کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آتلانتا، ایالت جورجیا
(2014-03-08 ساعت 09:20)hedyhoney نوشته:  3rip عزیز واقعا ممنونم از اطلاعاتی که ارائه فرمودید.در خصوص درآمدی که فرمودید (7.25) که حداقل حقوق باشه میشه تا حدودی برخی از هزینه ها رو پوشش داد.برای تازه وارد ها فکر میکنم یه کاره پاره وقت با این میزان حقوق شروع خوبی باشه.

خواهش ميكنم
بله خب همه ي ما تازه واردها اول بايد با همين كارها شروع كنيم
البته مقداري پس انداز اوليه براي پوشش هزينه هاي اول زندگيتون بايد داشته باشيد، ولي بعد از چند ماه ديگه ميتونيد با گرفتن ساعت هاي بيشتر فقط به حقوقتون اكتفا كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، hedyhoney ، asher ، sayeh_m ، baba manam sanaz ، khder ، pari pariaaa ، copol
با سلام خدمت دوستان
بنده کارشناسی علوم باغبانی شاخه فضای سبز خوندم و 12 سال سابقه کار در شهرداری دارم و مسلط به نرم افزارهای اتوکد و طراحی هستم.بنظر شما من میتونم تو کار تخصصی یا نزدیک به اون کار پیدا کنم. و اصولا کار فضای سبز اونجا چقدر طرفدار داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali
(2014-03-09 ساعت 00:38)3rip نوشته:  
(2014-03-08 ساعت 09:20)hedyhoney نوشته:  3rip عزیز واقعا ممنونم از اطلاعاتی که ارائه فرمودید.در خصوص درآمدی که فرمودید (7.25) که حداقل حقوق باشه میشه تا حدودی برخی از هزینه ها رو پوشش داد.برای تازه وارد ها فکر میکنم یه کاره پاره وقت با این میزان حقوق شروع خوبی باشه.

خواهش ميكنم
بله خب همه ي ما تازه واردها اول بايد با همين كارها شروع كنيم
البته مقداري پس انداز اوليه براي پوشش هزينه هاي اول زندگيتون بايد داشته باشيد، ولي بعد از چند ماه ديگه ميتونيد با گرفتن ساعت هاي بيشتر فقط به حقوقتون اكتفا كنيد
سلام
حقوق پايه تو جورجيا ٧.25 ؟ خيلي كمه كه ! تو اورگان ٩ دلاره ، تازه مثل اينكه جديداً تصويب شده كه از ١٠.٢٠ شروع بشه ولي هنوز نشنيدم كه اجرا شده باشه .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
پاسخ
تشکر کنندگان: baba manam sanaz ، soli asali ، rouzbehdarvishi ، khder ، pari pariaaa ، copol
بله هر ایالتی دسمتزش با هم فرق داره و به نسبت هزینه ها متغیره.دستمزد 10 دلار به بالا که تصویب شده برای پرسنل فدرال امریکاست عزیزم
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، Rock ، pari pariaaa ، copol
(2014-03-13 ساعت 09:29)hedyhoney نوشته:  بله هر ایالتی دسمتزش با هم فرق داره و به نسبت هزینه ها متغیره.دستمزد 10 دلار به بالا که تصویب شده برای پرسنل فدرال آمریکاست عزیزم
براي پرسنل فدرال نيست ، پايه حقوق براي همه افراده .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
پاسخ
تشکر کنندگان: asher ، soli asali ، only_flight ، rouzbehdarvishi ، pari pariaaa
(2014-03-12 ساعت 23:20)y.n نوشته:  با سلام خدمت دوستان
بنده کارشناسی علوم باغبانی شاخه فضای سبز خوندم و 12 سال سابقه کار در شهرداری دارم و مسلط به نرم افزارهای اتوکد و طراحی هستم.بنظر شما من میتونم تو کار تخصصی یا نزدیک به اون کار پیدا کنم. و اصولا کار فضای سبز اونجا چقدر طرفدار داره؟

سوالتون خيلي تخصصيه، من مطمعن نيستم، ولي فكر ميكنم اگر يك رزومه ي خوب درست كنيد شانس خواهيد داشت تا شركت هاي پيمانكار همكاري كنيد، منظورم از رزومه ي خوب فقط سابقه ي كاريتون نيست، منظورم اينه كه از نظر قوائد و شكل و فرم روزمه ي انگليسي هم خيلي خوب و استاندارد باشه. اگر رزومه تون خوب باشه نهايت شايد اينجا فقط لازم باشه يك دوره يك سال و نيمه بريد براي اينكه صرفا يك مدرك تحصيلي هم از امريكا به رزومه تون اضافه كنيد.

حالا اگر از اين طريق نتونستيد كار پيدا كنيد هم اشكال نداره، ميتونيد خوداشتغال بشيد، اينجا ايراني هاي زيادي هستن كه كارهاي ساختماني ميكنن، همشونم با هم در ارتباطن، يكي كار برق انجام ميده، يكي كابينت و الي آخر، و همه براي هم پروژه جديد پيدا ميكنن، شما هم ميتونيد همچين كاري رو در زمينه فضاي سبز انجام بديد.
قطعا از نظر كلاس كاري به پاي كاري كه در ايران داريد نخواهد رسيد، اما به هرحال بعد از يكي دوسال كه انشالله راه افتاديد ميتونيد براي خودتون در آتلانتا هم مثل ايران اسم و رسمي پيدا كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، roeentan ، soli asali ، only_flight ، rouzbehdarvishi ، y.n ، hedyhoney ، khder ، pari pariaaa ، golia ، copol
(2014-03-13 ساعت 11:17)sayeh_m نوشته:  
(2014-03-13 ساعت 09:29)hedyhoney نوشته:  بله هر ایالتی دستمزدش با هم فرق داره و به نسبت هزینه ها متغیره.دستمزد 10 دلار به بالا که تصویب شده برای پرسنل فدرال آمریکاست عزیزم
براي پرسنل فدرال نيست ، پايه حقوق براي همه افراده .

این لینک میزان دستمزد ساعتی در ایالتهای مختلف به نرخ سال 2014
http://jobsearch.about.com/od/minimumwag...s-2014.htm
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
پاسخ
تشکر کنندگان: asher ، soli asali ، 3rip ، rouzbehdarvishi ، pari pariaaa ، kage.omid ، man.u65a
بازار نوروزي
يكشنبه 15 مارچ از ساعت 10 صبح تا 4 بعداز ظهر

[عکس: 9237574584a2ff151.jpg]
پاسخ
تشکر کنندگان: baba manam sanaz ، Saeedv13 ، soli asali ، pari pariaaa ، golia
(2014-03-16 ساعت 02:42)3rip نوشته:  بازار نوروزي
يكشنبه 15 مارچ از ساعت 10 صبح تا 4 بعداز ظهر

[عکس: 9237574584a2ff151.jpg]

2011?!!
امضای سانازی كه نام كاربريش شده baba manam sanaz
CR1 ازدواجى
receipt number: 20dec2012
approv : 5dec 2013!!
14jan2014:دريافت كيس نامبر
completed on: 21feb 2014!!
3apr 2014 :گرفتن وقت مصاحبه
20may2014:مصاحبه
سفارت انكارا
ويزاي يك و نيم ضرب 30may!Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، soli asali
عكسش قديميه، هر سال همين تاريخ بازار نوروزي تو همين محل برگزار ميشه
پاسخ
تشکر کنندگان: baba manam sanaz ، soli asali ، rouzbehdarvishi
(2014-03-16 ساعت 16:56)3rip نوشته:  عكسش قديميه، هر سال همين تاريخ بازار نوروزي تو همين محل برگزار ميشه

ممنون اقاي 3rip ،امسال بازم قسمت نشد سال بعد ايشالا ما هم اونجاييمRolleyes
اى خداااااااا
امضای سانازی كه نام كاربريش شده baba manam sanaz
CR1 ازدواجى
receipt number: 20dec2012
approv : 5dec 2013!!
14jan2014:دريافت كيس نامبر
completed on: 21feb 2014!!
3apr 2014 :گرفتن وقت مصاحبه
20may2014:مصاحبه
سفارت انكارا
ويزاي يك و نيم ضرب 30may!Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: 3rip ، soli asali ، rouzbehdarvishi ، pari pariaaa
عکسهای بازار نوروزی 1393 . کالج Lanier Technical College

[عکس: 08ac3c9b9788a9954.jpg]

[عکس: 08acda6caf27fb953.jpg]

[عکس: 08ac7124070063ed1.jpg]

[عکس: 08ac1daada17d5f85.jpg]

[عکس: 8ff3081ea5e2b3992.jpg]

اینم هفت سین دوم ما در آتلانتا

[عکس: 8ff301df1dcf6f123.jpg]
پاسخ
سلام
ازموسسات اعزام دانشجو بمن گفتند که با ۱۰هزاردلاردرشال میشه توی جورجیا هم درس خوند هم زندگی کرد،میخاستم ببینم میشه¿
پاسخ
(2012-09-20 ساعت 20:06)3rip نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 19:18)peyman2ped نوشته:  3ripعزیز هر موقع وقت کردی از اتلانتا بنویس متشکر میشم

پیمان جان مطمعن باش از انتخاب آتلانتا پشیمون نمیشی. خب من که توفیق اجباری بود که به خاطر حضور داییم مجبور شدم بیام آتلانتا, اما الان که میبینم اگر کسی هم در آتلانتا نداشتم بازم آتلانتا انتخاب ایده آلی بود از چند لحاظ. ایالت های شمالی آمریکا از نظر اقتصادی درسته که بالا هستند ولی هم گرونند و هم از نظر شغلی اشباع شده اند. جاهایی مثل کالیفرنیا فقط برای کسانی که سرمایه زیادی دارن مناسبه, ایالت کالیفرنیا ایرانی زیاد داره و در مورد رفتار ایرانیای اونجا دیگه همه مون به اندازه کافی میدونیم. حالا در مورد ایالت های جنوبی بگم, اینجا مخارج زندگی پایین تره, شهرایی مثل دالاس و هیوستون خیلی ارزونند اما باید بدونید که ایالت تگزاس حتی در دوره اوج اقتصاد آمریکا هم جزو ایالت های ورشکسته به حساب میومدن چه برسه به الان, در مورد ایرانی ها, ایرانی های ایالت های جنوبی زمین تا آسمون با ایرامیهای ایالت های دیگه فرق میکنند, مخصوصا ایرانیهای دالاس که میگن خیلی خوب و با معرفت هستن. اما خب گفتم دالاس کار نیست و شهر فوق العاده گرمیه. میرسیم به آتلانتا, آتلانتا نسبت به شهرای دیگه جنوبی گرونتره ولی خب به نسبت کار بیشتری گیر میاد, به آتلانتا نیویورک جنوب هم میگن چون بعد از نیویورک بالاترین اقتصاد رو در آمریکا داره (منبع ویکی پدیا) و به قول معروف هاب اقتصادی جنوب به شمار میاد, اینو میتونید از فرودگاه آتلانتا هم متوجه بشید که شلوغترین فرودگاه دنیاست, بعضی مواقع در چند دقیقه صدها هواپیما در فرودگاه آتلانتا فرود میاد, به تازگی مجبور شدن یه فرودگاه دیگه بسازن و فرودگاه اینترنشنال رو از فرودگاه داخلی جدا کنند, وقتی هواپیمای شما در آتلانتا میشینه مسیری که از باند تا ساختمان فرودگاه طی میکنه ممکنه 15 دقیقه طول بکشه, چون مثل پرواز ما چندین بار هواپیما در تقاطع باندها می ایستاد تا هواپیماهای دیگه فرود بیان. آتلانتا بعد از لس آنجلس بیشترین ایرانی رو در خود داره, که همه ایرانیهای با سرمایه متوسط, زحمتکش و باسواد هستند و برخلاف لس آنجلسیها که ایرانی های پولداری بودن که فقط به واسطه سرمایه شون موفق هستند ایرانانیهای آتلانتا اکثرا به واسطه تحصیلات و شغلی که دارن موفق شدن. اینجا خبری از برجهای رنگارنگ نیست, اینجا هیچکس حق نداره در طبیعت جنگل خللی ایجاد کنه, اگر دمیخوای در زمینت خونه بسازی و در زمینت یک تپه یا گودی وجود داره حق نداری اون تپه رو صاف یا اون گودی را پر کنی, باید روی همون تپه یا داخل همون گودی خونتو بسازی, آتلانتا یکی از بهترین آب شربهای دنیا رو داره, و شما میتونی عز همون آب لوله کشی که آشامیدنی هست مصرف کنید. در مورد کار داییم چند انتخاب جلوی من گذاشت, یکیش دوره های تعمیر ماشین بنز که بعد از گرفتن مدرک حقوق خوبی داره که البته به شرایط اقتصادی مردم خیلی بستگی داره, دو انتخاب بعدی که عالی هستن دوره های لولوه کشی و air condition هستن که وقتی مدرک یکیشون رو بگیری و کار کنی درآمدت تا سالی 70 الی 80 هزار دلار است و ربطی هم به شرایط اقتصادی نداره و در همه حالتی کار هست, پسردایی خودم کار سنگ ساختمانی میکنه و درامد ماخیانش بین 9تا12هزاردلار ماهیانست و میگه یه لوله کش که میاد توی خونه فقط برای بررسی اولیه لوله های یه خونه حدود 200دلار میگیره بدون اینکه دست به چیزی بزنه و کوچکترین کار لوله کشی حداقل500دلاره.. بازم بگم?
پاسخ
تشکر کنندگان: behi.v ، hedyhoney ، soli asali ، sezar ، tabim4 ، nora ، batigoal_189 ، 2013selectee ، shahab2000 ، Sunlight66
کسی هم هست از دوستان ساکن ساوانا باشه؟
***2014as3، دو نفر، ایروان برگه آبی
...The cheapest sort of pride is national pride
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان