کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟
من در گوگل عبارت " زندگی در امریکا " رو زدم و این سایت رو پیدا کردم و حالا دیگه نمی تونم ازش دل بکنم! ممنون Admin عزیز و ممنون از همه بچه ها به خاطر راهنمایی ها و نظراتشون !
بهشت آنجاست که انسان به خاطر انسان بودنش محترم است. آنجا که آرامش و منطق در سرتا سر زندگی جاریست...Wink
تشکر کنندگان: Linspire ، frozen mind ، mavarfan
نمیدونم چرا توی هیچ انجمنی نمیتوتم پست بدم

❶ کيس نامبر  2016AS59XX‎
❷ سفارت آنکارا
❸ نامه اول 5 May
❹ مشاهده قبولی 22 May
❺ ارسال فرم 26 May
❻تعداد افراد منظور در کیس 1 نفر
❼مصاحبه 2 May
❽دریافت ویزا 4 May
❾ورود به آمریکا
❿دریافت گرین کارت
±جمع تقریبی هزینه ها 300 واکسن+300 ترجمه+150 پست مدارک به سفارت+600 دلار ویزا و مدیکال
✈ مقصد ایالت نوادا شهر لاس وگاس (برای شروع زندگی از زیر صفر!)

تشکر کنندگان:
سلام .
با سرچ كلمه (مهاجرت) در گوگل با اين سايت خوب و پر محتوا و كاربردي اشنا شدم از تمام عزيزاني كه با مقالات جامع و علمي خود هموطنان ايراني را راهنمايي مي كنند تشكر مي كنم .
تشکر کنندگان: hvm ، AmericanHamid ، hasti_banoo ، frozen mind ، vahidansari
سلام
منم از طریق گوگل با این سایت آشنا شدم. "ویزای نامزدی" را سرچ کردم تا اطلاعات کاملی پیدا کنم که خدا را شکر اینجا را پیدا کردم
چند وقتی را به صورت مهمان مطالبتون را خوندم ،وقتی جو خیلی خوب سایت را دیدم ترجیح دادم منم عضو بشم و بتونم همیشگی بشم
با تشکر ازهمه مدیران و دوستان دیگر
موفق، سلامت و شاد باشین
نوع ویزا: k1 (نامزدی)
اولین اقدام:2010/sep/25
مصاحبه: 13 ،جولای 20۱۱ - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: ۱۲ روز
کلیر: ۲۵ جولای 2011
تاریخ گرفتن ویزا: ۱۹ آگست 2011
طول مدت پروسه :۱۰ ماه

و خدایی که در این نزدیکیست . . .
.
تشکر کنندگان: Amir78 ، hasti_banoo ، frozen mind ، R.F ، vahidansari
من در یا هو و گوگل به دنبال واکسن ها می گشتم . بیشتر اینجا را مفید دیدم
تشکر کنندگان: frozen mind ، R.F ، vahidansari
یادش به خیر لاتاری 2009 - یا 2010 بود - میخواستم ثبت نام کنم تو گوگل سرچ کردم نظر بقیه رو در مورد نحوه پر کردن ببینم که مهاجر سرا رو دیدم - چند وقتی همینجوری میچرخیدم و بعد عضو شدم
و واقعا مهاجر سرا کاری کرده که اگر خدا بخواد و برنده بشم واقعا چشم بسته دیگه همه راه رو میتونم برم .
همیشه رفتن رسیدن نیست - اما برای رسیدن باید رفت

تشکر کنندگان: maxsupermax ، vahidansari
Big Grin
آخی ... آخی ... چه وقت و ساعت زیبایی بود اون زمانی که من به واسطه رسیدن نامه اول از K.C.C گیج و مبهوت بودم و اصلا" دقیق نمی دونستم این نامه هه که تو دستمه واقعی است یا سرکاری
اینو جدی گفتم ها....واقعا" نمی دونستم
بعد رفتم که نمونه نامه رو روی Google چک کنم و اونجا بود که تکیه گاه خوبان و دائرالمعارف عرفان و ضمیر عاشقان و عرشیان مهاجر سرائی را در مهاجر سرای (Tongue عزیز.عزیز. عزیز. عزیز Kiss .Kiss ) یافتم.

************مهاجر سرا دوستت دارم**************
Admin عزیز پاینده باشی. دوستان و یاران همیشه همراه زنده باشید
آمین

کوچک مهاجرسرائیان MaxSuperMaxSmile
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: gadfly ، matgogoia ، AmericanHamid ، mohsen66 ، vahidansari ، frozen mind
باسلام به admin عزيز ويکايک مديران وکاربران اين سايت
من از طريق يکی از آشنايان که برنده لاتاری 2010 بود ( و الان هم امريکاست ) با اين سايت آشنا شدم. وقتی نامه اول به دستمان رسيد و متوجه شديم که در ثبت نام اوليه فاميل همسرم (برنده اصلی) را اشتباه نوشته ايم ،نوشته های اين سايت بود که ما را به ادامه راه تشويق کرد تا بالاخره موفق شديم.
موفقيت همه دست اندرکاران اين سايت را آرزومندم.Smile
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، frozen mind
داشتم تو گوگل راجع به مهاجرت به آمریکا سرچ می کردم که این سایتو پیدا کردم، سریع عضو شدم!
همین!
از بلندای صخره به ژرفنای پرواز کن! در بین راه بال‌هایت را بساز!

_ ری برد بری
تشکر کنندگان: AmericanHamid
سلام بر همه دوستان منتظر!
من بصورت كاملا اتفاقي از طريق جستجو در سايت گوگل با مهاجرسرا آشنا شدم.اما به جرات میتونم اینو بگم آشنا شدن با این سایت و اعضا یکی از بهترین اتفاقهای زندگیم بود.موفق باشید
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، mohsen66 ، frozen mind ، hasti_banoo
سرچ در گوگل. دوستمون درست گفتن یک از بهترین اتفاقات زندگی . فقط یک دیر ولی باز شکر و از هممممممممممممممممممممم دوستان خیلی ممنونم و آرزوی بهترین ها برای اونهایی که ذحمت میکشن و به ما هم یاد میدن من هم بیشتر خیرخواه باشم.
Priority Date Oct ,2004
Interview date Sep.,2010
clearance Apr. 2012
Arrive to
تشکر کنندگان: sasan_rock ، vahidansari ، frozen mind
سرچ در گوگل‌: عبارتی مانند شرایط تحصیل در اروپا و امریکا، شرایط گرفتن ویزا و از این جور کلمات.
واقعا انجمن فوق العاده ای برای من بود، با مفهوم بسیاری از چیزها آشنایی پیدا کردم.تمام اطلاعات مربوط به مهاجرت خودم را مدیون "مهاجرسرا" هستم.
1-لاتاری ها و نحوه ثبت نام
2- شرایط زندگی و هزینه ها و نکات بسیار ریز و دقیق زندگی در خارج از کشور
3-شرکت های هواپیمایی
4-آشنایی با اصطلاحات و نحوه پر کردن فرم ها و گرفتن ویزا و پاسپورت و هتل ها و غذاها و ..... بسیاری از چیزهای دیگه که اگر مهاجرسرا نبود به این زودی ها بهش دست پیدا نمی کردم.
5- مهم تر از همه، دوستانی هستند در این انجمن که صادقانه و با کمال میل به سوالات احتمالی پاسخ می دهند.
تشکر کنندگان: mohsen66 ، frozen mind
سلام بر همه
من هم از طریق دوست بسیار خوبم دکتر سعید ح که اکنون در امریکاست وسایت نیم فصل را داشت با مهاجرسرا آشنا شدم و ممنونم از همه مدیران و دوستان عضو که امکان جستجو در همه موارد را به من داده است.

سال نو مبارك
http://vahidpottery.persianblog.ir
تشکر کنندگان: mohsen66
http://natashagodwin.blogspot.com
On me dit que le temps qui glisse est un salaud
Que de nos chagrins il s'en fait des manteaux
تشکر کنندگان:
من دنبال شرایط و جزئیات ثبت نام در لاتاری بودم بعد از دیدن این سایت فوراً عضوش شدم و امیدوارم بعنوان یکی از اعضای این سایت در لاتاری 2012 انتخاب بشم.التماس دعا
روبهکان خروس را خانه به دوش کرداند.
تشکر کنندگان: h18762000 ، 2014families lottery winners

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان