کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
(2011-08-05 ساعت 15:03)silia نوشته:  سلام دوستان
بچه ها ازتون میخوام کمکم کنین.
من به 1 مشکلی خوردم.
اسپانسر من گیر داده میگه بهم ثابت کن که باید w2 و 1040 را با مدارک ارسال کنم.
نمیدونم خودش مشکلی داره یا کلا ......
من دیروز فرم I134 را براش فرستادم که پر کنه وقتی گفتم باید این مدارک مالیاتی رو هم بفرستی گفت : کجا این مدرک رو خواسته ؟ توی این فرم هیچ اسمی ازش برده نشده،منم فقط این فرم را پر میکنم.
من نامه دوم را نگرفتم و واقعا نمیدونم که از کجا و از کدوم سایت میتونم بهش نشان بدم که باید بفرسته.
قابل ذکره که آقای اسپانسر مدارک رو میخواد خودش مستقیم بفرسته سفارت.
منتظر کمکهای دوستانه شما هستم.
ازتون ممنونم.

دوست عزیز ، سلام
از دست اسپانسرتون شاکی نباشید و بهش حق بدید ! فکرش رو بکنید که اون بنده خدا باید تمام مدارک شخصی زندگیشو تحویل شما بده !
توی نامه دوم چیزی در این مورد گفته نشده . . . شما باید این لینک رو به اسپانسرتون بدید : http://turkey.usembassy.gov/media/pdfs/i...052011.pdf
در قسمت AFFIDAVIT OF SUPPORT همه مدارکی که اسپانسر باید ارائه کنه ، گفته شده
شماره کیس : 2011AS44XXX
تاریخ ورود به آمریکا : 2012 Feb
تشکر کنندگان: silia ، najibi
من به 1 مشکلی خوردم.
من دیروز فرم I134 را براش فرستادم که پر کنه وقتی گفتم باید این مدارک مالیاتی رو هم بفرستی گفت : کجا این مدرک رو خواسته ؟ توی این فرم هیچ اسمی ازش برده نشده،منم فقط این فرم را پر میکنم.
من نامه دوم را نگرفتم و واقعا نمیدونم که از کجا و از کدوم سایت میتونم بهش نشان بدم که باید بفرسته.
ازتون ممنونم.

دوست عزیز برو به این آدرس:
http://turkey.usembassy.gov/visa_forms.html
آدرس سفارت آمریکا در آنکارا هست (بخش ویزاهای مهاجرتی)
جدول اول سومین فایل رو دانلود کن با این عنوان
Instructions for Diversity Visas
صفحه 11 اون درباره فرم 134 ساپورت کننده می باشد

ضمناً خود فرم رو هم می تونی از همون صفحه دانلود کنی (جدول دوم)
تشکر کنندگان: silia ، najibi
(2011-08-05 ساعت 15:19)aghdam نوشته:  
من به 1 مشکلی خوردم.
ازتون ممنونم.

دوست عزیز ، سلام
از دست اسپانسرتون شاکی نباشید و بهش حق بدید ! فکرش رو بکنید که اون بنده خدا باید تمام مدارک شخصی زندگیشو تحویل شما بده !
توی نامه دوم چیزی در این مورد گفته نشده . . . شما باید این لینک رو به اسپانسرتون بدید : http://turkey.usembassy.gov/media/pdfs/i...052011.pdf
در قسمت AFFIDAVIT OF SUPPORT همه مدارکی که اسپانسر باید ارائه کنه ، گفته شده

واقعا ازتون ممنونم.همین الان ایمیل کردم بهش.
امیدوارم دیگه بهانه ای نیاره .در عین حال که ازش ممنونم بخاطر اینکه گفته میخواد اسپانسرم بشه ولی این بار سوم بود که به بهانه ای بد حرف زد.Cool
امیدوارم پشیمون نشده باشهRolleyes

(2011-08-05 ساعت 15:32)alirezamk نوشته:  
من به 1 مشکلی خوردم.
ازتون ممنونم.

دوست عزیز برو به این آدرس:
http://turkey.usembassy.gov/visa_forms.html
آدرس سفارت آمریکا در آنکارا هست (بخش ویزاهای مهاجرتی)
جدول اول سومین فایل رو دانلود کن با این عنوان
Instructions for Diversity Visas
صفحه 11 اون درباره فرم 134 ساپورت کننده می باشد

ضمناً خود فرم رو هم می تونی از همون صفحه دانلود کنی (جدول دوم)

مرسی دوست عزیز.کاملا به موقع به دادم رسیدین.Smile
دستتون درد نکنه.Rolleyes
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان:
ببخشید که سوالام تکراری هست دوستان،

سپانسرم فرمِ ای-۱۳۴ رو تکمیل کرده، می‌خواستم بدونم که باید بره جایی مهرش کنه یا امضای خودش کافی؟ آیا امضای همسرش هم لازم هست یا نه؟

خوشبختانه و۲ و ۱۰۴۰ رو قبول کرده بفرسته.

با تشکر فراوان
تشکر کنندگان:
(2011-08-08 ساعت 10:27)tex نوشته:  ببخشید که سوالام تکراری هست دوستان،

سپانسرم فرمِ ای-۱۳۴ رو تکمیل کرده، می‌خواستم بدونم که باید بره جایی مهرش کنه یا امضای خودش کافی؟ آیا امضای همسرش هم لازم هست یا نه؟

با تشکر فراوان

تا جایی که من اطلاع دارم نیاز یه تأیید محضری نداره و امضای خودش کافی است ولی همسرشون هم باید فرم رو امضا کنند و کپی پاسپورتشون رو هم به همراه فرم ها براتون ارسال کنند.
تشکر کنندگان: tex
سلام بچه ها. اسپانسرم باید مشخصات و کیس نامبرمو دقیقا کجا بنویسه؟؟ روی فرم های مالیاتی و 134 یا جدا؟ میشه راهنمایی کنین Smile
وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014
تشکر کنندگان:
(2011-08-08 ساعت 13:24)alirezamk نوشته:  
(2011-08-08 ساعت 10:27)tex نوشته:  ببخشید که سوالام تکراری هست دوستان،

با تشکر فراوان

تا جایی که من اطلاع دارم نیاز یه تأیید محضری نداره و امضای خودش کافی است ولی همسرشون هم باید فرم رو امضا کنند و کپی پاسپورتشون رو هم به همراه فرم ها براتون ارسال کنند.

دوست عزیز ما چند روز پیش مصاحبه داشتیم. اسپانسر ما فرم I134 را فقط خودش امضا کرده بود و هیچ مشکلی هم پیش نیومد.
موفق باشید.
(2011-08-10 ساعت 04:00)مهسا ح نوشته:  سلام بچه ها. اسپانسرم باید مشخصات و کیس نامبرمو دقیقا کجا بنویسه؟؟ روی فرم های مالیاتی و 134 یا جدا؟ میشه راهنمایی کنین Smile

دوست عزیز توی فرم I134 توی بند 3 مشخصات شما باید نوشته شه.برای اطمینان بیشتر می تونید به اسپانسرتون بگید که کیس نامبرتونو بالای صفحه اول همه مدارک ارسالی بنویسه.ما اینکارو کردیم و مشکلی پیش نیومد. در ضمن ما چند روز پیش از مصاحبه برگشتیم.
موفق باشید.
ای معجزه خاموش، یه حادثه روشن شو
یه لحظه،فقط یه آه، همجنس شکفتن شو
تشکر کنندگان:

دوست عزیز توی فرم I134 توی بند 3 مشخصات شما باید نوشته شه.برای اطمینان بیشتر می تونید به اسپانسرتون بگید که کیس نامبرتونو بالای صفحه اول همه مدارک ارسالی بنویسه.ما اینکارو کردیم و مشکلی پیش نیومد. در ضمن ما چند روز پیش از مصاحبه برگشتیم.
موفق باشید.
[/quote]
مرسی از راهنماییت دوست عزیز. موفق باشید.انشالله که ویزاتونو گرفته باشین
تشکر کنندگان:
(2011-08-10 ساعت 09:47)مهسا ح نوشته:  دوست عزیز توی فرم I134 توی بند 3 مشخصات شما باید نوشته شه.برای اطمینان بیشتر می تونید به اسپانسرتون بگید که کیس نامبرتونو بالای صفحه اول همه مدارک ارسالی بنویسه.ما اینکارو کردیم و مشکلی پیش نیومد. در ضمن ما چند روز پیش از مصاحبه برگشتیم.
موفق باشید.

[/quote]

سلام
خواهش می کنم. همسرم ویزا گرفته ولی من برگه آبی + 9 سوال
موفق باشید
ای معجزه خاموش، یه حادثه روشن شو
یه لحظه،فقط یه آه، همجنس شکفتن شو
تشکر کنندگان:
(2011-08-10 ساعت 13:46)mojezeh khamoosh نوشته:  
(2011-08-10 ساعت 09:47)مهسا ح نوشته:  دوست عزیز توی فرم I134 توی بند 3 مشخصات شما باید نوشته شه.برای اطمینان بیشتر می تونید به اسپانسرتون بگید که کیس نامبرتونو بالای صفحه اول همه مدارک ارسالی بنویسه.ما اینکارو کردیم و مشکلی پیش نیومد. در ضمن ما چند روز پیش از مصاحبه برگشتیم.
موفق باشید.

سلام
خواهش می کنم. همسرم ویزا گرفته ولی من برگه آبی + 9 سوال
موفق باشید

[/quote]
اگه همون روز ویزا بدن چند روز بعد مدارک میاد هتل دوست عزیز؟
تشکر کنندگان:
دوستان خسته نباشید....سلام
یه سوال دارم اینکه اسپانسر باید هر دو فرم W-2و 1040 رو داشته باشه؟ یا یکیش کافیه؟ واسه من فقط W-2 رو فرستاده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
............................................ممنون.....................
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
میشه این سوال منو اگه کسی میدونه زود بهم جواب بده؟ راستش من گیج شدم. توی سایت سفارت آمریکا (آنکارا) قسمت آدرس سفارت اینو نوشته:
From outside the United States:
U.S. EMBASSY ANKARA, TURKEY
CONSULAR SECTION
Immigrant Visa Unit
Ataturk Boulevard 110
06100 Kavaklıdere
Ankara, TURKEY

From within the United States:
American Embassy Ankara
Immigrant Visa Unit
PSC 93 BOX 5000
APO AE 09823
اسپانسر من می خواد مدارکشو مستقیم از آمریکا بفرسته آنکارا. کدوم آدرسو باید بده؟ اولی یا دومی؟ من از ایران آدرس اولیو باید بدم؟
تشکر کنندگان:
(2011-08-23 ساعت 09:39)مهسا ح نوشته:  سلام دوستان
میشه این سوال منو اگه کسی میدونه زود بهم جواب بده؟ راستش من گیج شدم. توی سایت سفارت آمریکا (آنکارا) قسمت آدرس سفارت اینو نوشته:
From outside the United States:
U.S. EMBASSY ANKARA, TURKEY
CONSULAR SECTION
Immigrant Visa Unit
Ataturk Boulevard 110
06100 Kavaklıdere
Ankara, TURKEY

این آدرس درست هستش ، فرم چک لیست آنکارا پایینش آدرس داره من اون آدرس رو بریدم و بردم پست که به مقصد هم رسید .
موفق باشی
(2011-08-12 ساعت 18:43)mghdv2011 نوشته:  دوستان خسته نباشید....سلام
یه سوال دارم اینکه اسپانسر باید هر دو فرم W-2و 1040 رو داشته باشه؟ یا یکیش کافیه؟ واسه من فقط W-2 رو فرستاده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
............................................ممنون.....................

دوست عزیز اگر کارمند باشه 1040 و اگر کارفرما باشه باید هر دوتا فرم رو براتون پر کنه و بفرسته (1040+W2).
موفق باشید
Visa: 28 . Sep . 2011
رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
تشکر کنندگان: آمریکا
the I-134 is not a legally binding affidavit, it is used for non-immigrant visa's. Up until you marry (and subsequently file for Adjustment of status) the non-USC fiance will hold a non-immigrant visa. This allows them to get into the US before having a legal relationship with the USC fiance. The I-134 will need to be filled out by a qualified sponsor (the USC if he/she doesn't earn enough $ then also a co-sponsor) This form will need to be notarized. This does not get sent with the I-129F application. This is only submitted to the Embassy during the interview. Each Embassy will have information on this and will send it to you soon after your approved I-129F is forwarded to them.

The I-864 is a legally binding contract that the sponsor will be financially responsible for the immigrant in the event the immigrant attempts to benefit from certain federal aid programs. This form is filed at the Adjusment of Status part of the journey (after the Non-USC has travelled to the States and you two get married). I believe the new forms do not need to be notarized (check this) as they are already legally binding.
Hope this helps!
Sue
دلیل اینکه مطلب بالا رو نوشتم اینه که بعضی دوستان در پستهاشون نوشتن که کسانی که اسپانسر دارن و فرم i-134 رو ارسال کردن نمی تونن از یک سری از کمک های دولت امریکا بهره مند بشن و اینکه اسپانسر مسئوله که اگر مورد خاصی پیش اومد که شخص قادر به پرداخت هزینه هاش نبود بجای اون تقبل زحمت کنه.این نوشته میگه که فرم 134 مثل فرم 864 اسپانسر رو تحت فشار نمیذاره ....من در اسرع وقت سعی می کنم که یه لینک معتبر در این زمینه پیدا کنم و اینجا بیارم تا هم خیال اسپانسرها رو راحت کنم و هم مسپونسر(این کلمه رو خودم ساختم.اسم مفعوله یعنی کسی که اسپانسر دارهBig Grin)

پس لينكش كو؟!!
Frozen mind
شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

تشکر کنندگان: aghdam ، respina31 ، ali.narooei ، tamanna
سلام دوستان
من یه سوالی داشت... من روز 22 شهریور توی سفارت آمریکا تو ابوظبی مصاحبه دارم ... می خوام بدونم آیا الزاما باید توی آمریکا اسپانسر داشته باشم؟ من که هیچ فامیلی توی آمریکا ندارم باید از این گرین کارت بگذرم؟
لطفا راهنماییم کنید
مرسی
تشکر کنندگان: masoudeses

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان