کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: شماره کیس سال 2011 شما در کدام محدوده است؟ (عدد بعد از AS در نامه قبولی)
??? 1000
5.17%
17 5.17%
1000 ?? 2000
4.26%
14 4.26%
2000 ?? 5000
7.29%
24 7.29%
5000 ?? 10000
7.29%
24 7.29%
10000 ?? 20000
16.41%
54 16.41%
20000 ?? 30000
20.06%
66 20.06%
30000 ?? 40000
23.40%
77 23.40%
40000 ?? 50000
16.11%
53 16.11%
مجموع 329 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره کیس برندگان 2011
(2010-06-20 ساعت 07:05)sarfarash نوشته:  
(2010-06-18 ساعت 23:41)free_free نوشته:  بچه های مهاجر سرا میخوام همتون یه قولی به من بدید!
بعد از این که هممون سر از امریکا درآوردیم(یحق 5 تن آل عبا و سوشیانت و مسیح و موسی و ....) قول بدبد همدیگر رو فراموش نکنیم و اونجا یه انجمن بزرگ درست کنیم و تمام برنده های سال بعد رو حمایت کنیم و هم اینکه اونجا کلی هوای همو داشته باشیم.
هر کی موافقه بیاد اینجا از من تشکر کنه Rolleyes

کاری که برنده های قدیمی الان دارند انجام می کنند همینه! این انجمن رو راه انداختند و الان دارند به ما برنده های جدید اطلاعات می دهند.
باید از اونها هم تشکر کنیم.
ما تا آخرش هستیم.مخلص همه مردایی که رفیقاشونو تنها نمی ذارن...
دست در دست هم دهیم به مهر میهن کفر را کنیم آبادSmile)))
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: zara man ، Sooshians ، AMIN3Y
سلام
من هرچی زور زدم نتونستم توی اون باکسای کوچیک و مسخره چیزی تایپ کنم و همه رو دستی پر کردم...چون حتی قابل saveکردن هم نیست اطلاعاتی که می خواییم وارد کنیم توی باکسها و فرمها...اشکالی داره دستی پر شه؟!
تشکر کنندگان:
(2010-06-27 ساعت 00:33)Nazmin نوشته:  سلام
من هرچی زور زدم نتونستم توی اون باکسای کوچیک و مسخره چیزی تایپ کنم و همه رو دستی پر کردم...چون حتی قابل saveکردن هم نیست اطلاعاتی که می خواییم وارد کنیم توی باکسها و فرمها...اشکالی داره دستی پر شه؟!

ترجیحا تایپ بشه بهتره. چون در صورت تایپ کردن کلمه یا حرفی ناخوانا نخواهد بود.
شما از نرم افزار adobe acrobat pro 9 استفاده کن حتما درست انجام خواهد شد.
تشکر کنندگان: cky ، ADONIS ، User ، usa.lover ، zara man ، AMIN3Y
من Game Over شدم اسمم تو سایت نبودSad
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان:
غصه نخور من هم همينطور، قسمت نبوده.
تشکر کنندگان:
(2010-07-01 ساعت 09:07)Kamran1358 نوشته:  غصه نخور من هم همينطور، قسمت نبوده.

من زياد اينجا ميام و تقريبا كل مطالب سايتو مي خونم. اميد وار باشيد چون دوستاني بودن كه روز اول اعلان اسمشون نبوده ولي 15 جولاي به بعد اسمشون در آمده. همچنين لازم به ذكر قسمت آدم هرچه باشه همون ميشه كه خدا مي خواد. به خدا بايد توكل كرد . به اميد موفقيت تمامي دوستاني كه دوست دارند به بلاد كفر (آمريكا)Wink سفر كنند.
(2010-06-27 ساعت 00:50)honareirani نوشته:  
(2010-06-27 ساعت 00:33)Nazmin نوشته:  سلام

ترجیحا تایپ بشه بهتره. چون در صورت تایپ کردن کلمه یا حرفی ناخوانا نخواهد بود.
شما از نرم افزار adobe acrobat pro 9 استفاده کن حتما درست انجام خواهد شد.

يك راه ديگه هم داره مي توني اونو بصورت JPG دربياري و تو PAINT باز كني و تو PAINT با فونت توش بنويسي و پرينت بگيري. من خودم اكثر فرمو تو ADOB 9 باز كردم ولي بعضي جاها كه جا كم آوردم با اين روش مي رفتم كه به نظر خودم تركيب مناسبي بود.
موفق و شاد باشي. به قول امير اين يك دستور است.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان:
دوستان سلام.

اسم شوهرم جز قبولیهای 2011 هست یعنی سوم جولای از طریق سایت نتیجرو دیدیم تا الان هم نامه ای نگرفتیم. سئالی که دارم شماره کانفرمیشن شوهرم اینگونه شروع می شه: 201112uzz .. ولی مثل اینکه مال همه 2011AS.. لطفً منو راهنمایی کنید. مرسی
(2010-07-07 ساعت 11:43)مونیکا نوشته:  دوستان سلام.

اسم شوهرم جز قبولیهای 2011 هست یعنی سوم جولای از طریق سایت نتیجرو دیدیم تا الان هم نامه ای نگرفتیم. سئالی که دارم شماره کانفرمیشن شوهرم اینگونه شروع می شه: 201112uzz .. ولی مثل اینکه مال همه 2011AS.. لطفً منو راهنمایی کنید. مرسی

بله متوجه شدم فکر کنم اونی که با 2011َas شروع میشه شماره کیس نامبره که توی نامه اعلام میشه که ما هنوز نامرو نگرفتیمSad
تشکر کنندگان:
دوستان سلام.
ما از طریق سایت که چک کردیم 1 جولای اسم شوهرم جز قبولیها بود دیر سلکتیییی . ولی هنز نامه ای دریافت نکردیم گفتند تا 1 اگوست صبر کنید .. ولی مال دوستان مثل اینکه خیلی وقته نامه براشون اومده! میشه راهنمایی کنید مرسی مونیکا
تشکر کنندگان: zara man
نگران نباشید! مهم اینه که برنده شدید ! نامه رو براتون میل می کنند Smile البته باید از اول آگست به بعد میل بزنید به kccdv@state.gov و ازشون بخواین که براتون نامه رو بفرستند .
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: zara man
(2010-07-07 ساعت 13:28)Ali-J نوشته:  نگران نباشید! مهم اینه که برنده شدید ! نامه رو براتون میل می کنند Smile البته باید از اول آگست به بعد میل بزنید به kccdv@state.gov و ازشون بخواین که براتون نامه رو بفرستند .

خیلی خیلی ممنون از توضیحتون. یکم نگران شدم دیدم اکثراً نامه هاشون اومده
تشکر کنندگان:
مونیکا جان
خیلی تبریک میگم برنده شدنتان را.
به نظرم با توجه به اینکه هنوز خیلی مونده به اول آگوست پس در این فاصله فرم هاتون را با دقت پر کنید تا در زمان صرفه جویی کرده باشید و وقتی که نامه به دستتون رسید و کیس نامبرتون مشخص شد آنها را در اولین فرصت پست کنید تا زودتر به پرونده تان رسیدگی کنند.
فرم ها و مراحل انجام کار را می توانید در سایت dvselectee.state.gov ببینید.
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: User ، free_free ، zara man ، AMIN3Y
5000-10000
تشکر کنندگان:
دوستان با کیس نامبرهای نجومی اصلا خودتون رو ناراحت نکنید.
تعداد برنده ها هر سال ثابته، حالا این وسط یه سری عدد هستش که ترتیب های اونها هر سال عوض میشه

تا حالا سابقه نداشته که از آسیا حتی یه نفر کارنت نشه
(نمیدونم کدوم شیر پاک خورده ای اینو انداخته تو مهاجر سرا که کیس نامبرهای بالا کارنت نمیشن به پیر به پیغمبر اینا بی پایه و اساس هستش....[عکس: www_MyEmoticons_com__fishing.gif])
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، arash004 ، Sooshians ، pond56 ، Donkey chance ، ravian ، moeen ، farnaz82 ، cky ، AMIN3Y ، میناسیان ، California ، odiseh
(2010-05-27 ساعت 20:56)cky نوشته:  فکر نمی کنم.هرچند هرکی که قبول بشه اولین کاری رو که میکنه میاد اینترنت سرچ میکنه میاد اعلام می کنه ولی اینجا که 20 تا 30 برنده بیشتر نداشتیم تا الان

شاید از وجود این sit اطلاع ندارند.
تشکر کنندگان:
(2010-07-15 ساعت 12:37)babak2010 نوشته:  
(2010-05-27 ساعت 20:56)cky نوشته:  فکر نمی کنم.هرچند هرکی که قبول بشه اولین کاری رو که میکنه میاد اینترنت سرچ میکنه میاد اعلام می کنه ولی اینجا که 20 تا 30 برنده بیشتر نداشتیم تا الان

شاید از وجود این sit اطلاع ندارند.

من به صورت اتفاقی با یکی از همسایه هامون که از برندگان 2010 بود اشنا شدم که ویزاش رو هم گرفته بود - وقتی ازش در باره سایت و مسائل دیگه پرسدم از وجودش بی اطلاع بود و گفت تمام اطلاعات رو از طریق دوستان و اشنایانش که از این طریق مهاجرت کردند گرفته پس اگر 20-30 نفر اینجا میان دلیلی نیست که همین 20-30 نفر برنده وجود دارند - بعضی ها هم طبق یکسری ملاحضه کاری ها ترجیح میدن کار ها رو به صورت پنهانی و دور از چشم بقیه انجام بدن
به هر حال ادرس سایت رو به همسایه دادم و او هم به نظر راضی می آمد
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان