کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
طبق فایلی که خود سفارت برای من فرستاده بود:

دو تا از موارد زیر ( یابیشتر) باید به سفارت ارائه بشه:

1- فرمهای مالیاتی
2- پرینت حساب بانکی با ذکر تاریخ افتتاح حساب و موجودی فعلی
3-نامه اشتغال به کار باذکر مدت اشتغال و میزان حقوق
4- هر نوع سندی که نشان دهنده توانایی مالی اسانسر برای حمایت از شما باشه.

در مورد سوال دومت توی همین فایل نوشته شده که همسرهم باید امضا کنه اما گویا بعضی دوستان این کار رو نکردن و مشکلی هم نبوده.

(2011-06-07 ساعت 18:41)nima.nabizadeh نوشته:  اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
سلام دوستان،

۱)آیا اسپانسر باید از حساب بانکیش هم یک پرینت بفرسته یا فقط همون w۲ یا ۱۰۴۰ +i۱۳۴ کافی‌ هست؟؟؟

آخه تو بعضی‌ از پستها خندم که باید اسپانسر یه پرینت از حساب بانکیش و یک نامه از محل کارش مبنی بر اینکه اونجا کار می‌کنه و سالی‌ چقدر حقوق میگیره هم باید بفرسته؟؟؟

۲)آیا همسر اسپانسر هم باید فرم i ۱۳۴ را امضا کند؟؟

ممنون میشم اگر کسی‌ بتونه راهنماییم کنه..

شماره کیس:2011AS00016XXX
دریافت نامه قبولی:می 2010
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها:آگوست 2010
کارنت شدن:12 ژانویه 2011
دریافت نامه دوم:15 فوریه 2011
مصاحبه:31 مارس 2011
دریافت ویزا:1 آوریل 2011
خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن

تشکر کنندگان: nastaran86 ، najibi ، nima.nabizadeh ، arash004
سلام ،
اسپانسر من میگه چون قبلا اسپانسر مادر و پدر و خانواده اش بوده و هنوز پدر و مادرش تحت تکفلش هستند گرچه سیتی زن شدن،شاید ریجکت بشم(چون درآمدش کافی نیست)!!!آیا میشه علاوه بر مدارک اسپانسر ،مدارک مالی خودم هم ارائه کنم که همدیگر رو پوشش بدهند؟
تشکر کنندگان:
(2011-06-11 ساعت 15:08)بهرخ نوشته:  سلام ،
اسپانسر من میگه چون قبلا اسپانسر مادر و پدر و خانواده اش بوده و هنوز پدر و مادرش تحت تکفلش هستند گرچه سیتی زن شدن،شاید ریجکت بشم(چون درآمدش کافی نیست)!!!آیا میشه علاوه بر مدارک اسپانسر ،مدارک مالی خودم هم ارائه کنم که همدیگر رو پوشش بدهند؟

دوست عزیز من جای شما بودم ریسک نمیکردم و مدارک مالی خودم رو تمام و کمال تهیه میکردم و میبردم.خود من هم که هفته آینده مصاحبه دارم همین کار و کردم. هرچی ملک یا حساب مالی دارین ترجمه کنید و ببرید. این نظر شخصی بنده هستش حالا هر طورکه صلاح میدونید. چون وقتی که خود اسپانسر اذعان کرده که درامدش ناکافی هستش شما بایدتا ته خط رو بخونی و به فکر ریسک نباشی. موفق باشید.
تشکر کنندگان:
بسیار عالی ،همین کارو میکنم،ولی نباید به کی سی سی اطلاع بدم که اسپانسر ندارم؟
تشکر کنندگان:
(2011-06-13 ساعت 15:54)بهرخ نوشته:  بسیار عالی ،همین کارو میکنم،ولی نباید به کی سی سی اطلاع بدم که اسپانسر ندارم؟

چرا باید بهkcc اعلام بشه؟ مگه تا الان بهشون گفته بودید که اسپانسر دارید؟
تشکر کنندگان:
بله،متاسفانه روز اول به من نگفته بود شرایطی که داره!!!!الان نمیشه هم تمکن مالی رو ببرم ،هم اسپانسر نیم بند(اصطلاحا)؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2011-06-13 ساعت 16:02)بهرخ نوشته:  بله،متاسفانه روز اول به من نگفته بود شرایطی که داره!!!!الان نمیشه هم تمکن مالی رو ببرم ،هم اسپانسر نیم بند(اصطلاحا)؟؟؟؟

ببینید من واقعا نمیدونم که آیا کلا بیخیال اسپنسرشدن با توجه به شرایط شما یا به قول شما اسپانسر نیم بند همراه با مدارک مالی خودتون کدوم بهتره. لطفا دوستان با تجربه تر کمک کنند.
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان:

من رفتم تو سایتdvselectee تا فرمI-134 رو دانلود کنم دیدم زده که باید فرمI-864 رو دانلود کرد.حالا سوال اینه که نکنه فرم اسپانسری عوض شده باشه و ما اشتباها فرمI-134 رو بفرستیم و بدن دچار مشکل بشیم و گفتم این موضوع رو با دوستان مطرح کرده باشم که خدایی نکرده مشکلی‌ پیش نیاد.

با تشکر از پاسخ دوستان و مدیران محترم.

تشکر کنندگان:
(2011-06-14 ساعت 06:28)Mehranbt نوشته:  سلام به همه دوستان:

من رفتم تو سایتdvselectee تا فرمI-134 رو دانلود کنم دیدم زده که باید فرمI-864 رو دانلود کرد.حالا سوال اینه که نکنه فرم اسپانسری عوض شده باشه و ما اشتباها فرمI-134 رو بفرستیم و بدن دچار مشکل بشیم و گفتم این موضوع رو با دوستان مطرح کرده باشم که خدایی نکرده مشکلی‌ پیش نیاد.

با تشکر از پاسخ دوستان و مدیران محترم.
سلام
نه دوست من ، فرم عوض نشده و برای لاتاری همون I 134 هستش
شماره کیس : 2011AS44XXX
تاریخ ورود به آمریکا : 2012 Feb
تشکر کنندگان:
سلام، من هر چقدر گشتم نتونستم کسی رو برای اسپانسر پیدا کنم همینم خیلی نگرانم کرده. نمی دونم چی کار کنم.
اسپانسر حتما باید سیتیزن باشه؟
تشکر کنندگان:
(2011-06-15 ساعت 02:37)سمیرا نوری نوشته:  سلام، من هر چقدر گشتم نتونستم کسی رو برای اسپانسر پیدا کنم همینم خیلی نگرانم کرده. نمی دونم چی کار کنم.
اسپانسر حتما باید سیتیزن باشه؟

دوست عزیز .پیشنهاد میکنم یه سر به تاپیک" نداشتن اسپانسر و راه حل ها" بزنید و با دقت مطالعه بفرمایید .بعد اگه سوالی بود در خدمتم. واسه الان باید بدونید که اصلا وابدا جای نگرانی وجود نداره و بیش از ۵۰ درصد برندگان اسپانسر ندارند که با ارائه گواهی مالی از بانک مشکلشون رو حل میکنند.
تشکر کنندگان: aghdam ، darya2011
سلام، من هر چقدر گشتم نتونستم اسپانسر پیدا کنم،20 روز دیگه هم باید برم مصاحبه این موضوع خیلی نگرانم کرده. چه کار می تونم بکنم؟
اسپانسر باید سیتیزن باشه؟
تشکر کنندگان:
پس دوست عزیز این فرم را کجا میشه دانلود کرد؟چون از تو سایت dvselectee
نتونستم دانلود کنم و فرم I864 را به عنوان جایگزین گزاشته بود.

تشکر کنندگان:
(2011-06-16 ساعت 03:01)Mehranbt نوشته:  پس دوست عزیز این فرم را کجا میشه دانلود کرد؟چون از تو سایت dvselectee
نتونستم دانلود کنم و فرم I864 را به عنوان جایگزین گزاشته بود.

دوست عزیز ، سلام
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...f3d6a1RCRD
و
http://turkey.usembassy.gov/visa_forms.html
از هر دو می تونی برداری
شماره کیس : 2011AS44XXX
تاریخ ورود به آمریکا : 2012 Feb
تشکر کنندگان: najibi ، goli20
تو سایت dvselectee قسمت form نوشته NVC فرم I-134 را قبول نداره و فرم I 864 را جاش گذاشته؟جریان چیه؟؟؟؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان