کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزا بولتن
F1 22DEC10 سلام دوستان واقعا نمیدونم چی بگم وضعیت روند بولتین خیلی داغونه انگار جریان برنامه ترامپ روند بولتین رو متوقف کرده
F2A 08SEP15
F2B 01NOV10
F3 08JUL05
F4 08MAY04
پاسخ
تشکر کنندگان: mosa10dei
قانون ویزا بولتین دیگه شورشودر اورده مجدد2سال عقب گرد کرد یعنی چی 12سال در نوبت هستیم این یعنی مردم روبه مسخر گرفتن
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
خوشبختانه ویزا بولتن در مورد کیس f4 به حالت قبل برگشته که این مایه بسی مسرت است
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان: mosa10dei ، wdgco ، meysam1361
(2017-05-10 ساعت 13:57)namo11 نوشته:  سلام دوستان
الان ویزا بولیتن برای Visa Bulletin For June 2017
15AUG15ّF F2A سفارت
و  F2A 08APR16  دایکومنت
اخه چرا اینقدر داره دیر جلو میره ؟ اینجور که داره پیش میره برای کسانی که کیس ازدواج با گرین کارت هستن تا دو سال و نیم طول میکشه روند مهاجرتشون ؟؟؟!!!!
آیا کسی هست که کیس ازدواج با گرین کارت باشه و اطلاعاتی به غیر از این داشته باشه ؟!!

دوست عزیز شما برای من پیغام خصوصی فرستادین من خواستم جوابتون بدم ولی متاسفانه ارسال پیامتون بسته است و این اجازه رو نمیده که براتون پیغام بفرستم
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-04 ساعت 13:44)melon نوشته:  
15AUG15ّF F2A سفارت
و  F2A 08APR16  دایکومنت
اخه چرا اینقدر داره دیر جلو میره ؟ اینجور که داره پیش میره برای کسانی که کیس ازدواج با گرین کارت هستن تا دو سال و نیم طول میکشه روند مهاجرتشون ؟؟؟!!!!
آیا کسی هست که کیس ازدواج با گرین کارت باشه و اطلاعاتی به غیر از این داشته باشه ؟!!

دوست عزیز شما برای من پیغام خصوصی فرستادین من خواستم جوابتون بدم ولی متاسفانه ارسال پیامتون بسته است و این اجازه رو نمیده که براتون پیغام بفرستم
Shy
سلام
ببخشید از کجا باید فعالش کنم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-08 ساعت 09:03)namo11 نوشته:  
(2017-10-04 ساعت 13:44)melon نوشته:  
15AUG15ّF F2A سفارت
و  F2A 08APR16  دایکومنت

Shy
سلام
ببخشید از کجا باید فعالش کنم ؟

کارتابلتون برید و اونجا فعال کنید که بشه پیغام خصوصی داد همچنان نمیشه
من فرم های مالی پر کردم ولی هنوز ارسال نکردم
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
ماه اکتبر آخرین ماه نه کشیدن ویزاهاست (مثل ماه اسفند خودمونه !)
مطمئن باشید ار نوامبر ببعد دوباره سرعت میگیره.
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-08 ساعت 12:56)shahin61 نوشته:  ماه اکتبر آخرین ماه نه کشیدن ویزاهاست (مثل ماه اسفند خودمونه !)

دقیقا . ولی این قانون جدید که قراره از 18 اکتبر اجرایی بشه اگه بمونه چه بلایی سر کیسهای ما میاد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-08 ساعت 14:38)hmashayekh نوشته:  
(2017-10-08 ساعت 12:56)shahin61 نوشته:  ماه اکتبر آخرین ماه نه کشیدن ویزاهاست (مثل ماه اسفند خودمونه !)

دقیقا . ولی این قانون جدید که قراره از 18 اکتبر اجرایی بشه اگه بمونه چه بلایی سر کیسهای ما میاد؟
بعید میدونم بمونه..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان:
با رای قاضی دادگاه فدرال هاوورایی و مریلند جلوی اجرایی شدن دستور سوم ترامپ گرفته شد. به امید کلیر شدن همه کیسها.
پاسخ
تشکر کنندگان: mosa10dei ، مامان دو قلو ها
سلام دوستان چند سوال داشتم ممنون میشوم پاسخ دهید:
1-آیا اطلاع دارید برای تغییر وقت مصاحبه در ابوظبی از چه طریقی باید اقدام کرد ؟
2- و بعد از اینکه وقت را کنسل کردیم خودمان میتوانیم وقت مصاحبه را مجددا تعیین کنیم و یا خود سفارت تعیین میکند ؟
3- معمولا بعد از کنسل کردن وقت فعلیی ، وقت جدید را معوملا برای چند روز بعد تعیین میکنند ؟
4- و درکل چند بار میشود وقت مصاحبه را کنسل کرد ؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ویزا بولتین برای ماه فوریه بارگذاری شد دوستان ذینفع به ویزا بولتین سری بزنند
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ببخشید سوالم اگر خارج از حوصله دوستانه. من سیتیزن هستم و برای پدر و مادرم کیس گرین کارت باز کردم و کیس نامبر گرفتم. حالا باید منتظر باشم که کیس نامبرم تو بولتن ویزا کارنت بشه و وقت سفارت بگیرم؟ وقت سفارت چجوری بهم اطلاع داده میشه. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-03-01 ساعت 00:38)ehsan_gh نوشته:  سلام ببخشید سوالم اگر خارج از حوصله دوستانه. من سیتیزن هستم و برای پدر و مادرم کیس گرین کارت باز کردم و کیس نامبر گرفتم. حالا باید منتظر باشم که کیس نامبرم تو بولتن ویزا کارنت بشه و وقت سفارت بگیرم؟ وقت سفارت چجوری بهم اطلاع داده میشه. ممنون

اگر کیس نامبر گرفتید پرونده رفته ان وی سی باید منتظر باشید در جدول دوم نوبتتون بشه تا اینویس نامبر برای شما بفرستند فرم آنلاین پر کنید پرداختها رو انجام بدید و باز منتظر بمونید تا از شما مدارک بخواهند بعد از ارسال مدارک همچنان باید منتظر بمونید تا به شما بگویند پرونده کامل است در آن زمان شما دیگه باید جدول A بولتن چک کنید که ببینید حدودا کی وقت سفارت شما میشه . زمان سفارت خودشون بهتون نامه میزنند و وقت خودشون براتون میزارند کی و کجا
موفق باشید
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-03-01 ساعت 10:33)melon نوشته:  
(2018-03-01 ساعت 00:38)ehsan_gh نوشته:  سلام ببخشید سوالم اگر خارج از حوصله دوستانه. من سیتیزن هستم و برای پدر و مادرم کیس گرین کارت باز کردم و کیس نامبر گرفتم. حالا باید منتظر باشم که کیس نامبرم تو بولتن ویزا کارنت بشه و وقت سفارت بگیرم؟ وقت سفارت چجوری بهم اطلاع داده میشه. ممنون

اگر کیس نامبر گرفتید پرونده رفته ان وی سی باید منتظر باشید در جدول دوم نوبتتون بشه تا اینویس نامبر برای شما بفرستند فرم آنلاین پر کنید پرداختها رو انجام بدید و باز منتظر بمونید تا از شما مدارک بخواهند بعد از ارسال مدارک همچنان باید منتظر بمونید تا به شما بگویند پرونده کامل است در آن زمان شما دیگه باید جدول A بولتن چک کنید که ببینید حدودا کی وقت سفارت شما میشه . زمان سفارت خودشون بهتون نامه میزنند و وقت خودشون براتون میزارند کی و کجا
موفق باشید

ممنون که زود پاسخ دادید. من فرم های i130 رو پر کردم و با هزینه اپلیکیشن فرستادم و کیس نامبر رو دو هفته بعد گرفتم. چطور اطلاع میدن که مدارک رو بفرستیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان