کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
سلام
اين قضيه تعهد چيه كه جديدا سرويسهاي پستي مي‌گيرند؟ آيا كسي برخورد كرده؟ ظاهرا TNT براي بسته هاي آمريكا تعهد ميگيره كه هر اتفاقي تو گمرگ آمريكا واسه بسته بيافتد TNT هيچ مسوليتي نداره!!
با تشكر
تشکر کنندگان:
(2010-06-08 ساعت 13:58)satusa نوشته:  سلام
اين قضيه تعهد چيه كه جديدا سرويسهاي پستي مي‌گيرند؟ آيا كسي برخورد كرده؟ ظاهرا TNT براي بسته هاي آمريكا تعهد ميگيره كه هر اتفاقي تو گمرگ آمريكا واسه بسته بيافتد TNT هيچ مسوليتي نداره!!
با تشكر

بسته های که از مبدا ایران، کره شمالی، عراق، سوریه به آمریکار وارد میشوند همه بررسی می شوند.
اگر پلیس آمریکا بخواد بسته ای رو ضبط کنه تی ان تی که سهله! بمب اتمی هم نمیتونه کاریش کنه! ؛)
نگران نباشید. بسته شما زیاد معطل نمیشود.

موفق باشید
تشکر کنندگان: kaveh1979 ، satusa ، frozen mind ، Donkey chance
(2010-06-09 ساعت 13:23)pond56 نوشته:  من يه اشتباه بزرگ كردم و بدون اينكه مطاعه كنم و يا بپرسم با پست سفارشي فرمها رو فرستادم كه تقريبا 20روز طول مي كشه كه برسه(تازه اگه برسه).ميخوام ببينم اين ديركرد تاثيري توي كم شدن شانس كارنت شدنم داره(با كيس نامبر ***38 كه شانسم به اندازه كافي كم هست)
نگران نباش، مطمئن باش که می رسه و اگر 1 ماه دیگه هم برسه به دستشون، هیچ مشکلی پیش نمی آد. به جای نگرانی، پیگیر نامه ات باش.
ضمنا دیر رسیدن نامه هیچ ارتباطی به روند کارنت شدن نداره،دیر رسیدن فقط باعث می شه شما در روزهای پایانی اون ماهی که کارنت می شید مصاحبه بشین.

تشکر کنندگان: Donkey chance
من با پست معمولی فرستادم 3 روزه در واقع 2 روزه رسید !
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان:
کیس نامبر: 18***
سلام
من اسکن بارکد شیتمو از آمریکا برام فرستادن. اون برچسب پستی رو ندارم. لازم اسکن برچسبو داشته باشم تا روی نامه بچسبونم؟
تشکر کنندگان:
(2010-06-09 ساعت 21:20)Ali-J نوشته:  من با پست معمولی فرستادم 3 روزه در واقع 2 روزه رسید !

؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان مرسي از اطلاعات خيلي خوبتون.مي خواستم بدونم مدارك ارسالي براي كنتاكي فقط

فرمهايdsp-122/ ds-230-و دو قطعه عكس مي باشد؟؟ با تشكر
تشکر کنندگان:
(2010-06-10 ساعت 21:03)فرشته نوشته:  سلام دوستان مرسي از اطلاعات خيلي خوبتون.مي خواستم بدونم مدارك ارسالي براي كنتاكي فقط فرمهايdsp-122/ ds-230-و دو قطعه عكس مي باشد؟؟ با تشكر

+ نامه ای که بار کد توش هست و در ضمن اون برچسب رو هم میچسبونی روی پاکت ارسالی.

تبریک میگم قبولیتون رو و به سایت مهاجرسرا خوش آمدید.

به این پست مراجعه کنید و درباره تاپیک های مفید اطلاعات کسب کنید. و چنانچه در پر کردن فرم ها مشکل داشتید با توجه به عنوان هر تاپیک سوالتان را بپرسید.

موفق باشید
تشکر کنندگان:
(2010-06-10 ساعت 18:53)sarfarash نوشته:  
(2010-06-09 ساعت 21:20)Ali-J نوشته:  من با پست معمولی فرستادم 3 روزه در واقع 2 روزه رسید !

؟

پست معمولی TNT منظورم بود Big Grin اگه ساعتی حساب کنیم 2.5 روزه رسید .
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: User
سلام دوستان عزیز
من دوشنبه 17 خرداد پاکت اولمو پست کردم با dhl الان که رفتم تو سایتش زده USA ولی نزده که رسیده کنتاکی چی باید بزنه که بفهمیم رسیده؟
و بعد از رسیدن به کنتاکی دنبال کدوم مرحله از کارها که تو اولویته باید بریم؟
و در مورد اسپانسر فرمI134 رو تو پاکت دوم میفرستند یا خودمون از سایت خواصی باید دانلود کنیم؟
ممنون از راهنماییهای مفیدتون
تشکر کنندگان:
سلام
من همه صفحات این بخش را خوندم
اما کسی ننوشته بود که پست TNT اصفهان کجاست؟؟
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
من عضو جدید هستم

من رفتم پاکت اول رو با DHL دفتر "وزرا" با 76000 چوق ! فرستادم، اونجا یک برگه بود گفتن امضا کن که اگه دیر شد، گم شد، و ... مسئولیت با خودته ، گفتن 1 ماه تا 2 ما دیگه میرسته.
یک هفته بعد از طریق سایت DHL چک کردم ، دیدم رسیده و فقط 2 روز برای چک معطل شده.
دوستان در این خصوص نگران نباشید
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: User ، Donkey chance
معمولا بسته ها با پست DHL و TNT سه تا 5 روز کاری میرسه.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: MajidShirzadeh
سلام. من عضو جدید هستم.
می خواستم بدونم جه قدر طول می کشه تا نامه ی دوم به دستم برسه؟؟
تقریبا یه هفته است که نامه امو پست کردم با تی ان تی پیگیری کردم و انگار به کی سی سی رسیده وبهشون ایمیل زدم که بسته ام رسیده یا نه ولی جواب ایمیلمو ندادن هنوز.
صبر کنم باز یا نگران بشم؟؟
مرسی...
تشکر کنندگان:
حداقل 2 ماه ديگه... حداكثر 15 ماه ديگه. بسته به Case Number شما.

جاي نگراني نيست. K.C.C خيلي هنر كنه يك ماه ديگه جئاب مي ده كه فرم هات رو گرفتيم.

(2010-06-16 ساعت 00:23)shazi نوشته:  سلام. من عضو جدید هستم.
می خواستم بدونم جه قدر طول می کشه تا نامه ی دوم به دستم برسه؟؟
تقریبا یه هفته است که نامه امو پست کردم با تی ان تی پیگیری کردم و انگار به کی سی سی رسیده وبهشون ایمیل زدم که بسته ام رسیده یا نه ولی جواب ایمیلمو ندادن هنوز.
صبر کنم باز یا نگران بشم؟؟
مرسی...
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: MajidShirzadeh ، balot ، User ، shazi ، free_free ، Donkey chance

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان