کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
(2010-07-13 ساعت 18:39)loveusa2010 نوشته:  سلام به همه دوستان خوبم
یک سوال خیلی حساس داشتم از دوستان ؟
من با حساب بانکی 50 تومنی و ملک وکالتی انشا.. میروم مصاحبه و ویزا رو میگیرم.
حالا اگر سند ملکی (وکالتی)و حساب بانکی رو در زمان مصاحبه قبول نکردند آیا میتونم همونجا اسپانسر جدیدی اگه تا زمان مصاحبه پیدا کرده باشم رو رو کنم ؟
آیا به من این فرصت رو میدن؟(از نظر زمانی و انجان کارهای اداری و ارسال مدارک از آمریکا به سفارت در آنکارا و...)
در غیر این صورت من fail میشم یا باز شانس دارم که پیگیر کارم بشم.

سپاس و درود فراوان

دوست عزیز انشاالله قبولت میکنن ولی اگه اسپانسر داری خوب یکسره اسپانسرت رو معرفی کن که میگن تاثیرش بیشتره
تا اونجایی که من مطالب رو در این مورد ها خوندم شما وقتی افسر بهت بگه رد شدی (حالا به هر دلیلی) دیگه نمیتونی کاری کنی و اگه زیادی گیر بدی میدن حفاظت سفارت از اونجا بندازنت بیرون!!!
برای آدم های بزرگ هیچ بن بستی وجود نداره چون یا راهی پیدا میکنند یا راهی می سازند! پس همیشه امید داشته باشید
متولد چه ماهی هستید؟
تشکر کنندگان: loveusa2010 ، ramin_ad ، ali.narooei ، SH1A2R3
من شنیدم یک سری اسپانسرهای فروشی هم هستند که در ازا ی دریافت 1000 دلار ناقابل برگه شما رو امضا می کنن
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: loveusa2010 ، ramin_ad ، SH1A2R3
سلام بر همگی
جناب free free میشه این جریان اسپانسر های فروشی یک مقدار باز کنید ؟

سپاسگذازم
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2010-07-15 ساعت 06:55)loveusa2010 نوشته:  سلام بر همگی
جناب free free میشه این جریان اسپانسر های فروشی یک مقدار باز کنید ؟

سپاسگذازم

ولا نمیدونم چجوری بازش کنم ولی حتی یه نفر به من گفت که اگه اسپانسر میخوای

میتونم پولی برلت ردیف کنم. حالا اگه میخواین ازش براتون بپرسم.
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: moeen ، SH1A2R3
سلام. واقعا ممنون از راهنماییهای خوبتون.

2تا سوال ازتون داشتم:1) اگر اسپانسر داشته باشیم که حساب بانکی خوبی هم داشته باشه، باز هم حساب بانکی و سند ملک احتیاج هست یا خیر؟
2) به نظرتون فرم های جدید(برای اسپانسر) رو کی میذارند تو سایت؟
واقعا ممنون از کمکهاتون
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2010-07-15 ساعت 11:48)ali.sh نوشته:  سلام. واقعا ممنون از راهنماییهای خوبتون.

2تا سوال ازتون داشتم:1) اگر اسپانسر داشته باشیم که حساب بانکی خوبی هم داشته باشه، باز هم حساب بانکی و سند ملک احتیاج هست یا خیر؟
2) به نظرتون فرم های جدید(برای اسپانسر) رو کی میذارند تو سایت؟
واقعا ممنون از کمکهاتون

دوست عزیز

شما یا باید اسپانسر داشته باشی یا اسناد تمکن مالی!(برای اسپانسر حساب بانکی خیلی پر شرط لازم نیست ولی شرط لازم در مورد اسپانسر پرداخت مالیات و توانایی مالی ضمانت کردن شماست)
2: نمیدونم

Big Grin

تشکر کنندگان: Donkey chance
(2010-07-17 ساعت 12:02)pond56 نوشته:  آقايون و خانمهاي با سابقه:
آيا يك نفر سيتي زن آمريكايي ميتونه همزمان براي دو نفر اسپانسر باشه؟

سلام
بله می تواند. به شرط اینکه برگه های مالیاتی اش نشان دهنده این باشد که می تواند از نظر مالی دو نفر را حمایت کند. به گفته ای دیگر توانایی مالی اش برای حمایت دو نفر کافی باشد.
موفق باشید
تشکر کنندگان: pond56
(2010-07-09 ساعت 16:27)rayan.s نوشته:  در صفحه اول مربوط به فرم ها (visa application forms) متن ذیل را گذاشتن:
Important Note: The NVC cannot accept Form I-134 for immigrant visa processing. The NVC only accepts the appropriate I-864 form(s) listed above.
فکر میکنم یکی از دوستان با سابقه یه توضیح بده که باید فرم I-864 را پر کنیم یا I-134.
با تشکر

کاشکی‌ دوستان زحمت میکشیدند جواب این سوالو میدادند،ممنونCool
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان:
(2010-07-21 ساعت 16:46)farnaz82 نوشته:  
(2010-07-09 ساعت 16:27)rayan.s نوشته:  در صفحه اول مربوط به فرم ها (visa application forms) متن ذیل را گذاشتن:
Important Note: The NVC cannot accept Form I-134 for immigrant visa processing. The NVC only accepts the appropriate I-864 form(s) listed above.
فکر میکنم یکی از دوستان با سابقه یه توضیح بده که باید فرم I-864 را پر کنیم یا I-134.
با تشکر

کاشکی‌ دوستان زحمت میکشیدند جواب این سوالو میدادند،ممنونCool
با سلام. فرناز خانم من فکر می کنم اون مربوط به فرمای مهاجرته. فرمI-134 هم مربوط به برندگان قرعه کشی گرین کارت
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: farnaz82
سلام لطفا يكي از دوستان منو راهنمايي كنه كه براي اسپانسر مدارك را بايد تا كي اماده كنيم و كجا مدارك را بايد تحويل بديم؟
تشکر کنندگان:
(2010-07-23 ساعت 12:29)انا نوشته:  سلام لطفا يكي از دوستان منو راهنمايي كنه كه براي اسپانسر مدارك را بايد تا كي اماده كنيم و كجا مدارك را بايد تحويل بديم؟

با اجازه بزرگترها
تا اونجایی که من میدونم تا قبل از مصاحبه باید مدارک آماده باشه . و اگه آنکارا باشی باید 3 هفته قبل براشون پست کنی اگه ابوظبی باشه روز مصاحبه با خودت میبری.
تشکر کنندگان:
(2010-07-23 ساعت 12:29)انا نوشته:  سلام لطفا يكي از دوستان منو راهنمايي كنه كه براي اسپانسر مدارك را بايد تا كي اماده كنيم و كجا مدارك را بايد تحويل بديم؟
سلام. شما باید فرمتونو روز مصاحبه داشته باشید. قبل از اون باید به اسپانسرتون بگید اونو ببره اونجا محضری کنه.و برای شما پست کنه. هر چه سریع تر اینکارو انجام بدید بهتره.
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ممنون از راهنماييتون. فقط يه چيز ديگه: الان شوهر من برنده لاتاري شده. ايا اسپانسر بايد فرم i134 را هم براي همسرم و هم براي من و هم براي دخترم پر كنه يا فقط يك فرم كافيه؟
تشکر کنندگان:
با سلام

من چند تا سوال دارم كه اگر دوستان پاسخ بدن خوشحال ميشم.:

1- آيا مي توان قسمت نام و نام خانوادگي خودمان را در قسمت مربوطه در فرم I-134 را خودمان پر كنيم و سپس براي اسپانسر ارسال نماييم كه مابقي قسمت هاي مربوط به خودش را پر كند؟
2- آيا اگر اسپانسر با خودكار كل فرم را پركند اشكالي دارد؟
3- آيا اگر اسپانسر سيتزن نباشد و فقط گرين كارت داشته باشد و كد SSN را نيز داشته باشد اشكالي ايجاد مي نمايد؟
4- آيا اسپانسر فرم را براي هريك از افراد خانواده من كه برنده هستم ( 3 نفر) بايد پر نمايد؟
5- آيا بايد شماره كيس نامبر من را در فرم ها بنويسد؟
6- مدت اعتبار فرم مذكور چه مدت مي باشد. ؟ لازم به توضيح است كه كيس من 39xxx مي باشد و اگر كارنت شوم سال ديگه همين موقع مي باشد .
7- اگر اسپانسر همه فرم ها را ازجمله I-134, W2, 1040 را پر نمايد و براي خودم بفرستد كه كه خودم به سفارت در روز مصاحبه ببرم اشكال دارد؟
8- آيا اصل يا كپي فرم ها را نيز بايد 15 روز قبل از مصاحبه به سفارت بايد ارسال نمود؟

با تشكر
ببخشيد سوالام زياد شد
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان:
[/size]از مدیران عزیز تقاضا میکنم به این سئوال من جواب بدید؟

ساپرتر ما فرم i-134 رو باید پر کند یا فرم i-864 ؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان