کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
فکر کنم شنبه ها و یکشنبه ها نامه ها میخوابن یا میرن کنار دزیا جون تو سایت تکون نمی خورن!!!Big Grin
Tongue
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان:
(2010-06-20 ساعت 13:31)ravian نوشته:  
(2010-06-20 ساعت 13:03)beheshteh نوشته:  ravian ممنون از دلداریت ولی من که با اصفهان تماس گرفتم گفت ما از شما تعهد گرفتیم و دیگه به ما ربطی نداره. بعد هم گفت اگه می خوای می تونی به kcc نامه بزنی و بهشون بگی که برن و ازشون بگیرند.مگه می شه؟؟؟ به نظرت این کار رو بکنم یا صبر کنم ؟

بعید میدونم البته این تعهد را از همه میگیرند ولی اگه موارد مشابه را توی سایت مطالعه کنید چنین چیزی فکر نمیکنم باشه البته در اینکه خیلی بد جواب میدین و توی دل آدم را خالی میکنند شکی نیست ولی هنوز وقت زیادی نیست که شما فرستادی من توی سایت دوستانی را دیدم که نامه هاشون بعد از یک ماه رسیده .بازم میگم جای نگرانی نیست دوست عزیز ولی چون خودم هم یک تازه وارد هستم فکر میکنم که مدیران محترم سایت و بچه های با تجربه قدیم بیشتر بتونن شما را راهنمایی کنند.
براتون آرزوی موفقیت میکنم

دوست من نگران نباش
به من هم تو دفتر پست DHL همینو گفتن؛ آدمای ....
بعد من از سایت DHL کنترل کردم دیدم رسیده .
اصلاً نگران نباش
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: ravian
بچه ها من پاکت هامو فرستادم الان چند هفته است که پیگیری دی اچ ال زده به مکان اصلی فرستاده شد..هنوزم همینه و اینکه امضای طرف که پاکت ها رو گرفته ( بچه ها میگن) رو تا الان نزده!!!
از صمیم قلبم برای همه ی دوستای خوبم در مهاجرسرا دعا میکنم تا در این روزهای آخری که از لاتاری 2011 باقی مونده به هدفشون برسن و دست پر این تورنمنت طاقت فرسا رو به پایان برسونن.خدایا به ایمانی که بوجودت دارم به ما لطفی بکن تا به گفته ات عمل کنیم در جهانی که آفریدی سفر کنیم تا انسان باشیم و انسان بمانیم
تشکر کنندگان:
(2010-06-21 ساعت 16:23)goli20 نوشته:  بچه ها من پاکت هامو فرستادم الان چند هفته است که پیگیری دی اچ ال زده به مکان اصلی فرستاده شد..هنوزم همینه و اینکه امضای طرف که پاکت ها رو گرفته ( بچه ها میگن) رو تا الان نزده!!!

یک ایمیل به KCC بزنید و از رسیدن نامتون مطمئن بشید.
تشکر کنندگان: goli20
(2010-06-16 ساعت 14:33)bahar89 نوشته:  سلام دوستان

ما نامه هامون را با DHL در تاریخ 3 June از اصفهان پست کردیم ولی متاسفانه تا امروز 16 June هنوز به KCC نرسیده.توی سایت DHL که چک می کنم در تاریخ 8 June نوشته که Shipment arrived at incorrect facility. Sent to correct destination و Location :Erlanger, KY - USA اما از تاریخ 8 June هیچ اتفاق دیگه ای رخ نداده و Tracking ثابت مونده. چند بار با دفتر DHL آمریکا تماس گرفتیم که همش گفتند باید بررسی کنیم و در آخرین ایمیلی که امروز فرستادن از DHL امریکا, گفته بود برای نامه شما دو احتمال وجود داره :
یا اینکه نامه شما گم شده که در اینصورت می تونید فرم Claim را در سایت DHL پر کنید و ارسال کنید که البته نمی دونم این کار چه فایده ای داره و احتمال دوم اینکه نامه شما هنوز در حال بررسی است چون از ایران پست شده و بعضی از نامه هایی که از ایران می رسه بررسی اونها تا 1 ماه طول می کشه وشما می تونید تا 8 July صبر کنید.
می خواستم ببینم به نظر شما چیکار کنم؟آیا یه بار دیگه نامه ها رو پست کنم؟اگه اون نامه قبلی پیدا بشه و تا 8 July برسه اشکالی پیش نمی یاد که دوبار پست کردیم.
و سوال دیگه اینکه ما اصل بارکد را فرستادیم ولی کپی اون را داریم ,آیا اشکال نداره کپیش رو بفرستیم؟
ممنون می شم نظراتتون را بهم بدین.
برای من هم همین اتفاق افتاده. من یک ایمیل به DHL زدم و اونها این جواب رو دادند.شما هم بخون شاید هر دو مون کمی از نگرانی در بیاییم
There is no problem regarding the mentioned airway bill number, there are other airway bill numbers destined to the exact same

Address as yours with the same update on our website, we have been corresponding with DHL destination asking them to update

System with delivery details, the response received confirms that these shipments have been delivered to consignee but due to

Some technical problems destination is not able to update our internal systems and consequently our web site with delivery details

Please do not worry and be informed that we are still following up this matter with destination and trying our best to get the delivery

Details from them and will keep you updated if there was any issue

We apologize for the occurred inconvenience and appreciate your understanding and patience

Thanks and Best Regards
تشکر کنندگان: goli20 ، farnaz82
(2010-06-22 ساعت 00:20)beheshteh نوشته:  
(2010-06-16 ساعت 14:33)bahar89 نوشته:  سلام دوستان

ما نامه هامون را با DHL در تاریخ 3 June از اصفهان پست کردیم ولی متاسفانه تا امروز 16 June هنوز به KCC نرسیده.توی سایت DHL که چک می کنم در تاریخ 8 June نوشته که Shipment arrived at incorrect facility. Sent to correct destination و Location :Erlanger, KY - USA اما از تاریخ 8 June هیچ اتفاق دیگه ای رخ نداده و Tracking ثابت مونده. چند بار با دفتر DHL آمریکا تماس گرفتیم که همش گفتند باید بررسی کنیم و در آخرین ایمیلی که امروز فرستادن از DHL امریکا, گفته بود برای نامه شما دو احتمال وجود داره :
یا اینکه نامه شما گم شده که در اینصورت می تونید فرم Claim را در سایت DHL پر کنید و ارسال کنید که البته نمی دونم این کار چه فایده ای داره و احتمال دوم اینکه نامه شما هنوز در حال بررسی است چون از ایران پست شده و بعضی از نامه هایی که از ایران می رسه بررسی اونها تا 1 ماه طول می کشه وشما می تونید تا 8 July صبر کنید.
می خواستم ببینم به نظر شما چیکار کنم؟آیا یه بار دیگه نامه ها رو پست کنم؟اگه اون نامه قبلی پیدا بشه و تا 8 July برسه اشکالی پیش نمی یاد که دوبار پست کردیم.
و سوال دیگه اینکه ما اصل بارکد را فرستادیم ولی کپی اون را داریم ,آیا اشکال نداره کپیش رو بفرستیم؟
ممنون می شم نظراتتون را بهم بدین.
برای من هم همین اتفاق افتاده. من یک ایمیل به DHL زدم و اونها این جواب رو دادند.شما هم بخون شاید هر دو مون کمی از نگرانی در بیاییم
There is no problem regarding the mentioned airway bill number, there are other airway bill numbers destined to the exact same

Address as yours with the same update on our website, we have been corresponding with DHL destination asking them to update

System with delivery details, the response received confirms that these shipments have been delivered to consignee but due to

Some technical problems destination is not able to update our internal systems and consequently our web site with delivery details

Please do not worry and be informed that we are still following up this matter with destination and trying our best to get the delivery

Details from them and will keep you updated if there was any issue

We apologize for the occurred inconvenience and appreciate your understanding and patience

Thanks and Best Regards

دوست عزیز معنی کلیش این مشه که هیچ مشکلی برای نامه شما به وجود نیومده و مسئله مشکل داخلی سایت DHL به لحاظ به روز رسانی هست و به شما اطمینان دادند که مرسوله شما به مقصد رسیده و جای نگرانی نیست و بخاطر این مشکل از شما عذر خواهی کردند.
میتونید با ارسال ایمیل به KCC از رسیدن مدارکتون مطمئن بشید .البته ممکنه دیر جواب بدن ولی بازم جای نگرانی نیست.
درضمن فرستادن کپی بارکد هیچ مشکلی نداره.
شاد و پیروز باشید
تشکر کنندگان: goli20 ، User
دوستان كسي شماره TNT را داره ظاهرا DHL بعضي از دوستان كه فرستادن با مشكل مواجه شدن ..شماره امراكس (نميدونم اسمشو درست نوشتم يا نه)را هم اگر دارين ممنون ميشم
کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
تشکر کنندگان:
(2010-06-15 ساعت 09:30)rezamasoumzadeh نوشته:  سلام
من همه صفحات این بخش را خوندم
اما کسی ننوشته بود که پست TNT اصفهان کجاست؟؟

دوست عزیز این شماره ی دفترش توی تهرانه بهشون زنگ بزنید آدرس اصفهان رو ازشون بگیرید.

00982182444
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: mahmood_eng ، AmericanHamid
(2010-06-22 ساعت 10:38)mahmood_eng نوشته:  دوستان كسي شماره TNT را داره ظاهرا DHL بعضي از دوستان كه فرستادن با مشكل مواجه شدن ..شماره امراكس (نميدونم اسمشو درست نوشتم يا نه)را هم اگر دارين ممنون ميشم

سلام دوست عزیز
آرامکس شعبه مرکزی در در تهران:
تلفن ۸۸۶۱۳۳۹۰ الی ۶
تهران - منطقه ۳ - ملاصدرا - نرسیده به خیابان شیرازی - پ. 100

آرامکس فلسطین: نشانی : تهران - خ. فلسطین - بالاتر از چهارراه بزرگمهر - ساختمان شماره 151 - ط. سوم - سمت چپ
تلفن : ۴~۶۶۴۹۳۹۱۳
(قبلش تماس بگیرید)

TNT شعبه میدان ولی عصر مرسوله من رو 5 روزه رسوند کی سی سی.
نشانی دقیق اش هم توی صفحه اول (یا دوم ) همین تاپیک موجوه.
موفق باشید
(2010-06-21 ساعت 16:23)goli20 نوشته:  بچه ها من پاکت هامو فرستادم الان چند هفته است که پیگیری دی اچ ال زده به مکان اصلی فرستاده شد..هنوزم همینه و اینکه امضای طرف که پاکت ها رو گرفته ( بچه ها میگن) رو تا الان نزده!!!

امضا رو توی سایت که نمیزنه. فقط نام فردی که پاکت رو تحویل گرفته می نویسه.

(انگار قبلا به این پست پاسخ داده بودم؟!)

موفق باشید
تشکر کنندگان: mahmood_eng ، ravian
(2010-06-22 ساعت 10:58)laili نوشته:  
(2010-06-15 ساعت 09:30)rezamasoumzadeh نوشته:  سلام
من همه صفحات این بخش را خوندم
اما کسی ننوشته بود که پست TNT اصفهان کجاست؟؟

دوست عزیز این شماره ی دفترش توی تهرانه بهشون زنگ بزنید آدرس اصفهان رو ازشون بگیرید.

00982182444
با کسب اجازه از لیلی عزیز
دوست خوبم نشانی دفتر TNT در اصفهان اینه :
چهارباغ بالا - بین دروازه شیراز و زم زم - جنب بانک ملت - ساختمان حافظیه - طبقه دوم . تلفن : 6631630
فقط برای ارسال نامه حتما باید قبل از ساعت 3:30 بعداز ظهر تشریف ببرید.
شاد و پیروز باشید
تشکر کنندگان: laili ، AmericanHamid
42160000000 Details
Reference EMS
Pick up date 16 Jun 2010
Destination WILLIAMSBURG
Delivery Date 09:45, 21 Jun 2010
Signatory SUTTON
Date Time Location Status
21 Jun 2010 09:45:00 Usa Others Shipment Delivered In Good Condition.
21 Jun 2010 04:21:00 Usa Others Out For Delivery.
19 Jun 2010 07:15:00 Usa Others Shipment Received At Destination Depot.
18 Jun 2010 22:33:00 Usa Others Shipment Received At Destination Depot.
18 Jun 2010 21:33:00 Usa Others Onforwarded For Delivery
18 Jun 2010 19:09:50 New York Jfk Airport Shipment In Transit.
18 Jun 2010 07:21:05 New York Jfk Airport Shipment Received At Transit Point.
18 Jun 2010 06:05:09 New York Jfk Airport Shipment Released From Customs.
18 Jun 2010 01:14:05 Liege Euro Hub Shipment In Transit.
17 Jun 2010 11:14:05 Frankfurt Airport Shipment In Transit.
17 Jun 2010 08:55:54 Frankfurt Airport Shipment Received At Transit Point.
17 Jun 2010 07:35:40 Frankfurt Airport Shipment Received At Transit Point.
16 Jun 2010 20:06:00 Tehran Shipment In Transit.
16 Jun 2010 19:54:00 Tehran Shipment In Transit.
Summary / input screen
من فکر میکنم سرویس TNT بهتره - dhl رو تو آمریکا وارسی می کنند اما tnt اینجوری نیست
در ضمن نامه من با اینکه به تعطیلات آخر هفته خورد 6 روزه رسید
اصلا نیازی نیست سرویس گرون تر رو انتخاب کنین - اول هفته باشه بهتره برای ارسال
خوش باشن
تشکر کنندگان: ravian ، mr.amir
درسته سرویس TNT خیلی بهتره مدارک من 4 روزه رسید به کنتاکی از طریق تهران - فرانکفورت - نیویورک و کنتاکی کی سی سی مبلغ پست تا آمریکا 60000 تومان کسانی که هنوز ارسال نکردن از پست TNT استفاده کنن .

Date Time Location Status
18 Jun 2010 10:02:00 Usa Others Shipment Delivered In Good Condition.
18 Jun 2010 07:34:00 Usa Others Out For Delivery.
18 Jun 2010 07:00:00 Usa Others Shipment Received At Destination Depot.
17 Jun 2010 22:24:00 Usa Others Shipment Received At Destination Depot.
17 Jun 2010 21:45:00 Usa Others Onforwarded For Delivery
17 Jun 2010 19:42:45 New York Jfk Airport Shipment In Transit.
17 Jun 2010 13:35:45 New York Jfk Airport Shipment In Transit.
17 Jun 2010 07:22:51 New York Jfk Airport Shipment Received At Transit Point.
17 Jun 2010 02:15:17 New York Jfk Airport Shipment Released From Customs.
17 Jun 2010 02:10:02 Liege Euro Hub Shipment In Transit.
16 Jun 2010 15:53:44 Frankfurt Airport Shipment In Transit.
16 Jun 2010 11:57:27 Frankfurt Airport Shipment Received At Transit Point.
15 Jun 2010 20:16:00 Tehran
تشکر کنندگان:
بچه ها نامه من هم بالاخره بعد از 6 روز رسید دست این کیسیسیچی ها.
اسم طرف اینه: SUTTON
نمیدونم مال همه رو همین گرفته یا نه؟
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: User
(2010-06-22 ساعت 23:20)free_free نوشته:  بچه ها نامه من هم بالاخره بعد از 6 روز رسید دست این کیسیسیچی ها.

من و یک نفر دیگه رو من میدونم که همین ساتن گرفته. احتمالن بقیه هم همینطور.
تشکر کنندگان: free_free
(2010-06-22 ساعت 23:28)sarfarash نوشته:  
(2010-06-22 ساعت 23:20)free_free نوشته:  بچه ها نامه من هم بالاخره بعد از 6 روز رسید دست این کیسیسیچی ها.

من و یک نفر دیگه رو من میدونم که همین ساتن گرفته. احتمالن بقیه هم همینطور.

سلام

نامه ی من را هم ساتن گرفته!
راستی آقای sarfarash مدیر شدنتون را خیلی تبریک میگم.
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: User ، free_free

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان