کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی حضوری برندگان 2011
2010 هستم چند روز مونده به مصاحبم . خوشحال میشم تو این میتینگ باشم .من رو هم خبر کنید
تشکر کنندگان: California
(2010-06-03 ساعت 21:01)amir reza نوشته:  بچه ها سلام
منم با این گرد همایی موافقم
فقط تو را خدا جهت مشکل حل کردن یک دیگر
با اجازه بچه ها و علی جان من شروع کردم
مثلا من الان همه شرایطم ok به جز اون سربازی که ذهنما درگیر کرده و میخوام بدونم ایا توی مصاحبه اگر از طریق ویزای دانشجویی برم به مشکلی بر میخورم یا نه؟
ایا از من کارت پایان خدمت میخواهند؟
سلام. منم شرایطم شبیه شماست. دانشجوی سربازی نرفته. یه راه حل هایی رو پیدا کردم. بد نیست با هم در تماس باشیم. مثل اینکه اونا به نوع خارج شدنت کاری ندارن. در کل هیچ مشکلی نیست که قابل حل نباشه.
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
(2010-06-05 ساعت 18:26)sarfarash نوشته:  
(2010-06-05 ساعت 03:05)manoch نوشته:  سلام به همه راستش منم قبول شدم اما خیلی میترسم به خاطر تنهایی و خیلی چیزا دیگه اگه بشه منم میام تو جمع دوستان شاید یه خورده ترسم بریزه

تبریک میگم

به تاپیک های برندگان 2011 بروید و اطلاعات خود را وارد کنید. این بهترین نقطه برای شروع است. هم از وضعیت دیگران آگاه می شویدو هم دیگران با مشاهده اطلاعات شما می توانند برآوردی از احتمال دریافت نامه قبولی داشته باشند:

خلاصه کار پیشرفت برندگان 2011

اعلام دریافت نامه قبولی

آمارگیری محل مصاحبه برندگان 2011

شماره کیس برندگان 2011

محل دریافت نامه قبولی

و نهایتا به اینجا هم سر بزن و اطلاعات لازم را کسب کن: سوالات مطرح شده برندگان 2011

پست های دوستان را مطالع کنید ، سوالاتتان را بپرسید و در پر کردن فرم ها دقت کنید.
موفق باشید.

سلام ممنون
انشالا همه قبول بشن چشم حتما سر میزنم راستش چون کسی رو اونجا ندارم یه کم تردید دارم حالا تا قسمت چی باشه
سلام
میگم این گردهمایی شما فقط در تهران هستش؟
اگر بشه تو بقیه شهرها هم بچه اعلام آمادگی کنند تا ما شهرستانی ها هم بتونیم گردهمایی تشکیل بدیم.

از بچه ها کسی اصفهان نیست؟
تشکر کنندگان: California ، AmericanHamid
بذارید برای 12 تیر به بعد که اونایی هم که از طریق سایت متوجه میشن برنده شدن هم بیاند
[font=Verdana]برای کشتن یک پرنده یک قیچی کافیست
لازم نیست آنرا در قلبش فروکنی
یا گلویش را با آن بشکافی
پرهایش را بزن
خاطره پریدن با او کاری میکند که
خودش را به اعماق دره ها پرت کند
[/font]
تشکر کنندگان: honareirani ، California
سلام

من برنده 2010 هستم. محل كارم تهرانه و خانواده ام اصفهان و بين اين دو شهر همه اش در رفت و امد هستم. ماموريت هم به خاطر نوع كارم زياد مجبورم برم.

با اين وجود... اگه دوستان اصفهاني بهم خبر بدن در مورد قرارشون، چنانچه روزي باشه كه اصفهان هستم خوشحال مي شم در خدمتشون باشم.

(2010-06-06 ساعت 14:57)mahdi357 نوشته:  سلام
میگم این گردهمایی شما فقط در تهران هستش؟
اگر بشه تو بقیه شهرها هم بچه اعلام آمادگی کنند تا ما شهرستانی ها هم بتونیم گردهمایی تشکیل بدیم.

از بچه ها کسی اصفهان نیست؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
(2010-06-04 ساعت 12:52)California نوشته:  
(2010-06-01 ساعت 20:51)free_free نوشته:  سلام به نظر من خیلی عالیه قرارشو بذارین آخه خیلی از بچه ها تنها هستن خوبه از همین الان با هم دوست شن تا آمریکا تنهایی نکشن
سلام به نظر من خیلی عالیه که همه با هم آشنا بشیم اینجوری کمتر احساس تنهایی می کنیم و می تونیم به هم روحیه بدیم

به نظر من ایده خوبیه چون من هم مثل خیلی ها کسی رو اونجا ندارم بهتره از همین الان شروع به آشنا شدن با هم دیگه بکنیم تا تو غربت تنهایی نکشیم برای شروع دوستان می تونن منو به لیست دوستاشون اضافه کنن
یا اگه از yahoo استفاده میکنید id منو add کنین
yahoo id: kafshhayamkoo
دوستان مثل اینکه زیاد از این ایده استقبال نشده به هر حال به نظر من تشکیل یک گروه از برندگان لاتاری که احتمالا عده زیادی از آنها در آمریکا تنها هستن میتونه برای سازماندهی اونور آب خیلی مفید باشه دوستان نظرات خودشون رو بگن تا ما هم استفاده کنیم
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان:
دوستان این که این تاپیک رو ساختم به سنت سال 2010 بود و انشاالله بعد از اینکه اکثریت دوستان برنده 2011 توی سایت پیدا شدند خودم یا یکی دیگه از دوستان هماهنگی های لازم رو انجام خواهد داد.

پس لطفا اندکی صبر!!!
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: User ، California
با سلام
منم از این ایده که تو یاهو مسنجر بتونیم با هم در تماس باشیم موافقم
اینجوری ارتباطمون راحت تره
آی دی من تو یاهو اینه arash_invert خوشخا لمیشم اد کنین.
همتونو دوست دارم
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
دوستان خوبم سلام وخسته نباشید
من رو هم بی خبر نگذارید .

به شدت خرابه یک میتینگ هستم .

قربان شما
loveusa2010
تشکر کنندگان:
سلام دوستان هر جا که قرار بذارین من موافقم.
(2010-06-07 ساعت 17:58)free_free نوشته:  با سلام
منم از این ایده که تو یاهو مسنجر بتونیم با هم در تماس باشیم موافقم
اینجوری ارتباطمون راحت تره
آی دی من تو یاهو اینه arash_invert خوشخا لمیشم اد کنین.
همتونو دوست دارم
سلام برنده خوش شانس
بهت تبریک میگم
من و شما کیس نامبریمون تو یک حول و حوشه با اختلاف اینکه من 1xxx تا پایین تر هستش ولی در عوض سفارتیمون یکییه
امیدوارم با هم دیگه تا روز مصاحبه و گرفتن ویزا در رابطه باشیم
مرسی
تشکر کنندگان: California ، free_free
با سلام من هم موافقم

ba salam man ham movafegham
شماره کیس:****2011AS0003
دریافت نامه قبولی: 2010/MAY/21
ارسال فرمهای سری اول: JUNE/27/2010
اعلام کارنت:JUNE 2011
تاریخ دریافت نامه دوم:
مصاحبه:آنکارا
تاریخ دریافت
ورود به امریکا:1sep 2011
مدیران محترم پیشنهاد می کنم که فقط زمان اعلام تاریخ گردهمایی رو مشخص نمایید تا دوستان بدونن.
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:
سلام بازم منتظر باشیم بهتره تا جوابا تو سایت رسمی هم بیاد عده بیشتر میشه
شماره کیس: 2011AS00033xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:15may
محل دریافت : تهران
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 06jun 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: 10jun 2011
تاریخ دریافت نامه دوم:10 jul
تاریخ مصاحبه: 9 August
هزینه ها:1500000 برای یک نفر