کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تولد فرزند بعد از قبول شدن در لاتاری
(2010-07-06 ساعت 14:00)mehdisabei نوشته:  سلام دوست عزیز
نه مشکلی ندارد من هم ۲ سال پیش همین وضیعت را داشتم یعنی در فرم های اولیه که فرستادم نام دخترم نبود والی ۱ ماه قبل از مصاحبه از سفارت پرسیدم و گفتند که ترجمه شناسنامه و مدارک پزشکی ( واکسن ) را با خودتون روز مصاحبه بیارین و روز مصاحبه بدون هیچ مشکلی پذیرفتند و الان هم که در امریکا هستیم خودشان کلی سرویس برای بچه ها دارند مثل بیمه ، اصلان نگران نباش ، همین دیار کافران را بچسب که بهشته

دوست عزیز؛ من بعد از شرکت تو لاتاری بچه دار شدم حالا اگه بیام آمریکا بچه ام با هزینه من بیمه میشه یا دولت؟ اگه لطف کنید و از خدماتی که برای بچه دارن بیشتر بنویسیئ ممنون میشم.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
(2010-08-11 ساعت 23:47)narcis_ala نوشته:  
(2010-08-11 ساعت 15:04)sepideh1980 نوشته:  سلام دوست عزيز

منم وضعيت شما را دارم ولي از فاميلمون كه در آمريكا ست پرسيدم مي گويند كه هزينه هاي بيمارستان و پزشكي در امريكا خيلي گران است و براي يك زايمان طبيعي مي بايست حداقل 10 ميليون پول بدي . ضمنا مراقبت هاي زايمان هم هست كه بهتره كسي پيش شما باشه و به هر حال ايران زايمان كني و كنار خانواده باشي خيلي بهتره .

[quote='narcis_ala' pid='65521' dateline='1280316823']
سلام
ممنون از اینکه جواب دادید
میتونید بیشتر منو راهنمایی کنید؟
من برنده 2011 هستم و هنوز بچه ای نداریم .... با توجه به اینکه من بی تجربه هستم در بچه داری نمیدونم اگه ایران بچه دار بشم که مادر و خوانوادم پیشم هستند و کمکم میکنن بهتره یا اینکه مزایای بچه دار شدن تو آمریکا به این موضوع می چربه ؟
در ضمن می دونید هزینه های زایمان تو آمریکا و بیمه و .... چجوریه ؟ خیلی بیشتر از ایرانه؟
[/quot

ممنون سپیده جان که جواب دادی
خوب وضعیت ما خیلی سخته . الان دیگه دیر شده .... چون ممکنه که در ماههایی که اجازه پرواز نداری برای مصاحبه دعوت بشم و اونوقت چکار باید بکنم ؟ بگم من سفارت ایران مصاحبه می کنم؟WinkBig Grin

سلام

اول ببين كي كارنت مي شي بعدا اگر در تاريخ زايمانت بود به KCC ميل بزن موضوع را بگو احتمالا تاريخ مصاحبه را عقب مي اندازند.
تشکر کنندگان:
(2010-08-15 ساعت 21:39)msnazi نوشته:  
(2010-08-15 ساعت 19:00)moraddad نوشته:  پس چرا کسی جواب منو نداد؟
اگه خانومم زمان مصاحبه حامله باشه برای واکسن و عکسبردای که خطرناکه باید چکار کنیم؟

برای خانم های حامله تمهیداتی دارن. مثلا موقع اسکن اشعه اکس روی شکم خانم های باردار یک پوشش سربی قرار میدن.
نگران نباشید. Smile

از همه بخاطر توجهشون ممنونم. من جوابمو گرفتم
شماره کیس:AS00030XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:جولای 2011
تاریخ مصاحبه: 7 جولای 2011
تاریخ دریافت کلیرنس: 8 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: 9 سپتامبر 2011
الهی رضا برضاک و رضا بقضائک و تسلیما لامرک لا معبود سواک فاغث یا غیاث المستغیثین
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز ممکنه متن ایمیلی که جهت اعلام بچه دار شدن باید به KCC فرستاد را توی تاپیک بزارید ؟
با تشکر از همه عزیزان
تشکر کنندگان:
(2010-08-20 ساعت 12:22)ravian نوشته:  سلام دوستان عزیز ممکنه متن ایمیلی که جهت اعلام بچه دار شدن باید به KCC فرستاد را توی تاپیک بزارید ؟
با تشکر از همه عزیزان
دوست گرام،
متن میلی که من زدم به همراه جوابش ((ترجمه شناسنامه را هم به پیوست فرستادم)):
To Whom It May Concern;

Dear Sir/ Madam

Respectfully,

I am ..................., a randomly selected candidate in the Diversity Immigration Visa Program (DV 2011), and since the personal status of my relatives has underwent some changes I would like to inform you of the changes:

My child, RAYAN ......, was born after sending my application (date of birth: Feb. 23, 2010). The copy of his birth certificate is enclosed.

Best Regards,

Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: ravian ، User
(2010-08-20 ساعت 12:22)ravian نوشته:  سلام دوستان عزیز ممکنه متن ایمیلی که جهت اعلام بچه دار شدن باید به KCC فرستاد را توی تاپیک بزارید ؟
با تشکر از همه عزیزان

راویان عزیز؛ لطفا" اگر از kcc بابت اعلام بچه دار شدن جوابی غیر جواب من گرفتی خبر بده. مرسی

تشکر کنندگان: ravian
سلام
يه سئوال داشتم همسرم كه الان حامله هست ولي هنوز به دنيا نيومده كه ترجمه شناسنامشو بفرستم چي كار بايد بكنم؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
(2010-07-28 ساعت 17:50)moraddad نوشته:  سلام من سوال مشابهی دارم: اگه خانومم زمان مصاحبه حامله باشه برای واکسن و عکسبردای که خطرناکه باید چکار کنیم؟

نبايد هيچ مشكلي باشه، من هم زمان ثبت نام اينترنتي بچه نداشتيم ولي موقع مصاحبه دخترم 40 روزه بود و خانومم وقتي عكس گرفت بهش گفتند تا چند ساعت بچه رو شير نده و خيلي حواسشون بود كه مشكلي پيش نياد
پس نگران نباش اگه خانمي حامله باشه اصلاً ازش عكس نمي‌گيرن
نه مشکلی ندارد من هم ۲ سال پیش همین وضیعت را داشتم یعنی در فرم های اولیه که فرستادم نام دخترم نبود والی ۱ ماه قبل از مصاحبه از سفارت پرسیدم و گفتند که ترجمه شناسنامه و مدارک پزشکی ( واکسن ) را با خودتون روز مصاحبه بیارین و روز مصاحبه بدون هیچ مشکلی پذیرفتند و الان هم که در امریکا هستیم خودشان کلی سرویس برای بچه ها دارند مثل بیمه ، اصلان نگران نباش ، همین دیار کافران را بچسب که بهشته

سلام خدمت دوست عزيز اون ور آبي
دختر من الان 8 ماهه است و من شنيدم اگه بچه‌اي زير يك سال بياد بلاد كفر همون اول بهش پاس اونجا رو مي‌دن و ديگه نيازي به 5 سال گذشتن از زمان Green card نيست. آيا براي بچه‌هاي زير يك سال مزايايي قائل مي‌شن
مرسي موفق باشيد

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
(2010-08-30 ساعت 10:08)alisarshar نوشته:  سلام
يه سئوال داشتم همسرم كه الان حامله هست ولي هنوز به دنيا نيومده كه ترجمه شناسنامشو بفرستم چي كار بايد بكنم؟

اول صبر کنید بچه به سلامتی دنیا بیاد بعد شناسنامه بگیرید براش فرم 230 رو براش پر کنید بعد فرم رو پست کنید و با یه ایمیلم تغییرات رو به اطلاعشون برسون.هنوز که تو فرمات ننوشتی بچه دارید؟
(2010-08-30 ساعت 10:42)behzadb57 نوشته:  
(2010-07-28 ساعت 17:50)moraddad نوشته:  سلام من سوال مشابهی دارم: اگه خانومم زمان مصاحبه حامله باشه برای واکسن و عکسبردای که خطرناکه باید چکار کنیم؟

نبايد هيچ مشكلي باشه، من هم زمان ثبت نام اينترنتي بچه نداشتيم ولي موقع مصاحبه دخترم 40 روزه بود و خانومم وقتي عكس گرفت بهش گفتند تا چند ساعت بچه رو شير نده و خيلي حواسشون بود كه مشكلي پيش نياد

دختر من الان 8 ماهه است و من شنيدم اگه بچه‌اي زير يك سال بياد بلاد كفر همون اول بهش پاس اونجا رو مي‌دن و ديگه نيازي به 5 سال گذشتن از زمان Green card نيست. آيا براي بچه‌هاي زير يك سال مزايايي قائل مي‌شن
مرسي موفق باشيد

دوست عزیز ؛این خبر و منم شنیدم فقط شما باید از الان 2A کنید زیر 4 ماه برسی آمریکا.Big Grin

(2010-08-30 ساعت 11:08)behzadb57 نوشته:  دوست عزیز ؛این خبر و منم شنیدم فقط شما باید از الان 2A کنید زیر 4 ماه برسی آمریکا.Big Grin

من از برنده‌هاي 2010 هستم و ويزام هم اومده ازالبته نصف نيمه( ستاره داره) و اگه مشكلي پيش نياد تا 13Sep ويزا رو مي‌گيرم و چون پرونده پزشكي مون هم منقضي شده دو باره بايد بريم و تا شش ماه ويزامون اعتبار خواهد داشت پس من امكان اينو دارم تا قبل از چها ماه ديگه برم مي‌خواست ببينم اگه فرقي مي‌كنه اين مسلئه رو توي برنامه‌هام ببينم چون به نظرم مهمه
اگه اطلاعات دقيقتري بدي ممنون مي‌شم

دوست عزیز؛اگه در این مورد اطلاع دقیق بدست آوردید لطفا" در همینجا خبر بدید.
فکر میکنم بهترین منبع سوال از kcc یا USCIS باشه.منم چون ذینفعم پیگیری میکنم.

تشکر کنندگان: behzadb57
(2010-08-30 ساعت 10:48)rayan.s نوشته:  [quote='alisarshar' pid='72344' dateline='1283146716']
سلام

اول صبر کنید بچه به سلامتی دنیا بیاد بعد شناسنامه بگیرید براش فرم 230 رو براش پر کنید بعد فرم رو پست کنید و با یه ایمیلم تغییرات رو به اطلاعشون برسون.هنوز که تو فرمات ننوشتی بچه دارید؟
نه هنوز چيزي براش پر نكردم
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
(2010-08-30 ساعت 10:08)alisarshar نوشته:  سلام

سلام دوست عزيز
نگران نباش اونا بسيار منطقي هستند و شما همه چي رو بزار سر موقع انجام بده. وقتي به سلامتي كوچولو اومد اسم خوشكلشو با اسپل دقيق كه مي‌خواي تو پاسپورت بنويسي براشون بفرست و اطلاع بده
جهت اطلاعت بگم من دخترم 40 روزه بود روز مصاحبه بدون اطلاع بهشون رفتم و اونجا يك فرم اضافه داد پر كردم و 775 دلار براش گرفت
پس نگران نباش
موفق باشي

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: ravian ، alisarshar ، User ، taraneh@mini
جهت اطلاع دوستانی که بعد از برنده شدن و قبل از مصاحبه بچه دار میشن ؛ در این مورد برابر جواب kcc عمل نمایید :

Family members not included on the initial entry may cause the case to be disqualified. Extenuating circumstances such as; you have been married or had a child after the initial application submission may be acceptable. If you meet either of these circumstances a photocopy of the marriage and/or birth certificate, along with English translations, should be provided with the completed forms. If you need to obtain additional DS 230 Parts I & II forms, you may download them at: http://www.travel.state.gov/visa/frvi/fo..._1342.html.

شناسنامه وترجمه شناسنامه رو به همراه فرم 230 براشون یا پست کنید یا با میل یا فکس به اطلاعشون برسونید.

(2010-08-30 ساعت 10:42)behzadb57 نوشته:  

مرسي موفق باشيد

بهزاد جان من از دوستانی که در آمریکا داشتم خواستم موضوع رو پیگیری کنند گفتند این موضوع صحت نداره. حالا هر چه خودنون صلاح میدونید.

تشکر کنندگان:
با سلام مجدد
فرم 230 رو هم برای خودم و هم برای همسرم و هم برای دخترم باید پر کنم ؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان