کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آتلانتا، ایالت جورجیا
سلام به همگی
من الان فرودگاه فرانکفورت هستم و شب میرسم آتلانتا
تا حالا همچی خوب بود و مشکلی پیش نیومد.
با آرزوی موفقیت برای همه
ورود به آمریکا : 31 اکتبر 2012 ساعت 4:10 به وقت محلی
فردوسی بزرگ :"به نیکی گرای و میازار کس - ره رستگاری همین است و بس"
پسرایرونی : "عجب دنیایی داریم!"
پاسخ
(2012-10-31 ساعت 07:22)frozen mind نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 21:48)siralex نوشته:  من فکر می‌کنم  چند تا پست از اینجا حذف شده ....  
..... ما تو همون ماه اول تونستیم گواهی نامه بگیریم که اینجا از نون شب واجب تره. من پیشنهاد می‌کنم همون روز اول که وارد شدید برید و یک حساب تو بانک او آمریکا باز کنید پارسال که بدون سوشال باز میکردن امیدوارم الان هم همینطور باشه، باز کردن فوری حساب خیلی‌ مهمه چون شما برای گرفتن گواهینامه رانندگی‌ احتیاج به صورت حساب بانک دارید که نشون دهنده آدرس   محل اقامت شماست و معمولا بعد از یکماه از باز کردن حساب بهتون میدن،پس  هر روزی که حساب باز کنید یکماه بعد میتونید برای گواهینامه اقدام کنید......

siralex عزیز، اخیرا هیچ پستی حذف نشده.
توصیه شما در مورد باز کردن سریع حساب بانکی را کاملا تایید می کنم. متاسفانه اینجا قبلا هیچکس چیزی در باره اهمیت زود باز کردن حساب بانکی نگفته بود.
من از دیر باز کردن جساب بانکی خیلی ضرر کردم. DMV دوتا مدرک دال بر نشانی سکونتم می خواست. من اجاره نامه را نشون دادم + نامه رسمی از طرف مدرسه فرزندم. اما گفتن اللا و بلا باید یک Bill برق یا گاز یا ... یا صورت وضعیت حساب بانکی ارائه کنم. قبض نداشتم و خیلی مونده بود تا اولین قبضم برسه. خلاصه این که الکی الکی گواهینامه من حدود دو ماه و نیم طول کشید و از بی ماشینی خیلی اذیت شدیم.
البته بعدش هم باز كردن سكيور كرديت ، چون خودت ميدوني كه اينجا آدم بدون كرديت يعني كسي كه هيچ كس نميتونه بهش اعتماد كنه ، براي همين پيشنهاد من هم اينه كه بلافاصله يك كرديت سكيور باز كنيد تا خيلي زودتر كرديتتون ساخته بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: roeentan ، frozen mind ، 3rip ، HR.SHAHAB ، rouzbehdarvishi ، 5ina ، copol
(2012-11-01 ساعت 06:00)frozen mind نوشته:  من یک ماه بعد از ورودم رفتم بانک ولزفارگو حساب باز کردم، اما به من سکیورد کردیت ندادن. نمی دونم چرا. خوبی این بانک اینه که بیشترین شعبه را داره و هیچ وقت ورشکست نمیشه چون ورشکستگیش برابره با ورشکستگی کل آمریکا!
بانك او آمريكا سكيور ميده خيلي راحت
پاسخ
تشکر کنندگان: roeentan ، frozen mind ، ASALI ، mitme ، سانازی ، r.bazargan
به سلامتی‌ دیروز آئین نامه امتحان دادم ۳۸/۴۰ شدم و امروزم Road Test قبول شدم. هر کس سوالی‌ داره بهم ایمیل بزنه.راحت شدم .

ماشینم از سایت craigslist.org گرفتم بعدشمstatefarm بیمه کردم.امروزم رفتم پلاک واسش گرفتم کسی‌ سالی‌ داره بهم ایمیل بزنه
پاسخ
تشکر کنندگان: siralex ، ASALI ، e76779 ، mino2013 ، HR.SHAHAB ، pari pariaaa
3ripعزیز 2تا سوال داشتم یکی اینکه الان از آتلانتا راضی هستیدودوم اینکه قضیه خارک های دایی جان چه شد؟
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: siralex
سلام به همه
بالاخره بعد از کلی انتظار و آرزو من هم وارد خاک پاک یو اس شدم همه چی خوب بود توی فردگاه خیلی راحت کارام انجام شد ساک ها رو هم کسی نگشت البته چیز خاصی همراه نداشتم. فعلا چند روزی هست که در studio 6 در roswell هستم برای یک هفته گرفت 300 دلار با اینترنت و تکس و مکس شد 306 تا. از فرودگاه تا اینجا هم با اجازتون 73 دلار پیاده شدم.
یه حساب بانکی هم توی بانک آو امریکا باز کردم و یه دبیت کارت گرفتم. حالا شدیدا دنبال خونه می گردم ولی بدون سوشیال و کردیت نمیدن. حداقلشم 500 ، 600 تایی میشه که به پول من نمی خوره .نمیدونم چیکار کنم. از بچه ها اگه کسی دنبال همخونه هست یه پیغام پسغامی بده لطفا.
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، frz61 ، siralex ، 3rip ، nora ، vroom ، roeentan ، ehsan_ati ، refiusa ، mino2013 ، HR.SHAHAB ، f_90 ، y.n ، pari pariaaa ، smhh7441
(2012-11-05 ساعت 04:08)پسرایرونی نوشته:  سلام به همه
بالاخره بعد از کلی انتظار و آرزو من هم وارد خاک پاک یو اس شدم همه چی خوب بود توی فردگاه خیلی راحت کارام انجام شد ساک ها رو هم کسی نگشت البته چیز خاصی همراه نداشتم. فعلا چند روزی هست که در studio 6 در roswell هستم برای یک هفته گرفت 300 دلار با اینترنت و تکس و مکس شد 306 تا. از فرودگاه تا اینجا هم با اجازتون 73 دلار پیاده شدم.
یه حساب بانکی هم توی بانک آو آمریکا باز کردم و یه دبیت کارت گرفتم. حالا شدیدا دنبال خونه می گردم ولی بدون سوشیال و کردیت نمیدن. حداقلشم 500 ، 600 تایی میشه که به پول من نمی خوره .نمیدونم چیکار کنم. از بچه ها اگه کسی دنبال همخونه هست یه پیغام پسغامی بده لطفا.

من تا مارچ اونجا ، اگه میشه ی جا خالی برام نگاه دار ! Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: siralex ، vroom ، 3rip ، shkhmo ، roeentan ، HR.SHAHAB ، r.bazargan
(2012-11-05 ساعت 04:08)پسرایرونی نوشته:  سلام به همه
یه حساب بانکی هم توی بانک آو آمریکا باز کردم و یه دبیت کارت گرفتم. حالا شدیدا دنبال خونه می گردم ولی بدون سوشیال و کردیت نمیدن. حداقلشم 500 ، 600 تایی میشه که به پول من نمی خوره .نمیدونم چیکار کنم. از بچه ها اگه کسی دنبال همخونه هست یه پیغام پسغامی بده لطفا.
دوست عزیز سلام

ما قراره ماه ژانویه بیایم اونجا و سه هفته بمونیم.این استودیو 6 چه حور جائیه؟وسایل پخت و پز داره؟ آیا محلی که هستید امن هست و به وسایل حمل و نقل نزدیکه؟ چطوری از ایران رزرو کردید؟ممنون میشم جواب بدین.
case number:2012ASA00009000
تعداد کیس:2 نفر
رویت قبولی:15 جولای2012
ارسال فرمهای سری اول:24 جولای 2012
دریافت مدارک:5 روز بعد
دریافت نامه دوم :16 آگوست
مصاحبه:28 آگوست ابوظبی
نتیجه:برگه سفید و منتظر کلیرنس
کلیرنس:13 سپتامبر
دریافت ویزا:؟
پاسخ
تشکر کنندگان: 3rip ، shkhmo ، siralex ، mitme
(2012-11-11 ساعت 23:35)zavieh نوشته:  
(2012-11-05 ساعت 04:08)پسرایرونی نوشته:  
دوست عزیز سلام

ما قراره ماه ژانویه بیایم اونجا و سه هفته بمونیم.این استودیو 6 چه حور جائیه؟وسایل پخت و پز داره؟ آیا محلی که هستید امن هست و به وسایل حمل و نقل نزدیکه؟ چطوری از ایران رزرو کردید؟ممنون میشم جواب بدین.

سلام برشما دوست گرامی
به سلامتی ان شااله موفق باشید
استودیو 6 یه هتل کوچیک هست یه اتاق هست با حموم دستشویی و یه آشپزخونه کوچولو داره با گاز یخچال توستر قهوه ساز و تعدادی ظرف و قابلمه و اینجور چیزا و اینترنت هم داره . از ایران نتونستم رزرو کنم کردیت میخواست اومدم همین جا حضوری گرفتم.
جاش هم خیلی امنه و آروم و ساکت.
سوالی بود در خدمتم
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، siralex ، azadeh212 ، roeentan ، HR.SHAHAB ، copol
جای همه تون خالی امروز رفتیم جورجیا آکواریوم، بزرگترین آکواریوم دنیاست. به همه مومنین و مومنات توصیه می شودRolleyes

http://www.axgig.com/images/07679800323394788545.jpg

برای کسایی که به گشت و گذار علاقه مندن helen georgia رو پیشنهاد میکنم ، یه دهکده آلمانی در شمال جورجیاست که از آتلانتا یک ساعت و نیم رانندگیه.
یه مکان تفریحیه که به سبک دهکده های قدیمی اروپایی ساخته شده و روزهای شنبه و یکشنبه فستیوال های جالبی توش برگزار میشه. هزینه ورودی نداره. میتونید اطلاعات بیشتر و همپچنین زمان فستیوال هارو از تو سایتش ببینید.

www.helenga.org

البته اگر فستیوالی هم نباشه خود دهکده ش اونقدر جذابه که ازش سیر نمیشید.
پاسخ
سلام دوستان عزیز
من هم با همسرم تو ژانویه به قصد شهر کنسا ایالت جورجیا ایران رو ترک میکنیم.

Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، frz61 ، 3rip ، siralex ، vroom ، zavieh ، پسرایرونی ، mitme ، ani_sheiton ، HR.SHAHAB ، smhh7441
3ripعزیز درصورت امکان میخواستم بپرسم که هزینه اجاره خانه 3 خوابه در یک منطقه نسبتا خوب چقدر است
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-11-12 ساعت 19:29)aabetin نوشته:  سلام دوستان عزیز

Shy

ضمن خوشامد گويي براتون آرزوي روزهاي خوشي را در اينجا دارم،
پاسخ
تشکر کنندگان: vroom ، mino2013
(2012-11-12 ساعت 19:29)aabetin نوشته:  سلام دوستان عزیز

Shy

دوست عزیز
برای شما و خانواده محترمتون آرزوی سفر خوب و روزهای خوش در دنیای جدید می کنم.

(2012-11-12 ساعت 08:34)پسرایرونی نوشته:  
(2012-11-11 ساعت 23:35)zavieh نوشته:  
(2012-11-05 ساعت 04:08)پسرایرونی نوشته:  
دوست عزیز سلام

سلام برشما دوست گرامی
به سلامتی ان شااله موفق باشید
استودیو 6 یه هتل کوچیک هست یه اتاق هست با حموم دستشویی و یه آشپزخونه کوچولو داره با گاز یخچال توستر قهوه ساز و تعدادی ظرف و قابلمه و اینجور چیزا و اینترنت هم داره . از ایران نتونستم رزرو کنم کردیت میخواست اومدم همین جا حضوری گرفتم.
جاش هم خیلی امنه و آروم و ساکت.
سوالی بود در خدمتم

دوست خوبم
ممنون از جوابتون.برای سرچ تو اینترنت بزنیم studio6 ?
میشه لطفا آدرس دقیق این محلی رو که هستید بدهید؟آیا نزدیک وسایل نقلیه عمومی هست؟
آخه میگن تو آتلانتا خیلی رفت و آمد سخته اگه آدم ماشین نداشته باشه.
case number:2012ASA00009000
تعداد کیس:2 نفر
رویت قبولی:15 جولای2012
ارسال فرمهای سری اول:24 جولای 2012
دریافت مدارک:5 روز بعد
دریافت نامه دوم :16 آگوست
مصاحبه:28 آگوست ابوظبی
نتیجه:برگه سفید و منتظر کلیرنس
کلیرنس:13 سپتامبر
دریافت ویزا:؟
پاسخ
تشکر کنندگان: siralex
(2012-11-12 ساعت 08:35)3rip نوشته:  جای همه تون خالی امروز رفتیم جورجیا آکواریوم، بزرگترین آکواریوم دنیاست. به همه مومنین و مومنات توصیه می شودRolleyes

http://www.axgig.com/images/07679800323394788545.jpg

برای کسایی که به گشت و گذار علاقه مندن helen georgia رو پیشنهاد میکنم ، یه دهکده آلمانی در شمال جورجیاست که از آتلانتا یک ساعت و نیم رانندگیه.
یه مکان تفریحیه که به سبک دهکده های قدیمی اروپایی ساخته شده و روزهای شنبه و یکشنبه فستیوال های جالبی توش برگزار میشه. هزینه ورودی نداره. میتونید اطلاعات بیشتر و همپچنین زمان فستیوال هارو از تو سایتش ببینید.

www.helenga.org

البته اگر فستیوالی هم نباشه خود دهکده ش اونقدر جذابه که ازش سیر نمیشید.
دقيقا، جاي خيلي قشنگيه.
مرسي 3rip عزيز كه تجربياتتو اينجا مينويسي براي استفاده همه
من پيشنهاد ميدم يه صفحه باز كنيم فقط براي نوشتن تجربياتمون نسبت به جاهاي مختلفي از قبيل جاهاي ديدني، خريد ،و.... كه همه بتونن از از تجربيات بقيه استفاده كنن
پاسخ
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، 3rip ، refiusa ، پسرایرونی ، pari pariaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان