کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DS-230
در قسمت 29 ليست تمام بچه ها چه زير21 سال چه بالاي 21 سال بايد نوشت؟
تشکر کنندگان:
ممنون که جوابمو دادید ولی ما چون تو سفارت شهر بخارست مصاحبه میشیم و تو آنکارا یا ابوظبی نیستیم میترسیم بهمون گیر بدن بخاطر همین میخوایم راهنمایی و ابتدایی رو هم بنویسیم و من هیج جور نتونستم دوره راهنمایی و ابتدایی رو پیدا کنم هم تو course of study و هم تو degree or diploma نمیدونم چی بنویسم کسی میدونه لطفا بهم بگه؟؟؟؟ ممنون میشم
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز یه سوالی داشتم در فرم DS-230 گزینه 34
34. Previous Military Service

Branch Dates of Service (mm-dd-yyyy)
Rank/Position Military Speciality/Occupation
میخواستم بدونم من که خرید خدمت سربازی بودم و 21 روز دوره گذروندم باید چطور این گزینه رو پر کنم
تشکر کنندگان:
(2010-06-07 ساعت 14:20)golesang نوشته:  ممنون که جوابمو دادید ولی ما چون تو سفارت شهر بخارست مصاحبه میشیم و تو آنکارا یا ابوظبی نیستیم میترسیم بهمون گیر بدن بخاطر همین میخوایم راهنمایی و ابتدایی رو هم بنویسیم و من هیج جور نتونستم دوره راهنمایی و ابتدایی رو پیدا کنم هم تو course of study و هم تو degree or diploma نمیدونم چی بنویسم کسی میدونه لطفا بهم بگه؟؟؟؟ ممنون میشم

دوست من اگر اصرار دارید حتما اونجا یه چیزی بنویسید، از خودتون یه چیزی مدرکی اختراع کنید و بنویسید. دیپلم یعنی مدرک 16 سال تحصیل.

در ضمن اگر هم بهتون گیر بدن، گیر میدن که این چیزی که نوشتی یعنی چی؟ گیر نمیدن که قبل از دیپلم مدرکتون چی بوده؟!
نکنه می خواهید سیکل رو بنویسید؟ یه جوری ترجمش کنید و بنویسیدش؟ ؛)
نکنید این کار رو! خوبیت نداره به خدا!

در ضمن من فکر کردم الان دیگه باید مدارک رو ارسال کرده باشید.
موفق باشید Smile
(2010-06-07 ساعت 15:52)A.K نوشته:  سلام دوستان عزیز یه سوالی داشتم در فرم DS-230 گزینه 34
34. Previous Military Service

Branch Dates of Service (mm-dd-yyyy)
Rank/Position Military Speciality/Occupation
میخواستم بدونم من که خرید خدمت سربازی بودم و 21 روز دوره گذروندم باید چطور این گزینه رو پر کنم
نیازی نیست جواب بدهید

موفق باشید
(2010-06-07 ساعت 14:11)hamid1243 نوشته:  در قسمت 29 ليست تمام بچه ها چه زير21 سال چه بالاي 21 سال بايد نوشت؟

جایی که گفته all children باید همه رو نوشت زیر 21 و بالای 21
موفق باشید
تشکر کنندگان: A.K
ممنون از پاسخ سریع شما دوست عزیز
در مورد گزینه 31b.
31b. Person(s) named in 14 and 29 who will follow you to the United States at a later date.
آیا مناسب هست که پر بشه و اگر من بخوام پدر و مادرم رو به همراه خودم بعدا ببرم این رو حتما باید پر کنم یا خیر
تشکر کنندگان:
در قسمت 43 كسي مي تونه توضيح بده؟
در قسمت 32 منظور از ليست كارفرماها يعني چي؟
تشکر کنندگان: pariya2
سرفراش یه کمی ادب چیز بدی نیست اگه جواب سوالو نمیدونی بهتره چیزی ننویسی در ضمن نوشتم که منتظرم تا جواب سوالمو پیدا کنم بعد بفرستم راستی نفرستادن مدارک ما مگه شمارو اذیت میکنه فکر میکردم اینجا سایتیه که کمکمون میکنند نه اینکه مسخره کنند خوش به حالت که زرنگی و مدارکتو زود فرستادی تو اینجا که من هستم همه همین کار رو میکنند از ابتدایی تا آخر رو مینویسن و میگن حتما باید بنویسیم پس در نتیجه شاید سفارت اینجا گیر میده مثل مدرک مالی که شماها میگید باید کمش 15000 تا باشه یا اسپانسر ولی ما از سفارت اینجا پرسیدیم بهمون خندیدن که یعنی چی خوب هرچقدر پول داری مدرکشو بیار اصلا مهم نیست حالا فهمیدی که ممکنه سفارتها با هم فرق کنه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: User
(2010-06-07 ساعت 17:46)hamid1243 نوشته:  در قسمت 43 كسي مي تونه توضيح بده؟
در قسمت 32 منظور از ليست كارفرماها يعني چي؟

برای این است که شما اگر بیمه تامین اجتماعی در آمریکا داشتید بله بزنید و اگر نداشتید نه بزنید

متن ترجمه فارسی فرم 230 توسط مهاجرسرا

-۴٣
آیا تاکنون برای شماره تامین اجتماعی آمریکا درخواست داده اید؟ A43
اگر بله، شماره را بنویسید، آیا مایل ھستید این کارت (تامین اجتماعی) جایگزین شود اگر جواب
43 را نیز باید مثبت جواب دھید a مثبت باشد، بند
خیر، آیا می خواھید برای شما شماره تامین اجتماعی صادر شود؟ اگر جواب مثبت باشد، بند
43 را نیز باید مثبت جواب دھید a
من این اختیار را می دھم که اطلاعات مرا برای صدور کارت تامین اجتماعی در اختیار مراجع B43
ذیربط قرار دھند
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان:
دوست عزیرم glolesang
اگر از نوشته من احساس کردید تند رفته ام، عذرخواهی من را صادقانه پذیرا باشید.

با نهایت احترام و ادب
سرفراش
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، WIKIMAN ، hojat_nj ، royalfalcon
(2010-06-07 ساعت 18:28)sarfarash نوشته:  دوست عزیرم glolesang

با نهایت احترام و ادب
سرفراش

دوست گل و فعال من دیپلم 12 سال است نه 16 سالBig Grin
یه سوتی Tongue

دوست من اگر اصرار دارید حتما اونجا یه چیزی بنویسید، از خودتون یه چیزی مدرکی اختراع کنید و بنویسید. دیپلم یعنی مدرک 16 سال تحصیل.
کانفرمیشن 2013
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
دوستان

ما قراره به هم كمك كنيم. قرار نيست كه جنگ كنيم؟

يه كم به هم احترام بگذاريم و بي احترامي ها رو با احترام پاسخ بديم.

سوء تفاهمي بين دوستان پيش اومد ولي من رفتار و بزرگمنشي رو براي حل اختلاف بين خودشون تحسين مي كنم.

ما دوستيم و قراره به هم كمك كنيم.

با نهایت احترام و ادب
سرفراش
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، User
(2010-06-07 ساعت 18:34)mohajerusa2011 نوشته:  

با نهایت احترام و ادب
سرفراش

یه سوتی Tongue

مهاجر جان فکر کنم امروز روز من نبوده!

یادمه توی یکی از پست هام نوشتم که من خیلی سخت می تونم با کلمات لحن ام رو بیان کنم و باید خیلی مواظب باشم، چون یک کمی بیشتر از حد عادی جدی هستم و این هم تو نوشته هام خودشو نشون میده.
...
به هر حال امیدوار گل سنگ عزیز بخشیده باشند جسارت بنده را.
و همانطور که گفتین و تصحیح کردین (مرسی عزیزم که منو متوجه اشتباهم کردی) دیپلم 12 سال تحصیله Smile
تشکر کنندگان:
1. در بخش مربوط به انجام خدمت سربازي قسمت Military Speciality/Occupation رو چي بنويسم كارم دفتري (تايپ نامه و بايگاني و .... ) بوده ؟
ممنون
2. آيا در بخش سابقه كاري هر كاري رو كه مي نويسيم آيا بايد در آينده براي تمام اونها گواهي اشتغال به كار بگيريم؟
تشکر کنندگان:
(2010-06-07 ساعت 19:40)sarfarash نوشته:  
(2010-06-07 ساعت 18:34)mohajerusa2011 نوشته:  

با نهایت احترام و ادب
سرفراش

یه سوتی Tongue

مهاجر جان فکر کنم امروز روز من نبوده!

یادمه توی یکی از پست هام نوشتم که من خیلی سخت می تونم با کلمات لحن ام رو بیان کنم و باید خیلی مواظب باشم، چون یک کمی بیشتر از حد عادی جدی هستم و این هم تو نوشته هام خودشو نشون میده.
...
به هر حال امیدوار گل سنگ عزیز بخشیده باشند جسارت بنده را.
و همانطور که گفتین و تصحیح کردین (مرسی عزیزم که منو متوجه اشتباهم کردی) دیپلم 12 سال تحصیله Smile

دوست من فقط به دل نگیر من منظور خاصی نداشتم
کانفرمیشن 2013
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
سرفراش عزیز لطفا شما هم عذرخواهی منو پذیرا باشید من هم خیلی تند رفتم راستش دختر 6 ماهه یکی از دوستام به سرطان مبتلا شده و تو این زمانی که من واقعا عصبی و داغونم این فرمهارو هم باید پر کنم احساس میکنم مغزم نمیکشه و از اونور هم این موقعیت رو نمیخوام از دست بدم و همش میترسم نکنه با این استرسی که دارم جایی رو اشتباه کنم در هرصورت از اینکه تند رفتم بازم عذرخواهی میکنم

حالا اگه کسی معادل دوران راهنمایی رو میدونه بهم بگه چون امروز رو از دست دادم کمکم کنید فردا برسم پست کنم چون شماره کیسمون هم بالاست میخوام زودتر بفرستم شاید فرجی بشه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان