي يومده، سريع و خوب انجام مي شه و يه دفعه مي بيني يه كاري كه خيلي ساده و سر راست به نظر مي ياد، با اشكال مواجه مي شه. آنكارا از اين نظر نه اون جنبه مثبت رو داره و نه منفي.

تازه توي انتخاب بين آنكارا يا ابوظبي بايد زمان مصاحبه تون رو از نظر فصل يا آب و هوا مد نظر داشته باشيد. علي الخصوص اونايي كه بچه كوچيك دارند.

نتيجه گيري اخلاقي: اگه قرار باشه ويزا بگيريد،هم آنكارا هم ابوظبي مي تونيد ويزا بگيريد. حالا ممكنه يه جا زودتر بشه و يه جا ديرتر.

سلام مرسی از توضیحات.... من که تو لیست ابوظبی هستم ولی باید یه چیزیو اعتراف کنم که من از آنکارا میترسم و خوشحالم که اونجا نیفتادم
تشکر کنندگان: najibi ، SH1A2R3
سلام به بچه‌هاي 2011 يه سري سئوال ديدم كه با تجربه‌اي كه داشتم بهشون كمكم جواب مي‌دم
هيچ برنامه‌ قطعي براي FBI Check وجود نداره ولي پيشنهاد مي‌كنم اگه كسي شماره كيسش پايين بود و فاصله زماني مصاحبه تا 30 سپتامبر خيلي بيشار از 6 ماه هست آزمايشات پزشكي رو نده بره واسه مصاحبه اگه FBI خورد كه هيچي، كسري ميخوره با ساير مدارك كسري اگه وجود داشت بعداً مياره. وقتي كلير بشه بعد ميره آزمايش ميده و از زمان آزمايش 6 ماه مهلت داره تا كاراشو رديف كنه بره اونور آب
و اگه FBI نخورد ميره آزمايش ميده و ميبره براشون
يه نكته مهم فرمها رو هر چه سريعتر پر كنين و بفرستين اين باعث جلو افتادن مصاحبه و ساير پارامترها مي‌شه
دوستم 4 ماه فرمها دستش بود و من 40 روز كيس اون 6000و من 9000و بچه‌هاي 11000 مصاحبه‌ها توي يك زمان بود
همين دوستم 14 روزه كلير شد من نزديك 8 ماه بين من و اون هم هيچ تفاوتي نبود
هر دو كارمند دولت، اون سربازي رفته بود من نه، اون دو تا سفر خارجي داشت من نداشتم، و هر چيزي رو حساب كني به همين صورت پس زياد فكرشو نكنين دنبال قواعدش هم نگردين
(2010-10-02 ساعت 12:40)lilinejad نوشته:  
(2010-09-07 ساعت 16:39)Ashkan78 نوشته:  ببينيد، به نظر من اشتباهه كسي بگه براي همه ابوظبي بهترين جاست يا آنكارا بهترين جاست.

قضيه Case by case فرض مي كنه. تمامي ايراداتي كه در مورد ابوظبي گفتيد درست هستند اما بدي هاي آنكارا هم اينه كه محيطش امنيت امارات رو نداره، بيرون از سفارت با زبان انگليسي كارتون به سختي راه مي افته، دلال بازي دوستان Tour Leader ايراني توش زياده، و پروازهاش هر روز نيست (در حالي كه دبي هر روز از تهران دست كم 6 پرواز و از بسياري از شهرهاي ايران پرواز مستقيم داره). فاصله دبي تا ابوظبي رو هم اگه يه كم اعتماد به نفس داشته باشيد، مي تونيد خيلي مطمئت و راحت طي كنيد. البته براي اين كار بايد اصلا به حرف هاي Tour Leaderهايي كه شمار رو به چشم يك بسته اسكناس مي بينن گوش نديد.

از ديگر مزاياي ابوظبي، اينه كه انجام معاينات پزشكي در اون جا انحصارا در اختيار يك نفر نيست و اگه كسي مثل دكتر مروستي بخواد پول زور بگيره، مشتري هاش رو از دست مي ده (به جز يك سري افراد كم اطلاع يا ساده لوح كه گول حرف هاي صد تا يك غاز Tour Leaderها رو مي خورن). مثلا بيمارستان NMC كه تازه در دبي كشف شده، بسيار منظم و سريع كار رو انجام مي ده و در مورد واكسن ها هم منطقي برخورد مي كنه. اين در حاليه كه خيلي از بچه هايي كه آنكارا رفتند، از دست دكتر اونگان مي نالند!!!

علاوه بر اين، بروكراسي اداري ابوظبي كمتره. از فرم 9 س‍ؤالي، پست كردن مدارك به سفارت 15 روز پيش از مصاحبه، منتظر U.P.S شدن براي گرفتن گذرنامه و ... خبري نيست.

از اين حرف ها كه بگذريم، به نظر شخصي من، ابوظبي سرزمين عجايب هست. به دفعه مي بيني يك كاري كه خيلي سخت و گير دار به نظر مي يومده، سريع و خوب انجام مي شه و يه دفعه مي بيني يه كاري كه خيلي ساده و سر راست به نظر مي ياد، با اشكال مواجه مي شه. آنكارا از اين نظر نه اون جنبه مثبت رو داره و نه منفي.

تازه توي انتخاب بين آنكارا يا ابوظبي بايد زمان مصاحبه تون رو از نظر فصل يا آب و هوا مد نظر داشته باشيد. علي الخصوص اونايي كه بچه كوچيك دارند.

نتيجه گيري اخلاقي: اگه قرار باشه ويزا بگيريد،هم آنكارا هم ابوظبي مي تونيد ويزا بگيريد. حالا ممكنه يه جا زودتر بشه و يه جا ديرتر.

سلام مرسی از توضیحات.... من که تو لیست ابوظبی هستم ولی باید یه چیزیو اعتراف کنم که من از آنکارا میترسم و خوشحالم که اونجا نیفتادم

سلام به نظر من كلا آنكارا بهتر از ابوظبي هست سري به كليرنس 2010 بزنيد

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: User ، rayan.s ، Sooshians ، najibi ، SH1A2R3
بچه ها کم کم باید تنور این تاپیک رو با فوت کردن گرم کنیم:

همین روزها مریم گلی عزیز ،اولین مصاحبه شونده 2011 تو آنکارا مصاحبه داره

باید جشن ویزا گرفتن یکضرب اون رو بعنوان اولین نفر از بچه های 2011 که ویزا میگیره

رو ، خیلی با شکوه برگزار کنیم.

از تمام بچه های 2011 دعوت میشود که در این جشن باشکوه شرکت کنند.

وعده ما :

سایت مهاجر سرا-انجمن 2011-کلیرنس 2011
SmileSmileSmileSmileSmileCoolCoolCoolCool

[عکس: party.gif]
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: User ، saman33 ، drmahmoodi ، Linspire ، satusa ، rayan.s ، AmericanHamid ، OMID_R ، silia ، Sooshians ، mavarfan ، mitr.p ، najibi ، SH1A2R3
کی بشه ببینیم ارسال های این تاپیک هم از 4000 فراتر رفته پر از تجربه ها و خبر های خوب و بالاتر از 150000 تا با بازدید
و اخرشم میایم ته شو میبندیم بدون اینکه کسی از قلم بیفته و البته از تجربه های تلخ اما آموزنده 2010 هم استفاده کافی خواهیم برد
همه باید ویزا تو پاسشون خورده باشه .
!!!!! این یه دستوره !!!!!
تشکر کنندگان: R.F ، rayan.s ، free_free ، OMID_R ، silia ، Sooshians ، najibi ، SH1A2R3
با توجه به مشکلات پیش اومده برای بچه های 2010 در ابوظبی و آنکارا توصیه میکنم دوستانی که آنکارا مصاحبه دارند 3 هفته قبل از مصاحبه مدارکشون رو به صورت کامل به سفارت پست کنند.
لیست سفرهای خارج و تاریخ دقیق رفت و برگشتتون رو جدا گانه براشون توی یک جدول بفرستید و کامل توضیح بدید که چه زمانی خارج شدید و چه زمانی وارد کشور شدید و نوع ویزا و هدف مسافرت هم لطفا فراموش نشه.....
من خودم رشته ی تحصیلیم جزو رشته های حساس بود و سفر هم زیاد داشتم ولی چون همه چیز رو با وسواس و کامل سه هفته قبل از مصاحبه فرستاده بودم بدون کلیرنس ویزا گرفتم .میدونم که تمام سوابقم قبل از مصاحبه بررسی شده بود چون همه رو روی میز آفیسر دیدم.....

این توصیه ها رو جدی بگیرید و سرسری از کنارش نگذرید لطفا.....به مشکل خوردن کیس هر کدوم از شما باعث ناراحتی تمام مهاجرسرائیها میشه
پس بیائید حالا که ظاهرا سفارتها دارن کم لطفی میکنند حتی المقدور احتمال ریسک و پایان تلخ پرونده های مهاجرتی رو پائین بیاریم.

دوستان ابوظبی هم در صورت خوردن کلیرنس هر چند وقت یک بار با ایمیل به سفارت کیسشون رو پیگیری کنند.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: اليزا ، lale ، User ، rayan.s ، bita-p ، free_free ، silia ، satusa ، Sooshians ، b!ta ، Linspire ، najibi ، SH1A2R3
(2010-10-03 ساعت 01:55)laili نوشته:  با توجه به مشکلات پیش اومده برای بچه های 2010 در ابوظبی و آنکارا توصیه میکنم دوستانی که آنکارا مصاحبه دارند 3 هفته قبل از مصاحبه مدارکشون رو به صورت کامل به سفارت پست کنند.
لیست سفرهای خارج و تاریخ دقیق رفت و برگشتتون رو جدا گانه براشون توی یک جدول بفرستید و کامل توضیح بدید که چه زمانی خارج شدید و چه زمانی وارد کشور شدید و نوع ویزا و هدف مسافرت هم لطفا فراموش نشه.....
من خودم رشته ی تحصیلیم جزو رشته های حساس بود و سفر هم زیاد داشتم ولی چون همه چیز رو با وسواس و کامل سه هفته قبل از مصاحبه فرستاده بودم بدون کلیرنس ویزا گرفتم .میدونم که تمام سوابقم قبل از مصاحبه بررسی شده بود چون همه رو روی میز آفیسر دیدم.....

این توصیه ها رو جدی بگیرید و سرسری از کنارش نگذرید لطفا.....به مشکل خوردن کیس هر کدوم از شما باعث ناراحتی تمام مهاجرسرائیها میشه
پس بیائید حالا که ظاهرا سفارتها دارن کم لطفی میکنند حتی المقدور احتمال ریسک و پایان تلخ پرونده های مهاجرتی رو پائین بیاریم.

دوستان ابوظبی هم در صورت خوردن کلیرنس هر چند وقت یک بار با ایمیل به سفارت کیسشون رو پیگیری کنند.

بسيار سپاسگزاريم از توضيحات و توصيه هاتون.با توجه به مسائلي كه امسال براي برندگان در سفارت هاي انكارا و ابوظبي پيش آمد.و همه ماها در درجه اول براي اين عزيزان ناراحت شديم و در درجه بعدي براي خودمون نگران (به خصوص كه به احتمال بسيار زياد برندگان ديگري هم كه عضو مهاجرسرا نبوده اند در روزهاي پاياني موفق به اخذ ويزا نشده اند و ما آماري از اونها نداريم و ايكاش دوستاني كه اونجا بودند بتونن آمار حدودي هم از اين افراد بدهند) از سايردوستان عزيز 2010و 2011خواهش ميكنم كماكان توصيه ها و پيشنهادات عملي كه در نظر دارند رو از برندگان امسال دريغ نكنند.با توجه به صرف وقت و هزينه هاي مالي و روحي كه همه عزيزان متحمل ميشوند.شايد راهنمايي شما دوستان وپيدا كردن يه راهكار جمعي بتونه از تكرار اين تجربه جلوگيري كنه و سال 2010 از اين نظر استثنا باشه و بتونيم به همه كساني كه چه الان چه سالهاي بعد وارد اين وادي ميشوند كمك بيشتري كنيم
پيشنهاد خودم اينه كه يك نامه كاملا حقوقي تنظيم بشه و در اون به همه هزينه هاي مالي و به خصوص روحي و رواني كه افراد متحمل ميشوند اشاره بشه و اينكه بيشتر اين افراد از نخبگان و تحصيل كرده ترينهاي اجتماع هستند كه به خاطر مسائلي كه هيچ ربطي به اونها نداره يكي از بزرگترين شانسهاي زندگيشون رو از دست ميدهند .ودر نامه درخواست بشه كه پروسه كليرنس براي برندگان لاتاري سريعتر انجام بشه.و نامه رو به مراكزمرتبط ارسال كنيم من فكر ميكنم ما ميتونيم منشا اثر بشيم و آنها رو وادار به پاسخگويي و تغيير رويه كنيم.لطفا دوستان نظر بدهند.
تشکر کنندگان: Linspire ، User ، final destination ، saeed53 ، lale ، arshida ، Sooshians ، silia ، panjere77 ، najibi ، SH1A2R3
[quote='bita-p' pid='79472' dateline='1286097806']
[quote='laili' pid='79399' dateline='1286054745']
با توجه به مشکلات پیش اومده برای بچه های 2010 در ابوظبی و آنکارا توصیه میکنم دوستانی که آنکارا مصاحبه دارند 3 هفته قبل از مصاحبه مدارکشون رو به صورت کامل به سفارت پست کنند.

معذرت می خواهم اما مگه میشه که مدارک رو بفرستیم بدون اینکه خودمون بریم؟؟ چون توی ایمیلی که از KCC برای من در پاسخ به سئوالی پرسیده بودم فرستاد گفتند مدارک رو با خودتون به سفارت ببرید...
من از همه عذر می خواهم اما بعضی تاپبکها استرس زا هستند و اینکه کجا سفارت برید چطور کلیر بشید همه اینا یه پروسه هست و فکر نکنم میان بری وجود داشته باشه جزء اینکه استرس بوجود بیاد که آخ ممکن اشتباه کرده باشم؟!!

تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2010-10-03 ساعت 14:31)lilinejad نوشته:  [quote='bita-p' pid='79472' dateline='1286097806']
[quote='laili' pid='79399' dateline='1286054745']

معذرت می خواهم اما مگه میشه که مدارک رو بفرستیم بدون اینکه خودمون بریم؟؟ چون توی ایمیلی که از KCC برای من در پاسخ به سئوالی پرسیده بودم فرستاد گفتند مدارک رو با خودتون به سفارت ببرید...
من از همه عذر می خواهم اما بعضی تاپبکها استرس زا هستند و اینکه کجا سفارت برید چطور کلیر بشید همه اینا یه پروسه هست و فکر نکنم میان بری وجود داشته باشه جزء اینکه استرس بوجود بیاد که آخ ممکن اشتباه کرده باشم؟!!
شما اگر اشتباه نکنم ابوظبی هستی برای انجا مدارک رو با خودتان ببرید
احتمالا اخر سال شمسی کارنت میشین طبق پیشبینی های خودم
از حالا به فکر اسپانسر و ترجمه مدارک و ...باشید
از لینکی که در امضای من هست استفاده کنید
تشکر کنندگان: najibi ، SH1A2R3
دوستان گلم سلام
من سال 2010 برنده لاتاری بودم و نسبتا اعلاعات خوبی نسبت به این پروسه دارم
هر چند مدیران محترم این سایت از توانایی پاسخ گویی بالا و اطلاعات روز رو دارن
در هر صورت تا پایان امسال و ارزوی مو فقیت برای همه دوستان در خدمت شما هستم
تشکر کنندگان: اليزا ، User ، bita-p ، satusa ، سعید28 ، lale ، Linspire ، AmericanHamid ، hasti_banoo ، alirezagh ، Sooshians ، b!ta ، silia ، Hornet ، Shahoo52 ، najibi ، SH1A2R3
اوه بله من ابوظبی هستم و حدس خودمم همینه که آخر 1389 بایستی برم . مدارکم هم آماده است تا در زمان مناسب به دارالترجمه بفرستم.
تشکر کنندگان: SH1A2R3
يكي از برندگان 2010 پيشنهاد داده كه كساني كه احتمال مي دهند كليرنس جزيي از پروسه آنها هست، مي تونند آزمايش هاي پزشكي رو زمان مصاحبه انجام ندهند! اجازه دهند كليرنس كه آمد بعد اقدام به اينكار كنند.

هر چند كه من برنامه ريزي كرده ام براي سفرم، اما ممكن است تغيير بدهم برنامه رو و مديكال رو بگذارم براي بعد.
مزيت اين كار اين است كه اعتبار ويزا از زمان صدور مديكال است و فرد مدت زمان بيشتري در اختيار دارد براي وارد شدن به خاك مقصد.
دوستان مي توانند اين گزينه را نيز مد نظر داشته باشند.
تشکر کنندگان: Linspire ، Sooshians ، یاشار و ماری ، narcis_ala ، najibi ، SH1A2R3
(2010-10-03 ساعت 16:02)User نوشته:  يكي از برندگان 2011 پيشنهاد داده كه كساني كه احتمال مي دهند كليرنس جزيي از پروسه آنها هست، مي تونند آزمايش هاي پزشكي رو زمان مصاحبه انجام ندهند! اجازه دهند كليرنس كه آمد بعد اقدام به اينكار كنند.

هر چند كه من برنامه ريزي كرده ام براي سفرم، اما ممكن است تغيير بدهم برنامه رو و مديكال رو بگذارم براي بعد.
مزيت اين كار اين است كه اعتبار ويزا از زمان صدور مديكال است و فرد مدت زمان بيشتري در اختيار دارد براي وارد شدن به خاك مقصد.
دوستان مي توانند اين گزينه را نيز مد نظر داشته باشند.
يوزر عزيز اين پيشنهاد براي كساني كه مجرد هستند مناسبه ولي براي كساني كه با همسر و بچه هاشون براي مصاحبه ميروند به صرفه نيست.چون يكبار براي مصاحبه همگي بايد بروند يكبار هم براي مديكال.پس هزينه هاي بليت و هتل و سفر براي همه افراد خانواده دوبرابر ميشود.در حاليكه اگر هنگام مصاحبه همگي براي مديكال بروند .اگر كلير هم بخورند فقط يك نفر از افراد خانواده با در دست داشتن پاسپورت بقيه به سفارت مراجعه ميكنه.
تشکر کنندگان: rayan.s ، satusa ، User ، OMID_R ، AmericanHamid ، najibi ، SH1A2R3 ، pariya2
(2010-10-03 ساعت 01:55)laili نوشته:  با توجه به مشکلات پیش اومده برای بچه های 2010 در ابوظبی و آنکارا توصیه میکنم دوستانی که آنکارا مصاحبه دارند 3 هفته قبل از مصاحبه مدارکشون رو به صورت کامل به سفارت پست کنند.

لیلی عزیز درست میگه من خودم دقیقه 90 همسرم کلیر شد و ویزاشو گرفتم و واقعا حس کردم چقدر تلخه که به این سادگی رویاهات بر باد برن.. به خصوص برای خانواده ها که یکی ویزا گرفته و یکی دیگه منتظره..
خیلی از بچه های 2010 بودن که به علت کامل ننوشتن اطلاعات در فرم ها 1 ماه بعد از مصاحبه ایمیل دریافت می کردن از سفارت که اطلاعات رو دقیقتر خواسته بودن ازشون.
خیلی دقت کنین اما بدونین که کنترل کمی روی این پروسه دارین و همه امید هاتون رو به این ویزا نبندین.
میدونم خیلی ها اهل secret و انرژی و تفکر مثبت هستند اما بدونین این فقط یک روی سکه هست. اگر واقعا میخواین از راه تفکر مثبت به ویزا برسین اول باید خوب یاد بگیرین چطور با تفکر مثبت با شکست برخورد کنین. چطور وقتی ویزا نگرفتین از هم نپاشین. بعد شروع کنین به تفکر مثبت راجع به آمریکا رفتن. وگرنه دست به کار خطرناکی زدین.
شماره کیس: 2010AS00027XXX
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: Aug-2-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان: Linspire ، Sooshians ، User ، laili ، bita-p ، 1979SAM ، najibi ، SH1A2R3

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان