کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کار و سرمایه گذاری در ارمنستان
با سلام خدمت همه دوستان

از دوستانی که در زمینه کار و سرمایه گذاری در ارمنستان اطلاعات جامعی دارند درخواست می کنم من را راهنمایی نمایند !!

در مورد کار های پر سود و پر طرفدار و کلا کارهایی که در جامعه ارامنه بازده خوبی داشته باشد نظر دهید !!

با تشکر
تشکر کنندگان: zara man ، pariya2 ، HAZARA ، msar
به نظر من تمام کارهایی که در زمینه گردشگری باشند بازده خوبی دارند مانند هنلداری و رستوران داری
تعداد توریست های ایرانی روز به روز افزوده میشوند و با توجه به اختلافات فی مابین ترکیه و ارمنستان در حال حاضر پتانسیل خوبی برای تجار ایرانی وجود دارد

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
تشکر کنندگان: usa.lover ، zara man ، mml ، maradona1986 ، pariya2 ، HAZARA ، msar
با تشکر از شما ، ولی می خواستم بدونم بجز صنعت توریست چه صنایع دیگری مناسب هستند !!؟

مثلا تولیدات ، واردات ، صادرات ، خدمات ؟!
تشکر کنندگان: zara man ، pariya2 ، HAZARA ، msar
کسی نیست منو راهنمایی کنه ؟؟!
تشکر کنندگان: pariya2 ، HAZARA ، msar
دوست گرامی
واردات و صادرات و خدمات را نمیتوان صنعت محسوب کرد
اما در مورد مشاغل مورد نیاز میتوان گفت شرکتهای حمل و نقل بین المللی معمولا در ارمنستان موفق خواهند بود (حمل و نقل با کامیون)

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
تشکر کنندگان: usa.lover ، mani_bm63 ، zara man ، mml ، maradona1986 ، pariya2 ، HAZARA ، msar
حسن آقا آشنایی بدید ما بریم کار کنیم. ( حمل و نقل بین المللی )
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: hvm ، HAZARA ، msar
صدرا جان
شما اول یک سفر به آنجا بروید و یک دوری بزنید بعدا اگر دوست داشتید در خدمت شما هستم
البته احتمالا آنجا را دوست خواهی داشت

تشکر کنندگان: ADONIS ، mavarfan ، pariya2 ، HAZARA ، msar
اونجا قیمت گوشت ارزونه اگه کسی بتونه از اونجا گاو و گوسفند وارد کنه خوبهCool.در ضمن الان خیلی دارن به ساخت و ساز اهمیت میدن این کارم پتانسیل خوبی داره. فکر میکنم ارمنستان تا 10 سال اینده حرفهای زیادی واسه گفتن داشته باشه
تشکر کنندگان: mavarfan ، mml ، pariya2 ، HAZARA ، msar
با سلام خدمت دوستان عزیز .
من این 2 ماه پیش به ارمنستان سفر کردم و البته سال گذشته هم همینطور . می خواستم بدونم که اگر بخواهم در ایروان کافی نت راه اندازی کنم نیاز به ثبت چه نوع شرکتی دارم و تقریبا هزینه ها به چه صورت می باشد ؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: Excitilla ، pariya2 ، HAZARA ، msar
(2010-07-21 ساعت 04:38)zara man نوشته:  اونجا قیمت گوشت ارزونه اگه کسی بتونه از اونجا گاو و گوسفند وارد کنه خوبهCool.در ضمن الان خیلی دارن به ساخت و ساز اهمیت میدن این کارم پتانسیل خوبی داره. فکر میکنم ارمنستان تا 10 سال اینده حرفهای زیادی واسه گفتن داشته باشه

گاو های ارمنستان (و به طور کلی کشورهای جداشده از روسیه)از نژاد خوبی نیستند و همین الان دارند از ایران گاو اصلاح شده وارد میکنند
یکی از مهمترین صادر کنندگان گاوهای اصیل به اینگونه کشورها موسسه کشاورزی و دامپروری قدس رضوی است
گوسفند هایشان هم نژاد خوبی ندارند و از نظر نژاد و قیمت به پای گوسفند افغانی نمیرسند و واردات آنها مقرون به صرفه نیست
ساخت و ساز هم با استاندارد های ما متفاوت است و به ما نیاز ندارند
در اینکه ارمنستان حرفهای زیادی واسه گفتن خواهد داشت شکی ندارم اما فکر میکنم متاسفانه در ده سال آینده ما حرف زیادی برای گفتن نخواهیم داشت

تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Javan_Soft ، mavarfan ، mml ، maradona1986 ، pariya2 ، HAZARA ، msar
لطفا کسی نیست منو راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: Excitilla ، HAZARA ، msar
(2010-08-11 ساعت 07:39)skylink360 نوشته:  لطفا کسی نیست منو راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز من در مورد شرایط و نحوه راه اندازی کافی نت اطلاعی ندارم ولی یه شماره و آدرس بهت میدم شاید آنها بتونن کمکت کنن !!

سعی می کنم تا فردا شماره تلفن رو بهت بدم.

ولی اونجا که کافی نت زیاد دارن !!

آیا شما زبان ارمنی بلد هستین ؟
تشکر کنندگان: HAZARA ، msar
(2010-08-11 ساعت 20:40)mani_bm63 نوشته:  

دوست عزیز من در مورد شرایط و نحوه راه اندازی کافی نت اطلاعی ندارم ولی یه شماره و آدرس بهت میدم شاید آنها بتونن کمکت کنن !!

خیلی منونم که به من کمک می کنید .اونجا یه دوستی دارم که بتونه توی زبان کمکم کنه فقط الان دسترسی بهش ندارم که در مورد شرائط کاری اونجا به من توضیح بده . خیلی ممنون می شم اگه شماره رو به من بدین
(2010-08-11 ساعت 20:40)mani_bm63 نوشته:  

همون طوری که قول داده بودم برات آدرس و مشخصات جایی رو برات می فرستم که شاید آنها بتونن کمکت کنن !!

سازمان اجتماعی تجار و تولید کنندگان ایرانی در ارمنستان

آدرس : جمهوری ارمنستان - ایروان - خیابان کیویان - ساختمان شماره 26 - پلاک A/1

تلفن / فکس : 278593 - 10+ 374

ettehadieh@netsys.am
ettehadieh_toj@yahoo.com

خوبی این جا اینکه همشون فارسی بلدن و براحتی می تونی سوالات تو بپرسی و به هدفت برسی.
من خودم می خواستم توی ارمنستان سرمایه گذاری کنم و حضورا رفتم به این اتحادیه و خوب راهنماییم کردن.

امید وارم که تونسته باشم کمکی کرده باشم.
تشکر کنندگان: Amirreza ، skylink360 ، Javan_Soft ، pariya2 ، HAZARA ، photograper ، Hamid_110 ، msar
آقا مانی شما خودتون اونجا کار می کنید توی ایروان ؟؟؟؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان