کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مکالمات روزمره آمریکایی
(2014-02-11 ساعت 23:25)rs232 نوشته:  من در یادگیری زبان انگلیسی یک تجربه دارم که ممکن است به درد شما هم بخورد. من شب ها قبل از خواب حدود نیم ساعت چشمانم را می بستم و در ذهنم با یک نفر آدم خیالی انگلیسی صحبت می کردم. این مسئله به شما کمک می کند که جملات انگلیسی را که بلد هستید راحت تر به ذهن خود بیاورید و از آنها استفاده کنید. شاید یکی از چیزهایی که آدم را در بدو ورود به آمریکا اذیت می کند آهسته بودن ذهن در جمله بندی و یا درک جملات است. مثلا تا شما بخواهید یک جمله را بفهمید طرف مقابل شما جمله بعدی را گفته است و یا این که ذهن شما برای گفتن یک جمله ای که حتی تمام لغت های آن را می دانید هنگ می کند و شما برای حرف زدن گیر می کنید. این تمرین های شبانه باعث می شود که ذهن شما در استفاده و یا درک جملات انگلیسی روان تر شود. البته اگر کسی را داشته باشید که با او انگلیسی صحبت کنید بهتر است ولی اگر ندارید این تمرین ذهنی شبانه هم خیلی موثر است.
در ضمن در جمله شماره 23 cost درست است.
منم ازین روش استفاده کردم و جواب گرفتم فقط اینکه تو دلم انجام دادم Big Grin حالا نمیدونم بلند بلند بهتره یا همین تو دلی ؟
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، amir2640 ، ffrfar ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان