کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
دوستان عزیزی که اسپانسر دارند:
از اونجایی که بیشتر برندگان 2011 موفق نشده اند اسپانسر برای کیس خود فراهم کنند لذا کمتر با این مساله آشنا هستند و لذا نمی توانند راهنمایی کنند. برای جواب گرفتن از تاپیک اسپانسر در بخش 2010 نیز کمک بگیرید. البته با مطالعه آن تاپیک. نه با طرح سوال تکراری در هر دو تاپیک !
متشکرم
تشکر کنندگان:
(2010-07-30 ساعت 11:52)ehsan.birjandian نوشته:  
(2010-07-29 ساعت 11:29)farnaz82 نوشته:  
(2010-07-29 ساعت 09:08)ehsan.birjandian نوشته:  سلام دوستان
بنده در حال حاضر مشغول به تحصیل در مالزی هستم و به حساب بانکی شخصیم در ایران دسترسی ندارم .مبلغی که باید به عنوان تاییدیه مالی واسه سفارت ببرم تو حساب پدرم هست . میشه گردش حساب پدرم رو ببرم و میشه که پدرم که در ایرانه اسپانسرم بشه ؟؟؟

ممنونم

سلام آقا احسان،من هم مالزی هستم،می‌تونم بپرسم شما نامتون به دستتون رسیده؟Coolاگر رسیده کی بوده؟من هم مالزی هستم و خیلی‌ خوشحال شدم که کیس هر دومون مشابه هم است البته من نامم هنوز به دستم نرسیدهSad
سلام فرناز خانم
بهتون تبریک میگم و از آشناییتون خوشحالم . کیسهامون مشابهه . من هم هنوز ناممو دریافت نکردم . منتظر اول آگوست هستم . این ایمیل منه
ehsan.birjandian@gmail.com منو هم از وضعیتتون مطلع کنید . با توجه به توصیه های دوستان من سفارت مالزی رو انتخاب میکنم .

آقا احسان آشنایی دارید راجع به سفارت اینجا؟ممنون میشم اگه اطلاعات بیشیتری داشتید بهم بدید،براتون میل زدمWink
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان:
با سلام

من چند تا سوال دارم كه اگر دوستان پاسخ بدن خوشحال ميشم. البته ميدونم كه شما دوستان كلي كار و گرفتاري دارين الان:

1- آيا مي توان قسمت نام و نام خانوادگي خودمان را در قسمت مربوطه در فرم I-134 را خودمان پر كنيم و سپس براي اسپانسر ارسال نماييم كه مابقي قسمت هاي مربوط به خودش را پر كند؟
خير زيرا دو خطه مي شود مگر آنكه طرف مقابل در آمريكا نيز فرم را با كامپيوتر پر كند نه با خودكار
2- آيا اگر اسپانسر با خودكار كل فرم را پركند اشكالي دارد؟
اشکالی نداره- فقط بايد كپي گرين كارت را نيز ارسال نمايد كه جزء مدارك باشد
3- آيا اگر اسپانسر سيتزن نباشد و فقط گرين كارت داشته باشد و كد SSN را نيز داشته باشد اشكالي ايجاد مي نمايد؟
اشکالی نداره
4- آيا اسپانسر فرم را براي هريك از افراد خانواده من كه برنده هستم ( 3 نفر) بايد پر نمايد؟
نخیر یه برگه کافیه فقط باید اسم همسر و فرزندتون هم تو برگه نوشته بشه
5- آيا بايد شماره كيس نامبر من را در فرم ها بنويسد؟
نخیر لازم نیست
6- مدت اعتبار فرم مذكور چه مدت مي باشد. ؟ لازم به توضيح است كه كيس من 39xxx مي باشد و اگر كارنت شوم سال ديگه همين موقع مي باشد .
مدت اعتبارش یکسال هست و فکر میکنم برای شما خیلی زوده
7- اگر اسپانسر همه فرم ها را ازجمله I-134, W2, 1040 را پر نمايد و براي خودم بفرستد كه كه خودم به سفارت در روز مصاحبه ببرم اشكال دارد؟
اشکالی نداره
8- آيا اصل يا كپي فرم ها را نيز بايد 15 روز قبل از مصاحبه به سفارت بايد ارسال نمود؟
بله کپی فرمها باید 15 روز قبل از مصاحبه به سفارت ارسال گردد

با تشكر
ببخشيد سوالام زياد شد
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان:
آقا من تمام سایت dvlottery و سفارت ابوظبی رو زیرو رو کردم ولی جایی ندیدم که گفته باشه فرم i-134 برای لاتاری و i-864 برای مهاجرت خانوادگیه!
اتفاقا هر جا صحبت از Affidavit of Support هست تاکید شده که فرم i-864 باید پر بشه!!!!
دوستانی که میگن باید i-134 پر بشه لطفا بگن از چه مرجعی این صحبتو میکنن
تشکر کنندگان:
با سلام
سوال داشتم
آیا اسپانسر من که یک آمریکایی است می تونه مستقیما فرم I-134 را به سفارتی که قراره من برای مصاحبه برم بفرسته یا اینکه باید فرم I-134 را برای من بفرسته تا روز مصاحبه همراهم باشه؟
با تشکر
شماره کیس:2011AS00030XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: خرداد 89
کنسولگری: آنکارا
ارسال فرمهای سری اول:13 July
کارنت شدن کیس:May 2011
دریافت نامه دوم:20 June
مصاحبه:July 12
دریافت کلیرنس:7 سپتامبر
دریافت ویزا:13 سپتامبر
تشکر کنندگان:
(2010-08-12 ساعت 01:10)zerogalaxy نوشته:  با سلام
سوال داشتم
آیا اسپانسر من که یک آمریکایی است می تونه مستقیما فرم I-134 را به سفارتی که قراره من برای مصاحبه برم بفرسته یا اینکه باید فرم I-134 را برای من بفرسته تا روز مصاحبه همراهم باشه؟
با تشکر

به سوال جواب من در بالا رجوع كنيد همه چيز در آن توضيح داده شده.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان:
(2010-08-11 ساعت 15:33)kiarash86 نوشته:  آقا من تمام سایت dvlottery و سفارت ابوظبی رو زیرو رو کردم ولی جایی ندیدم که گفته باشه فرم i-134 برای لاتاری و i-864 برای مهاجرت خانوادگیه!
اتفاقا هر جا صحبت از Affidavit of Support هست تاکید شده که فرم i-864 باید پر بشه!!!!

به نظر من یکی از دوستان کارنت شده یه میلی به kcc بزنه و سوال کنه که کدوم فرم را باید اسپانسر پر کنه...به هر حال کیس نامبرهای زیر 9000 خط شکننBig Grin

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: farnaz82 ، HOMAYON53
(2010-08-11 ساعت 15:33)kiarash86 نوشته:  آقا من تمام سایت dvlottery و سفارت ابوظبی رو زیرو رو کردم ولی جایی ندیدم که گفته باشه فرم i-134 برای لاتاری و i-864 برای مهاجرت خانوادگیه!

من هم دقیقاً همین سئوال را داشتم .من ماه پیش ایمیلی که به KCC زده بودم و سئوالاتی داشتم و برایم از طرف KCC جوابی که اومد ، مدارک مورد نیازی بود که باید تهیه می کردیم که در آن ایمیل اصلاً حرفی از اسپانسر نزده بودند.
موارد یاد شده در ایمیل KCC بصورت سر تیتر اینا بود :
Birth Certificates
Police Certificates (که البته گویا برای ایران نیازی نیست )
Passports
Deportation
Court and Prison Records
Military Records
Marriage Certificates
Translations ( که خوب یعنی همه مدارک بالا باید ترجمه بشه دیگهSmile )
شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان:
(2010-08-12 ساعت 15:35)Donkey chance نوشته:  

من هم دقیقاً همین سئوال را داشتم .من ماه پیش ایمیلی که به KCC زده بودم و سئوالاتی داشتم و برایم از طرف KCC جوابی که اومد ، مدارک مورد نیازی بود که باید تهیه می کردیم که در آن ایمیل اصلاً حرفی از اسپانسر نزده بودند.
Birth Certificates
Passports
Deportation
Court and Prison Records
Military Records
Marriage Certificates
سلام. توی میتینگی که داشتیم من همین سوالو پرسیدم بچه های پارسال گفتن توی نامه دوم اسپانسرو می خوان
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: Donkey chance
(2010-08-12 ساعت 15:35)Donkey chance نوشته:  

Birth Certificates
Passports
Deportation
Court and Prison Records
Military Records
Marriage Certificates

دوستان ؛الان دیدم در متن نامه دوم برای مدارک مورد نیاز جهت ارسال به سفارت ترکیه قید شده اسپانسر باید فرم I-134 را پر کنه.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: saman33 ، Donkey chance
هنوز که نامه دوم 2011 برای هیچ کسی نرسیده .
اگر هم کسی نامه دوم خونده مال 2010 بوده.
پس فقط و فقط اگه کسی تو سایت جائی دیده که فر م 134 رو باید اسپانسر پر کنه (2011) مورد قبول هست و البته که جائی از سایت ننوشته .
من این سئوال رو چندین بار پرسیدم ولی متا سفانه از مدیران عزیز کسی جواب مطمئنی نداده .
تنها سئوال مهم که کسی جدی نمیگیره اینه:
i-134 یا i-864
تشکر کنندگان:
(2010-08-13 ساعت 13:31)has55 نوشته:  هنوز که نامه دوم 2011 برای هیچ کسی نرسیده .
اگر هم کسی نامه دوم خونده مال 2010 بوده.
پس فقط و فقط اگه کسی تو سایت جائی دیده که فر م 134 رو باید اسپانسر پر کنه (2011) مورد قبول هست و البته که جائی از سایت ننوشته .
من این سئوال رو چندین بار پرسیدم ولی متا سفانه از مدیران عزیز کسی جواب مطمئنی نداده .
تنها سئوال مهم که کسی جدی نمیگیره اینه:
i-134 یا i-864

دوست عزیز؛متن زیر رااز سایت وزارت امورخارجه آمریکا در مورد برندگان لاتاری 2011 برات کپی کردم اسپانسر باید فرم I-134 را پر کنه.
32. IF I AM SUCCESSFUL IN OBTAINING A VISA THROUGH THE DV PROGRAM, WILL THE U.S. GOVERNMENT ASSIST WITH MY AIRFARE TO THE UNITED STATES, PROVIDE ASSISTANCE TO LOCATE HOUSING AND EMPLOYMENT, PROVIDE HEALTHCARE, OR PROVIDE ANY SUBSIDIES UNTIL I AM FULLY SETTLED?
No, applicants who obtain a DV are not provided any type of assistance such as airfare, housing assistance, or subsidies. If you are selected to apply for a DV, you will be required to provide evidence that you will not become a public charge in the United States before being issued a visa. This evidence may be in the form of a combination of your personal assets, an Affidavit of Support (Form I-134) from a relative or friend residing in the United States, and/or an offer of employment from an employer in the United States.

تشکر کنندگان: melika64 ، najibi
ممنون از rayan عزیز
میشه لطف کنید لینک مربوط به این متن رو اینجا بذارید ؟
تشکر کنندگان:
(2010-08-14 ساعت 03:24)has55 نوشته:  ممنون از rayan عزیز

دوست عزیز؛در سایت زیر :
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1318.html
تو صفحه ایی که باز میشه لینک زیر رو انتخاب کن:
DV-2011 Lottery Instructions

DV Lottery 2011 Online Registration
•The English version of the DV-2011 Lottery Instructions is available in PDF format for your convenience.
•Please review the Press Release for the DV-2011 Lottery Instructions.

تشکر کنندگان: farnaz82 ، melika64
(2010-08-14 ساعت 07:49)rayan.s نوشته:  
(2010-08-14 ساعت 03:24)has55 نوشته:  ممنون از rayan عزیز

دوست عزیز؛در سایت زیر :
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1318.html
تو صفحه ایی که باز میشه لینک زیر رو انتخاب کن:
DV-2011 Lottery Instructions

DV Lottery 2011 Online Registration
•The English version of the DV-2011 Lottery Instructions is available in PDF format for your convenience.
•Please review the Press Release for the DV-2011 Lottery Instructions.

ممنون دوست من، آره حق با شماست. ولی شخصا دوست دارم تا نامه دوم بیاد که دیگه مطمئن بشم
البته فکنم همه دوست داشته باشن همون فرم 134 (2 صفحه) باشه چون خود من که فرم 19 صفحه ای 864 رو به داییم دادم که پر کنه فکنم یخورده ترسیدو جا زد!! Wink
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان