کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر
(2015-07-12 ساعت 11:23)Haghighat نوشته:  دوست عزیز همین پست قبل از شما جواب شما رو دادن! شما باید یه کو اسپانسر داشته باشید که هم شما و هم شوهرتون رو اسپانسرکنه و مدارک مالیاتی ایشون رو میفرستید.

سلام
ممنونم
بله این رو می دونم سوال اینه که از من فرم مالیاتی نمی خواهند که درآمد صفر درج شده باشه ؟ چون من فرمی ندارم بابت این موضوع.
ارسال مدارک 05May2015
دریافت مدارک 11May2015
اپروو 4June2015
دریافت کیس نامبر و اینویس نامبر (تلفنی) : 17 aug
سفارت ارمنستان
...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-12 ساعت 11:32)negarbahrami نوشته:  
(2015-07-12 ساعت 11:23)Haghighat نوشته:  دوست عزیز همین پست قبل از شما جواب شما رو دادن! شما باید یه کو اسپانسر داشته باشید که هم شما و هم شوهرتون رو اسپانسرکنه و مدارک مالیاتی ایشون رو میفرستید.

سلام
ممنونم
بله این رو می دونم سوال اینه که از من فرم مالیاتی نمی خواهند که درآمد صفر درج شده باشه ؟ چون من فرمی ندارم بابت این موضوع.
نه نیازی نیست شما برگه های مالیاتی بدید. فقط درامدتون رو صفر میزنید. برگه های مالیاتی اسپانسر شما نیاز هست. اگر کمی وقت بگذارید و سایت رو بیشتر جستجو کنید اطلاعات دقیقتری پیدا میکنید و همین طور با نحوه پرکردن فرم ها هم بیشتر آشنا میشید.
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، حاجی واشنگتن
(2015-07-12 ساعت 12:00)Haghighat نوشته:  
(2015-07-12 ساعت 11:32)negarbahrami نوشته:  

سلام
ممنونم
نه نیازی نیست شما برگه های مالیاتی بدید. فقط درامدتون رو صفر میزنید. برگه های مالیاتی اسپانسر شما نیاز هست. اگر کمی وقت بگذارید و سایت رو بیشتر جستجو کنید اطلاعات دقیقتری پیدا میکنید و همین طور با نحوه پرکردن فرم ها هم بیشتر آشنا میشید.

تشکر از شما
ارسال مدارک 05May2015
دریافت مدارک 11May2015
اپروو 4June2015
دریافت کیس نامبر و اینویس نامبر (تلفنی) : 17 aug
سفارت ارمنستان
...
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من برای همسرم اقدام کردم و پتیشنر هستم. چون درآمد ندارم تو آمریکا پدر و مادرم که با هم یه فرم مالیاتی پر می کنند و در واقع اسم پدرم اول هست جوینت اسپانسر ما هستند. می خواستم بدونم جوینت اسپانسر من که پدرم هست جزو household حساب میشه و باید فرم I864A رو پر کنند؟ و من I864 درسته؟

و اینکه چون یه فرم مالیات مشترک دارند، هر دو یعنی پدر و مادرم با هم باید هرکدوم جداگانه فرم رو پر کنند؟ یا فقط پدرم کافیه؟

مرسی
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-12 ساعت 15:13)شاپرک نوشته:  سلام دوستان

من برای همسرم اقدام کردم و پتیشنر هستم. چون درآمد ندارم تو آمریکا پدر و مادرم که با هم یه فرم مالیاتی پر می کنند و در واقع اسم پدرم اول هست جوینت اسپانسر ما هستند. می خواستم بدونم جوینت اسپانسر من که پدرم هست جزو household حساب میشه و باید فرم I864A رو پر کنند؟ و من I864 درسته؟

و اینکه چون یه فرم مالیات مشترک دارند، هر دو یعنی پدر و مادرم با هم باید هرکدوم جداگانه فرم رو پر کنند؟ یا فقط پدرم کافیه؟

مرسی
تا جای که من اطلاع دارم بله درسته.باز هم از یک وکیل تلفنی سوال کنید.
فقط پدر شما کافیست احتیاج به فرم برای مادرتون نیست
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، حاجی واشنگتن
سلام بر دوستان مهاجرWink
شرایط اسپانسر رو از کجا میتونم پیدا کنم؟Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
[quote='USA2014' pid='640168' dateline='1437728937']
سلام بر دوستان مهاجرWink
شرایط اسپانسر رو باز کجا میتونمپیدا کنم؟Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها يك سوال من اسپانسر ميشوم براي همسرم كدوم فرم را بايد پر كنم و كواسپانسر ما كه پسردايي من است كدام فرم را بايد تكميل كند ممنون ميشم جواب دهيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
راستش اسپانسر ما دو بار فرم‌هاى ساپورت رو پر كرده و فرستاده اما هر دوبار nvc يك سرى ايراد از فرم‌ها گرفته و بار آخر هم فرم‌هاى مالياتى ٢٠١٤ رو خواسته. از اسپانسرمون خواستيم كه اگر خودش نميتونه فرم‌هارو پر كنه اونجا برامون وكيل بگيره، اما ميگه كه مخارجش حدود ٢٥ تا ٣٠ هزار دلار ميشه، واقعا اينطوره يا به قول معروف اسپانسرمون داره مارو ميپيچونه؟ آخه مگه پر كردن اون فرمها چقدر سخته كه هربار به مشكل خورده؟!

يك سوال ديگه اين كه آيا امكانش هست ما با مبلغى پول خودمون رو ساپورت كنيم؟
كيس ما F4 هست، priority date هم sep 2002.
باتشكر.

کتگوری F4
تعداد اعضای پرونده 3
pd: Sep 2002
تاريخ مصاحبه Dec 18 2015
نتيجه  2 نفر یک ضرب، 1 نفر AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-28 ساعت 12:54)Nilo_o نوشته:  سلام دوستان
راستش اسپانسر ما دو بار فرم‌هاى ساپورت رو پر كرده و فرستاده اما هر دوبار nvc يك سرى ايراد از فرم‌ها گرفته و بار آخر هم فرم‌هاى مالياتى ٢٠١٤ رو خواسته. از اسپانسرمون خواستيم كه اگر خودش نميتونه فرم‌هارو پر كنه اونجا برامون وكيل بگيره، اما ميگه كه مخارجش حدود ٢٥ تا ٣٠ هزار دلار ميشه، واقعا اينطوره يا به قول معروف اسپانسرمون داره مارو ميپيچونه؟ آخه مگه پر كردن اون فرمها چقدر سخته كه هربار به مشكل خورده؟!

باتشكر.

شما باید با توجه Family Size تون و با توجه به جدولی‌ که من لینکش رو پایین گذاشتم، ۵ برابر خط فقر را برای مدت چند ماه در حسابی‌ در آمریکا بگذارید
یا ملکی‌ به همون ارزش داشته باشید.
البته منظور من خود شما نیستید
کسی‌ که برای شما اقدام به دریافت گرین کارت کرده است و یا قرار می‌باشد اسپانسر شما شود (در صورتی‌ که درامدی نداشته باشد)

http://travel.state.gov/content/dam/visa...essing.pdf
مثلا برای یک خانوادهٔ ۲ نفر می‌شه ۵*۲۰۰۹۰=۷۹۶۵۰$

برای سوالِ دومتون من به شما پیشنهاد می‌کنم که به سایت زیر بروید

اونجا کلی‌ وکیل مجرب پیدا می‌کنید که حاضرند با مبالغ بسیار پایین به شما کمک کنند
و من به شما توصیه می‌کنم که از همون اسپانسر و از یک وکیل برای پر کردن فرمتون استفاده کنید
www.avvo.com
جامانده از لاتاری ۲۰۱۴
Case:F2A
ارسال مدارک : Oct 21,2014
PD: Oct 22,2014
Approved on March
Case & Invoice Numbers: July 10,2015
DS-261: July 14,2015
120$ : PAID
325$ : PAID
DS-260: Completed
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن

باتشكر.

خیلی اسپانسرتون مقصر نیست. اخیرا خیلی حساس شدند. بعضی وقتها مدارکی میخوان که از اول نخواسته بودند.

وقتی بار دوم مدارک ساپرت رو می فرستید ممکنه آفیسر دیگه ای پرونده رو بررسی کنه و پیش میاد که سر درنیارند که قبلا چی ارسال شده و نامه بدند و از نو همون مدارک رو بخوان. هر آفیسری پرونده رو جدا بررسی می کنه و میزان سخت گیری یا آسون گرفتن پرونده تا حدودی به تشخیص آفیسر هم بستگی داره.

در هر صورت مدارک اصلی که در لیست اومده برابر نص قانون از شما خواسته میشه چه قبل از مصاحبه چه در زمان مصاحبه.

تکس ریترن 2014 هم کاملا عادی هست. در مورد کیس من سال 2013 رو هم خواسته اند.

اگر وکیل 25-30 دلار بگیره نرخ خوبی گرفته. یک کار ساده رو انجام بدند اقلا 100-200 دلار شارژ می کنند.

به نظر من اسپانسر شما، شما رو نمی پیچونه. همین که حاضر شده این کار رو انجام بده و این مسئولیت رو بپذیره خودش خیلی هست. همه زیر بار نمیرن به نظر من بدبینی رو به کنار بگذارید و کمی صبر کنید تا پرونده کامل بشه...
F2B
PD: 17 OCT 08
Approved: 12 NOV 09
Case Number: LND2015XXXX
Welcome Letter: 17 FEB 15
Completion Letter: 15 Oct 15
Interview Letter: 23 Oct 15
Interview Date: 22 Dec 15
(Administrative Processing (Missing Document
Updates: 23 Dec 2015 - 20 Jan 2016 - 25 Jan 2016
Issued: 26 Jan 2016
PRC: 24 Feb 2016
-----------
Citizenship Early Filing Application Date: 26 Nov 2020
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن
خيلى خيلى ممنون از جواب جامع و كاملتون. فقط من گفتم ٢٥ تا ٣٠ هزار دلار، وگرنه ٢٥ تا ٣٠ دلار كه عاليه :-)
واقعا درسته كه كار مهمى داره انجام ميده اسپانسرمون ولى ما چون يك فرزند بالاى ٢١ سال داريم نگرانيم كه با از دست دادن زمان قانون CSPA شامل حالش نشه و دغدغه اصليمون هم همينه، وگرنه خودمون عجله‌اى نداريم. باز هم سپاس.

کتگوری F4
تعداد اعضای پرونده 3
تاريخ مصاحبه Dec 18 2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-29 ساعت 00:19)Nilo_o نوشته:  خيلى خيلى ممنون از جواب جامع و كاملتون. فقط من گفتم ٢٥ تا ٣٠ هزار دلار، وگرنه ٢٥ تا ٣٠ دلار كه عاليه :-)
واقعا درسته كه كار مهمى داره انجام ميده اسپانسرمون ولى ما چون يك فرزند بالاى ٢١ سال داريم نگرانيم كه با از دست دادن زمان قانون CSPA شامل حالش نشه و دغدغه اصليمون هم همينه، وگرنه خودمون عجله‌اى نداريم. باز هم سپاس.

اینقدر رقمش خنده دار و دور از تصور هست که حتی به ذهنم هم خطور نکرد ... 25 تا 30 هزار دلار برای پر کردن یک فرم؟؟
نه جانم این پول رو ندید و باهاش یک ماشین بخرید وقتی رفتید اونجا... کلا وکیل ها تا زمانی که پول بدید پول میگیرن... همیشه هم پرونده تون مشکل داره ولی روزنه باریکی از امید هست Smile)) شما تا مهاجرسرا رو دارید واقعا به وکیل نیازی ندارید... وکیل هم همین کارایی رو می کنه که شما اینجا می کنید... به نظر من تا کسی کارش به دادگاه نکشیده، هیچ وقت به وکیل نیازی نداره اما خود دانید...

CSPA یک آوانتاژ هست... امید بهش نبندید... شما از کجا می دونید که از زمانی که پکیجتون کامل شد تا روز دعوت به مصاحبه چقدر طول می کشه؟ به نظر من خوبه که پیگیر هستید اما حرص نخورید و صبر کنید ببینید چی میشه...
F2B
PD: 17 OCT 08
Approved: 12 NOV 09
Case Number: LND2015XXXX
Welcome Letter: 17 FEB 15
Completion Letter: 15 Oct 15
Interview Letter: 23 Oct 15
Interview Date: 22 Dec 15
(Administrative Processing (Missing Document
Updates: 23 Dec 2015 - 20 Jan 2016 - 25 Jan 2016
Issued: 26 Jan 2016
PRC: 24 Feb 2016
-----------
Citizenship Early Filing Application Date: 26 Nov 2020
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک
(2015-07-28 ساعت 17:26)dream.land نوشته:  

باتشكر.

کتگوری F4
تعداد اعضای پرونده 3
تاريخ مصاحبه Dec 18 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: dream.land
با سلام.. من choose an agant انجام دادم..
هر دو مبلغ رو پرداخت کردم..
الان دارم مدارکم رو ترجمه میکنم برای agentam بفرستم..
الان 1 سئال agente من از طرف nvc پاکت هایی دریافت میکنه که مدرکم و فرمهای ساپورت رو توش بزاره؟ کسی نمی تونه یکم توضیح بده واسمون؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان