کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
(2011-01-15 ساعت 11:42)satusa نوشته:  
(2011-01-15 ساعت 09:09)arshida نوشته:  سلام
مدارك ما عصر روز پنج شنبه به سفارت استانبول؟؟؟؟!!!! تحويل داده شده.در صورتي كه ما آدرس آنكارا را نوشتيم. حالا چي ميشه؟ با خود آرامكس هنوز صحبت نكرديم. با توجه به اينكه بعضي از مدارك همون يكسري ترجمه را داشتيم كه رفت. حالا بنظزتون دوباره مدارك را ترجمه كنيم يا نه؟

دوست عزيز
آيا مطمئن هستيد كه مدارك به سفارت استامبول تحويل شده؟
بسته ما با DHL به آلمان رفت و سپس به استامبول و يك روز اونجا بود و بعد به آنكارا رفت كه به تعطيلي شنبه يكشنبه خورد و نهايتا ظهر دوشنبه به سفارت آنكارا تحويل شد.
احتمال داره بسته توي استامبول هست و شما فكر كرديد تحويل سفارت شده. يكبار ديگه با دقت سايت رو چك كنيد و در آنصورت با خوده آرامكس هم پيگيري كنيد.

موفق باشيد
دوست عزیز من هم عصر پنج شنبه با آرامکس فرستادم و الا مدارکم استانبول هستش ولی تحویل جایی داده نشده.آرامکس پست مزخرفیه که اگر بخوای چیزی بفرستی آنکارا اول میره دوبی بعد استانبول و بعد آنکارا! حالا فهمیدم چرا DHL دو برابر پول میگیره!!!

[/quote]

برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
تشکر کنندگان: maaref ، kopol
(2011-01-16 ساعت 10:23)ehsan_gh نوشته:  
مدارك ما عصر روز پنج شنبه به سفارت استانبول؟؟؟؟!!!! تحويل داده شده.در صورتي كه ما آدرس آنكارا را نوشتيم. حالا چي ميشه؟ با خود آرامكس هنوز صحبت نكرديم. با توجه به اينكه بعضي از مدارك همون يكسري ترجمه را داشتيم كه رفت. حالا بنظزتون دوباره مدارك را ترجمه كنيم يا نه؟

دوست عزيز
بسته ما با DHL به آلمان رفت و سپس به استامبول و يك روز اونجا بود و بعد به آنكارا رفت كه به تعطيلي شنبه يكشنبه خورد و نهايتا ظهر دوشنبه به سفارت آنكارا تحويل شد.
احتمال داره بسته توي استامبول هست و شما فكر كرديد تحويل سفارت شده. يكبار ديگه با دقت سايت رو چك كنيد و در آنصورت با خوده آرامكس هم پيگيري كنيد.

موفق باشيد
دوست عزیز من هم عصر پنج شنبه با آرامکس فرستادم و الا مدارکم استانبول هستش ولی تحویل جایی داده نشده.آرامکس پست مزخرفیه که اگر بخوای چیزی بفرستی آنکارا اول میره دوبی بعد استانبول و بعد آنکارا! حالا فهمیدم چرا DHL دو برابر پول میگیره!!!
سلام
من بعد از اين كه ترك نامبر را ميزنم 4 تا جدول بترتيب زير هم مياد اولين جدول
Shipment Summary
دوميShipment History و سومي Shipper و Receiver و چهارمي Shipment Details هست.
توي جدول دومي م.قعيت را ميزنه استانبول ولي در جدول سوم براي نام دريافت كننده كنار اسم شخص آنكارا هم نوشته. شما هم همينطوره نه؟
فكر كنم چون توي جدول دوم آخرين موقعيت را استانبول ميزنه ، ماها را به اشتباه مي اندازه. ولي واقعيت اينكه رسيده به دستشون.
در هر صورت من امروز با سفارت در تركيه تماس مي گيرم تا ببينم مدارك رسيده يا نه.
[/quote]

کیس نامبر:2011AS 12000
مصاحبه:27ژانويه آنکارا
کلیرنس:4 مارس

تشکر کنندگان: maaref
Cool
(2011-01-16 ساعت 10:50)arshida نوشته:  

دوست عزيز

موفق باشيد
سلام
Shipment Summary
توي جدول دومي م.قعيت را ميزنه استانبول ولي در جدول سوم براي نام دريافت كننده كنار اسم شخص آنكارا هم نوشته. شما هم همينطوره نه؟
فكر كنم چون توي جدول دوم آخرين موقعيت را استانبول ميزنه ، ماها را به اشتباه مي اندازه. ولي واقعيت اينكه رسيده به دستشون.

[/quote]

خوب بهتره با دفتر پستیی که مدارکتان را ارسال کرده هماهنگ کنید. چون امروز و فردا سفارت بخاطر برفی که اومده تعطیلهCool

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: maaref ، arshida
(2011-01-16 ساعت 10:59)rayan.s نوشته:  Cool
(2011-01-16 ساعت 10:50)arshida نوشته:  

دوست عزيز

موفق باشيد
سلام
Shipment Summary

خوب بهتره با دفتر پستیی که مدارکتان را ارسال کرده هماهنگ کنید. چون امروز و فردا سفارت بخاطر برفی که اومده تعطیلهCool
[/quote]

توی جدول Shipment History آخرین وضعیت رو نوشته:
Shipment Forwarded
to - Istanbul,Turkey
و در جدول بعدی Receiver رو مشخص کرده.یعنی دریافت کننده که می شه آنکارا.اگر برای شما هم مثل منه پس مدارک در استانبول هست و امروز میره واسه آنکارا و فردا میرسه.اگر هم سفارت تعطیل باشه که خب هر وقت باز بشه مدارک میرسه دستشون
تشکر کنندگان: arshida ، maaref
سلام راستش ما مداركمون را 11 ژانويه فرستاديم و مدارك ما طبق سايت آرامكس 13 ژانويه ساعت 10.10 همونطور كه گفتم به شخصي در انكارا تحويل داده شده ولي محل تحويل بسته را استامبول ميزنه. (جلل الخالق)و ديروز هم همسرم با آرامكس تماس گرفت كه بهش گفتند مشكلي نيست و همينكه كنار نام دريافت كننده نام آنكارا درج شده يعني بسته ما در آنكارا رسيده و به سفارت داده شده.كسي كه مدارك و گرفته و رسيد را امضا كرده اسمش Anadolu هست.حالا شما باز هم اگه اطلاعات بيشتري داريد يا فكر مي كنيد كه ارامكس خواسته ما را بپيچونه بهمون بگيد.
کیس نامبر:2011AS 12000
مصاحبه:27ژانويه آنکارا
کلیرنس:4 مارس

(2011-01-16 ساعت 14:52)arshida نوشته:  سلام راستش ما مداركمون را 11 ژانويه فرستاديم و مدارك ما طبق سايت آرامكس 13 ژانويه ساعت 10.10 همونطور كه گفتم به شخصي در انكارا تحويل داده شده ولي محل تحويل بسته را استامبول ميزنه. (جلل الخالق)و ديروز هم همسرم با آرامكس تماس گرفت كه بهش گفتند مشكلي نيست و همينكه كنار نام دريافت كننده نام آنكارا درج شده يعني بسته ما در آنكارا رسيده و به سفارت داده شده.كسي كه مدارك و گرفته و رسيد را امضا كرده اسمش Anadolu هست.حالا شما باز هم اگه اطلاعات بيشتري داريد يا فكر مي كنيد كه ارامكس خواسته ما را بپيچونه بهمون بگيد.

دوست عزیز به شما اطلاعات نادرست دادن.بسته شما تحویل سفارت داده نشده.من الان زنگ زدم آرامکس و کلی دعوا کردم.بسته های ارسالی به آنکارا از دوبی میره به استانبول و از اونجا به آنکارا میره.توی قسمت receiverمشخصا نوشته آنکارا ولی بسته شما 13 ژانویه در استانبول بوده.ضمن اینکه وقتی مدارک به سفارت تحویل داده بشه آرامکس ذث شما ایمیل میزنه
به همه ی دوستان هم توصیه می کنم از آرامکس استفاده نکنن و گول قیمت ارزونش رو نخورن.آرامکس برای کسایی مناسبه که حجم بار ارسالی شون زیاده و باید تو هزینه شون صرفه جویی کنن.الان آرامکس چها تا برگه کاغذ ما رو داره دور دنیا می چرخونه و خدا می دونه کی به مقصد می رسهSad
(2011-01-17 ساعت 10:17)ehsan_gh نوشته:  
(2011-01-16 ساعت 14:52)arshida نوشته:  سلام راستش ما مداركمون را 11 ژانويه فرستاديم و مدارك ما طبق سايت آرامكس 13 ژانويه ساعت 10.10 همونطور كه گفتم به شخصي در انكارا تحويل داده شده ولي محل تحويل بسته را استامبول ميزنه. (جلل الخالق)و ديروز هم همسرم با آرامكس تماس گرفت كه بهش گفتند مشكلي نيست و همينكه كنار نام دريافت كننده نام آنكارا درج شده يعني بسته ما در آنكارا رسيده و به سفارت داده شده.كسي كه مدارك و گرفته و رسيد را امضا كرده اسمش Anadolu هست.حالا شما باز هم اگه اطلاعات بيشتري داريد يا فكر مي كنيد كه ارامكس خواسته ما را بپيچونه بهمون بگيد.

دوست عزیز به شما اطلاعات نادرست دادن.بسته شما تحویل سفارت داده نشده.من الان زنگ زدم آرامکس و کلی دعوا کردم.بسته های ارسالی به آنکارا از دوبی میره به استانبول و از اونجا به آنکارا میره.توی قسمت receiverمشخصا نوشته آنکارا ولی بسته شما 13 ژانویه در استانبول بوده.ضمن اینکه وقتی مدارک به سفارت تحویل داده بشه آرامکس ذث شما ایمیل میزنه
به همه ی دوستان هم توصیه می کنم از آرامکس استفاده نکنن و گول قیمت ارزونش رو نخورن.آرامکس برای کسایی مناسبه که حجم بار ارسالی شون زیاده و باید تو هزینه شون صرفه جویی کنن.الان آرامکس چها تا برگه کاغذ ما رو داره دور دنیا می چرخونه و خدا می دونه کی به مقصد می رسهSad

دوست عزيز
همه اين سرويسهاي پستي بسته رو دور دنيا مي چرخونند. اونا يك برنامه هاي مشخص و روزانه اي دارند و بسته ها رو از اون طريق ارسال مي كنند كه بتونند محموله ها رو مديريت كنند. براي هر محموله كه يك مسير جديد تعريف نمي كنند.
DHL هم ابتدا بسته رو فرستاد دبي و بعد به Hub اروپا كه توي آلمان هست و بعد به استانبول و نهايتا به آنكارا.
نگران چرخش بسته ها نباشيد مشكلي پيش نمياد فقط از طريق مكاتبه با سفارت مطمئن بشيد بسته رو دريافت كردند يا نه.

موفق باشيد
(2011-01-17 ساعت 11:02)satusa نوشته:  
(2011-01-17 ساعت 10:17)ehsan_gh نوشته:  

دوست عزيز
همه اين سرويسهاي پستي بسته رو دور دنيا مي چرخونند. اونا يك برنامه هاي مشخص و روزانه اي دارند و بسته ها رو از اون طريق ارسال مي كنند كه بتونند محموله ها رو مديريت كنند. براي هر محموله كه يك مسير جديد تعريف نمي كنند.
DHL هم ابتدا بسته رو فرستاد دبي و بعد به Hub اروپا كه توي آلمان هست و بعد به استانبول و نهايتا به آنكارا.
نگران چرخش بسته ها نباشيد مشكلي پيش نمياد فقط از طريق مكاتبه با سفارت مطمئن بشيد بسته رو دريافت كردند يا نه.

موفق باشيد

ولی من با تی ان تی بسته فرستادم کانادا 72 ساعت بعد رسید تورنتو.من با آرامکس صحبت کردم خودشون هم قبول کردند که سیستمشون کنده و پیچ تو پیچه و برای همین قیمت هاش 30-40 درصد ارزونتره و برای کسایی مناسبه که حجم ارسالی بالایی دارند و عجله هم ندارند
مدارک من بالاخره بعد از 7 روز رسید. Smile
ترکینگ آرامکس جون آدمو بالا میاره ولی خب بالاخره رسید
موفق باشید
تشکر کنندگان: rayan.s ، satusa ، maaref ، REZA1390
سلام دوستان.من مدارکم رو با dhl فرستادم.می خواستم بدونم که توی سایت dhl وقتی میزنه deliverd،مدارک شما رو کی تحویل گرفته؟
میشه لطفا بچه هایی که مدارک رو فرستادند،کمک کنند

تشکر کنندگان: maaref ، REZA1390
(2011-01-20 ساعت 17:45)ali.sh نوشته:  سلام دوستان.من مدارکم رو با dhl فرستادم.می خواستم بدونم که توی سایت dhl وقتی میزنه deliverd،مدارک شما رو کی تحویل گرفته؟
میشه لطفا بچه هایی که مدارک رو فرستادند،کمک کنند

واسه منم delivered شد.به سفارت ایمیل زدم ولی هنوز جواب نداده
بله دوست عزیز delivered یعنی بسته به مقصد رسیده ولی تا سفارت تایید نکنه خیالمون راحت نمیشه!
موفق باشیدSmile
تشکر کنندگان: maaref ، taraneh@mini ، satusa
دوستان عزيز
من يك سوال در مورد إرسال بسته بستي به ايران از امريكا داشتم.
اكه كسي أطلاعاتي در اين مورد داره لطفاً
كمك كنه خيلي متشكرم  
تشکر کنندگان:
(2011-05-31 ساعت 22:44)SHAHN_ZY نوشته:  دوستان عزيز
من يك سوال در مورد إرسال بسته بستي به ايران از امريكا داشتم.
اكه كسي أطلاعاتي در اين مورد داره لطفاً
كمك كنه خيلي متشكرم  
!!!!!!!!!!!!!!!
سلام دوست من
سئوال شما خیلی کلی مطرح شده!
برای پست مرسوله ی پستی از هر جا به ایران میتوانید از پست هایی مثل DHL یا TNT یا ARAMEX و... استفاده کنید که هم اعتبار جهانی و هم شعب زیادی در ایران دارند(در نتیجه پیگیری راحتری هم خواهند داشت). که هر کدام از این پست ها مثل پست داخلی خودمان انواع خدمات را با هزینه های متفاوت ارایه می دهند مثل پست EXPRESS و...
شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: frozen mind ، batis2010
سلام آدرس سفارت انکارا را برای من میگذارید؟مرسی
شماره کیس: *****2011AS
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: AUG/4
تاریخ اخذ ویزا :من یکضرب ویزا گرفتم ،همسرم برگه آبی
تاریخ کلیر همسر:sep/27Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2011-07-12 ساعت 23:52)آمریکا نوشته:  سلام آدرس سفارت انکارا را برای من میگذارید؟مرسی

Immigration visa unit
American embassy ankara
110 ataturk blvd kavaklidere
06100
َAnkara_Turkey
این آدرسی بود که من مدارکم را فرستادم
برای دیدن آدرسی که در خود سایت سفارت آنکارا نوشته شده اینجا را کلیک کنید

شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: tamanna ، alirezagh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان