کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی حضوری برندگان 2011
من یه سوال دارم این که دوستان باید خبر بدن کی باید خبر بده؟الان 5 تا صفحه پر شده و صفحه ها رو می بینم همه گفتن منم موافقم.دوستان یه کاری بکنین .... راستی آیدی منم تو یاهو Add کنین .. خوشحال میشم SAEEDCKY
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:
به نظرم الان جلسه گذاشتن مقداری بی هدفه ! باید بزاریم برای مرداد ماه ، بعد از اینکه اولین سری از بچه ها کارنت شدند. الان همه فرم ها را تقریبا فرستادند و وقت برای میتینگ زیاد هست .
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، User
(2010-06-26 ساعت 22:34)Ali-J نوشته:  به نظرم الان جلسه گذاشتن مقداری بی هدفه ! باید بزاریم برای مرداد ماه ، بعد از اینکه اولین سری از بچه ها کارنت شدند. الان همه فرم ها را تقریبا فرستادند و وقت برای میتینگ زیاد هست .

علی جان باهات موافقم. میتینگ برای اولین سری کارنت ها: در اون صورت اشکان عزیز می تونه خیلی از سوالات ما رو جواب بده.

سعید CKY عزیز می تونیم این 5 صفحه رو به عنوان تعداد نفرات احتمالی شرکت کننده در نظر بگیریم.
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، cky ، Sooshians ، free_free
(2010-06-23 ساعت 10:36)mahdi357 نوشته:  
(2010-06-18 ساعت 01:28)AmericanHamid نوشته:  
(2010-06-09 ساعت 13:59)amir reza نوشته:  مخلص همه ی بچه های برنده
بچه ها امریکا منتظره ها؟
من به شخصه با وجود ارادت خلی زیادی که خدمت همه ی دوستان دارم ولی از بچه های اصفهان که برنده 2011 هستند عاجزانه درخواست میکنم که به پا خیزیم و starte این گرد همایی را بزنیم!!!!!!!!
دادا اکیس؟

سلام دادا . منم هستم .امیدوارم با هم بریم هیئت اصفهانیای مقیم آمریکا رو افتتاح کنیم.

بچه ها اگر قرار گرده همایی تو اصفهان را گذاشتید منو بی خبر نگذارید ها!
از بچه های اصفهان دیگه نبود؟؟

برو بچ اصفهان سیتی:
amir reza
AmericanHamid
Ashkan78
mahdi357
بر و بچه های اصفهان سیتی
دادا هواپیما منتظرسا
کوجایند پس
با توجه به گفته دوستان ما هم اولین میتینگ را در اصفهان در تاریخ 20 تیر برگذار میکنیم در صورت تمایل به من پیام خصوصی بدهید.
تشکر کنندگان:
سلام

من تازه از لس آنجلس برگشتم و در مشهد هستم. اگر سؤالی دارید، من در خدمتم.

کسری

salam
man taze az los angles bar gashtam va alan dar mashad hastam
agar soali bod dar khedmatam
kasra
تشکر کنندگان: arash004 ، mohsen324
لطفا به من هم خبر بدین - بهتره این میتینگ روز های اخر هفته و بعد از 10 تیر بگزار بشه -
تشکر کنندگان:
(2010-06-28 ساعت 01:27)kasra نوشته:  سلام

من تازه از لس آنجلس برگشتم و در مشهد هستم. اگر سؤالی دارید، من در خدمتم.

کسری

salam
man taze az los angles bar gashtam va alan dar mashad hastam
agar soali bod dar khedmatam
kasra

اگر میشه نحوه بازرسی آقیسر مهاجرت در فرودگاه لس‌آنجلس را توضیح بدید.
باتشکر
تشکر کنندگان:
(2010-06-28 ساعت 14:22)saint نوشته:  لطفا به من هم خبر بدین - بهتره این میتینگ روز های اخر هفته و بعد از 10 خرداد بگزار بشه -

10 خرداد؟!؟!!؟!؟
تشکر کنندگان:
(2010-06-28 ساعت 20:47)honareirani نوشته:  
(2010-06-28 ساعت 14:22)saint نوشته:  لطفا به من هم خبر بدین - بهتره این میتینگ روز های اخر هفته و بعد از 10 خرداد بگزار بشه -

10 خرداد؟!؟!!؟!؟

شاید 10 مرداد منظورشون بوده! میم و خ روی کیبورد نزدیک همدیگه هستند
تشکر کنندگان: honareirani
بروبچ یه پیشنهاد!!؟ کسی موافق هست با یه کلاس گروهی مکالمه زبان انگلیسی؟ با یه تیر دو نشون: زبان- ارتباط بیشتر. دوستانی که مایلند به من پیغام بدن. یه استاد خوب هم می شناسم با سی سال سابقه تدریسSmile اینجوری هفته ای چند جلسه گردهمایی حضوری داریم
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
(2010-06-28 ساعت 22:18)saman33 نوشته:  بروبچ یه پیشنهاد!!؟ کسی موافق هست با یه کلاس گروهی مکالمه زبان انگلیسی؟ با یه تیر دو نشون: زبان- ارتباط بیشتر. دوستانی که مایلند به من پیغام بدن. یه استاد خوب هم می شناسم با سی سال سابقه تدریسSmile اینجوری هفته ای چند جلسه گردهمایی حضوری داریم
ایده ی خوبیه
1 وقت آزاد 2- میزان دانش زبان انگلیسی هر فرد و 3- محل سکونت افراد سه تا عاملی هستش که می تونه روی این ایده تاثیر گذار باشه.
تشکر کنندگان: cky ، loveusa2010 ، honareirani ، saman33
برای این کار باید سطح هر فرد در زبان انگلیسی مشخص باشه و همه افراد یک کلاس در یک سطح باشند!
تشکر کنندگان: seravin
بچه ها با توجه به درخواست جمعی از دوستان اولین میتینگ در تاریخ 16 تیر در روز 4 شنبه در اصفهان برگذار میشود
در صورت تمایل حضور خود را اعلام نمایید
با تشکر
امیر
تشکر کنندگان:
منم اصفهانیمممممممممممم
شماره کیس: 2011As00009###
تاریخ دریافت نامه قبولی:اصفهان 10 خرداد
کنسولگری:ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:8 August
تاریخ مصاحبه:feb 3
تاریخ دریافت ویزا:29 April
جمع تقریبی هزینه :9میلیون ( برای 2 نفر+ بلیت HOUSTON)
تاریخ پرواز: houston 30 jun
تشکر کنندگان:
(2010-06-29 ساعت 11:34)honareirani نوشته:  برای این کار باید سطح هر فرد در زبان انگلیسی مشخص باشه و همه افراد یک کلاس در یک سطح باشند!
بله دوست عزیز. می تونیم در سه سطح برگزار کنیم. خواستم فقط ببینم که بچه ها موافق هستند یا نه. به هر حال ممنون از نظر شما
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان