کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2011-01-17 ساعت 11:48)javidk نوشته:  
(2011-01-17 ساعت 11:20)inekoee نوشته:  با سلام

من کلیرنسم اومده ،روز مصاحبه مدارک پزشکی نداشتم.الان برای گرفتن ویزا نیاز به مدارک دارم.با توجه به اینکه من تاریخ روز مصاحبه ندارم،اگه بخوام از سایت دکتر اونگان وقت قبلی بگیرم،به چه صورت باید عمل کنم.جواب emailamo مطب هنوز نداده .لطفا راهنمایی کنید.

دوست عزیز اگر با ایمیل خبر دار شدی که جواب کلیرت اومده می تونی یه پرینت از ایمیل بگیری و حضوری تو مطب دکتر حاضر بشی و اگر تو جدول آنکارا بوده یه پرینت از جدول به همراه نامه اول یا دوم که کیس نامبر داره بری اونجا.
همونطور که بارها گفته شده گرفتن وقت از دکتر اجباری نیست. مخصوصاً در مورد شما.
موفق باشید.

با تشکر
تشکر کنندگان: javidk
سلام سلام سلام
یک سئوال دارم ، ما ممکنه بخواهیم با قطار بریم استانبول ، حالا اگر می شه بگید اون مرکز معاینه که در اونجاست اگر از دکتر اونگان بهتره ما بریم استانبول کارامون را انجام بدیم و بعد بریم آنکارا ؟
لطفا جوابم را بدهید و اگر کسی تجربه اونجا را داره برام بنویسه تا خانواده ای را از نگرانی نجات دهید .
شماره /:/2011as00016xxx
تاریخ مصاحبه : 28 march
تاریخ کلیرنس:5 jun
حرف های خیلی زیادی دارم برای گفتن
همین که مثلاً یه خورده دیگه تحمل کن،یا تسلیم نشو به اون چیزی که بهش معتقد نیستی ومی دونم خسته ای.
ولی باز تو بازنده نشو وقتی جز تو کسی لایق برنده شدن نیست
تو محکومی به موفقیت
این یادت بمونه

تشکر کنندگان: maaref ، Donkey chance
(2011-01-23 ساعت 12:51)parastoo2011 نوشته:  سلام سلام سلام
یک سئوال دارم ، ما ممکنه بخواهیم با قطار بریم استانبول ، حالا اگر می شه بگید اون مرکز معاینه که در اونجاست اگر از دکتر اونگان بهتره ما بریم استانبول کارامون را انجام بدیم و بعد بریم آنکارا ؟
لطفا جوابم را بدهید و اگر کسی تجربه اونجا را داره برام بنویسه تا خانواده ای را از نگرانی نجات دهید .

دوست عزیز فکر نمیکنم این امکان پذیر باشه. اون دکترها معتمد سفارت تو استانبول هستند. اگر امکان پذیر بود حتماً سفارت اعلام میکرد ولی آنکارا دکتر معتمدش رو دکتر اونگان و همسرش رو معرفی کرده.
در ضمن منظورتون از "بهتره" چیه؟!! قرار نیست مداوا کنه که! یه معاینه و بعد احتمالاً واکسن. سعی کنید بیشتر تحقیق کنید تا 2 بار هزینه نکنید.
امیدوارم که خانواده از نگرانی جسته باشند.
موفق باشید.
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: parastoo2011 ، mitr.p ، maaref
(2011-01-23 ساعت 13:09)javidk نوشته:  

دوست عزیز فکر نمیکنم این امکان پذیر باشه. اون دکترها معتمد سفارت تو استانبول هستند. اگر امکان پذیر بود حتماً سفارت اعلام میکرد ولی آنکارا دکتر معتمدش رو دکتر اونگان و همسرش رو معرفی کرده.
در ضمن منظورتون از "بهتره" چیه؟!! قرار نیست مداوا کنه که! یه معاینه و بعد احتمالاً واکسن. سعی کنید بیشتر تحقیق کنید تا 2 بار هزینه نکنید.
موفق باشید.

javidak جان
مگر نمی گید در ترکیه 2 مرکز وجود داره که سفارت قبولشون داره و یکی در استانبول و یکی در آنکاراست ؟
بهتره هم یعنی مثل دکتر اونگان بدجنس نیست و اینها که بچه ها می گن . خدا حفظت کنه فرزند.Tongue
همین که مثلاً یه خورده دیگه تحمل کن،یا تسلیم نشو به اون چیزی که بهش معتقد نیستی ومی دونم خسته ای.
تو محکومی به موفقیت
این یادت بمونه

تشکر کنندگان: javidk ، mitr.p ، maaref
(2011-01-23 ساعت 13:25)parastoo2011 نوشته:  

موفق باشید.

javidak جان
مگر نمی گید در ترکیه 2 مرکز وجود داره که سفارت قبولشون داره و یکی در استانبول و یکی در آنکاراست ؟
بهتره هم یعنی مثل دکتر اونگان بدجنس نیست و اینها که بچه ها می گن . خدا حفظت کنه فرزند.Tongue

'parastoo2011' عزیز;
اولاً javidak نه ، JavidK صحیح می باشد.
دوماً منظورم دکتر اونگان و همسرشون بود نه آنکارا و استانبول!!!
تو آنکارا فقط دکتر اونگان و همسرش دکترهای مورد تایید سفارت آمریکا در آنکارا هستند.
موفق باشید.

BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: parastoo2011 ، maaref
(2011-01-23 ساعت 14:01)javidk نوشته:  
(2011-01-23 ساعت 13:25)parastoo2011 نوشته:  

موفق باشید.

javidak جان

'parastoo2011' عزیز;
اولاً javidak نه ، JavidK صحیح می باشد.
دوماً منظورم دکتر اونگان و همسرشون بود نه آنکارا و استانبول!!!
تو آنکارا فقط دکتر اونگان و همسرش دکترهای مورد تایید سفارت آمریکا در آنکارا هستند.
موفق باشید.
بله بله بله ببخشید دوست عزیز javidk یک کم سخت بود تلفظش .مرسی از راهنماییتون . پس باید از آنکارا و از آقا یا خانم اونگان وقت بگیرم .
تو محکومی به موفقیت
این یادت بمونه

تشکر کنندگان: javidk ، mitr.p ، maaref
سلام
من آدرس دکتر تو آنکارا رو می خوام .فوری فردا می خوام برم پیشش
ممنون
تشکر کنندگان:
(2011-01-28 ساعت 21:01)meysam_rsh نوشته:  سلام
ممنون

آدرس دقیق توی سایتش هست.
ولی باید برید بلوار آتاتورک ، جنب kugulo park ، لابراتوار Duzen طبقه 4
تشکر کنندگان:
سلام
دکتر اونگان به جز پاکت دربسته و CD چیز دیگری هم تحویل میده؟
عکس رادیولوژی رو هم تحویل میده؟
تشکر کنندگان:
(2011-01-29 ساعت 00:00)lale نوشته:  سلام
دکتر اونگان به جز پاکت دربسته و CD چیز دیگری هم تحویل میده؟
عکس رادیولوژی رو هم تحویل میده؟

عکس رادیولوژی شما در همین cd هست که دکتر تحویل میده.
تمامی چیزی که دکتر اورانگوتان تحویل میده یک پاکت و یک cd منگنه شده به پاکت هست.
پاکت را روز مصاحبه تحویل سفارت میدید، cd را زمان ورود به آمریکا در فرودگاه به همراه پاکت زرد تحویل میدید.
تشکر کنندگان: lale ، mitr.p
(2011-01-28 ساعت 23:54)lale نوشته:  
(2011-01-28 ساعت 21:01)meysam_rsh نوشته:  سلام
ممنون

آدرس دقیق توی سایتش هست.
ولی باید برید بلوار آتاتورک ، جنب kugulo park ، لابراتوار Duzen طبقه 4

دوست عزیزم اگه یه کوچولو تو تاپیک واکسیناسیون و آزمایشات پزشکی می گشتی به راحتی پیدا می کردی.

Dr. Mehmet Ungan
Dr. Handan Ungan
برای گرفتن وقت از وب سایت و ایمیل زیر استفاده کنید: (البته تاحالا این کسایی که رفتن نیازی به وقت قبلی نداشتن و همینطوری رفتن تو)
http://www.doctorun.com
mungan@duzen.com.tr
آدرس:
Atatürk Bulvarı 237/29
Kavaklıdere, Ankara
تلفن:
4689541-312-0090
2451388-532-0090
ساعات کاری:
روزهای کاری (که همون دوشنبه تا جمعه میشه) از 9 تا 19
شنبه از 10 تا 17

موفق باشید.

BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: mitr.p ، armido ، matin2257 ، narcis_ala
(2011-01-29 ساعت 17:42)alisarshar نوشته:  براي نوزادي كه تازه به دنيا مياد هزينه سفارت و بقيه هزينه ها مثل بقيه حساب ميشه؟

برای سفارت بله.ولی بقیه هزینه ها یعنی بلیط و جا هتل؟ هتل که هیچی ولی بلط هواپیما یه مبلغ کمی بعنوان مالیات و... شاملش میشه.موفق باشی
پ.ن: سوال شما با عنوان تایپیک همخوانی نداره و این خلاف قوانین سایته ولی چون تازه متوجه روز مصاحبه شده بودید به سوالتان جواب دادم.بعد از خوندن جواب لطفا" ارسالتان را پاک کنید منم همین کار رو میکنم.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: javidk ، matin2257 ، satusa ، maaref ، elnaz295 ، لیلا ج
(2011-02-06 ساعت 11:58)mitr.p نوشته:  بچه ها .جای اون جدول کجاست؟؟

جدول چی؟

BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: maaref ، elnaz295
(2011-02-06 ساعت 13:24)mitr.p نوشته:  
(2011-02-06 ساعت 13:07)javidk نوشته:  
(2011-02-06 ساعت 11:58)mitr.p نوشته:  بچه ها .جای اون جدول کجاست؟؟

جدول چی؟

ی جدولی ک گویا مثل تقویم میمونه و جاهای خالی برای تعیین وقت رو نشون میده....مثل رزو های بلیط اینترنتی

وقتی بری تو سایتش و روی گرفتن وقت کلیک کنی همه چیز راحت انجام شدنی هستش. یادت نره که نیازی هم به گرفتن وقت نیست.
موفق باشی بانوی زحمتکش.

BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: mitr.p ، maaref ، elnaz295 ، لیلا ج
(2011-02-06 ساعت 15:41)viking نوشته:  یک سوال داشتم راستش خجالت می کشم بنویسم .
من در یک سفر نامه خواندم که هنگام معاینه دکتر ( البته اونگان نبوده یک خانم دکتر بوده به اسم لاله یا همچین اسمی) از مراجعین می خواهد لخت شوند. برای دیدن سلامت پوست و غیره . این درسته است یا نه ؟
سلام دوست عزیز
اصولا سوال در مورد مسایل پزشکی خجالت نداره ولی خب ممکنه اینجا جای مناسبی نباشه برای مطرح کردنش.
محض اطلاع دوستان عرض میکنم آقای دکتر شوکلا در ابوظبی از آقایون میخوان که کاملا لخت بشن . یه پرستار خانم هم فقط خانمها رو از لحاظ کیست سینه معاینه میکنن.
اگه این پست مشکلی داره از لحاظ اخلاقی مدیران عزیز بفرمایند همین الان پاکش کنم.
شماره کیس:2011AS000055##
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ مصاحبه و دریافت ویزا: ژانویه 2011
زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدند فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...
تشکر کنندگان: viking ، rayan.s ، javidk ، free_free ، arshida ، mitr.p ، maaref ، لیلا ج ، HAMEDMIM

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان