کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین برنده داخل ایران و عضو سایت
ليلي خانوم...

اين جا يكي از اولين جاهايي هست كه برنده ها سراغش ميان و من فكر كردم شايد بد نباشه يه خلاصه همه كارها رو اينجا جلو چشمشون بگذارم تا بدونن در بخش هاي ديگه سايت بايد دنبال چه جيزايي باشند.

جاهاي ديگه اين توضيحات كاملتر هست و نيازي نيست كه تكرار بشه.

وانگهي من با مديرهاي مهاجر سرا اين حرف ها رو ندارم. اگه علي رغم توضيحات بالا هنوز فكر مي كني جاي او پست اينجا نيست، به جاي Forward كردن زيره به كرمان، راحت ويرايش كن پست رو و توضيحات رو حذف كن. بچه كه نيستم كه داد و بيداد كنم!

(2010-05-21 ساعت 09:50)laili نوشته:  اشکان جان ممنون از توضیحاتت ولی فکر نمیکنی که این تاپیک جاش نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه میشه پستت رو به این تاپیک منتقل کن....ممنون

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2595
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، ساسان ، WIKIMAN ، honareirani ، kianoush ، Monica ، balot
اشکان جان درسته که برنده ها بیشتر به این تاپیک میان ولی من فکر میکنم برنده ها تا قبل از مصاحبه همه ی تاپیکها رو قورت میدنSmileمسئله ی دیگه اینه که این تاپیک از اون تاپیکهائیه که عمر زیادی نداره و اطلاعاتی که توش قرار میگیره بعد از مدتی میرن زیر خروارها خاک ....مثل اکثر تاپیکها......
به نظر من این تاپیک فقط برای همین منظور باشه بهتره....
در ضمن این محبت تو رو میرسونه که به من اجازه ی ویرایش و حذف رو میدی ولی آخه من دلم نمیاد اطلاعات به این خوبی رو حذفشون کنمSmile
ممنون میشم خودت منتقلش کنی............
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، Monica ، balot
(2010-05-21 ساعت 09:42)Ashkan78 نوشته:  دوست خوبم...بهت تبريك مي گم خيلي خيلي زياد...
احتمالش زياده كه با اين Case Numbe، جنابعالي توي همون روزاي اولي كه به پرونده بچه هايي 2011 رسيدگي مي شه (اواسط مهر تا اواسط آبان) نوبت مصاحبه ات بشه.

مرسی از شما دوست عزیز، با خوندن پست شما، کمی استرس ورم داشت!!
اما اینجا اینقدر خوب راهنمایی می کنید، که من با خوندن این اطلاعات اینجا، الان احساس می کنم دو سه بار گرین کارتو تا حالا گرفتم!

امیدوارم خوب باشد و شاد
پاسخ
تشکر کنندگان: ساسان ، Ashkan78 ، honareirani ، ADONIS
چرا استرس؟؟
ملت از خداشونه جاي تو باشند. سعي كن جاي استرس با آرامش از فرصت استفاده كني.

(2010-05-21 ساعت 12:17)sarfarash نوشته:  مرسی از شما دوست عزیز، با خوندن پست شما، کمی استرس ورم داشت!!
اما اینجا اینقدر خوب راهنمایی می کنید، که من با خوندن این اطلاعات اینجا، الان احساس می کنم دو سه بار گرین کارتو تا حالا گرفتم!

امیدوارم خوب باشد و شاد
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، Monica ، User ، cky ، ADONIS
برای اینکه شک دوستان برطرف بشه که من قبول شدم اینم عکس نامه من !

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، Ashkan78 ، usa.lover ، sh-b ، اليزا ، User ، Ali Sepehr ، honareirani ، kianoush ، laili ، Elf ، cky ، Parandeye Mohajer ، leili ، agadondol ، mehran61 ، seravin ، payam_prz ، arad ، ADONIS ، The One ، pr.kia
(2010-05-21 ساعت 13:08)Ali-J نوشته:  برای اینکه شک دوستان برطرف بشه که من قبول شدم اینم عکس نامه من !

علی آقا عکست بر عکسه Big Grin خیلی سیستم امنیتی رعایت کردیا Cool
خیلی تبریک، برو خودتو گرم کن منم دارم میام.

اون لیبل که آدرس KCC روشه تو عکست نیست، عکس مردوده Big Grin

چیکار کنم یه جوری باید حسادتم رو نشون بدم یا نه ؟؟
keivan
عضو بی سابقه !
پاسخ
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، Ashkan78 ، honareirani ، Monica ، balot
من هنوز شکم برطرف نشده ...تا نیائی اینجا نیائیم فرودگاه دنبالت و خودم از نزدیک نبینم باورم نمیشه Smile

به قول یکی از دوستان که میگفت مدیرهای سایت همه نامه ها رو بر میدارند برای خودشون Smile کی بود راستی؟
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Monica ، WIKIMAN ، honareirani ، cky ، Ali Sepehr ، Ashkan78 ، mehran61 ، ساشا ، Elf ، balot ، payam_prz ، kamrani.navid
(2010-05-21 ساعت 21:41)laili نوشته:  به قول یکی از دوستان که میگفت مدیرهای سایت همه نامه ها رو بر میدارند برای خودشون Smile کی بود راستی؟

من بودم.....ديدين راست گفتمTongue
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، laili ، cky ، Monica ، mehran61 ، WIKIMAN
ما قبول داریم شما رو علی جان ... راستی داستان اینکه نامت اومد رو بگو
Pir shodim vali bozorg na
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، mehran61 ، WIKIMAN
ولی من هنوز شک دارم و تا شیرینی نامه ی علی رو نخورم و اصلش رو هم با چشم خودم نبینم شکم برطرف نمیشهTongueBig Grin
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، R.F ، laili ، Monica ، Ashkan78 ، mehran61 ، sh-b ، balot
(2010-05-21 ساعت 13:08)Ali-J نوشته:  برای اینکه شک دوستان برطرف بشه که من قبول شدم اینم عکس نامه من !

علی جان واسه این که کاملاً شکم برطرف بشه لطف کن اصل نامه رو برام بفرست مرسی بعداً آدرس رو با پیام خصوصی برات میفرستم راستی یادم رفت لطف کن پاکت آجریشم بفرست دستت درد نکنه Big Grin
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
پاسخ
تشکر کنندگان:
طبق معمول من دير رسيدم. امروز از صبح فقط همين يه تاپيک رو خوندم. چقدر لذت بردم و احساسات به گور رفته‌ام زنده شد!
چقدر ابراز احساسات! چقدر دوستي! در عرض 2 روز 7 صفحه پر شده!!!

تبريک ميگم علي جان. واقعاً خوشحال شدم.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: mehran61 ، WIKIMAN ، Ashkan78 ، User
(2010-05-22 ساعت 08:12)mehran61 نوشته:  
علی جان واسه این که کاملاً شکم برطرف بشه لطف کن اصل نامه رو برام بفرست مرسی بعداً آدرس رو با پیام خصوصی برات میفرستم راستی یادم رفت لطف کن پاکت آجریشم بفرست دستت درد نکنه Big Grin

خوب علی جان مثل اینکه کم کم من هم دارم بهت شک می کنم!!! Smile (منی که همیشه جدی هستم توی این جور مواقع باید خیلی مراقب باشم که نوشته هام واقعا بوی شوخی بده!)
و برای اینکه شک من هم برطرف بشه لطفا تا پایان ماه جون مدارک زیر رو به آدرسی که بهت میگم تی ان تی کن:
1- اصل نامه قبولی و ترجمه تایید شده توسط دادگستری و امور خارجه
2- اصل آجر به همراه اون بر چسب بارکد که البته باید مهر وزارت خارجه روش باشه!
3- دو قطعه عکس با مشخصاتی که وزارت لاتری اعلام کرده
4- مبلغ 775 دلار به صورت نقد! برای بررسی پرونده شما! به شماره حساب این جانب! و البته این مبلغ "نات ریفاندبل" هستش!
در ضمن توجه کنید به درخواست های بعد از جون پاسخ داده نمیشه! Cool
اگر هم هیچکدوم از این موارد نبود، فقط مورد شماره 4 کفایت می کنه!Big Grin

خوش باشید و مسرور
پاسخ
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، Ashkan78 ، Elf ، pr.kia

علي جان بازم بهت تبريك ميگم و ازت يه سوال دارم
اون قسمت وسط پاكت كه اندازه يه كادر بازه چه قسمتي از نامه از داخلش پيداست
يعني پاكت كه درش بسته هست و اون قسمت از كادر روي پاكت كه به شكل مستطيل است كدام قسمت نامه رو نشون ميده
كيس نامبر رو؟
اسم شخص رو؟
و يا چيز ديگه
پدر بزرگ به نان می اندیشید، پدر به آزادی
من اکنون...
به نان و آزادی.
پاسخ
تشکر کنندگان: WIKIMAN
(2010-05-22 ساعت 12:21)jayjay نوشته:  

علي جان بازم بهت تبريك ميگم و ازت يه سوال دارم
اون قسمت وسط پاكت كه اندازه يه كادر بازه چه قسمتي از نامه از داخلش پيداست
يعني پاكت كه درش بسته هست و اون قسمت از كادر روي پاكت كه به شكل مستطيل است كدام قسمت نامه رو نشون ميده
كيس نامبر رو؟
اسم شخص رو؟
و يا چيز ديگه

نام و نام خانوادگي به اضافه آدرس (منزل، محل کار يا هرجايي که توي ثبت نام اينترنتي نوشتيد)
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: jayjay ، Ashkan78 ، m.amjadi ، mehran61

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان