کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آزمایشهای پزشکی
(2018-10-24 ساعت 05:48)akimomon نوشته:  با سلام
مامان من ٦٨ سالشونه و امروز براش نامه وقت مصاحبه در انكارا امده جهت دريافت گرين كارت
در سايت دكتر انگان نوشته سي روز قبل واكسن ويروس هاي زنده زده نشه
ميدونيد كدوم واكسنه ؟ يعني برن انسيتو پاستور و مابقي واكسنها را بزنند و مارتشو بگيرند ؟
يه سوال ديگه هم دارم
من دو برادر ناتني دارم كه از مادر جدا هستند و در درخواست ارليه چون ذكر شده بود اسامي كليه فرزندان ختي استپ چيلدرن را بنويسيد من نوشتم ولي الان جز مدارك مورد نياز گفتند Birth Certificate or certified  copy را بايد ببرند ولي امكانش براي ما نيست ممنون ميشم نظرتون را بديد.
اگر اژانس خوبي هم ميشناسيد كه وقت سفارت ميگيره و مادرم ميتونه باهاشون بره مننون ميم راهنمايي كنيد.

سلام واکسن زندهmmr است.بله پاستور تجریش خودش راهنمایی میکنه.اگرنامه وقت مصاحبه دارند چه نیازی به آژانس برای وقت سفارت دارند؟گروههای تلگرامی هم برای امورمدیکال و واکسیناسیون، ویزا و مهاجرت... است میتوانید عضو شوید و راهنمایی بگیرید.
PD: 2006 MAY , C N:ABD2009 , Category: F3
پاسخ
تشکر کنندگان: 18Niki
(2018-10-24 ساعت 08:44)ali1393 نوشته:  
(2018-10-24 ساعت 05:48)akimomon نوشته:  با سلام
مامان من ٦٨ سالشونه و امروز براش نامه وقت مصاحبه در انكارا امده جهت دريافت گرين كارت
در سايت دكتر انگان نوشته سي روز قبل واكسن ويروس هاي زنده زده نشه
ميدونيد كدوم واكسنه ؟ يعني برن انسيتو پاستور و مابقي واكسنها را بزنند و مارتشو بگيرند ؟
يه سوال ديگه هم دارم
من دو برادر ناتني دارم كه از مادر جدا هستند و در درخواست ارليه چون ذكر شده بود اسامي كليه فرزندان ختي استپ چيلدرن را بنويسيد من نوشتم ولي الان جز مدارك مورد نياز گفتند Birth Certificate or certified  copy را بايد ببرند ولي امكانش براي ما نيست ممنون ميشم نظرتون را بديد.
اگر اژانس خوبي هم ميشناسيد كه وقت سفارت ميگيره و مادرم ميتونه باهاشون بره مننون ميم راهنمايي كنيد.

سلام واکسن زندهmmr است.بله پاستور تجریش خودش راهنمایی میکنه.اگرنامه وقت مصاحبه دارند چه نیازی به آژانس برای وقت سفارت دارند؟گروههای تلگرامی هم برای امورمدیکال و واکسیناسیون، ویزا و مهاجرت... است میتوانید عضو شوید و راهنمایی بگیرید.

سلام دوست عزیز به سلامتی امیدوارم دست پر برگردند پاستور تجریش کاملا به واکسنهایی که باید زده بشه یا نه واقف درنتیجه اگر واکسنی را نشه زد مهرش براتون میزنه نگران نباشید احتیاجی به آژانس ندارید بسیار راحت ولی من یک آقایی را تو فرودگاه باهاشون آشنا شدم که به عنوان تاکسی میومدن دنبال ما و آدم خوبی هم بودن مثل آژانس ها طمع پول ندارند چون شما احتیاج به آژانس ندارید و بیخودی هزینه نکنید چون آژانس های اونجا هم به دلار هزینه ها رو میگیرند اگر خواستید فکر میکنم هنوز شماره اون آقا رو دارم بهتون بدم
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان: 18Niki
ممنون از راهنمايي اتون عزيزان
رفتند پاستور و بهشون فقط دو تا واكسن زدن و گفتند چون ٦٨ سال داريد و كمتر از يكماه بايد انجا باشيد بيشتر نيازي نيست !!!
مامان من اصلا نمیتونند خودشون از انجامش بر بیایند راستش کسی هم که همراهشون داره میره نه انگلیسی بلده نه ترکی
اژانس هزینه ایاب و ذهاب از فرودگاه به هتل و بالعکس و دکتر و گرفتن جواب ازمایش را دارند ازشون میگیرند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممکنه خواهش کنم به من بگید کدوم کریر پستی را انتخاب کردید؟
راستش اژانس اينو به من معرفي كرد
MITHATPASA
KÜLTÜR
ANKARA, ÇANKAYA, 06441
يعني همون پست yenisehirptt ولي تو نقشه نميتونم متوجه بشم چقدر فاصله تا سفارت داره ؟

اصلا نميدونم ديشتريكت درستي را انتخاب كردم يا نه
ممكنه راهنمايي كنيد ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ميشه گروه تلگرامي را معرفي كنيد
من نگرانم كه پست وا اشتباه انتخاب كرده باشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستانمنبرای پدر و مادرم وقت مصاحبه ارمنستان امده برای 20 دسامبر اما میدونم که الان ویزا نمیدن... ممکنه اینها الان ازمایشا رو ندن و بعدا که ویزا اومد بدن؟ چون اغتبارشون 6 ماهه
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من لاتاری ۲۰۲۰ برنده شدم. کسی میدونه این پروسه واکسن رو از کی باید شروع کنم؟ از همین الان؟ یا وقتی وقت مصاحبم معلوم شد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-05-16 ساعت 13:53)paperstar نوشته:  سلام دوستان من لاتاری ۲۰۲۰ برنده شدم. کسی میدونه این پروسه واکسن رو از کی باید شروع کنم؟ از همین الان؟ یا وقتی وقت مصاحبم معلوم شد؟

40 روز مونده به تاریخ وقت پزشکیتون بهترین زمان هست که بروید انستیتو پاستور کارت واکسیناسیون بین المللی درخواست کنید. برخی مراکز پزشکی وابسته به سفارتهای آمریکا کارت واکسیناسیون زیر 1 ماه به تاریخ وقت پزشکی رو قبول نمیکنن !
پاسخ
تشکر کنندگان:
مدتی است که میگویند کارت واکسیناسیون بین المللی انستیتو پاستور اعتبار دیگه نداره .. باید بگم حداقل از پدر مادر من قبول کردن که همین 3 روز پیش رفته بودن آنکارا ولی حواستون باشه کارت واکسیناسیون رو 40 روز به وقت پزشکیتون بگیرید !
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان ،می خواستم بدونم برای مصاحبه سفارت در آنکارا جدیدا کسی رفته ؟؟ آیا با شرایط کرونا تغییری در مصاحبه رخ داده ،البته ظاهرا باید 14 روز قبل از مصاحبه در کشور مصاحبه کننده حاظر بود.می خواستم بدونم صحت داره. ممنون از همه عزیزان
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
این سوال منم هست کسی ایمیل جدیدی از سفارت آنکارا دریافت کرده؟
category F3
PD: may 2005
ANK 2010
دریافت نامه اول از NVC و پرداخت 120دلار 13 ژانویه 2016
نامه تکمیل مدارک 1 اپریل 2016
دریافت نامه مصاحبه 6 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه 11 اپریل 2017
نتیجه مصاحبه AP
اولین آپدیت 14 اپریل 2017 * 17 -19-20 جولای آپدیت *
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان برای تاریخ مصاحبه ۲۲ خرداد در ابوظبی میشه لطفا بگید کدام کلینیک بهتر که مراجعه کنیم و از چه طریق باید وقت بگیریم و بریم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام چه مدت زمان طول میکشه که جواب آزمایشاتی که در دوبی انجام میدیم به دستمون برسه برای مصاحبه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان