کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
همه سوالات مربوط به ویزا و دعوت نامه انگلستان
سلام دوستان. من دختر عموم انگلیسه زمانی ک سفارت تهران باز بود خواهرم و برادرم ویزای توریستی گرفتند و خیلی خوب ویزا میدادند
خواستم بپرسم الان شرایط سخت تر شده یا تنها فرقش اینه ک سفارت شده ابوظبی؟
و یه سوال دیگه این ک ویزای توریستی بگیرم میتونم اونجا کار کنم و نوع ویزام را عوض کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام امیدوارم خوب باشید من در ایران زندگی میکنم ولی شناسنامه ایرانی ندارم به علت اینکه پدر من عراقی بوده و از سال 72 تا الان پدرم رو ندیدم بخاطر همین به من شناسنامه نمیدن و من الان جدود 5 سال که نمیتونم در ایران درس بخونم چون بهم اجازه نمیدن و حتا نمیتونم کار کنم و غیره الان حدود 5 سال دنبال شناسنامه هستم که نمیدن و من در عرض داخل این کشور بی حویت هستم میخواستم بدونم ایا میشه من اقامت بگیرم و اینکه من کارهای که الان بلد هستم این ها میباشد .

امنیت شبکه های لینوکس
طراحی وب سایت
نصب تجهیزات سرور
منیج سرور های لینوکس
مانیتورینگ شبکه

ممنون.
خواهشی که از دوستان دارم اگه من اینجا انلاین نبودم میشه با من در یاهو یا جی میل حرف بزنند خیلی این مهم هست این اخرین راهی هست که امید دارم بهش

milade_m@yahoo.com
serverclub2@gmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان: aminpourazadeh
(2013-02-22 ساعت 20:11)buttinho نوشته:  سلام دوستان. من دختر عموم انگلیسه زمانی ک سفارت تهران باز بود خواهرم و برادرم ویزای توریستی گرفتند و خیلی خوب ویزا میدادند
خواستم بپرسم الان شرایط سخت تر شده یا تنها فرقش اینه ک سفارت شده ابوظبی؟
و یه سوال دیگه این ک ویزای توریستی بگیرم میتونم اونجا کار کنم و نوع ویزام را عوض کنم؟

دوست عزیز الان شرایط خیلی عوض شده به این راحتی ها که فکر می کنید ویزای توریستی نمی دن اول شرایط خوب مالیتون و دوم اینکه یک دلیل بسیار محکم که بعد از 6 ماه برگردید با ویزای توریستی نمی تونید کار کنید و نمی تونید تبدیلش کنید یه ویزای 6 ماهه هستش که بعد از 6 ماه هم باید برگردید
پاسخ
تشکر کنندگان: buttinho ، sadegh59
سلام، دوست پسرم از شهروندان انگلستان است و مدت 30 سال در آنجا زندگی می کند. می خواستم بدانم برای اخذ ویزا و اقامت در انگلستان چه باید بکنم در ضمن من پرستار هستم و مدت 8 سال سابقه کار دارم. مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت آموزشی نیز دارم. لطفآ راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-04-20 ساعت 23:23)ترمه نوشته:  سلام، دوست پسرم از شهروندان انگلستان است و مدت 30 سال در آنجا زندگی می کند. می خواستم بدانم برای اخذ ویزا و اقامت در انگلستان چه باید بکنم در ضمن من پرستار هستم و مدت 8 سال سابقه کار دارم. مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت آموزشی نیز دارم. لطفآ راهنماییم کنید

از قوانین کاری انگلستان مطلع نیستم . اما با ازدواج میتونید راحت به جواب سوالاتتون برسید دوست عزیز. باز اگه دوستان دیگه بیشتر مطلعند ممنون میشم از توضیحاتشون .
پاسخ
تشکر کنندگان:
با درود
پرسشی از دوستان با تجربه دارم.یکی از دوستان من آنلاین درخواست ویزای ویزیتوری از انگلیس را داده و با توجه به اینکه در حال حاضر کارنداره در فرمش اعلام کرده که تمام وقت کار میکنه و شرکتی را که معرفی کرده برای یکی از بستگانش است ولی اون فرد گفته که او مدرک کارش امضارا نمی کنه و گفته خودت درست کن و امضا کن حالا میخواد بدونه که برایش ایجاد مشکل میکنه؟
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
پاسخ
تشکر کنندگان:
عموما استعلامی نمیشه ولی شخص من توصیه به جعل یا هر چیز دیگه ای که میخواید اسمشو بذارید به هیچ وجه نمیکنم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
من پزشك هستم تازه يكساله كه فارغ التحصيل شدم و به تنهايي قصد مهاجرت به اروپا رو دارم،به نظر شما كدوم كشور واسه اقامت ، كار و ادامه تحصيل مناسب تره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-25 ساعت 17:43)Shahrzadf نوشته:  با سلام
من پزشك هستم تازه يكساله كه فارغ التحصيل شدم و به تنهايي قصد مهاجرت به اروپا رو دارم،به نظر شما كدوم كشور واسه اقامت ، كار و ادامه تحصيل مناسب تره؟

سلام شهرزاد جان . بسته به روحیاتتون تصمیم بگیرید . برای گرفتن تخصص بسته به نوع تخصص مورد نظرتون میتونید انگلیس آلمان هلند و ...رو برای تحصیل داشته باشید . خارج از قاره سبز استرالیا هم گزینه مناسبیه واسه پزشکان عزیز. سنگاپور هم در آسیا واسه ادامه تحصیل خوبه . کشورهای اسکاندیناوی برالی ادامه تحصیل در زمینه تخصص توصیه نمیشه اما بعد اخذ تخصص برای زندگی میتئنه نظرها متفاوت باشه . در نهایت تصمیم گیرنده نهایی شخص شما هستید . براتون بهترینها رو ارزومندم خانم دکتر جوان .
پاسخ
تشکر کنندگان: nora
(2013-04-20 ساعت 23:23)ترمه نوشته:  سلام، دوست پسرم از شهروندان انگلستان است و مدت 30 سال در آنجا زندگی می کند. می خواستم بدانم برای اخذ ویزا و اقامت در انگلستان چه باید بکنم در ضمن من پرستار هستم و مدت 8 سال سابقه کار دارم. مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت آموزشی نیز دارم. لطفآ راهنماییم کنید

شما یا باید برای ویزای نامزدی یا ازدواج اقدام کنید که شرایط بسیار بسیار سختی داره یعنی باید مدارک مالی محکم از اسپانسرتون و اثبات رابطتون و مدرک زبان اراته بدیدن تازه این قوانین تا آغاز سال 2013 هستش مرتبا دراه قوانین عوض و سخت تر می شه تازه اگه تمام این چیزایی را هم که گفتم داشته باشید خیلی راحت تر از اونچه که فکر کنید افیسر ویزا می تونه ریجکتتون کنه چون دستش خیلی بازه
پاسخ
تشکر کنندگان: barvos
اگه دوست پسرتون ایرانیه و مسلمونه میتونه تشریف بیاره اینجا یه عقد رسمی انجام بدید. اگر نه در یکی از کشورهای حاشیه ازدواج رسمیتون رو ثبت کنید . به هیچ وجه هیچ آفیسری اگه ببینه ازدواج قطعیه و مدارکی ارائه بدید دال بر اینکه عروسی سوری نیست و قصد زندگی با هم رو دارید و اگه مدارکی از قبل و از زمان آشنایی تا کنون مثل عکس و فیلم دارید نمیتونه ریجکتتون کنه . بازم میگم به شرطی که مدارک کامل و بی نقصی ارائه بدید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
من وقت ویزای مهاجرتی دارم برای آمریکا در ارمنستان خواستم ببینم می‌تونم در اون بازه زمانی‌ (وسط اوت)

وقت برای سفارت انگلستان هم بگیرم یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
دوستان من برای دیدن دختر داییم قصد دارم که به لندن سفر کنم
به نظر شما بهترین و ارزان ترین راه برای گرفتن ویزا یرای من چیست؟
مراحل کار رو لطفا برای من توضیح بدین.با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-12-02 ساعت 15:06)milano711 نوشته:  با سلام
دوستان من برای دیدن دختر داییم قصد دارم که به لندن سفر کنم
به نظر شما بهترین و ارزان ترین راه برای گرفتن ویزا یرای من چیست؟
مراحل کار رو لطفا برای من توضیح بدین.با تشکر
با سلام به شما

اول از همه باید فرمها را بصورت انلاین پر کنی و انلاین پرداخت کنی
https://www.visa4uk.fco.gov.uk/
فکر میکنم انکارا و استانبول از همه جا بهتره الان
بعد یه شرکت مرتبط پیدا میکنی و یه تور 2 یا 3 روزه رزرو میکنید
بعد از تحویل مدارک به ورد بریج ( نماینده سفارت برتانیا در ترکیه )
اون شرکت ترتیب دریافت برگه عبور از سفارت ایران را برای شما میده و شما به کشور بر میگیردید.
وقتی جواب شما حاضر شد و پاسپورت شما را به ایران میآورند.

کم هزینه ترین راه ممکن در این زمان

اراتمند نوید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

آیا امکانش هست از طریقه سفارت انگلستان توی ارمنستان اقدام کنیم؟

و اینکه زمانی‌ که رفتیم اونجا باید حتما ۲-۳ هفته بمونیم تا ویزا بیاد؟

هیچ راهی‌ نداره برگردیم؟

البته چون پاس می‌مونه دست اونا مسلما هیچ راهی‌ نداره مگر اینکه تبصره ایی چیزی که من ازش بی‌ اطلاعم،

کسی‌ چیزی میدونه ؟
Sad

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان