کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
همه سوالات مربوط به ویزا و دعوت نامه انگلستان
(2011-10-07 ساعت 15:22)mehran1979 نوشته:  
(2011-10-07 ساعت 11:02)Yashar1989 نوشته:  سلام
یه سوال داشتم
کسی که مدارک mcse و cisco داشته باشه و کار مناسبی تو لندن پیدا کرده باشه میتونه از این طریق اقامت بگیره؟

برای ویزای Tier2 شغلتون باید تو لیست زیر باشه
http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/siteco...onlist.pdf
موفق باشید

توی این لیست نبود
فقط همین یه مدل ویزای کاری هست؟
اگر کسی رو انگلیس داشته باشیم و بخواهیم از طریق اون مهاجرت کنیم شرایطش چیه؟
...
پاسخ
تشکر کنندگان: کوکب ، Tomas ، کامیار زبون ، msar
به جز این روش از طریق سرمایه گذاری می تونید برای اقامت اقدام کنید به صرف داشتن فامیل نمی تونید برای اقامت اقدام کنید
[font=Tahoma]هر وقت توي زندگي به يه در بزرگ رسيدي که روش يه قفل بزرگ بود نترس و نا اميد نشو!!!! چون اگه قرار بود باز نشه جاش يه ديوار ميذاشتن[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: Yashar1989 ، Tomas ، msar
حداقل میزان سرمایه برای سرمایه گذاری چقدر هست؟
...
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، msar
200 هزار پوند حداقل میزان سرمایه گذاری در انگلستان هست .
[font=Tahoma]هر وقت توي زندگي به يه در بزرگ رسيدي که روش يه قفل بزرگ بود نترس و نا اميد نشو!!!! چون اگه قرار بود باز نشه جاش يه ديوار ميذاشتن[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: Yashar1989 ، ParsTrader ، Tomas ، msar
من میخوام برای ویزای settlement انگلیس از دبی اقدام کنم. توی سایت نوشته مدت زمان صدور ویزا 3 ماه طول میکشه و من با ویزای توریستی میتونم 2 ماه دبی بمونم. کسی میدونه من باید چکار کنم الان؟
پاسخ
سلام برای گرفتن ویزای انگلیس من اپلیکشن را برای ترکیه استانبول پر کردم منتهی تو اینترنت یه سری موارد رو دیدم که برام سوالاتی پش اومد

1- بهترین کشور برای گرفتن ویزای فامیلی وبزیتور انگلیس کدومه >
2- پاسپورت در سفارت بعد از وقت مصاحبه می مونه یا برمی گردونش؟
3- کارم تو ایران جوریه که بیش از یه هفته نمیتونم مرخصی بگیرم پروسه گرفتن ویزا چقدره؟کوتاهترین زمان برای گرفتن ویزا کدوم کشوره >
پاسخ
سلام خسته نباشید. من میخواستم یه سفر برای دیدن داییم به لندن برم.ایشون برای من دعوتنامه میفرستن. اما من نمیدونم شرایط گرفتن ویزا برای من چجوریه؟میشه لطفا منو راهنمایی کنید؟
من یه دختر مجرد 24ساله هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، samiyar ، msar
(2012-03-26 ساعت 18:24)ghazal.setareh نوشته:  سلام خسته نباشید. من میخواستم یه سفر برای دیدن داییم به لندن برم.ایشون برای من دعوتنامه میفرستن. اما من نمیدونم شرایط گرفتن ویزا برای من چجوریه؟میشه لطفا منو راهنمایی کنید؟
من یه دختر مجرد 24ساله هستم
شما از سفارت انگليس در دوبی وقت مصاحبه ميگيريد و به سايت سفارت مراجعه ميکنيد و مدارک ويزا ديدار از بستگان رو آماده ميکنيد و تشريف ميبريد برای مصاحبه.

Cool
پاسخ
(2010-09-09 ساعت 02:28)ezdeham نوشته:  1-آیا میشود از طریق سفارت انگلیس در ترکیه ویزا بگیریم؟
2-گرفتن ویزا انگلیس در ایران راحت تر است یا در ترکیه؟
3-غیر از کشور ترکیه کشور دیگری هم هست برای گرفتن ویزای انگلیس؟

پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام ، من چند ماهه با پسری که ۸ ساله در انگلیس زندگی میکنه نامزد شدم ، خواستم بدونم آسانترین راه برای رفتنه من به انگلیس کدومه ؟
چون شنیدم برای اینکه عقدهایسوری گندش در اومده خیلی سخت میگیرن ،ممنون میشم جوابمو بدین
پاسخ
با سلام
توصیه میشود کسی برای ویزای توریستی و تحصیلی برای انگلیس نه به دبی برود و نه به ترکیه.
با یکسری دلایل آبکی همه را رد می کنند و اصلا به مدارک ترجمه شده شما نگاه نمی کنند.
پاسخ
سلام و خسته نباشید حدمت همه عزیزان. پدرم 3 ساله که پاس انگلیسیشونو گرفتن میخواستم بدونم ایا از طریق ایشون من و خانومم میتونیم مهاجرت کنیم. ضمنا ما دختر 5 ساله داریم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: nahid.t ، Tomas ، msar
سلام،خواهرم 3ساله که اقامت انگلستان گرفته،من از چه طریقی و میتونم اقامت اونجارو بگیرم.[/b]
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، sara24 ، msar
سلام من مدت 2 سال که ازدواج کردم شوهرم سی تی زن انگلیس هست من برای گرفتن ویزا کجا بهتر جواب می گیرم دبی یا ترکیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، sara24 ، msar
(2011-10-17 ساعت 05:52)mehran1979 نوشته:  200 هزار پوند حداقل میزان سرمایه گذاری در انگلستان هست .
یعنی دقیقا چقدر؟و راهش چیه ؟چطوری باید نشون بدیم؟با ملک و املاک یا پول نقد؟
-"خداوندا من با تمام کوچکیم یک چیز از تو بیشتر دارم و آن هم خدای است که من دارم و تو نداری
دکتر علی شریعتی
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان