کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارهای حل مشکل در زمان مصاحبه
سلام دوستان

من یک چند تا اشتباه توی فرمام کردم البته وقتی فرستادم متوجه شدم ...
بعد به kccایمیل زدم که من اشتباه نوشتم اونها هم در جواب این نوشتن
Thank you for your inquiry.
KCC does not have the ability to retrieve or correct the data that was provided on the original entry to the lottery.
Please complete the forms DS 230 Part I, DS 230 Part II, and DSP 122 with the correct information. Once received at KCC, the information will be included in your case file for review.

و این که مجبور شدم دوباره برم فرم بنویسم و بفرستم ولی خدایش مردم...تازه برای اینده نگری یک نامه فدایت شوم هم براشون نوشتم برای فرم های جدید که براشون فرستادم که متوجه بشن در جواب ایمیلی بودی که برام فرستاده بودن ...........که مجبور شدم دوباره کاری کنم .

ایا تاثیری رو قبول شدنم میذاره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بهم بگید خیلی ناراحتم م م م
شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
تشکر کنندگان: elnaz295
من توی پر کردن فرم اولیه dvlottery اسم خودم را جدا جدا در first name , middle name نوشتم . الان که توی قرعه کشی برنده شدم دیدم اسمم توی پاسپورتم سر هم هست. توی فرم هام سر هم نوشتم حالا چکار کنم. این اسم های دو کلمه ای هم واسه ما شده دردسر
فرمها رو عين پاسپورتت پر کن
CASE NO.:2010AS290XX
تاريخ دريافت پاکت اول:15 June
تاريخ ارسال فرمها:18 June
تاريخ کارنت شدن:آخرين بولتن
تاريخ دريافت نامه دوم:25 july
تاريخ مصاحبه: 1سپتامبر
تاريخ کليرنس: 14 سپتامبر
سفارت:آنکارا
سلام من فرم ها رو فرستادم ولي متوجه شدم كه تاريخ پايان خدمت رو اشتباه وارد كردم
دوستان راه كاري به ذهنشون ميرسه ؟ بايد به كي سي سي ايميل بزنم يا صبر كنم براي روز مصاحبه؟
ممنون ميشم پاسخ بديد
تاریخ ورود به امریکا: 8 اپریل
Standing Stones
با سلام . من از دوستاني كه به مسائل لاتري تسلط دارن يك سوال داشتم . فاميلي من كه تو پاسپورتم هستش با فاميلي كه براي قرعه كشي فرستادم فرق داره از نظر املايي. مي‌خواستم بدونم حالا من بايد چه كار كنم ؟ فرم‌هاي 122 و 230 را با كدام اسم فاميل بايد پر كنم ؟ با تشكر
(2010-06-04 ساعت 00:04)sasan1982 نوشته:  با سلام . من از دوستاني كه به مسائل لاتري تسلط دارن يك سوال داشتم . فاميلي من كه تو پاسپورتم هستش با فاميلي كه براي قرعه كشي فرستادم فرق داره از نظر املايي. مي‌خواستم بدونم حالا من بايد چه كار كنم ؟ فرم‌هاي 122 و 230 را با كدام اسم فاميل بايد پر كنم ؟ با تشكر

با فامیلی پاسپورتتون.ولی به کی سی سی ایمیل بزنید و جریان رو بهشون بگید و جواب اونها رو به همراه ایمیل خودتون رو حتما روز مصاحبه با خودتون ببرید و به آفیسر نشون بدید.یادتون نره این خیلی مهمه. اگه جواب اونها رو نداشته باشید ممکنه کیستون رو رد کنند.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: User ، elnaz295 ، ouife
(2010-05-21 ساعت 21:47)abnanta نوشته:  سلام
من در زمان اپلی کردن از میدل نیم(middle name) استفاده کردم ولی توی پاسپورت میدل نیم(middle name) نیست.
لطفا یک نفر با سابقه به من جواب بده که چکار کنم.
فرمها تقریبا اماده هستند فقط منتظرم که یک نفر راهنماییم بکنه
پیشاپیش متشکرم

عزیزم ایرانی ها میدل ندارن و همشون فرست نیم ولست نسم دارن
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
ایا باید عکس ها را پشت نویسی میکردیم؟ من این کار را نکردم و فرمها را فرستادم حالا چی میشه
دوستان سلام.من یه مشکلی دارم که با خوندن topicهای قبلی حتی سال قبل نفهمیدم چه باید بکنم.من برای ÷درم(Pedaram) نامه اومده.فردای روزی که نامه به دست ما رسید ما از فامیلمون که امریکاس خواستیم بهkcc زنگ بزنه که مطمئن بشیم سر کاری نیس! که اونا گفتن تاریخ تولدmatch نیس اما ما نمیدونیم چه اشتباهی کردیم.چون از رو pasport نوشتیم.فقط می دونم سال تولد را درست نوشتم(.ازprint ثبت نام.)حالا به نظر با تجربه ها ما چه کار کنیم.من فرمای جدید را با اطلاعات pasport نوشتم و فرستادم.حالا کهmatch نیس اصلا به مراحل بعد میرسه؟نظرتون درباره وکیل چیه؟کسی از ashkan.R خبر داره؟انگار مشکلشون شبیه ما بوده.من دارم از نگرانی و عذاب وجدان می میرم.آخه فرمای اولیه را من ثبت نام کردمSad
(2010-06-08 ساعت 23:48)akhlaaghi نوشته:  ایا باید عکس ها را پشت نویسی میکردیم؟ من این کار را نکردم و فرمها را فرستادم حالا چی میشه

سلام
اصلا مهم نیستش .اینو دوستان برای اطمینان میگن که بنویسین وگرنه من که ننوشته بودم و هیچ اتفاقی نیافتاده بود .اصلا با این چیز ها خودتون رو نگران نکنین
موفق باشین
تشکر کنندگان:
سلام دوستان به نظر شما اگه کسی فرماشو دستی پر کنه ایرادی داره؟؟؟
یعنی تاپش نکنه؟؟؟ولی خوش خط پر کنه
تشکر کنندگان: elnaz295 ، alirezanz
سلام

من اسم مادر شوهرم خانوم هست ما طبق ترجمه شناسنامه شوهرم به صورت khanoum نوشتیم تو فرمها ولی امروز وقتی داشتیم فکر میکردیم یادمون نیومد که موقع ثبت نام اولیه چه جوری نوشتیم شاید به صورت khanom نوشته باشیم شاید هم درست و متاسفانه هیچ کپی از ثبت نام اولیه نداریم و حالا داریم دیوونه میشیم و نمیدونیم آیا مثل الان نوشتیم یا نه البته ما هنوز فرمها رو نفرستادیم به نظر شما اگه موقع ثبت نام u رو ننوشته باشیم با توجه به اینکه اسم مادر برنده هست مهمه و اگه مهمه ما با توجه به اینکه نمیدونیم آیا درست توشتیم یا نه چه کاری میشه کرد البته هر دو شکلش درسته ولی ترجمه شناسنامه و غیره به این صورت نوشته و ما الان طبق اونها داریم پر میکنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
(2010-06-10 ساعت 00:41)golesang نوشته:  سلام

من اسم مادر شوهرم خانوم هست ما طبق ترجمه شناسنامه شوهرم به صورت khanoum نوشتیم تو فرمها ولی امروز وقتی داشتیم فکر میکردیم یادمون نیومد که موقع ثبت نام اولیه چه جوری نوشتیم شاید به صورت khanom نوشته باشیم شاید هم درست و متاسفانه هیچ کپی از ثبت نام اولیه نداریم و حالا داریم دیوونه میشیم و نمیدونیم آیا مثل الان نوشتیم یا نه البته ما هنوز فرمها رو نفرستادیم به نظر شما اگه موقع ثبت نام u رو ننوشته باشیم با توجه به اینکه اسم مادر برنده هست مهمه و اگه مهمه ما با توجه به اینکه نمیدونیم آیا درست توشتیم یا نه چه کاری میشه کرد البته هر دو شکلش درسته ولی ترجمه شناسنامه و غیره به این صورت نوشته و ما الان طبق اونها داریم پر میکنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
من الان فرم ثبت نامی پارسال رو که برای خواهرم پرکردم نگاه کردم ولی هیچ جاش درباره نام پدر و مادر سوالی وجود نداره . به نظرم نگرانی شما کاملا بی مورده

در ضمن تجربه خودم درباره مشخصات پدر و مادر رو بگم :
محل تولد پدر و مادر من تو شناسنامه با تو پاسپورت فرق داره .برای همین محل تولد اونها در ترجمه شناسنامه من با پاسپورت خودشون فرق میکنه. روز مصاحبه اومدم به آفیسر بگم تا گفتم مشکل در مشخصات پدر و مادرم هست گفت نمیخواد اصلاح کنی ولش کن .همین.برای همین میگم مشخصات پدر و مادر موضوع مهمی نیست .
فقط حتما اسم کوچیک پدر رو در فرم ها درست وارد کنین چون در همه مدارک شما نام پدر وجود داره (بازم خوبه بهشت رو زیر پای مادر ها گذاشتن Wink )
موفق باشین
تشکر کنندگان: elnaz295 ، ouife
ممنون که جوابمو دادی مادر شوهر من وقتی شوهرم بچه بود فوت کرد و ما هیج مدرک شناسایی از اون نداریم حتی تاریخ تولدشو نمیدونیم که این موضوع رو طی یه نامه داریم ضمیمه پرونده میکنیم فقط تو شناسنامه شوهرم اسم مادرش هست که تو ترجمه اینجوری نوشتند البته هردوحالتش درسته من فقط میترسیدم اونجا طور دیگه نوشته باشیم حالا دوستان دیگه که کپی از فرم ثبت نام اولیه اینترنتی دارن هم اگه لطف کنند و بهم بگن که اونجا نام مادر رو خواسته بود یا نه ممنون میشم؟؟؟
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
(2010-06-10 ساعت 00:05)nima.nabizadeh نوشته:  سلام دوستان به نظر شما اگه کسی فرماشو دستی پر کنه ایرادی داره؟؟؟
یعنی تاپش نکنه؟؟؟ولی خوش خط پر کنه
سلام
هیچ مشکلی نداره.
(2010-06-10 ساعت 15:43)golesang نوشته:  ممنون که جوابمو دادی مادر شوهر من وقتی شوهرم بچه بود فوت کرد و ما هیج مدرک شناسایی از اون نداریم حتی تاریخ تولدشو نمیدونیم که این موضوع رو طی یه نامه داریم ضمیمه پرونده میکنیم فقط تو شناسنامه شوهرم اسم مادرش هست که تو ترجمه اینجوری نوشتند البته هردوحالتش درسته من فقط میترسیدم اونجا طور دیگه نوشته باشیم حالا دوستان دیگه که کپی از فرم ثبت نام اولیه اینترنتی دارن هم اگه لطف کنند و بهم بگن که اونجا نام مادر رو خواسته بود یا نه ممنون میشم؟؟؟

سلام
من هم کپی فرم اولیه رو ندارم (نمیدونم که دارم یا نه!) فرم ها که رسیدند خود کی سی سی زحمت می کشه و کنترل میکنه که اطلاعات یکی هستند یا نه.
تا اون موقع هم نگرانش نیستم.
(2010-06-09 ساعت 18:44)omid1360 نوشته:  ...فردای روزی که نامه به دست ما رسید ما از فامیلمون که امریکاس خواستیم بهkcc زنگ بزنه که مطمئن بشیم سر کاری نیس! که اونا گفتن تاریخ تولدmatch نیس اما ما نمیدونیم چه اشتباهی کردیم.

سلام
برای اینکه راحت تر بتونیم یک فکری براش بکنیم:
1- برنده 2011 هستین یا 2010؟
2- فرم ها رو فرستادین کی سی سی؟ اگر بله، چه تاریخی؟
3- کی سی سی اطلاعات رو با چی کنترل کرده که گفته مچ نیست؟

موفق باشید
تشکر کنندگان: omid1360 ، elnaz295

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان