کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارهای حل مشکل در زمان مصاحبه
...فردای روزی که نامه به دست ما رسید ما از فامیلمون که امریکاس خواستیم بهkcc زنگ بزنه که مطمئن بشیم سر کاری نیس! که اونا گفتن تاریخ تولدmatch نیس اما ما نمیدونیم چه اشتباهی کردیم.
[/quote]

سلام
برای اینکه راحت تر بتونیم یک فکری براش بکنیم:
1- برنده 2011 هستین یا 2010؟
2- فرم ها رو فرستادین کی سی سی؟ اگر بله، چه تاریخی؟
3- کی سی سی اطلاعات رو با چی کنترل کرده که گفته مچ نیست؟

موفق باشید
سلام.ممنون که یکی جوابمو داد!برنده 2011 هستیم.و فرمها را هم 2 روزه فرستادیم.فامیل ما اول خودش یک تاریخ اشتباه از خودش گفته کهkccگفته اشتباهه.بعد ما تاریخ صحیح را بهش گفیم.که تو تماس دوباره باز هم گفته بودن اشتباهه
تشکر کنندگان: elnaz295
(2010-06-10 ساعت 19:30)omid1360 نوشته:  ...فردای روزی که نامه به دست ما رسید ما از فامیلمون که امریکاس خواستیم بهkcc زنگ بزنه که مطمئن بشیم سر کاری نیس! که اونا گفتن تاریخ تولدmatch نیس اما ما نمیدونیم چه اشتباهی کردیم.

سلام
برای اینکه راحت تر بتونیم یک فکری براش بکنیم:
1- برنده 2011 هستین یا 2010؟
2- فرم ها رو فرستادین کی سی سی؟ اگر بله، چه تاریخی؟
3- کی سی سی اطلاعات رو با چی کنترل کرده که گفته مچ نیست؟

موفق باشید
سلام.ممنون که یکی جوابمو داد!برنده 2011 هستیم.و فرمها را هم 2 روزه فرستادیم.فامیل ما اول خودش یک تاریخ اشتباه از خودش گفته کهkccگفته اشتباهه.بعد ما تاریخ صحیح را بهش گفیم.که تو تماس دوباره باز هم گفته بودن اشتباهه
[/quote]

خواهش می کنم دوست من.
شما بعد از 4 هفته از ارسال فرم ها، طی یک ایمیل فرم های دارای تاریخ صحیح رو دوباره بفرستید. و سوابق مکاتبات رو نگه دارید.

در ضمن من متوجه نشدم که چطور کی سی سی جواب داده اون هم تلفنی، و اون هم با این جزییات که برن فرم رو دربیارن و اطلاعات رو بر حسب اعلام فرد چک کنند.
اونها در جواب درخواست من مبنی بر اینکه اعلام کنند نامه رسیده یا نه، گفتند که 2 تا 4 هفته بعد تماس بگیرید. و دیگر هیچ!
موفق باشید
تشکر کنندگان: majid_229997 ، omid1360 ، elnaz295
[شما بعد از 4 هفته از ارسال فرم ها، طی یک ایمیل فرم های دارای تاریخ صحیح رو دوباره بفرستید. و سوابق مکاتبات رو نگه دارید.

در ضمن من متوجه نشدم که چطور کی سی سی جواب داده اون هم تلفنی، و اون هم با این جزییات که برن فرم رو دربیارن و اطلاعات رو بر حسب اعلام فرد چک کنند.
اونها در جواب درخواست من مبنی بر اینکه اعلام کنند نامه رسیده یا نه، گفتند که 2 تا 4 هفته بعد تماس بگیرید. و دیگر هیچ!
موفق باشید
[/quote]

اطلاعات فرم ثبت نام on lineرا فکر کنم بتونن چک کنن.امیدوارم که اشتباه کرده باشن!اگه من تاریخ تولد اول را ننویسم اونا به نامه من جواب میدن؟
اطلاعات فرم ثبت نام on lineرا فکر کنم بتونن چک کنن.امیدوارم که اشتباه کرده باشن!اگه من تاریخ تولد اول راتو emailam ننویسم اونا به نامه من جواب میدن؟
سلام دوستان من ادرس ایمل اشتباهی شده بجای.yahoo.co.uk نوشتم yahoo.com
(2010-06-27 ساعت 09:42)mehran626 نوشته:  سلام بر دوستان
امیدوارم که همه موفق و آنچه به صلاحشان است پیش بیاید
من به اشتباه در فرمهای ارسالی تاریخ تولد پسرم را به جای 2001 نوشتم 2000 درج کردم البته در کلیه فرمها یعنی فرم 230 خودم ، همسرم و پسرم ولی فکر می کنم در ثبت نام اولیه فکر می کنم تاریخ را درست وارد کردم این موضوع را به KCC اطلاع دادم که هنوز جواب نداده مدارک رو حدود 3 هفته پیش ارسال کردم و حدود دو هفته است که KCC دریافت کرده در نامه قبولی آنکارا به عنوان پست اعلام شده که من در فرم خودم ابوظبی رو جهت مصاحبه اعلام کردم به آنکارا هم ایمیل زدم که گفتن هنوز پرونده های 2011 جاری ( Current ) نشده و س از جاری شدن مدارک رو بفرستم. آیا نیازی هست به ابوظبی هم ایمیل بزنم؟ آیا پس از جاری شدن برندگان 2011 ایمیل بزنم و خلاصه نظر افراد مطلع را در این خصوص مایلم بدونم. نامه قبولی به نام خودم بوده

سلام دوست عزیز
فکر می کنم بهتر باشه صبر کنی تا کی سی سی جواب بده. بهترین راه حل اینه که اونها بهت پیشنهاد بدن چه کاری انجام بدی. الان هم سفارت ها نمیتونن کاری برای شما انجام دهند. چون کیس های 2011 هنوز کارنت نشده اند. فعلا کیس شما در کی سی سی هستش. از طرفی هیچ کس هم نمیتونه در اطلاعات فرم های ارسالی دست ببره مگر خود شما. بنابراین احتمال داره از شما بخوان یا فرم ها رو به روز کنید و مجددا ارسال کنید. یا فرم های به روز رو موقع مصاحبه همراه داشته باشید (بعلاوه سوابق مکاتبات رو.)
موفق باشید
(2010-06-27 ساعت 16:58)farhadparviz نوشته:  سلام دوستان من ادرس ایمل اشتباهی شده بجای.yahoo.co.uk نوشتم yahoo.com

با این ایمیل آدرس بهشون ایمیل بزن و اعلام کن که این ایمیل آدرس معتبر است. باید نام، شماره کیس تاریخ تولد حودتون رو حتما ذکر کنید تا بهتون جواب بدهند.

موفق باشید
تشکر کنندگان: farhadparviz ، elnaz295
سلام بر دوستان
من خواهرم تو لاتاري 2011 قبول شده ونامه هم براش آمده ولي يك اشتباه فاهش كرده يعني جاي اسم و فاميل رو تو فرمهاي اوليه كه براي ثبت نام لاتاري هست اشتباه نوشته اونم تازه امروز متوجه شديم چون توسايت چك كرديم با اسم فاميل مي گفت انتخاب نشده و با نام مي گفت شما انتخاب شديد و تو صفحه كانفرميشن نامبر ش هم اول نام هست و بعد نام فاميل
حالا از اساتيد مي خواستم كم كنن چكار بايد بكنه؟ واقعا الآن دپرس شده.
اگه كسي راه حلي چيزي به نظرش ميرسه به ما بگه ممنون ميشم.
به همین بخش در 2010 یه سر بزن جوابتو دادم
با سلام من برنده 2011 هستم امروز که سایت برنده ها رو چک کردم متوجه شدم که در زمان ثبت نام اینترنتی فامیلم رو که 2 قسمتی بوده سر هم نوشتم (بدون space) و در فرم های ارسالی بین 2 قسمت فاصله گذاشتم البته در پاس هم فامیلی فاصله داره .به نظر شما باید به KCC نامه بفرستم.
سلام خدمت تمام بروبچه های باحال مهاجرسراSmile
همسر من در زمره برندگان لاتاری 2011 می باشد ومن هم طفيلی ايشان.درثبت نام اوليه در فاميل ايشان يک a ناقابل را وا انداخته ايم(صحيح:BaXXXX غلط:BXXXX).اين خطا را در اول جولای موقع چک آنلاين متوجه شديم. متن زير را برای KCC ايميل کرديم:

Case Number:2011AS00014XXX
PA Name:BXXXX XXXXX
Date of Birth:19XX
Preference CategoryBig GrinV Diversity
Foreign State Chargeability:Iran
Dear Sir/Madam
It appears that I may have made an error in my initial DV lottery entry. My correct family name is BAXXXX, but in Electronic Diversity Visa Entry Form and in DV Lottery Notification Letter was BXXXXX. I entered my correct family name in Forms DSP-122 and DS-230 Part I & II.
Please let me know in your answer if you included new information in my file.
Sincerely yours
XXXX BaXXXXX
به نظر شما عزيزان کار ديگری بايستی بکنم؟آيا اميدی هست که اصلاح را قبول کنند؟
(2010-07-05 ساعت 11:50)mgy نوشته:  سلام خدمت تمام بروبچه های باحال مهاجرسراSmile
همسر من در زمره برندگان لاتاری 2011 می باشد ومن هم طفيلی ايشان.درثبت نام اوليه در فاميل ايشان يک a ناقابل را وا انداخته ام(صحيح:BaXXXX غلط:BXXXX).اين خطا را در اول جولای موقع چک آنلاين متوجه شدم. متن زير را برای KCC ايميل کردم:

Case Number:2011AS00014XXX
PA Name:BXXXX XXXXX
Preference CategoryBig GrinV Diversity
Foreign State Chargeability:Iran
Dear Sir/Madam
It appears that I may have made an error in my initial DV lottery entry. My correct family name is BAXXXX, but in Electronic Diversity Visa Entry Form and in DV Lottery Notification Letter was BXXXXX. I entered my correct family name in Forms DSP-122 and DS-230 Part I & II.
Please let me know in your answer if you included new information in my file.
Sincerely yours
XXXX BaXXXXX
به نظر شما عزيزان کار ديگری بايستی بکنم؟آيا اميدی هست که اصلاح را قبول کنند؟

سلام دوست عزیز تبریک میگم قبولی شما رو Smile

اگر هنوز فرم ها رو نفرستاده اید همین نامه رو هم همراه فرمها بفرستید.
اگر فرستاده اید، همین نامه را ایمیل کنید و جواب آونها رو نگه دارید و هنگام مصاحبه همراه داشته باشید.
این جور اشتباه خیلی مشکل خاصی به نظر نمیرسد باشد و بسادگی با همین ایمیل قابل حل خواهد بود.

موفق باشید.
(2010-07-03 ساعت 13:51)alireza_n نوشته:  با سلام من برنده 2011 هستم امروز که سایت برنده ها رو چک کردم متوجه شدم که در زمان ثبت نام اینترنتی فامیلم رو که 2 قسمتی بوده سر هم نوشتم (بدون space) و در فرم های ارسالی بین 2 قسمت فاصله گذاشتم البته در پاس هم فامیلی فاصله داره .به نظر شما باید به KCC نامه بفرستم.

فکر نمی کنم مشکلی باشه. هر چند که فرستاده ایمیل و ذکر کردن این نکته هزینه ای نداره اما خیلی مشکل خاصی نیست! در واقع اصلا مشکلی نیست!
تشکر کنندگان: mgy ، alireza_n ، elnaz295
User عزيز سپاسگزارم .فرم ها را ارسال کرده ام. متن فوق را هم ايميل کرده ام وفعلا" منتظر جواب KCC هستم.Smile
سلام به همه . من تو لاتاری 2011 برنده شدم اما 2 تا مشکل خیلی بزرگ دارم. اگه امکان داره راهنماییم کنین.

اول اینکه تاریخ دقیق تولد من 11/1/1356 هست که توی توضیحات شناسنامه اومده اما پدر من شناسناممو 6 ماه بزرگتر گرفته و توی صفحه اول شناسنامه تاریخ 30/6/1355 خورده. حالا من طبق عادت ثبت نام اولیه رو (که توی سایت بصورت آن لاین پر کردیم) زدم 30 مارس 1976 که میشه 11 فروردین 1355 یعنی سال با صفحه اول شناسنامه جور در میاد اما ماه و روز خیر!

البته هنوز نامه ای که kcc برای من میفرسته به دستم نرسیده و من هم هیچ فرم دستی رو پر نکردم و نفرستادم واسه اونا. آیا این منو دچار مشکل میکنه؟
لطفا بهم بگین چون خیلی خیلی نگرانم.

مورد دوم اینکه توی ثبت نام اولیه اسم و مشخصات خانونمم رو هم ثبت کردم اما الان خانومم منصرف شده و میگه من نمیام!
آیا خود من میتونم تنها برم برای مصاحبه یا باید حتما افرادی که توی ثبت نام اینترنتی اولیه بودن، اونجا باشن؟
مرسی از لطف همگی
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
سلام.نه جواب نمیدن.همه اطلاعاتت باید کامل باشه
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

(2010-07-06 ساعت 11:40)farshad_sh نوشته:  سلام به همه . من تو لاتاری 2011 برنده شدم اما 2 تا مشکل خیلی بزرگ دارم. اگه امکان داره راهنماییم کنین.

اول اینکه تاریخ دقیق تولد من 11/1/1356 هست که توی توضیحات شناسنامه اومده اما پدر من شناسناممو 6 ماه بزرگتر گرفته و توی صفحه اول شناسنامه تاریخ 30/6/1355 خورده. حالا من طبق عادت ثبت نام اولیه رو (که توی سایت بصورت آن لاین پر کردیم) زدم 30 مارس 1976 که میشه 11 فروردین 1355 یعنی سال با صفحه اول شناسنامه جور در میاد اما ماه و روز خیر!

البته هنوز نامه ای که kcc برای من میفرسته به دستم نرسیده و من هم هیچ فرم دستی رو پر نکردم و نفرستادم واسه اونا. آیا این منو دچار مشکل میکنه؟
لطفا بهم بگین چون خیلی خیلی نگرانم.

مورد دوم اینکه توی ثبت نام اولیه اسم و مشخصات خانونمم رو هم ثبت کردم اما الان خانومم منصرف شده و میگه من نمیام!
آیا خود من میتونم تنها برم برای مصاحبه یا باید حتما افرادی که توی ثبت نام اینترنتی اولیه بودن، اونجا باشن؟
مرسی از لطف همگی

سلام دوست عزیز
عجب داستانیه! تاریخ تولدی که توی پاسپورت ثبت شده ملاک هستش.
اگر 11 مارس تاریخ پاسپورتی شماست که کلا قضیه را نادیده بگیرید Smile

اگر 11 مارس تاریخ پاسپورتی شما نیست (و یا اگر تا جالا پاسپورت نگرفته اید) موضوع را طی یک نامه همراه با فرم ها ارسال کنید. می توانید همراه با نامه یک ترجمه رسمی از شناسنامه هم (همراه با ترجمه صفحه آخر) ارسال کنید.

در مورد مشکل دوم فکر می کنم اگر ایشون نیان خوب مسلما بهشون ویزا تعلق نمی گیره، اما برای شما مشکلی پیش نمیاد. فقط این موضوع را باید در فرم ها اعلام کنید. در قسمتی که نوشته چه کسانی همراهی می کنند شما را در ورود به آمریکا. چه همراه با شما چه بعدا.

موفق باشید

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان