کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحصیل در دانشگاه های آلمان
دوستان یکی جواب بده لطفا /

من لیسانس عمران دارم . برای فوق لیسانس میتون برای آلمان اقدام کنم ؟ من لیسانسمو آزاد نجف آباد گرفتم . معدلم 12:5 )))-: . قبولم میکنن ؟
هزینه دانشگاهها اونجا چطوره . کسی اطلاعاتی داره لطفا جواب بده
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،من مدرک کارشناسی ارشد فیزیک اتمی از دانشگاه آزاد تهران رادارم با معدل 15.80 ،می خواستم برای phd از آلمان اقدام کنم،آیا به من فاند میدهند؟وآیا شوهر و فرزند هشت ساله من هم می تونند با من بیان؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-12-05 ساعت 02:31)alibifa نوشته:  با سلام و خسته نباشید
من دیپلم تجربی با معدل 19:34 دارم. دانش آموز مدزسه تیزهوشان یزد بودم. در کنکور سراسری 91 شرکت کردم و در رشته مدیریت مالی دانشگاه شهید بهشتی قبول شدم. الان هم ترم اول هستم. میخوام در یکی از دانشگاه های انگلیسی زبان آلمان که رایگان هست درس بخونم.
میخوام بدونم میتونم رشته پزشکی یا دندان پزشکی را که در ایران قبول نشدم بخونم یا نه؟

برای تحصیل پزشکی در آلمان شما باید حتما در کنکور ایران در یک دانشگاه دولتی قبول شده و مدرک را به آنها ارائه کنید یا در آلمان دوره های کالج رو بگذرونید و واسه دانشگاه اقدام کنید که اول باید زبان یاد بگیرید.

(2012-12-26 ساعت 16:54)hadi59b نوشته:  دوستان یکی جواب بده لطفا /

من لیسانس عمران دارم . برای فوق لیسانس میتون برای آلمان اقدام کنم ؟ من لیسانسمو آزاد نجف آباد گرفتم . معدلم 12:5 )))-: . قبولم میکنن ؟
هزینه دانشگاهها اونجا چطوره . کسی اطلاعاتی داره لطفا جواب بده

شما باید مجددا از مقطع لیسانس اقدام کنید چون آلمان مدرک دانشگاه آزاد رو قبول نداره و باید اول دوره های زبان آلمانی بگذرانید.
اکثر دانشگاه ها رایگان هستند.خرج های زندگی مهم است.
We Can Change Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: hadi59b
من ترم اخر کارشناسی ارشد بیوشیمی هستم ولی پیام نور اموزش محور یعنی پایان نامه ندارم ولی بجاش واحد میگذرونم .با این مدرک میشه واسه دکترا رفت.البته دارم روی یک مقاله کارمیکنم میشه اطلاعات بیشتری به من بدین

من ترم اخر کارشناسی ارشد بیوشیمی هستم ولی پیام نور اموزش محور یعنی پایان نامه ندارم ولی بجاش واحد میگذرونم .با این مدرک میشه واسه دکترا رفت.البته دارم روی یک مقاله کارمیکنم میشه اطلاعات بیشتری به من بدین .البته دارم زبان المانی هم یادمیگیرم چون ظاهرا برای المان باید حتما المانی بلدباشیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من می خواستم برای ادامه ی تحصیل به کشور آلمان برم
برای دوم دبیرستان
می خواستم در این مورد کمکم کنید
1) چطوری برم ؟
2) آیا شرکت هایی مثل آپولونیا کالج می توانند این شرایط رو به وجود آورند ؟
3) موسسه دیگری هست یا نه ؟!
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی نبود Smile ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
منمی خوام سوم دبیرستان را رو توی آلمان بخونم اونجا یه دونه عمو هم دارم من چقدر باید هزینه (به تومان) خرج کنم و چه طوری هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-04-24 ساعت 22:33)scorip نوشته:  کسی نبود Smile ؟
بهتره با یه وکیل صحبت کنی .
آپولونیا کالج و شرکتهای زیادی هستن که از این خدمات ارائه میدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.من دوس دارم واسه ادامه تحصیل برم آلمان.اینجا دانشگاه سراسری،مهندسی مواد خوندم و معدلم نزدیک 16 هست.دنبال یه دانشگاه خوب واسه MA تو رشته های advanded materials,bio خوردگی یا جوش هستم.می خوام دانشگاه شهریه نداشته باشه تا هزینه تحصیل بیاد پایین.زبان انگلیسیم خیلی خوبه(adv) ولی آلمانی بلد نیستم.
یه سوال دیگه هم هست اینکه آیا م.سسه ای هست که با هزینه مناسب زبان آلمانی یاد بگیرم و از اون طریق بتونم ویزارو تمدیدکنم و بمونم.ممنون می شم راهنمایی کنین.
پاسخ
تشکر کنندگان: ILAA
(2013-05-04 ساعت 17:53)negin1989 نوشته:  سلام دوستان.من دوس دارم واسه ادامه تحصیل برم آلمان.اینجا دانشگاه سراسری،مهندسی مواد خوندم و معدلم نزدیک 16 هست.دنبال یه دانشگاه خوب واسه MA تو رشته های advanded materials,bio خوردگی یا جوش هستم.می خوام دانشگاه شهریه نداشته باشه تا هزینه تحصیل بیاد پایین.زبان انگلیسیم خیلی خوبه(adv) ولی آلمانی بلد نیستم.
یه سوال دیگه هم هست اینکه آیا م.سسه ای هست که با هزینه مناسب زبان آلمانی یاد بگیرم و از اون طریق بتونم ویزارو تمدیدکنم و بمونم.ممنون می شم راهنمایی کنین.
معدلت و دانشگاهت خوبه و مورد قبوله . اما رشته مواد رو نمیدونم .
اگر تهران هستی که برو موسسه گوته که زیر نظر سفارت هست و بهترینه .
یه سری دانشگاهها و رشته ها با زبان انگلیسی هم پذیرش میکنن
پاسخ
تشکر کنندگان: ILAA ، سرباز هخامنشی
(2013-05-09 ساعت 12:33)hadi59b نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 17:53)negin1989 نوشته:  سلام دوستان.من دوس دارم واسه ادامه تحصیل برم آلمان.اینجا دانشگاه سراسری،مهندسی مواد خوندم و معدلم نزدیک 16 هست.دنبال یه دانشگاه خوب واسه MA تو رشته های advanded materials,bio خوردگی یا جوش هستم.می خوام دانشگاه شهریه نداشته باشه تا هزینه تحصیل بیاد پایین.زبان انگلیسیم خیلی خوبه(adv) ولی آلمانی بلد نیستم.
معدلت و دانشگاهت خوبه و مورد قبوله . اما رشته مواد رو نمیدونم .
اگر تهران هستی که برو موسسه گوته که زیر نظر سفارت هست و بهترینه .
یه سری دانشگاهها و رشته ها با زبان انگلیسی هم پذیرش میکنن
مرسی و ممنون.البته منظوز از موسسه تو خود کشور آلمان بود.چون اینجا گوته واسه ثبت نام خیلی اذیت می کنه و من 3 ماهه که RESERVE هستم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-09 ساعت 13:58)negin1989 نوشته:  مرسی و ممنون.البته منظوز از موسسه تو خود کشور آلمان بود.چون اینجا گوته واسه ثبت نام خیلی اذیت می کنه و من 3 ماهه که RESERVE هستم.

از خود گوته سوال کن . ببین موسسه هایی که خودشون تایید میکنن کدوما هستن . برو همونجا . که بعد میخوان ساعتهای آموزشی تایید کنن مشکل پیش نیاد .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-10 ساعت 21:50)hadi59b نوشته:  
(2013-05-09 ساعت 13:58)negin1989 نوشته:  مرسی و ممنون.البته منظوز از موسسه تو خود کشور آلمان بود.چون اینجا گوته واسه ثبت نام خیلی اذیت می کنه و من 3 ماهه که RESERVE هستم.

از خود گوته سوال کن . ببین موسسه هایی که خودشون تایید میکنن کدوما هستن . برو همونجا . که بعد میخوان ساعتهای آموزشی تایید کنن مشکل پیش نیاد .

ممنون.لطف کردین.
پاسخ
تشکر کنندگان:

بهتره که اول برین یه موسسه زبان دیگه مثلن کیش و یا هر موسسه دیگه ای و چند ترم حسابی آلمانی بخونید و بعد برید گوته و تعیین سطح بشید چون ترم یک خیلی داوطلب داره و بهتره که از ترم 2 شروع کنید.تازه زمانی که رزرو هستید هم آلمانی میخونید و جلو میوفتید.تجربه خودم اینکه حتمن بک گرآند زبان آلمانی داشته باشید وقتی سرکلاسهای گوته میشیند چون سرعت تدریس در اونجا بالاست و اگه از قبل چیزی ندونید خیلی گیج میشید و نمراتتون پایین میشه و نمیتونید امتحان ضِد دِ رو در حد مورد قبول واسه دانشگاههای آلمانی پاس کنید.کلاسهای سفارت ایران و اطریش هم میتونید برید
پاسخ
تشکر کنندگان: maral-map
(2013-05-31 ساعت 16:33)Asal707 نوشته:  

بهتره که اول برین یه موسسه زبان دیگه مثلن کیش و یا هر موسسه دیگه ای و چند ترم حسابی آلمانی بخونید و بعد برید گوته و تعیین سطح بشید چون ترم یک خیلی داوطلب داره و بهتره که از ترم 2 شروع کنید.تازه زمانی که رزرو هستید هم آلمانی میخونید و جلو میوفتید.تجربه خودم اینکه حتمن بک گرآند زبان آلمانی داشته باشید وقتی سرکلاسهای گوته میشیند چون سرعت تدریس در اونجا بالاست و اگه از قبل چیزی ندونید خیلی گیج میشید و نمراتتون پایین میشه و نمیتونید امتحان ضِد دِ رو در حد مورد قبول واسه دانشگاههای آلمانی پاس کنید.کلاسهای سفارت ایران و اطریش هم میتونید برید
ممنون از راهنماییت.راجع به سفارت شنیده بودم.فقط می خوام بدونم که جای مناسبی واسه شروعه؟یعنی اونجا می تونم تا به leveli پیشرفت کنم؟بزم ممنون...
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان