کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آزمایشهای پزشکی
(2013-05-27 ساعت 02:56)abdolreza نوشته:  چه خوب ، من ٣ مدیکال دارم ، کجا اقامت داری و چه کتگوری هستی ؟
منم 3 جون ساعت 11 مدیکال دارم، هتل Etap Bulvar هستم و کتگوی F2A.

فکر کنم آخرش 200 دلاری پیاده بشیم سر واکسن
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-28 ساعت 01:39)itex نوشته:  
(2013-05-27 ساعت 02:56)abdolreza نوشته:  چه خوب ، من ٣ مدیکال دارم ، کجا اقامت داری و چه کتگوری هستی ؟
منم 3 جون ساعت 11 مدیکال دارم، هتل Etap Bulvar هستم و کتگوی F2A.

فکر کنم آخرش 200 دلاری پیاده بشیم سر واکسن

چه جالب پس میبینمت در مطب دکتر .
من خواهرم ٢ سال پیش مصاحبه داشت و یک ضرب هم گرفت کتگوری تو بود ، من هم باهاش بودم ، همین مطب هم رفتیم ، و با کارت و همچی باز هم بهش سه تا واکسن زدن ٣٠٠-٣٥٠ هم گرفتن که من یادم نمیاد چقدر بود دقیقا ،برای همین خوشال نباش خیلی با ٢٠٠ دلار که اونجا فقط ویزیت دکتر بغیر از واکسن ١٧٠ دلار میشه . خدا بهمان رحم کنه ! من که اصلا هیچ مدرکی در مورد واکسن ندارم ، من ١٠ سال ایران زندگی نمیکنم ، ولی من در سایت سفارت دیدم که هیچ مدرکی را در مورد واکسن ها از ایران قبول نمیکند .
[en]Category: F2B
Priority Date: DEC 2005
-I-797 received Jan 2010
-Civil documents & Affidavits of Support request July 2012
-Case completed Oct 2012
-petitioner become U.S. citizen 2012 DEC
-case upgraded: to F1 April 2013
- interview :June 2013 [/en]

-visa issued: June 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: itex
(2013-05-28 ساعت 03:19)abdolreza نوشته:  ... ولی من در سایت سفارت دیدم که هیچ مدرکی را در مورد واکسن ها از ایران قبول نمیکند .
آقا رضا
اون جمله پارسال به متن اضافه شد ولی همچنان اونگان کارت های زرد صادر شده از ایران رو قبول می کنه. برای ما حتی تست آنتی بادی ایران رو هم علاوه بر واکسن ها قبول کرد و برای آبله مرغون نه تست دادیم و نه واکسن خوردیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: abdolreza ، battosai ، f1f ، itex ، kamalir36 ، romance33 ، derakhtekhatereh ، Shahabpk
(2013-05-28 ساعت 03:29)Saeedv13 نوشته:  
(2013-05-28 ساعت 03:19)abdolreza نوشته:  ... ولی من در سایت سفارت دیدم که هیچ مدرکی را در مورد واکسن ها از ایران قبول نمیکند .
آقا رضا
اون جمله پارسال به متن اضافه شد ولی همچنان اونگان کارت های زرد صادر شده از ایران رو قبول می کنه. برای ما حتی تست آنتی بادی ایران رو هم علاوه بر واکسن ها قبول کرد و برای آبله مرغون نه تست دادیم و نه واکسن خوردیم.

سلام من تاریخ 12 جوون 2013 از دوبی آمدم و آخرین خبر در مورد مدیکال را برای دوستان عزیز اعلام میکنم:
بهترین و ارزانترین مدیکال nmc در دوبی روبروی هتل رامادا کنتینانتال میباشد که تمامی واکسن ها یی را که در ایران انسیتو پاستور زده بود را قبول کرد و فقط برای آزمایش خون و عکس ریه و ویزیت دکتر شوکا هندی که آدم بسیار خوبی ست مبلغ حدودا" 400 درهم کلا" هزینه شد و کسانی که به بیمارستان ذکتر مروستی در دوبی رفته بودند که متعلق به دکتر مروستی است و یکی از بیمارستان های مورد قبول سفارت آمریکا نیز میباشد 2 برابر بیمارستان هندی ها پرداخت کردند.
جواب آزمایشات هم 24 ساعته آماده ست .و وقت قبلی نیز لازم ندارد.
موفق باشید
Category : F4
PD :24 sep 2001
Approved Date: 01 sep 2009
پاسخ
تشکر کنندگان: kamalir36 ، شاپرک ، derakhtekhatereh ، Shahabpk ، hosseinkht ، babak.n
سلام
من در سال 2010یک بار برای مصاحبه رفتم آنکارا و کارت واکسیناسیون از ایران با خودم بردم با این حال
دکتر اونگان دو سه تا واکسن بهم زد حالا قراره دوباره برای مصاحبه برم اون کارت واکسیناسیونی که اونگان توش مهر کرده را با خودم ببرم یا یک کارت جدید بگیرم
ممنون از راهنمایی دوستان
CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
تاریخ ورود به آمریکا 26 آگوست 2014
تاریخ دریافت گرین کارت 27 سپتامبر 2014

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من از اروپا هستم شرایط کارت واکسن برای من به چه نحو است لطفا اگر کسی اطلاع داره کمکم کنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
FARSHID22عزیز بردن کارت واکسن قبلی رو توصیه میکنم اما مگه نمیگی اون کار خودشو میکنه!پس چرا کارت جدید از پاستور بگیری؟
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
این مهم نیست شما از کدام کشور به امریکا مهاجرت میکنید مهم قوانین واکسیناسیون امریکاست که در سایت سفارت اگر بگردید و همچنین در سایت پزشک معتمد سفارت اطلاعات لازم رو نوشته تنوع اطلاعات در مهاجر سرام که دیگه مشخص!خصوصا تالارهای برندگان لاتاری-سلامت باشید

(2013-08-05 ساعت 00:59)derakhtekhatereh نوشته:  سلام من از اروپا هستم شرایط کارت واکسن برای من به چه نحو است لطفا اگر کسی اطلاع داره کمکم کنه
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، derakhtekhatereh
دوستان من احتمالا تا 2ماه دیگه وقت مصاحبه دارم .کارت واکسن هم ندارم می تونم از الان شروع کنم به زدن واکسن ها
Sadکه هزینه هدم کمتر بشه یا باید خیلی قبل تر ها اقدام می کردم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من احتمالا تا 2ماه دیگه وقت مصاحبه دارم .کارت واکسن هم ندارم می تونم از الان شروع کنم به زدن واکسن ها

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-08-14 ساعت 17:25)peyam55 نوشته:  دوستان من احتمالا تا 2ماه دیگه وقت مصاحبه دارم .کارت واکسن هم ندارم می تونم از الان شروع کنم به زدن واکسن ها

البته ضمن اینکه نمیدونم این احتمالا وقت مصاحبه دارم یعنی چه؟
اما شما میتونید از الان در مراکز انستیتو پاستور کار واکسیناسیون خودتون رو انجام بدید-واکسن مننژیت رو پاستور نداره وباید برین مراکز هلال احمر تزریق کنید و گواهی اون رو پاستور در کارتتون وارد کنه
شما باید بین تاریخهای تزریق واکسن مندرج در کارتتون و تاریخ وقت دکتر معتمد سفارت یکماه فاصله را رعایت کنید
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: derakhtekhatereh ، شاپرک
امجد عزیز ممنون از کمکت.تاریخ اپروو من 24 جولای 2001 است و طبق ویزا بولتن تا کارنت شدن من فقط 2 روز مونده که احتمالا ماه دیگه کادنت مبشم
و ماه بعدش حتما وقت مصاحبه می دن دگه.یعنی احتمالا می شه توی مهرماه

پس به نظر شما از الان برم دنبال کارهاواکسیناسیون؟ی
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad
در شهرستان ها هم میشه کارت زردی که پاستور میده رو تهیّه کرد؟؟؟
و این کارت زرد همون کارت زردی نیست که به مسافران عربستان میدن؟؟؟؟
+بنده ساکن اصفهان هستم احیانا اگه کسی جایی رو میشناسه معرفی کنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-08-15 ساعت 01:10)peyam55 نوشته:  امجد عزیز ممنون از کمکت.تاریخ اپروو من 24 جولای 2001 است و طبق ویزا بولتن تا کارنت شدن من فقط 2 روز مونده که احتمالا ماه دیگه کادنت مبشم
و ماه بعدش حتما وقت مصاحبه می دن دگه.یعنی احتمالا می شه توی مهرماه

پس به نظر شما از الان برم دنبال کارهاواکسیناسیون؟ی
با سلام
تاریخ تقریبی که فرمودید درست
میتونید از الان برین دنبال کار واکسیناسیون
در امضاتون وضعیت کیس خودتونو بنویسید-لطفا
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: peyam55
(2013-08-15 ساعت 08:32)matmir نوشته:  در شهرستان ها هم میشه کارت زردی که پاستور میده رو تهیّه کرد؟؟؟
و این کارت زرد همون کارت زردی نیست که به مسافران عربستان میدن؟؟؟؟
+بنده ساکن اصفهان هستم احیانا اگه کسی جایی رو میشناسه معرفی کنه
با سلام
از شما خوهش میکنم تاپیکهای مربوط به واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی برندگان لاتاری 2013 رو به دقت مطالعه فرمائید
از امکان جستجو هم در همون تاپیک (با استفاده از کلمات کلیدی ) میتونید استفاده کنید
در امضاتون وضعیت کیس خودتونو بنویسید-لطفا
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: matmir ، hosseinkht

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان