کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کار و سرمایه گذاری در ارمنستان
من پرسوجو کردم حقوق استاد دانشگاه 300 دلاره حقوق کارمند از زیر 100 درام است به بالا یکی از ایرانی هایی که اونجا کارمند داشت میگفت به حسابدارم 150 درام میدم پامم میبوسه اگه کسی پشتمم حرف بزنه حالشو میگیره.
هر درام لب مرز 3.2 تومان چنج میشود
تشکر کنندگان: msar
سلام دوستان
من تازه عضو این گروه شدم .
می خواستم بدونم دوستانی که در ارمنستان فعالیت اقتصادی داشتند و یا حتی در این زمینه مطالعاتی کردند ، بین ایران و ارمنستان ، کدام یک را برای تشکیل و راه اندازی یک واحد اقتصادی پیشنهاد می کنند ؟
میزان سرمایه گذاری ، برگشت سرمایه ، درصد ارزش افزوده ، امنیت اقتصادی و سرمایه گذاری ، بکر بودن بازار در کدام رشته اقتصادی
ممنونم
تشکر کنندگان: HAZARA ، msar
(2011-07-17 ساعت 00:21)hvm نوشته:  در این دو کشور میتوانید زمین یا خانه یا مغازه بخرید
قیمت آپارتمان ترو تمیز 80 متری در محله زیتون ایروان(بالای شهر )45000000تومان
در جاده آچمیازین 75 متری تمیز(منطقه متوسط)30000000تومان
محلات پایینتر همین موارد حدود 20000000تومان
خانه ویلایی در منطقه نسبتا متوسط ایروان متری 1000000تومان
حالا ترکیه:
آپارتمان 15 سال ساخت 100 متری در لالعلی(مرکز استانبول)متری 1500000تومان(تمیز و بازسازی شده)
مغازه در فرعی های آکسارای (سرقفلی)متری 3000000تومان
بز خیابان آکسارای مغازه متر5000000تا 25000000تومان
اینها رو پارسال قیمت کردم و الان هم همین قیمت هستند

سلام
بسیارممنون از اطلاعات که دادید. آیالینک خاصی را درگرجستان میشناسیدکه معرفی نمایید. بسیارممنون میشوم. درارتباط با سطح امنیت هم راهنمایی بفرمایید. درمقایسه باکشورهمجوارآذربایجان مقایسه نمایید.
با عرض سلام من میخواستم به ارمنستان برم برای تحصیل اما اونقدی پول ندارم که تا اخر سال مخارجم تامیین بشه نیاز به کار کردن دارم من تعمیر موبایل بلدم ایا اونجا موبایل تعمیر میکنن و... دوس دارم کامل راهنماییم کنیین مرسی ازتون مچکر میشم
دوستان در گرجستان قیمت ها به چه صورت است؟من شنیده ام که خانه ها بافت های قدیمی هستند.. ایا با صد میلیون امکان خرید وجود دارد؟
Pir shodim vali bozorg na
با تشکر از تمامی دوستان
من میخواهم با یک سرمایه حدود 100 هزار دلار یک کارخانه تولید مبل در ارمنستان ایحاد کنم . تجربه و سابفه کار خوبی هم در این رشته دارم . مایلم نظر دوستان در این مورد را بدانم
با سلام خدمت دوستان نظرتون در رابطه با تولیدی پوشاک تو ارمنستان چیه ؟ ایا اونجا جواب میده؟
(2012-06-29 ساعت 11:10)ahwazahwaz نوشته:  با سلام خدمت دوستان نظرتون در رابطه با تولیدی پوشاک تو ارمنستان چیه ؟ ایا اونجا جواب میده؟
به نظر من اگه خودتون برید اونجا و از نزدیک تحقیق کنید خیلی بهتره چون سرمایه گذاری چیزی نیست که بشه رو حدس و گمان انجام داد درسته که تجربه دیگران مهمه اما از نزدیک تحقیق کردن مهمتره مثلا من خودم قصد انجام کاری در گرجستان داشتم رفتم گرجستان و از نزدیک بررسی کردم خرج سفرش هم زیاد گرون نمیشه

تشکر کنندگان: frozen mind ، arashmaziar ، HAZARA ، msar
ببینید دوستان سرمایه گذاری یه بحث خیلی تخصصیه
اینکه 10 تا سوال می پرسین یه جواب نمی گیرین دلیلش کلی بودن و غیر تخصصی بودن سوالاته
مث اینه که من بگم می خوام تو ساخت و ساز سرمایه گذاری کنم
شما می پرسی کجا؟
چقدر سرمایه اولیه؟
چقدر تجهیزات؟
مدت بازگشت؟
ریسک؟
نرخ تورم؟
نرخ های تخصصی سرمایه گذاری ( در کتاب ارزیابی فنی و اقتصادی تمامش هست)
و ...
مهم تر از همه قوانین سرمایه گذاری ( نشین مث اون دوستی که رفت کلی پول برد دبی بعدم چون قوانین رو بلد نبود قسمت زیادی از مالش رو از دست داد)

یه پیشنهاد برادرانه می کنم

((((((((((((((( به هر چیزی که زیادی خـــــــــــــوبه.... شک کن...همین)))))))))))))))
دوستان ارمنستان بورس فعال داره؟
میشه کارایی تو بازارهای پول و سرمایه کرد؟

مثلا ایجاد صندوق های مالی اعتباری - فایننس- یا بانک؟
فکر می کنم بدلیل آرامش اقتصادی و سیاسی این کشور گزینه جالبی گذاشتم رو میز...
به خاطر مردم تغییر نکن
این جماعت هر روز تورا جور دیگری می خواهند
تشکر کنندگان: shahyad ، HAZARA ، msar
سلام باداشتن 30 میلیون توان سرمایه که شایدتا80تاافزایش یابد برای زندگی دائمی درایروان چیکارمیشه کرد
سلام
ميخواستم ازتون كمك بگيرم كه روند ثبت شركت در ارمنستان به چه شكل هستش؟ ١) باز كردن حساب در چه بانكي؟ و بعد از باز كردن حساب به كجا بريم و چه اقداماتي رو انجام بديم و اينكه چه چيزايي رو از ايران با خودمون ببريم؟
و اينكه اگر شركت كار كنه بعد از چه مدت اقامت ميدن؟
و اينكه كي ميشه اونجا خونه خريد يا اجاره كرد ؟ بعد از ثبت شركت يا اقامت؟ يا قبل از اون هم ميشه ؟

ممنون ميشم پاسخ بديد
Smile 
(2013-02-22 ساعت 16:36)amirfriendship نوشته:  سلام
من با حدود 100 میلیون سرمایه و مدرک مهندسی عمران و فوق لیسانش مدیریت قصد دارم از ایران به جای دیگری بروم که هم شرایط کار خوب باشه هم کرامت انسانی حفظ بشه و امنیت و آزادی داشته باشه.به نظر شما با این شرایط من به ارمنستان می تونم مهاجرت کنم؟آیا اونجا می تونم استخدام بشم یا باید فکر کار برای خودم باشم؟
سوال دیگه اینکه شرایط فرهنگی اونجا چطوره.مثلا برای منی که به موسیقی و مطالعه و فلسفه و .. علاقمندم فرانسه و پاریس بهترین جای دنیاست اما آیا شرایط در تفلیس هم چنین است؟
ممنون می شم راهنماییم کنید.
دوستان برای خرید یک آپارتمان 80 متری در جای متوسط رو به بالای ایروان چقدر پول نیاز هست؟
آیا با خرید خونه اقامت هم میدن؟
شرایط کار اونجا چطوره؟من مهندس عمران هستم.شرایط ساخت و ساز یا بازسازی خونه چطوره؟
قصد دارم کامل به اونجا نقل مکان کنم.
کیفیت زندگی در ایروان نسبت به تهران چطوره؟آیا به جهان آزاد دسترسی داریم؟آیا آینده خوبی مثل گرجستان میشه براش متصور بود؟
درودبرشمادوست گرامی
من دوباربه ارمنستان سفرکردم و قصد مهاجرت به اونجارو دارم . سه روز قبل از ارمنستان اومدم . بنظر من امنیت ارمنستان ازگرجستان بیشتره .فراموش نکنیم که ارمنستان پس از استقلال از اتحاد جماهیر شوروی یکدوره جنگ رو پشت سر گذاشته که جلوی رشد سریع اونرو گرفت . اما اکنون به سرعت در حال رشد هست . مردمانی بسیار بسیار آرام با فرهنگ و قانونمدار داره . شما با خرید خونه نمیتونید اقامت بگیرید بلکه با ثبت شرکت که به راحتی انجام پذیر هست میتونید اقامت یکساله بگیریدوبه راحتی قابل تمدید هست در مرحله بعدی میتونید اقامت پنجساله بگیرید . ارمنستان عضوسازمان تجارت جهانی هست وتمام قوانین اونرو داره اجرا میکنه . تقریبا" با صد و پنجاه میلیون تومان میتونید در ایروان در جای نسبتا"خوب یک آپارتمان هشتادمتری خریداری کنید . سوالی داشتید در خدمتم.SmileSmile
سلام به همگی

میشه راهنماییم کنید لطفا؟

من سرمایه خیلی کمی دارم که فقط در حدی جوابگو هستش که بتونم یک ماه یا نهایتا 2 ماه تو کشوری مثل ارمنستان زندگی کنم. ولی هدفم این هستش که تو مدتی که اونجا هستم یه کاری پیدا کنم.

رشته تحصیلیم مترجمی بوده و میتونم انگلیسی صحبت کنم و کارم تو ایران فروش کامپیوتر و لپ تاپ بوده.
با استفاده از این چیزا بنظرتون میتونم کاری پیدا کنم؟
کسی هست که چیزی تو این زمینه بتونه به من بگه که واسم مفید باشه؟
(2013-02-26 ساعت 10:02)کوهنورد نوشته:  
(2013-02-22 ساعت 16:36)amirfriendship نوشته:  سلام
من با حدود 100 میلیون سرمایه و مدرک مهندسی عمران و فوق لیسانش مدیریت قصد دارم از ایران به جای دیگری بروم که هم شرایط کار خوب باشه هم کرامت انسانی حفظ بشه و امنیت و آزادی داشته باشه.به نظر شما با این شرایط من به ارمنستان می تونم مهاجرت کنم؟آیا اونجا می تونم استخدام بشم یا باید فکر کار برای خودم باشم؟
سوال دیگه اینکه شرایط فرهنگی اونجا چطوره.مثلا برای منی که به موسیقی و مطالعه و فلسفه و .. علاقمندم فرانسه و پاریس بهترین جای دنیاست اما آیا شرایط در تفلیس هم چنین است؟
ممنون می شم راهنماییم کنید.
دوستان برای خرید یک آپارتمان 80 متری در جای متوسط رو به بالای ایروان چقدر پول نیاز هست؟
آیا با خرید خونه اقامت هم میدن؟
شرایط کار اونجا چطوره؟من مهندس عمران هستم.شرایط ساخت و ساز یا بازسازی خونه چطوره؟
قصد دارم کامل به اونجا نقل مکان کنم.
کیفیت زندگی در ایروان نسبت به تهران چطوره؟آیا به جهان آزاد دسترسی داریم؟آیا آینده خوبی مثل گرجستان میشه براش متصور بود؟
درودبرشمادوست گرامی
من دوباربه ارمنستان سفرکردم و قصد مهاجرت به اونجارو دارم . سه روز قبل از ارمنستان اومدم . بنظر من امنیت ارمنستان ازگرجستان بیشتره .فراموش نکنیم که ارمنستان پس از استقلال از اتحاد جماهیر شوروی یکدوره جنگ رو پشت سر گذاشته که جلوی رشد سریع اونرو گرفت . اما اکنون به سرعت در حال رشد هست . مردمانی بسیار بسیار آرام با فرهنگ و قانونمدار داره . شما با خرید خونه نمیتونید اقامت بگیرید بلکه با ثبت شرکت که به راحتی انجام پذیر هست میتونید اقامت یکساله بگیریدوبه راحتی قابل تمدید هست در مرحله بعدی میتونید اقامت پنجساله بگیرید . ارمنستان عضوسازمان تجارت جهانی هست وتمام قوانین اونرو داره اجرا میکنه . تقریبا" با صد و پنجاه میلیون تومان میتونید در ایروان در جای نسبتا"خوب یک آپارتمان هشتادمتری خریداری کنید . سوالی داشتید در خدمتم.SmileSmile

ما 3 سال اونجا زندگی کردیم و جالب بود اولش هم همین فکر رو میکردیم
در هر صورت با دیدن چند روزه یا چند ماهه نتیجه قطعی نگیرید و بیشتر دقت کنید
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، ParsTrader ، کوهنورد2 ، msar
سلام به همه ی دوستان.من مدتی هست که تو بازار سنگ وارد شدم.سنگ های شرکت ما از سنگ های صادراتی هستند به خاطر کیفیت بسیار بالاشون.از دوستانی که خرج از کشور سرمایه گذاری به خصوص ساخت و ساز میکنن دعوت به همکاری میکنم.که مصالح سنگ کف و نما رو براشون تامین کنن.اینم بدونید که توی این کار سود بسیار نجومی هستش و سود بسیار بالای شما تضمین شدست.طوریکه من تخصص اصلیم که برق هستو رها کردم و چسبیدم به این کار. اینم ایمیل من هست.اگه کسی خواست همکاری کنه:
M_hezavian70@ymail.com

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان