کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟
من از طریق یکی از همکاران که عاشق رفتن به کانادا بود آشنا شدم
تشکر کنندگان:
مرتب توی گوگل میزدم زندگی ،تحصیل ،کالج و .... در امریکا، که بیشتر مواقع این سایت می اومد.
و وقتی دیدم توی این سایت همه چی داره خیلی خوشحال شدم چون از مرتب سرچ کردن تو گوگل خسته شده بودم!
ممنونم admin جان برای ساخت این سایت خوبت
ممنون از همه ی اعضا بخاطر دادن اطلاعات خوبتون توی همه ی زمینه ها
SmileSmileSmileSmileSmile0)

تونل ها نشان می دهند در دل سنگ ها هم میتوان راه ساخت.....

"اینجآ بجز دوری تــو چیزی به مــن نزدیک نیست"
تشکر کنندگان:
(2011-04-05 ساعت 23:39)sohi نوشته:  مرتب توی گوگل میزدم زندگی ،تحصیل ،کالج و .... در امریکا، که بیشتر مواقع این سایت می اومد.
و وقتی دیدم توی این سایت همه چی داره خیلی خوشحال شدم چون از مرتب سرچ کردن تو گوگل خسته شده بودم!
سلام
بابا1ماه
كمترمونده
امان
ازامضاB-):-);-):-D

سال نو مبارك
http://vahidpottery.persianblog.ir
تشکر کنندگان:
(2011-04-06 ساعت 08:50)vahidansari نوشته:  
(2011-04-05 ساعت 23:39)sohi نوشته:  مرتب توی گوگل میزدم زندگی ،تحصیل ،کالج و .... در امریکا، که بیشتر مواقع این سایت می اومد.
سلام
بابا1ماه
كمترمونده
امان
ازامضاB-):-);-):-D

امضام در مورد خودمه که کارام چند ماه دیگه درست می شه.به همین خاطر امضا مو عوض کردمامان از دست شما!!!!

تشکر کنندگان: vahidansari
این انجمن رو تو گوگل یافتم و خیلی هم خوشحالم که یافتم . واقعا حال کردم با اینجا . فکر کنم اینجا خیلی خیلی میتونه به کسانی که قصد مهاجرت دارن کمک کنه . جستجو تو این انجمن همش واسه ادم تجربه میشه

Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان:
بنده به دنبال شرایط و نحوی ثبت نام در لاتاری بودم به محص پیدا کردنش عضو شدم. هر موقع که میام اینجا از استرسم کم میشه واقعا خیلی کمکم می کنه به امید قبولی در لاتاری
روبهکان خروس را خانه به دوش کرداند.
تشکر کنندگان:
با سلام و تشکر یکی از آشنایان آدرس این سایت رو برایم ایمیل کرد.
راستی بعد از خواندن قوانین کجا را بایستی کلیک کنم من به دنبال آیکونی هستم که با کلیک روی آن نشان دهم که تمام قوانین را خواندم و پذیرفتم. ولی در زیر متن قوانین فقط تبریک و تشکر و گزارش و ایمیل و پیغام و جستجو را می بینیم.
تشکر کنندگان:
با سلام . من تازه عضو شدم میخواستم ببینم من کیس نامبر خودم روگم کردم چیکار بایستی بکنم؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کننین
تشکر کنندگان:
بهتره جواب خودت رو با خوندن انجمن لاتاری یا ... پیدا کنی. یا یه تاپیک دیگه مربوط به سوالت باز کنی.
این تاپیک اصلا ربطی به سوال شما نداره!
اقا یا خانوم پاور 3439 عزیز

تشکر کنندگان: hasti_banoo
وای نگو نگو نگو بخدا این یک خواست خدایی بود درست فردا روزی که نامه لاتاری بدستم رسید با هزاران دلهره به این فکر میکردم که خدایا حالا باید چکار کنم و از چه کسی اطلاعات درست را بگیرم . ولی از آنجایی که خدا وقتی نعمتی به تو میدهد وسایل رسیدن به آنرا هم تهیه میکند در اولین سرچی که کرده با مهاجرسرا آشنا شدم و با علیرضا رضایی که آن هم مثل من از برندگان 2010 بودو سراوین گل و بلبل و خلاصه وقتی چرخهای هواپیما در فرودگاه واشنکتن به زمین خورد به همه بچه های مهاجرسرا درود فرستادم مخصوصا صاحبان و گرداندگان اصلی آن.
درود مجدد به همه شما عزیزان
کیس:2010AS000135xxx
دریافت نامه قبولی:June-10-2009
Ankara-Turkey
ارسال فرمهای سری اول: JUNE-29-2009
کارنت شدن کیس2010/03/08
دریافت نامه دوم : اوایل2010 ماه May
مصاحبه: 11may
دریافت کلیرنس:August 13, 2010
ورود به ایالات متحده: اوایل سپتامبر2010
جمع هزینه ها:حدودا 15000 دلار
تشکر کنندگان: Linspire ، vahidansari
سلام
بعد از خواست خداWink من از طريق يه دوست اينترنتي كه عازم آمريكا بود كه اسمش تو اين سايت شميم هست آشنا شدم. شميم جان الان خودشون آمريكا تشريف دارن. قسمت باشه ما هم بريمTongue
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
من داشتم از دانشگاه بر میگشتم کلی کتاب و جزوه دستم بود سر یک پیچ که پیچیدم (پیاده بودم) خوردم به مهاجرسرا اونم سبزی خریده بود . بعد کتابها و کاغذهای من با سبزیهای اون رو زمین قاطی شد که اون اشتباهی به جای روزنامه دور سبزی یکی از برگه های منو برد که بعد 1 روز بهم زنگ زد و ...

از طریق دوستان
تشکر کنندگان: vahidansari ، mohammad.maleki ، khabaloo
سرچ در گوگل با عنوان نتایج لاتاری Smile
تشکر کنندگان: Amir78
گوگل ثبتنام گرین کارت یا مهاجرت یا همچین چیزی!!!!
مراقب افکارت باش که گفتارت می‌شود،
مراقب گفتارت باش که رفتارت می‌شود،
مراقب رفتارت باش که عادتت می‌شود،
مراقب عادتت باش که شخصیتت می‌شود،
مراقب شخصیتت باش که سرنوشتت می‌شود.
تشکر کنندگان:
توي گوگل سرچ كردم
تشکر کنندگان: Amir78 ، SH1A2R3 ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: