کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تولد فرزند بعد از قبول شدن در لاتاری
اگر بعد از دریافت نامه قبولی صاحب فرزندی شده یا در انتظار تولد کودک دلبندتان هستید سوالات مربوطه را در این تاپیک دنبال کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: loony ، Hossein81
سلام ما هنوز صاحب فرزند نشدیم ولی اگر شدیم تا قبل مصاحبه اشکالی نداره ؟واز وقتی رفتیم به امریکا بعداز دریافت گرین کارت بیمه میشویم ؟
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
نه مشکلی ندارد من هم ۲ سال پیش همین وضیعت را داشتم یعنی در فرم های اولیه که فرستادم نام دخترم نبود والی ۱ ماه قبل از مصاحبه از سفارت پرسیدم و گفتند که ترجمه شناسنامه و مدارک پزشکی ( واکسن ) را با خودتون روز مصاحبه بیارین و روز مصاحبه بدون هیچ مشکلی پذیرفتند و الان هم که در امریکا هستیم خودشان کلی سرویس برای بچه ها دارند مثل بیمه ، اصلان نگران نباش ، همین دیار کافران را بچسب که بهشته
تشکر کنندگان: amirhomayoun ، ravian ، behzadb57 ، Dr.Alik ، odiseh
(2010-06-02 ساعت 16:51)farhadparviz نوشته:  سلام ما هنوز صاحب فرزند نشدیم ولی اگر شدیم تا قبل مصاحبه اشکالی نداره ؟واز وقتی رفتیم به امریکا بعداز دریافت گرین کارت بیمه میشویم ؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
سلام
کسی میدونه مزایای بچه دار شدن تو آمریکا نسبت به ایران چیه ؟ البته به غیر از داشتن شناسنامه و پاسپورت آمریکایی؟
تشکر کنندگان:
(2010-07-28 ساعت 04:17)narcis_ala نوشته:  سلام
کسی میدونه مزایای بچه دار شدن تو آمریکا نسبت به ایران چیه ؟ البته به غیر از داشتن شناسنامه و پاسپورت آمریکایی؟

عمده مزایا همان شناسنامه و پاسپورت هستش ولی مهمترین تفاوت با کسی که متولد یک کشور دیگر اما دارای پاسپورت آمریکاییست اینه که میتونه نامزد بشه برای پست ریاست جمهوری آمریکا ! فقط متولدین در خاک آمریکا می توانند رییس جمهور آمریکا بشوند.
تشکر کنندگان: narcis_ala ، rayan.s ، sib 24 ، ravian
سلام
ممنون از اینکه جواب دادید
میتونید بیشتر منو راهنمایی کنید؟
من برنده 2011 هستم و هنوز بچه ای نداریم .... با توجه به اینکه من بی تجربه هستم در بچه داری نمیدونم اگه ایران بچه دار بشم که مادر و خوانوادم پیشم هستند و کمکم میکنن بهتره یا اینکه مزایای بچه دار شدن تو آمریکا به این موضوع می چربه ؟
در ضمن می دونید هزینه های زایمان تو آمریکا و بیمه و .... چجوریه ؟ خیلی بیشتر از ایرانه؟
تشکر کنندگان:
سلام من سوال مشابهی دارم: اگه خانومم زمان مصاحبه حامله باشه برای واکسن و عکسبردای که خطرناکه باید چکار کنیم؟
شماره کیس:AS00030XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:جولای 2011
تاریخ مصاحبه: 7 جولای 2011
تاریخ دریافت کلیرنس: 8 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: 9 سپتامبر 2011
الهی رضا برضاک و رضا بقضائک و تسلیما لامرک لا معبود سواک فاغث یا غیاث المستغیثین
تشکر کنندگان: hedipes
چرا هیچکس جواب ما رو نمی ده ؟
همه رفتن آمریکا کسی نیست؟
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزيز

منم وضعيت شما را دارم ولي از فاميلمون كه در آمريكا ست پرسيدم مي گويند كه هزينه هاي بيمارستان و پزشكي در امريكا خيلي گران است و براي يك زايمان طبيعي مي بايست حداقل 10 ميليون پول بدي . ضمنا مراقبت هاي زايمان هم هست كه بهتره كسي پيش شما باشه و به هر حال ايران زايمان كني و كنار خانواده باشي خيلي بهتره .

(2010-07-28 ساعت 16:03)narcis_ala نوشته:  سلام
من برنده 2011 هستم و هنوز بچه ای نداریم .... با توجه به اینکه من بی تجربه هستم در بچه داری نمیدونم اگه ایران بچه دار بشم که مادر و خوانوادم پیشم هستند و کمکم میکنن بهتره یا اینکه مزایای بچه دار شدن تو آمریکا به این موضوع می چربه ؟
در ضمن می دونید هزینه های زایمان تو آمریکا و بیمه و .... چجوریه ؟ خیلی بیشتر از ایرانه؟
تشکر کنندگان:
(2010-08-11 ساعت 15:04)sepideh1980 نوشته:  سلام دوست عزيز

منم وضعيت شما را دارم ولي از فاميلمون كه در آمريكا ست پرسيدم مي گويند كه هزينه هاي بيمارستان و پزشكي در امريكا خيلي گران است و براي يك زايمان طبيعي مي بايست حداقل 10 ميليون پول بدي . ضمنا مراقبت هاي زايمان هم هست كه بهتره كسي پيش شما باشه و به هر حال ايران زايمان كني و كنار خانواده باشي خيلي بهتره .

[quote='narcis_ala' pid='65521' dateline='1280316823']
سلام
[/quot

ممنون سپیده جان که جواب دادی
خوب وضعیت ما خیلی سخته . الان دیگه دیر شده .... چون ممکنه که در ماههایی که اجازه پرواز نداری برای مصاحبه دعوت بشم و اونوقت چکار باید بکنم ؟ بگم من سفارت ایران مصاحبه می کنم؟WinkBig Grin
تشکر کنندگان:
پس چرا کسی جواب منو نداد؟
اگه خانومم زمان مصاحبه حامله باشه برای واکسن و عکسبردای که خطرناکه باید چکار کنیم؟
شماره کیس:AS00030XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:جولای 2011
تاریخ مصاحبه: 7 جولای 2011
تاریخ دریافت کلیرنس: 8 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: 9 سپتامبر 2011
الهی رضا برضاک و رضا بقضائک و تسلیما لامرک لا معبود سواک فاغث یا غیاث المستغیثین
تشکر کنندگان:
(2010-08-15 ساعت 19:00)moraddad نوشته:  پس چرا کسی جواب منو نداد؟
اگه خانومم زمان مصاحبه حامله باشه برای واکسن و عکسبردای که خطرناکه باید چکار کنیم؟

برای خانم های حامله تمهیداتی دارن. مثلا موقع اسکن اشعه اکس روی شکم خانم های باردار یک پوشش سربی قرار میدن.
نگران نباشید. Smile
تشکر کنندگان: User
هیچ خانومی در سه ماه اول بارداری نباید واکسن سرخجه بزنه. در درجه اول (برای سلامتی اون زن) توصیه می‌شه که در شرایطی که اطمینان داره باردار نیست، واکسن رو بزنه. در درجه دوم (از جهت مسایل معاینات ویزا) بهتره که واکسن رو در شرایط فوق در ایران بزنه و تاییدش رو از طریق کارت واکسن بین‌المللی ارائه کنه. بقیه واکسن‌هایی که ممکنه در معاینه بزنید از نظر حاملگی مشکل خاصی ندارن اما در حالت کلی توصیه می‌شه خانم‌ها قبل از بارداری واکسن بزنن و در طول مدت بارداری این کار رو نکنن (حتی برای واکسن‌های بی‌خطر).

عکسبرداری رو هم که محسن توضیح داد.
(2010-08-15 ساعت 19:00)moraddad نوشته:  پس چرا کسی جواب منو نداد؟

دوست گرامی هدف از زدن واکسن کمک به فرد برای جلوگیری از بیماری است نه ایجاد مشکل برای شخص. آن هایی هم که این کار را انجام می دهند پزشکند. بنابراین می دانند که زدن واکسن یا عکسبرداری برای خانم باردار خطر دارد. اگر به انیسیتوپاستور ایران هم برای زدن واکسن مراجعه کنید. در صورت بارداری هیچ واکسنی زده نمی شود. بنابراین نگران چنین مسایلی نباشید.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان