کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2011-04-24 ساعت 14:13)shiva_h نوشته:  بچه ها من با بیمارستان که مکاتبه کردم با دکتری به نام Dr.Vinod Prabhu دارم صحبت می کنم...وقت هم از همین دکتر گرفتم
من مصاحبم 7 جون هست به من 4 جون ساعت 5 بعد از ظهر وقت داد...همه چی درسته به نظر شما؟
من خیلی استرس گرفتتم

شیوا جان همه چیز فرا تر از انتظار درستهBig Grin
میری می بینی که همه استرس ها بی دلیل بودهSmile
زمان تست پزشکی شما با توجه به زمان مصاحبه که 7 جون هستش کاملا مناسبه.نگران هیچی نباشید و فقط از طریق مهاجر سرا در جریان نحوه انجام مراحل اخذ ویزا قرار بگیرید
موفق باشید
برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
تشکر کنندگان: coming soon ، armido ، frozen mind ، maaref ، آرتين
(2011-04-24 ساعت 15:06)ehsan_gh نوشته:  
(2011-04-24 ساعت 14:13)shiva_h نوشته:  بچه ها من با بیمارستان که مکاتبه کردم با دکتری به نام Dr.Vinod Prabhu دارم صحبت می کنم...وقت هم از همین دکتر گرفتم
من مصاحبم 7 جون هست به من 4 جون ساعت 5 بعد از ظهر وقت داد...همه چی درسته به نظر شما؟
من خیلی استرس گرفتتم

زمان تست پزشکی شما با توجه به زمان مصاحبه که 7 جون هستش کاملا مناسبه.نگران هیچی نباشید و فقط از طریق مهاجر سرا در جریان نحوه انجام مراحل اخذ ویزا قرار بگیرید
موفق باشید

مرسی
فقط من هر چی به این یارو میگم من Ms هستم این هی میگه MR SHIVA
خوشبختي بر سه ستون استوار است: فراموش کردن غم هاي گذشته، فراموش نکردن عبرت هاي گذشته، غنيمت شمردن حال و اميدوار بودن به آينده
تشکر کنندگان: maaref ، آرتين
(2011-04-24 ساعت 18:30)shiva_h نوشته:  
(2011-04-24 ساعت 15:06)ehsan_gh نوشته:  
من خیلی استرس گرفتتم

موفق باشید

مرسی
فقط من هر چی به این یارو میگم من Ms هستم این هی میگه MR SHIVA

خوب احتمالا هندی باید باشه.
این رو هم میدونید که شیوا نام یکی از خدایان هندی ها ست و البته مرد هم هست. اون هم طبق عادت فکر میکنه شیوا مرد هست!.
تشکر کنندگان: coming soon ، alisarshar ، لیلا ج ، maaref ، آرتين ، shiva_h ، HAMEDMIM
سلام به همه دوستان
من 3 شنبه هفته ديگه آنکارا محاصبه دارم. شنيده بودم که از طريق وب سايت دکتر اونگان از 1 ماه قبل ميشه وقت گرفت اما با کمال تعجب ديدم 1 هفته قبل از مصاحبه بيشتر نميشه وقت گرفت. امروز هم که اومدم وقت بگيرم ديدم هم 1 شنبه هفته ديگه و هم 2 شنبه هفته ديگه پر شده Sad به نظر شما چکار بايد بکنم؟ بدون وقت برم مشکلي پيش نمياد؟
چطور ميشه 2 روز پشت سر هم کل وقت ها پر باشه ولي روزهاي قبل و بعدش کلي خالي داشته باشه Sad
چه بدشانسيه من ميارم !
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان: maaref ، coming soon ، آرتين
(2011-04-25 ساعت 10:39)farshad_sh نوشته:  سلام به همه دوستان
من 3 شنبه هفته ديگه آنکارا محاصبه دارم. شنيده بودم که از طريق وب سايت دکتر اونگان از 1 ماه قبل ميشه وقت گرفت اما با کمال تعجب ديدم 1 هفته قبل از مصاحبه بيشتر نميشه وقت گرفت. امروز هم که اومدم وقت بگيرم ديدم هم 1 شنبه هفته ديگه و هم 2 شنبه هفته ديگه پر شده Sad به نظر شما چکار بايد بکنم؟ بدون وقت برم مشکلي پيش نمياد؟
چطور ميشه 2 روز پشت سر هم کل وقت ها پر باشه ولي روزهاي قبل و بعدش کلي خالي داشته باشه Sad
چه بدشانسيه من ميارم !

سلام دوست عزیز.هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد.خیلی راحت و ریلکس برید پاسپورتتون رو بزارید تو صف.فوقش با لیدرتون هماهنگ کنید.وقت گرفتن ها فرمالیته ست
موفق باشید
برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
تشکر کنندگان: لیلا ج ، maaref ، coming soon ، mitr.p ، farshad_sh ، آرتين ، frozen mind
من خیلی استرس گرفتتم

سلام به همگی
من هم با راهنمائی دوستان به NMC ایمیل زدم و جواب را همین دکتر Vinod Prabhu داد و وقت را هم معین کرد ،میخواستم دوستان راهنمائی کنید با توجه به اینکه ظاهرا دو مرکز NMC در دوبی هست یکی در بیمارستان و دیگری یه جای دیگه ،1-آیا با هم فرق دارند؟2-دکتر شوکلا تو کدومشه ؟3-آدرس این یکی دقیقا کجاست ؟
Dr.Vinod Prabhu
Hospital Administrator
New Medical Centre Hospital LLC

P.O Box 7832
Dubai, UAE
Tel: +971-4-2689800
Fax: +971-4-2682353
Website: www.nmc.ae

با تشکر
شماره کیس: ***2011AS-27
تاریخ دریافت نامه قبولی:9 خرداد 89
تاریخ ارسال نامه اول :7 ژوئن 2010(17 خرداد 89)
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:9 آوریل 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: هنوز نیامده
تاریخ مصاحبه: June 21
تاریخ دریافت کلیرنس: 3 Agust
بعد از 44روز
تاریخ گرفتن ویزا:14و15 اگوست2011
تشکر کنندگان: coming soon
سلام دوستان عزیر
یک سوال داشتم !
من آدرس NMC را در گوگل چک کردم، آدرسش رو هم ضمیمه کردم، آدرسش اصلاً اونجایی که دوستان می گن نیست.
احتمالاً این شعبه اصلی NMC است. حالا سوال اینه که آیا اینجا هم ، با همان قیمت آزمایشات رو انجام میده ؟؟ کسی از دوستان تجربه ای دارن ؟؟
ممنون میشم

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: coming soon ، HAMEDMIM
دکتر شوکلا در NMC واقع در اول خیابان صلاح الدین و روبروی هتل رامادا است .
case no :2011AS00023XXX
تاریخ دریافت پاکت اول :26may
تاریخ ارسال فرمها:3jun
تشکر کنندگان: maaref ، HAMEDMIM
(2011-05-08 ساعت 09:55)elena نوشته:  دکتر شوکلا در NMC واقع در اول خیابان صلاح الدین و روبروی هتل رامادا است .

اين دکتر Vinod Prabhu همين جييه كه وقت ميده؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: coming soon ، maaref
سلام به همه
من یک بچه زیر دوسال دارم .روز مصاحبه ام سه شنبه است اگر یکشنبه که تعطیل است بریم ترکیه فقط دوشنبه برای انجام کارهای پزشکی کافیه ؟
تشکر کنندگان: maaref
[من این دکتر را نمی شناسم . در ظمن نیازی به وقت گرفتن نیست . من برای شنبه وقت گرفته بودم ولی پنجشنبه رسیدم و ساعت 2 بعد از ظهر زنگ زدم گفت حدود 4 بیا و من چهارونیم رسیدم دکتر هم 5 رسید با این حال هیچ مشکلی پیش نیومد . اصلا هم نگفت وقت دارید یا نه . از قبل هم که تماس گرفته بودم تلفنی بهم گفتند نیازی به وقت گرفتن نیست فقط برای احتیاط یک یا دو روز قبلش زنگ بزنید که دکتر باشه . باز هر جور صلاح می دونید .

case no :2011AS00023XXX
تاریخ دریافت پاکت اول :26may
تاریخ ارسال فرمها:3jun
تشکر کنندگان: maaref ، najibi
اين كروكي NMC(medical centerهستش[عکس: cat3_t1.png][عکس: 19460812.jpg]

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
دوستان عزیزیهر چی توی سایت دکتر اونگان میخوای برای 30MAY وقت بگیری بیشتر از 28 نمیده.قضیش چیه؟در صورتیکه امروز 8MAY هست.
موفق باشین
تشکر کنندگان: mml ، maaref ، coming soon
(2011-05-08 ساعت 17:19)DLT نوشته:  دوستان عزیزیهر چی توی سایت دکتر اونگان میخوای برای 30MAY وقت بگیری بیشتر از 28 نمیده.قضیش چیه؟در صورتیکه امروز 8MAY هست.
موفق باشین

فکر کنم به دلیل اینه که 30می تعطیل رسمی است.
اندیشیدن به پایان هر چیز، شیرینی حضورش را تلخ می کند. بگذار پایان تو را غافلگیر کند، درست مانند آغاز.
تشکر کنندگان: mml ، maaref ، Hornet ، coming soon
(2011-05-08 ساعت 19:18)sepinod نوشته:  
(2011-05-08 ساعت 17:19)DLT نوشته:  دوستان عزیزیهر چی توی سایت دکتر اونگان میخوای برای 30MAY وقت بگیری بیشتر از 28 نمیده.قضیش چیه؟در صورتیکه امروز 8MAY هست.
موفق باشین

فکر کنم به دلیل اینه که 30می تعطیل رسمی است.
نه مي شه گرفت . احتمالا نتونستين به روز مورد نظر بريد . ما براي جون وقت گرفتيم

تشکر کنندگان: maaref ، Hornet ، coming soon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان