کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزا بولتن
توجه به سوالات زیادی که در رابطه با زمان رسیدگی به پرونده شکایت از فرمان اجرائی سوم رئیس جمهور ترامپ در دیوان عالی آمریکا مطرح می شود توجه شما را به توضیحی در این رابطه جلب می کنیم:
جلسه رسیدگی به این پرونده در تاریخ ۲۵ اپریل ۲۰۱۸ (چهارشنبه آینده) برگزار خواهد شد. در این جلسه قضات دیوان عالی آمریکا دفاعیات و استدلال های شفاهی طرفین پرونده را استماع کرده و به طرح پرسش های خود می پردازند اما رائی در پایان این جلسه صادر نخواهد شد. پس از برگزاری این جلسه قضات دیوان وارد شور خواهند شد و یکی از قضات مامور نگارش متن رای خواهد شد. نسخه اولیه حکمی که قاضی منتخب می نویسد به رویت ۸ قاضی دیگر خواهد رسید و آن ها نیز نظر موافق یا مخالف خود در رابطه با متن ارائه شده را به صورت مکتوب ارسال می کنند. در نهایت حکم دیوان بر اساس تعداد نظرات موافق و مخالف ۹ قاضی این دیوان تعیین و منتشر خواهد شد. پیش بینی می شود این روند تا حدود ماه ژوئن طول بکشد بنابراین تکلیف پرونده Travel Ban نهایتا در حدود ماه ژوئن ۲۰۱۸ روشن خواهد شد
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، zohreh36
دوستان عزیز سلام ، لطفا بفرمایید وضعیت سفارت ها به چه صورته یعنی مثل قبل نیست که اگه همه چیمون اوکی باشه همون لحظه ویزا بدن ؟ هر روزم تماما با استرس و نگرانیه آخه چقدر باید صبر کنیم Sad من کتگوری F1 octobr 2011
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
ممنون میشم اگه کسی در کیس های خانوادگی بعد از تراول بن تونسته ویزا رو بگیره و یا حتی ریجکت شده اینجا اعلان کنه جهت راهنمایی همه دوستانی که نوبت ارسال مدارکشون رسیده بتونن تصمیم درست بگیرن که مدارک رو فعلا نفرستن و یا بفرستن امیدوارم این مسائل خیلی زود حل بشه و همه دوستان بعد از این همه سال که صبر کردن بتونن به آرزوشون برسن
یا حق
پاسخ
تشکر کنندگان: zohreh36 ، dv2017 ، Hamidmar
سلاممم کسی میتونه منو راهنمایی کنه
کیس من F2B هست و priority date هم ۲ آگوست ۲۰۱۱
تو ویزا بولتن ماه julyوضعیت کیس من رو زده 08JAN12 ولی هنوز برای من هیچ ایمیل یا نامه ای نیومده
من منتظر بمونم یا ایمیل بزنم بهشون؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-06-24 ساعت 07:29)azadehriahi نوشته:  سلاممم کسی میتونه  منو راهنمایی کنه
کیس من F2B  هست و priority date هم ۲ آگوست ۲۰۱۱
تو ویزا بولتن ماه julyوضعیت کیس من رو زده 08JAN12 ولی هنوز برای من هیچ ایمیل یا نامه ای نیومده
من منتظر بمونم یا ایمیل بزنم بهشون؟

مداركتونو كامل كرديد؟ اگر مداركتونو كامل كرديد منتظر ايميل باشيد اگر نه حتمأ خودتون به NVC ايميل بزنيد و پيگيري كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-04-27 ساعت 06:47)sina454 نوشته:  سلام به همه دوستان
ممنون میشم اگه کسی در کیس های خانوادگی  بعد از تراول بن تونسته ویزا رو بگیره و یا حتی ریجکت شده اینجا اعلان کنه  جهت راهنمایی همه دوستانی که نوبت ارسال مدارکشون  رسیده بتونن تصمیم  درست بگیرن که مدارک رو فعلا نفرستن و یا بفرستن امیدوارم این مسائل خیلی زود حل بشه و همه دوستان بعد از این همه سال که صبر کردن بتونن به آرزوشون برسن
یا حق

خواهر من ١٩ جون مصاحبه داشت و بهش گفتن كه به خاطر قانون ترامپ فعلأ به كسي ويزا نميدن كلي هم معذرت خواهي كردن !!! خواهرم ميگه اون روز حدود ٢٠ نفر ايراني بودن از خانم ٨٠ ساله تا دختر ١٤ ساله اي كه حتي مادرش ايراني امريكايي بوده و پدرش ايراني خودشم متولده آلمان بوده ولي بهش ويزا ندادن به كيساي نامزدي و دانشجويي هم ندادن كلأ به هيچ كسي ويزا ندادن !!!
پاسخ
تشکر کنندگان: zohreh36
[/quote]

خواهر من ١٩ جون مصاحبه داشت و بهش گفتن كه به خاطر قانون ترامپ فعلأ به كسي ويزا نميدن كلي هم معذرت خواهي كردن !!! خواهرم ميگه اون روز حدود ٢٠ نفر ايراني بودن از خانم ٨٠ ساله تا دختر ١٤ ساله اي كه حتي مادرش ايراني امريكايي بوده و پدرش ايراني خودشم متولده آلمان بوده ولي بهش ويزا ندادن به كيساي نامزدي و دانشجويي هم ندادن كلأ به هيچ كسي ويزا ندادن !!!
[/quote]

یعنی ویزا ندادن یا بک گراند چک خورد ؟ خواهر شما چه کتگوری بوده ؟ تحصیلات ؟ کارشون ؟ مجرد یا متاهل ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-06-24 ساعت 15:25)Dsama نوشته:  
(2018-04-27 ساعت 06:47)sina454 نوشته:  
yani chi ? cancel shod ya AP va background check khord beheshun ? che category budan? tahsilaateshun? shoghleshun ?

بله کنسل شد!!
دیوان عالی آمریکا با بررسی موارد مختلف فرمان اجرایی رئیس جمهور در نهایت رای بر قانونی بودن اون داد و فرمان ایشون بشکل قانون درآمد. حالا دیگه این فرمان قابل برگشت نیست مگر اینکه رئیس جمهور درخواست آن رو بده یا اینکه دیوان عالی رای رو برگردونه که اون هم امکان نداره که چیزی رو که ساعتها و روزها روش وقت گذاشته باشن بیان لغو کنن. بهرصورت دیگه از اول جولای به هیچ ایرانی اعم از طریق لاتاری، خانوادگی ویزا نخواهند داد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
حتي به كيس هاي ازدواج كه تقريبا دو سال منتظر بودن هم ويزا نميدن ؟!! هيچ نوع ويزايي !!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-07-02 ساعت 03:09)namo11 نوشته:  سلام
حتي به كيس هاي ازدواج كه تقريبا دو سال منتظر بودن هم ويزا نميدن ؟!! هيچ نوع ويزايي !!

نمیگن که ویزا نمیدن. وقتی پرونده تکمیل شد و اگر ای پی بودی ای اپی تموم شد . طبق قانون ترامپ ریفیوز میشی و بعدش افسیر میگه شرایط بررسی ویور بهت تعلق میگیره و میری تو پروسه بررسی ویور. بعدش میگن ویور میشی یا نه.
خودم
کیس ازدواج با فرد گرین کارتی(f2a)
ارسال مدارک: اکتبر 2015
اپروو مدارک:دسامبر2015 (pd)
اپروو کیس : می 2016 تعیین سفارت (ارمنستان)
ایمیل شروع مراحل nvc جدول دوم بولتن: جون 2017
ایمیل درخواست حامی مالی:اگوست2017
ارسال فرم حامی مالی: سپتامبر2017
ایمیل نوبت مصاحبه: دسامبر2017
نوبت مصاحبه: : ژانویه2018
ویزا: نقص مدرک (نبود کپی پاسپورت همسرم و پرینت مکالمات)
پست مدارک اضافی: 20ژانویه 2018از طریق پست داخل ارمنستان
اپدیت های کیس: 22ژانویه ap (دوخطی)، 26فوریه (ریفیوز قانون ترامپ) و ایمیل بررسی ویور، 25ژوئن فرم 5535 و ap شدن,
1نوامبر 2019 or, 27نوامبر ایمیل کپی پاس, 2دسامبر ایمیل رینیو مدیکال برای گرفتن ویزا , 10 دسامبر وقت دکتر, 17 دسامبر فینگر پرینت , 18 دسامبر صدور ویزا Tongue 
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
2018 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 HAS NOT BEEN SELECTED
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام . ببخشيد اي پي يعني چي ؟ و ويوور يعني چي ؟!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-07-02 ساعت 17:46)namo11 نوشته:  سلام  . ببخشيد اي پي يعني چي ؟ و ويوور يعني چي ؟!
یعنی اینکه ویزای خانوادگی و نامزدی و ازدواج یا هر نوع ویزایی که فکرش رو میکنید رو نمیدن فقط ویزای دانشجویی میدن.
ویوور همون معافیت هست که باید ثابت کنی. 1- اگه به امریکا نیایی چه اتفاقی برات در ایران می افته؟ 2-توی امریکا چه کاری میتونی انجام بدی و یا مفید باشی؟ و دلیل اصلی ممنوعیت به خاطر این سوال هستش. 3- چطوری میتونی ثابت کنی که برای امنیت امریکا خطری به وجود نمیاری یا مشکل به وجود نمیاری؟
کل ویوور این 3 سوال هستش که تاز باید با وکیل مشورت کنی تا برات ویوور تنظیم کنه و بعد با خودت ببری کنسول گری و تحویل بدی و بعدش میفرستن کنگره 1 ماه تا 6 ماه بعد جوابت رو میدن.
کل داستان اینه.
امیدورام که یه روزی تمام مشکلات حل بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
سلام دوستان

یه پیج تویتر راه انداختن تعدادی از ایرانیا در مورد مخالفت با قانونِ بن که خیلی داره خوب کار می‌کنه و می‌خواد این فاجعه رو به گوشِ همه برسونه. کلا هر چی رسانه‌ای بشه بهش ترتیب اثر میدن تو آمریکا.

لطفا شما هم این صفحه تویتر رو فالو کنین و سعی کنین صدامونو بیشتر بشنون، مطمئن باشین این تنها راهی که داریم و جواب هم میده.
داستان های خودتون رو توییت کنید، حتی اگر فارسی باشه هم خوبه فقط هشتگ لازم داره که از هشتگهای خودمون استفاده کنید. پست های همدیگر رو ریتوییت کنید. هشتگ فراموش نشه.
https://twitter.com/Undofamilyban

‎هشتك اصلي پيج :
#Undo_Family_Ban

‎و كلا ليست هشتك ها:

#Stop_Family_Ban
#TravelBan
#BannedFamilies
#Let_Families_In
F2A
California Service Center
PD: Feb 9, 2016
NVC documents: Sep. 12, 2017
CC: Jan. 10, 2018
Visa Center: Montreal, Canada
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-03-13 ساعت 16:18)hmashayekh نوشته:  دوستان کسی اطلاع داره بعد از اینکه تاریخ جدول ویزا بولتین به تاریخ اقدام رسید ، باید چکار انجام داد؟

سلام- من امروز پیام شما را دیدم - بنظرم باید فرم I485 را باید پر کرد ولی جزئیاتش را نمی دونم.
https://www.uscis.gov/i-485

لطفا شما هم اگر تجربه ای داشتید بفرمایید. کیس من یک هفته مونده به آخرین تاریخ اعلام شده
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز، ایا کسی بوده یا کسی رو میشناسید که از طریق ویزای همسری waiver گرفته باشه؟ ظاهرا خیلی به ندرت این اتفاق افتاده ...
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان