کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: شماره کیس سال 2011 شما در کدام محدوده است؟ (عدد بعد از AS در نامه قبولی)
??? 1000
5.17%
17 5.17%
1000 ?? 2000
4.26%
14 4.26%
2000 ?? 5000
7.29%
24 7.29%
5000 ?? 10000
7.29%
24 7.29%
10000 ?? 20000
16.41%
54 16.41%
20000 ?? 30000
20.06%
66 20.06%
30000 ?? 40000
23.40%
77 23.40%
40000 ?? 50000
16.11%
53 16.11%
مجموع 329 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره کیس برندگان 2011
(2010-06-16 ساعت 17:46)M03N نوشته:  
نقل قول:سلام

اون نامه ها با پست عادي ارسال مي شه و در صورت عدم حضور شما معمولا پستچي مي اندازه تو خونه تون و برگشت نمي زنه.

نقل قول: (امروز 07:38 AM)Tara2007 نوشته: سلام
من هنوز نامه ای دریافت نکردم. یواش یواش دارم نامید میشم . احتمال داره که چون من خیلی وقتا خونه نیستم ، نامه رو برگشت داده باشند به اداره پست؟ اگه آره الان باید چیکار کنم؟

سلام دوست عزیز
بابا نگران نباش، به هر چی فکر کنی همونه، هنوز کلی دیگه وقت مونده
انشاالله همین یکی 2 روزه میرسه دستت Cool
در ناامیدی بسی امید هست، من اینو بارها تجربه کردم
خودمم هنوز نامم را دریافت نکردم، اما خیلی مطمعنم که برنده شدم و ناممو تو همین یکی 2روزه میگیرمCool
آمریکا میبینمت CoolBig Grin

سلام M03N عزیز
ممنونم و امیدوارم شما هم بزودی نامه ات رو بگیری.
آمریکا میبینمتTongue
شماره کیس :
تاریخ مشاهده قبولی :
کنسولگری :
تاریخ ارسال فرمهای سری اول :
تاریخ کارنت شدن کیس :
تاریخ دریافت زمان مصاحبه :
تاریخ مصاحبه :
تاریخ دریافت کلیرنس :
تاریخ دریافت ویزا :
تاریخ ورود به آمریکا :
تشکر کنندگان:
سلام
ببینم ، اصلا کسی تو تبریز تا حالا نامه ای دریافت کرده ؟! چشام در اومد بس که به صندوق پست نگاه کردم Sad
شماره کیس :
تاریخ مشاهده قبولی :
کنسولگری :
تاریخ کارنت شدن کیس :
تاریخ مصاحبه :
تاریخ دریافت کلیرنس :
تاریخ دریافت ویزا :
تاریخ ورود به آمریکا :
تشکر کنندگان: free_free
بله تارا جان از تبریز برنده هست.امیدوارم نامتون بیاد ولی باید قبول کرد که احمالش خیلی کمه.حرفام به منزله این نیست که امیدوار نباشین ولی برای نیومدن نامه هم فکر کنید که اگه نیومد خیلی ناراحت نشید ...
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: free_free ، honareirani ، User
دوستان عزیز شماره کیس نامبر من 29000 هستش اگر کسی هست حول و حوش همین شماره که میخواد با یه نفر دیگه کاراشونو 2 نفری انجام بدن (مصاحبه و .....) لطفا برای من پیام خصوصی بزاره

اگه دو یا چند نفر با هم باشن میتونن به هم امید بدن
ممنون
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان:
کسی میدونه چرا کیس نامبر های 2011 نسبت به 2010 انقدر رقم هاشون بالاتره ؟
راستی فکر میکنم از الان تا یک سال دیگه همه یه جورایی استرس اینکه کی کارنت میشن کی مصاحبه میشن کی کلیر میشن کی ویزا میگیران و کی ها دیگه شروع بشه -
ما همه با هم هستیم
اینو بدونید که افراد بسیار زیادی سال اینده با ویزا آمریکا ایران را به مقصد آمریکا ترک میکنن- فقط خونسردی تون رو حفظ کنید و اطلاعاتتون رو راجعب چرخه لاتاری شروع تا پایان زیاد کنین
تشکر کنندگان: User ، honareirani
بچه ها من كه اين قضيه جوري فكرما مشغول كرده كه اين پايان ترميه نه ميتونم درس بخونم و همه زندگيمو موختل كرده
جيلي ها ميگند در خصوص لاتاري اين امر طبيعيه و بهم حق دادند
به قول دوستان هر چه نباشه بزرگترين قرعه كشي زندگي يك ايرانيه: كم علكي نيست كه!
حالا نظر شما سرورانم بدونم خوشحال ميشم و راستي من كه كيس نامبرم 28xxx احتمال كارنت شدنم كيه!؟
تشکر کنندگان:
(2010-06-18 ساعت 01:02)cky نوشته:  بله تارا جان از تبریز برنده هست.امیدوارم نامتون بیاد ولی باید قبول کرد که احمالش خیلی کمه.حرفام به منزله این نیست که امیدوار نباشین ولی برای نیومدن نامه هم فکر کنید که اگه نیومد خیلی ناراحت نشید ...

منظور من ، امسال بود. امسال کسی تو تبریز نامه اش رو گرفته ؟! آخه من که تو سایت کسی رو پیدا نکردم که تو تبریز باشه و نامه گرفته باشه. امیدوارم فردا نامه ام رو تو صندوق پستی ببینم. برام دعا کنید
شماره کیس :
تاریخ مشاهده قبولی :
کنسولگری :
تاریخ کارنت شدن کیس :
تاریخ مصاحبه :
تاریخ دریافت کلیرنس :
تاریخ دریافت ویزا :
تاریخ ورود به آمریکا :
تشکر کنندگان:
(2010-06-18 ساعت 21:11)Tara2007 نوشته:  
(2010-06-18 ساعت 01:02)cky نوشته:  بله تارا جان از تبریز برنده هست.امیدوارم نامتون بیاد ولی باید قبول کرد که احمالش خیلی کمه.حرفام به منزله این نیست که امیدوار نباشین ولی برای نیومدن نامه هم فکر کنید که اگه نیومد خیلی ناراحت نشید ...

منظور من ، امسال بود. امسال کسی تو تبریز نامه اش رو گرفته ؟! آخه من که تو سایت کسی رو پیدا نکردم که تو تبریز باشه و نامه گرفته باشه. امیدوارم فردا نامه ام رو تو صندوق پستی ببینم. برام دعا کنید

منم فکر می کنم از تبریز بودن کسانی که نامه قبولی رو دریافت کردند. از بچه های سایت مهاجرسرا رو میگم. الان اما نمی دونم کدوم تاپیک بود.!؟!
امیدوارم دوستانی که منتظر هستند هرچه زودتر چشمشون به جمال پاکت 4گوش کنتاکی روشن بشه. اینجوری خوشحال ما هم بیشتر میشه.
امیدوار باشید اما روی آن سرمایه گذاری نکنید. اصولا بدشانس ترین آدم ها کسانی هستند که روی شانس زیاد حساب می کنند.

موفق باشید
تشکر کنندگان:
(2010-06-18 ساعت 19:01)amir reza نوشته:  بچه ها من كه اين قضيه جوري فكرما مشغول كرده كه اين پايان ترميه نه ميتونم درس بخونم و همه زندگيمو موختل كرده
جيلي ها ميگند در خصوص لاتاري اين امر طبيعيه و بهم حق دادند
به قول دوستان هر چه نباشه بزرگترين قرعه كشي زندگي يك ايرانيه: كم علكي نيست كه!
حالا نظر شما سرورانم بدونم خوشحال ميشم و راستي من كه كيس نامبرم 28xxx احتمال كارنت شدنم كيه!؟

من تنها زمانی به لاتری فکر می کنم که به سایت سر می زنم. و دیگر هیچ. آخه ما که به حد کافی درگیری ذهنی داریم توی زندگی روزمره، دیگه چرا یکی دیگه خودمون بتراشیم؟! آخه اصلا چرا نگرانی؟ دو تا پست بالاتر رو بخون، بعضی ها هنوز منتظر هستند نامه رو دریافت کنند. حالا شما که نامه دستته، برو خوش باش و به بالا پایین بودن شماره کیس هم اصلا فکر نکن Smile
اتفاقا شماره کیس های بالاتر از یه جهت از شماره کیس پایین بهتره اونم اینه که فرصت کافی دارین به همه چیز فکر کنین و با برنامه ریزی کاراتون رو پیش ببرین.
شما که کیس ناکبرتون 28K هستش الان به فکر امتحاناتت باش و درست رو بخون که یه وقت خدای نکرده امتحانا رو خراب نکنی بعد بیای "الکی" رو "علکی" بنویسی ؛) شوخی می کنم باهاتون. اما بهش فکر نکنید. طبق تحقیقات "اشکان آمار" عزیز، لقب پیشنهادی یکی از دوستان برای ایشان، تا بحال همه ایرانی ها در تاریخ لاتری کارنت شده اند و هیشکی پشت خط نمونده
پس نگران نباش.
مهرماه که اولین سری کارنتی های 2011 اعلام بشه همه چیز معلوم میشه!
موفق باشید
(2010-06-18 ساعت 18:11)saint نوشته:  کسی میدونه چرا کیس نامبر های 2011 نسبت به 2010 انقدر رقم هاشون بالاتره ؟
راستی فکر میکنم از الان تا یک سال دیگه همه یه جورایی استرس اینکه کی کارنت میشن کی مصاحبه میشن کی کلیر میشن کی ویزا میگیران و کی ها دیگه شروع بشه -
ما همه با هم هستیم
اینو بدونید که افراد بسیار زیادی سال اینده با ویزا آمریکا ایران را به مقصد آمریکا ترک میکنن- فقط خونسردی تون رو حفظ کنید و اطلاعاتتون رو راجعب چرخه لاتاری شروع تا پایان زیاد کنین

نترسیم نترسیم .....
تشکر کنندگان: Sooshians ، Linspire ، honareirani
بچه های مهاجر سرا میخوام همتون یه قولی به من بدید!
بعد از این که هممون سر از امریکا درآوردیم(یحق 5 تن آل عبا و سوشیانت و مسیح و موسی و ....) قول بدبد همدیگر رو فراموش نکنیم و اونجا یه انجمن بزرگ درست کنیم و تمام برنده های سال بعد رو حمایت کنیم و هم اینکه اونجا کلی هوای همو داشته باشیم.
هر کی موافقه بیاد اینجا از من تشکر کنه Rolleyes
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
شماره كيس : 2011AS00004XXX
تاريخ دريافت نامه : 18-3-89 يا 8 June
درد من تنهایی نیست؛ بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت؛ بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامند...... گاندی

كيس نامبر:2011As4800
تاريخ مصاحبه:2 دسامبر(انكارا)
تاريخ كلير:23 دسامبر
تشکر کنندگان: cky ، User ، maryamjay ، honareirani
(2010-06-18 ساعت 23:41)free_free نوشته:  بچه های مهاجر سرا میخوام همتون یه قولی به من بدید!
بعد از این که هممون سر از امریکا درآوردیم(یحق 5 تن آل عبا و سوشیانت و مسیح و موسی و ....) قول بدبد همدیگر رو فراموش نکنیم و اونجا یه انجمن بزرگ درست کنیم و تمام برنده های سال بعد رو حمایت کنیم و هم اینکه اونجا کلی هوای همو داشته باشیم.
هر کی موافقه بیاد اینجا از من تشکر کنه Rolleyes

کاری که برنده های قدیمی الان دارند انجام می کنند همینه! این انجمن رو راه انداختند و الان دارند به ما برنده های جدید اطلاعات می دهند.
باید از اونها هم تشکر کنیم.
تشکر کنندگان: free_free ، Sooshians ، M03N ، arash004 ، ساسان ، Amir78 ، ravian ، cky ، Hornet ، saman33 ، zara man ، satusa ، pond56
سلام دوستان،من چهارمين ساليه كه در لاتاري شركت كردم و امروز نامه بدستم رسيد كه مشخصاتش اينه:
شماره کیس:2011as00019###
تاریخ دریافت نامه قبولی:20 2010 june بعبارتي مورخ 30 خرداد 89
کنسولگری:ابوظبي
محل دريافت نامه : آمل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
اميدوارم هر كسي به هر چيزي كه آرزو شو داره دست پيدا كنه.
شماره کیس:2011AS19XXX
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان: kianoush ، maryamjay ، M03N ، loony ، nasr ، arash004 ، honareirani ، cky ، free_free ، jayjay ، zara man
(2010-06-20 ساعت 23:39)naeiji1974 نوشته:  سلام دوستان،من چهارمين ساليه كه در لاتاري شركت كردم و امروز نامه بدستم رسيد كه مشخصاتش اينه:
شماره کیس:2011as00019###
تاریخ دریافت نامه قبولی:20 2010 june بعبارتي مورخ 30 خرداد 89
محل دريافت نامه : آمل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
اميدوارم هر كسي به هر چيزي كه آرزو شو داره دست پيدا كنه.

naeiji1974 جان ضمن عرض تبریک، خیلی خوشحال شدم، علاوه بر اون هم به خود من هم به دیگر عزیزان امید زیادی دادی، ایشاالله بقیه پروسه را هم با موفقیت بگزرونی و بری USA Big Grin
امریکا میبینمتون - God Bless America

شماره کیس: 2011AS0000xxxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: دیروز
محل دریافت: اصفهان
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:-
تاریخ کارنت شدن کیس :-
تاریخ دریافت نامه دوم:-
تاریخ مصاحبه:-
تاریخ دریافت ویزا :-
تشکر کنندگان: nasr
آقا وحيد تبريک میگم
البته تاحالا دوستان خوب مهاجرسرا کمکت کردن ولی اگه کمکی هم ازدست من بربياد کوتاهی نخواهم کرد سوالاهات رامطرح کن درخدمتيم
شماره کيس:***2011AS00026
تاريخ دريافت نامه اول:10/خرداد
محل دريافت نامه:اصفهان
کنسولگری:آنکارا
تاريخ ارسال فرمهای اول:20/ خرداد
تشکر کنندگان: jayjay ، zara man

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان