کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین برنده داخل ایران و عضو سایت
تا هفته دوم جولای هم جای امیدواری هست. چون حتی ممکنه مثل پارسال دو هفته اول سایتشون هم درست کار نکنه!

(2010-05-27 ساعت 23:49)DR.MOVIE نوشته:  سلام
کاش من هم یک علی ج بودم!!!!!
علی جان بهت تبریک میگم.
این بار دومه ثبت نام میکنم و خیلی امیدوار بودم امسال قبول بشم که کم کم دارم دارم نا امید میشم!!!
البته تقریبا تا یک هفته دیگه جای امیدواری هست.
از عزیزانی که در شیراز قبول شده اند لطفا اعلام نظر کنند.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، DR.MOVIE
شیرازی های عزیز کسی نامه دریافت کرده یا نه.لطفا خبر بدین
پاسخ
تشکر کنندگان: bahram_fadakar
سلام
از کرج کسی نیست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من هم هستم
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، payman115 ، R.F ، ADONIS ، mehran61 ، honareirani ، arad ، cky ، agadondol
(2010-05-28 ساعت 12:39)California نوشته:  سلام
من هم هستم

وایییییییییییییییییی...چه کیس نامبریSmile
با این کیس نامبرهای نجومی امسال شما واقعا شانس آوردین...
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: California ، R.F ، ADONIS ، mehran61 ، honareirani ، cky
(2010-05-28 ساعت 12:46)laili نوشته:  
(2010-05-28 ساعت 12:39)California نوشته:  سلام
من هم هستم

وایییییییییییییییییی...چه کیس نامبریSmile
با این کیس نامبرهای نجومی امسال شما واقعا شانس آوردین...

مرسی
ولی من دقیقا نمی دونم این شانس که شما میگین شامل چه چیزی میشه یعنی وقت مصاحبه من زود تر از بقیه هست یا اینکه به من راحت تر ویزا می دن؟Big Grin
من اسپانسر ندارم اگه زود تر از بقیه برای مصاحبه برم شانسم بیشتر میشه؟
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، cky
نه دوست من ربطی به راحتی ویزا نداره....فقط شما جزو اولین سری هستید که اعلام میشید برای مصاحبه...البته امکان اینکه بهتون کلیرنس بخوره خیلیه....اگه تحصیلات بالا داشته باشید و سربازی رفته باشید و کار دولتی هم داشته باشید احتمال این موضوع خیلی زیاد تر میشه....
ولی شانس منظورم این بود که مطمئنید که حداقل میرید برای مصاحبه و اگر کلیرنس بخورید وقت لازم دارید برای اینکه جوابش بیاد و باز اگر نقص مدارک داشته باشید وقت دارید که مدارکتون رو جور کنید و براشون ببرید.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: California ، Ashkan78 ، ADONIS ، mehran61 ، honareirani ، cky
Exclamation 
پس یعنی من بی خیال شم دیگه؟

کار: در یک شرکت خصوصی که تا 10 سال پیش دولتی بوده (چند ماه پیش از استخدام من خصوصی شد)
تخصیلات: لیسانس مدیریت و فناوری اطلاعات
سربازی: فقط 2 ماه آموزشی در نیروی دریایی ارتش
سفر خارجی: تا دلت بخواد (از سفرهای خفن سوریه و لبنان بالای 7 سال می گذره). سفرهای اخیر همه جاهای درست حسابی بودن مثل انگلیس، استرالیا، هند، اکراین، ارمنستان، کره جنوبی، امارات، مالتا، و ...

(2010-05-28 ساعت 13:01)laili نوشته:  نه دوست من ربطی به راحتی ویزا نداره....فقط شما جزو اولین سری هستید که اعلام میشید برای مصاحبه...البته امکان اینکه بهتون کلیرنس بخوره خیلیه....اگه تحصیلات بالا داشته باشید و سربازی رفته باشید و کار دولتی هم داشته باشید احتمال این موضوع خیلی زیاد تر میشه....
ولی شانس منظورم این بود که مطمئنید که حداقل میرید برای مصاحبه و اگر کلیرنس بخورید وقت لازم دارید برای اینکه جوابش بیاد و باز اگر نقص مدارک داشته باشید وقت دارید که مدارکتون رو جور کنید و براشون ببرید.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: mehran61 ، honareirani ، arad ، cky
عزیزم زیاد سخت نگیر هممون عین هم هستیم همه یک احساس یک نگرانی یک انتظار داریم پس تنها نیستی همه با هم هستیم همه با هم.

(2010-05-27 ساعت 18:29)bahram_fadakar نوشته:  Sadدوستان کسی از شيراز قبول نشده من که از چشم به راهی خسته شدم اين چند روز يه سال گذشت واسم

نمی خوام فضولی کنم دوست عزیز میشه بگید اسم آی دیتون رو چه جوری انتخاب کردید؟ برام مهمه

(2010-05-27 ساعت 02:24)nana نوشته:  منم به نوبه خودم تبریک میگم.من اماده میشدم برای مصاحبه که اسپانسرم جا زد .امیدوارم شما به سرنوشت من دچار نشید.
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
پاسخ
تشکر کنندگان: bahram_fadakar
من يه قانونيرو كشف كردم اينكه اكثرا افرادي كه قبول ميشن كسايي هستن كه اگه قبول هم نميشدن باز امكان مهاجرت و گرفتن ويزا رو از راههاي ديگه هم داشتن
به قول يه ضرب المثل تركي كه ميگه: ياغ ياغ اوسدونه جالانار يارما ياوان گينييرTongue
در ضمن به ali-j تبريك ميگم و ارزو ميكنم هرچه زودتر بدون مشكل بري سرزمين روياييتRolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، User ، honareirani ، bahram_kg ، cky ، pr.kia
خیلی ها بودن که قصد مهاجرت نداشتن ولی برنده شدن ! به قول خالم بعضی ها که برنده میشن و میان اینجا حتی دست راست و چپش رونو هم نمیشانسن !!!
Pir shodim vali bozorg na
پاسخ
تشکر کنندگان: ADONIS
(2010-05-28 ساعت 21:40)west نوشته:  من يه قانونيرو كشف كردم اينكه اكثرا افرادي كه قبول ميشن كسايي هستن كه اگه قبول هم نميشدن باز امكان مهاجرت و گرفتن ويزا رو از راههاي ديگه هم داشتن
به قول يه ضرب المثل تركي كه ميگه: ياغ ياغ اوسدونه جالانار يارما ياوان گينييرTongue
در ضمن به ali-j تبريك ميگم و ارزو ميكنم هرچه زودتر بدون مشكل بري سرزمين روياييتRolleyes

معنی ضرب المثل را هم بنویسی ممنون میشوم
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-05-19 ساعت 19:11)Ali-J نوشته:  سلام ،

برنده شدم نامم امروز 29 اردیبهشت ،19 می 1389 به دستم رسید .....

برای بار دوم بود شرکت می کردم ، مصاحبه هم ابوظبیه که احتمالا تغییر بدم آنکارا Smile

شماره کیس : 18XXX
کنسولگری : ابوظبی
منطقه پستی : 14

علی جان تبریک میگم و فقط یک سئ.ال داشتم میخواستم بدونم که تو خودت تو ایران فرمهای اینترنتی رو پر کردی یا کسی برات تو آمریکا پر کرد و آدرس خودش رو داد ؟؟؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من می خواستم بدونم امسال مثل سال پیش از خود سایتwww.dvlottery.state.gov می شه متوجه شد که قبول شدیم یا نه چون من که به سایت می رم هنوز اعلام نتیجه 2011 رو نکرده
چطوری می تونیم زودتر متجه بشیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-05-30 ساعت 12:28)jabe نوشته:  سلام
من می خواستم بدونم امسال مثل سال پیش از خود سایتwww.dvlottery.state.gov می شه متوجه شد که قبول شدیم یا نه چون من که به سایت می رم هنوز اعلام نتیجه 2011 رو نکرده
چطوری می تونیم زودتر متجه بشیم؟

فقط یک راه داره! اون هم اینه که نامه رسیده باشه دست شما!!!

امیدوارم همه ی دوستان امسال برنده بشن. به خدا اصلا جالب نیست که من که 11 روز قبل نمیدونستم همچین سایتی وجود داره، الان در مسیر انجام این پروسه باشم، اما دوستان گل این سایت همچنان منتظر باشند. باور کنید من هر روز این قسمت اعلام قبولی رو چک می کنم، به امید اینکه دوستان عزیزمون برنده شده باشند و نامه شون رو دریافت کرده باشند.

به امید شاد بودن همه شما دوستان عزیز، به امید شادی لحظه هایی که دوست داریم برسند!
پاسخ
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، jayjay ، leili

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان