کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
rayan جان ممنونم. من لینک DV-2011 Lottery Instructions رفتم .
اگه لطف کنی شماره صفحه مربوط به 134 رو تو همین لینک بالای بنویسی خوشحال و مسرور میشوم.
تشکر کنندگان:
(2010-08-14 ساعت 12:51)has55 نوشته:  rayan جان ممنونم. من لینک DV-2011 Lottery Instructions رفتم .
اگه لطف کنی شماره صفحه مربوط به 134 رو تو همین لینک بالای بنویسی خوشحال و مسرور میشوم.

دوست گرام؛ تو سوال و جواب شماره 32 به فرمI-134 اشاره کرده...که من قبلا" متن سوال و جواب رو برات گذاشتم.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
rayan جان متشکرم.
پیداش کردم .Rolleyes
تشکر کنندگان:
یک سوال اگر اسپانسرم با ویزا باشه اشکالی داره یعنی هنوز نه گرین کارت داره و نه سیتیزن شده؟
شماره کیس: 2011AS000317xx
دریافت نامه قبولی:25 می 2010
کنسولگری: ابوظبی
کارنت شدن کیس: جون 2011
مصاحبه: 31 جولای
دریافت ویزا: 2 آگوست
تشکر کنندگان:
(2010-08-15 ساعت 10:39)tanya نوشته:  یک سوال اگر اسپانسرم با ویزا باشه اشکالی داره یعنی هنوز نه گرین کارت داره و نه سیتیزن شده؟

دوست عزیز؛ در قسمت فرم های I-134 شرایط و نحوه پر کردن فرم توضیح کامل داده شده ولی مورد شما نمیتونه اسپانسر بشه...

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: tanya
سلام

ببخشید اگر سوالم تکراری هست، ولی یه مطلبی بالا خوندم که باعث شد شک کنم، برای اسپانسر فقط یک فرم I 134 کافیه؟ "فرم های مالیاتی w2 یا 1040" چی هست که در بالا یکی از دوستان عنوان کرده ؟ مربوط به آمریکاست و خود اسپانسر از اونجا تهیه می کنه؟
تشکر کنندگان:
(2010-08-15 ساعت 22:07)mirna نوشته:  سلام

ببخشید اگر سوالم تکراری هست، ولی یه مطلبی بالا خوندم که باعث شد شک کنم، برای اسپانسر فقط یک فرم I 134 کافیه؟ "فرم های مالیاتی w2 یا 1040" چی هست که در بالا یکی از دوستان عنوان کرده ؟ مربوط به آمریکاست و خود اسپانسر از اونجا تهیه می کنه؟

اونها فرمهای پرداحت مالیات هستند که باید بسته به نوع شغل اسپانسرتون یکی از اون فرمها برای سه سال گذشته رو تهیه کنید.
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز؛ در قسمت فرم های سایت وزارت امورخارجه آمریکا ,فرم I-134 که با نام Affidavit of Support (شهادت نامه اسپانسر) نامیده می شود دارای یک فایل PDF هست که نحوه پر کردن فرم را توضیح داده که پیشنهاد می کنم زحمت خوندن اون را بکشید تا جوابهای سوالاتون را پیدا کنید .ضمنا" در صورت ارسال فایل فوق برای اسپانسرتان از بروز هرگونه اشتباهی پیشگیری کنید.

تشکر کنندگان:
با سلام

دوستان این فرم i-134 را حتما باید اسپانسر اصلشو بفرسته؟
در مورد فرمهای مالیاتی چی اگه با ایمیل بفرسته مورد نداره؟
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان:
(2010-08-18 ساعت 17:01)kaveh1979 نوشته:  با سلام

دوستان این فرم i-134 را حتما باید اسپانسر اصلشو بفرسته؟
در مورد فرمهای مالیاتی چی اگه با ایمیل بفرسته مورد نداره؟
دوست گرام؛ فرم I-134 باید اصل باشه ولی فرم های مالیاتی را می توان میل کرد

تشکر کنندگان: kaveh1979
با سلام

يك سوال آيا اسپانسر بايد هم فرم 1040و هم فرم w2 را پرنمايد؟

با تشكر
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان:
سلام

یه سؤال دارم!!

اسپانسر باید به جز فرم i-134 ،فرم های 1040 و w2 رو هم پر کنه؟ میشه راجع به 1040 و w2 توضیح بدید؟ و اینکه این فرم هارو از کجا باید دانلود کنیم؟
_____________________________________________________________________________________________________________
شماره كيس : 2011AS1xxx
تاريخ دريافت نامه اول : اواخر ارديبهشت 89
تاريخ ارسال فرم هاي اول: مرداد 89
کنسولگری: آنکارا
برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
تشکر کنندگان:
(2010-08-24 ساعت 20:01)ehsan_gh نوشته:  سلام

یه سؤال دارم!!

اسپانسر باید به جز فرم i-134 ،فرم های 1040 و w2 رو هم پر کنه؟ میشه راجع به 1040 و w2 توضیح بدید؟ و اینکه این فرم هارو از کجا باید دانلود کنیم؟
_____________________________________________________________________________________________________________

احسان جان! 1040 و w2 در حقیقت فرم نیستند ؛ رسید پرداخت مالیات میباشند. که اسپانسر شما که در آمریکاست میدونه و باید کپی سه سال آخر را برای شما ارسال کنه.

تشکر کنندگان: HOMAYON53 ، najibi
(2010-08-25 ساعت 09:17)rayan.s نوشته:  
(2010-08-24 ساعت 20:01)ehsan_gh نوشته:  سلام

یه سؤال دارم!!

احسان جان! 1040 و w2 در حقیقت فرم نیستند ؛ رسید پرداخت مالیات میباشند. که اسپانسر شما که در آمریکاست میدونه و باید کپی سه سال آخر را برای شما ارسال کنه.
آيا هردو را بايد ارسال كند؟ يعني اسپانسر هم فرم w2, هم 1040 را بايد ارسال كند؟
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان:
(2010-08-25 ساعت 12:27)HOMAYON53 نوشته:  
(2010-08-25 ساعت 09:17)rayan.s نوشته:  [quote='ehsan_gh' pid='71258' dateline='1282663912']
سلام

یه سؤال دارم!!

آيا هردو را بايد ارسال كند؟ يعني اسپانسر هم فرم w2, هم 1040 را بايد ارسال كند؟

[/quote

بستگی به این داره که شغل اسپانسرتون آزاد یا دولتی .

تشکر کنندگان: HOMAYON53

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان