کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آزمایشهای پزشکی
(2013-08-07 ساعت 02:47)amjad نوشته:  سلام
این مهم نیست شما از کدام کشور به آمریکا مهاجرت میکنید مهم قوانین واکسیناسیون آمریکاست که در سایت سفارت اگر بگردید و همچنین در سایت پزشک معتمد سفارت اطلاعات لازم رو نوشته تنوع اطلاعات در مهاجر سرام که دیگه مشخص!خصوصا تالارهای برندگان لاتاری-سلامت باشید

(2013-08-05 ساعت 00:59)derakhtekhatereh نوشته:  سلام من از اروپا هستم شرایط کارت واکسن برای من به چه نحو است لطفا اگر کسی اطلاع داره کمکم کنه
دوست عزيز ممنون از راهنمايتون
اين قسمتى كه نوشتيد در سايت پزشك معتمد منظورتون رو متوجه نشدم!؟؟
واينكه آيافرمى دريافت ميكنيم كه نام واكسنهاذكرشده باشه؟
اينجادكتراش گيج و خنگ هستند فقط اسم اروپا رو يدك ميكشنSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR
(2013-08-16 ساعت 01:44)derakhtekhatereh نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 02:47)amjad نوشته:  سلام
این مهم نیست شما از کدام کشور به آمریکا مهاجرت میکنید مهم قوانین واکسیناسیون آمریکاست که در سایت سفارت اگر بگردید و همچنین در سایت پزشک معتمد سفارت اطلاعات لازم رو نوشته تنوع اطلاعات در مهاجر سرام که دیگه مشخص!خصوصا تالارهای برندگان لاتاری-سلامت باشید

(2013-08-05 ساعت 00:59)derakhtekhatereh نوشته:  سلام من از اروپا هستم شرایط کارت واکسن برای من به چه نحو است لطفا اگر کسی اطلاع داره کمکم کنه
دوست عزيز ممنون از راهنمايتون
اين قسمتى كه نوشتيد در سايت پزشك معتمد منظورتون رو متوجه نشدم!؟؟
واينكه آيافرمى دريافت ميكنيم كه نام واكسنهاذكرشده باشه؟
اينجادكتراش گيج و خنگ هستند فقط اسم اروپا رو يدك ميكشنSmile
سلام
راستش اکثر ماها مصاحبه هامون و انجام امور پزشکیمون در سه کشور ترکیه ،ارمنستان و امارات هست ولذا بر حسب اطلاعاتی که درباره این سه کشور داریم حرف میزنیم من خودم ترکیه مصاحبه داشتم و سایت س ف ا ر ت در قسمت مدیکال همه چی رو نوشته:
http://turkey.usembassy.gov/medical_requirements.html
و با اطلاعاتی که اعضاء در این سایت میدن من قبل از انجام امور پزشکی میدونستم دکترم چه شکلی و چی میگه!!
بنظرم معرفی یک یا چند پزشک و یا مراکز پزشکی توسط س ف ا ر ت در هر کشوری برای متقاضیان امری لازم واداری ، لذا شما با مراجعه به سایت و یا ارسال ایمیل به پاسختون میرسین
موفق باشید
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: ojee ، battosai ، derakhtekhatereh ، ffrfar ، amir2640 ، sepideh IR
امجد عزیز .من امروز با پاستو ر تماس گرفتم به من گفتن با توجه به این که من و همسرم 32و38سالمونه نیازی نداریم واکسن هپاتیت بزنیموگفتن واکسن mmrرو الان تزریق کنیم و یکی دیگشو ماه بعد و همچنین واکسن آنفولانزا رو هم ماه بعد بزنیم بعد گواهیو ببریم پاستور.از اونجایی که من ساکن یزدم برام اینجوری راحتره و گفتن بعد از طی این مراحل بقیشو ما براتون می زنیم.اول این که تو این سایت خوندم که واکطک هپاتیت هم باید بزنیم پس چرا گفتن نیازی نیست!! دوم اینکه آنفولانزا واجب؟ لطفا راهنمایی کنین
گیج شدم.در من من کجا باید مشخصات گروهمو وا د کنم منظورتون از امضا کجاست؟مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk
در ضمن اگه من الان واکسن mmr رو بزنم ونوبت بعدی بشه تو مهر ماه .با توجه به این که تخمین من برای زمان مصاحبه تومهر و شما فرمودین باید از زمانی که آخرین واکسن mmr می زنم تا زمان مدیکال یک ماه حداقل فاصله باشه  .تکلیف چی میشه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک
با سلام PEYAM 55
ویرایش امضاء : در بالای صفحه در قسمت کنترل پنل کاربر
در خصوص واکسن هر کس با توجه به تجربه شخصی و محل مصاحبه خودش اظهار نظر میکنه بهترین راهنمای شما تجمیع همه نظرات و جمع بندی و تصمیم گیری خودتون هست
پیشنهاد میکنم در تاپیکهای مشابه در تالار برندگان لاتاری 2013 و از طریق موتور جستجوی این سایت با استفاده از " چگونه کاربر حرفه ای شویم"در این راهنما:
http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474
جواب تمام سوالات خودتون رو پیدا کنید.یاد دادن ماهیگیری بمراتب بهتر از ماهی دادن!!
موفق باشید
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: derakhtekhatereh ، sepideh IR ، babak.n
سلام
من بهمراه همسر و دخترم در تاريخ 10 اپريل (21 فروردين) در ابوظبي مصاحبه گرين کارت از نوع F4 داشتيم که افسر پرونده بما گفت مشکلي نداريد اما بايد روند کليرنس را طي کنيد و هرروز سايت را چک کنيد.الان 4 ماه و نيم از روز مصاحبه گذشته و هنوز شماره ما در سايت اعلام نشده.ميخواستم سوال کنم آيا هنگاميکه شماره ما در سايت اعلام شود با توجه به طولاني شدن پروسه کليرنس، لازم است مجددا" مديکال انجام دهيم يا اينکه همان يکبار کافيست؟آيا من به تنهايي ميتوانم براي دريافت گرين کارتها اقدام کنم يا بايد همگي براي انجام مجدد مديکال در ابوظبي حضور پيدا کنيم؟ممنون ميشوم اگر سوال من را جواب بدهيد
کتگوري:F4
تاييد درخواست اوليه: 2001 feb
تاريخ تکميل مدارک: oct 2010
تاريخ مصاحبه: ابوظبيapril 10 , 2013
تاريخ كليرنس: jan 15 , 2014
تاريخ دريافت ويزا: feb 13 , 2014
تاریخ ورود به آمریکا:july 6, 2014
لس آنجلس، کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: derakhtekhatereh ، sepideh IR ، Shahabpk
(2013-09-01 ساعت 16:33)minoo meh نوشته:  ميخواستم سوال کنم آيا هنگاميکه شماره ما در سايت اعلام شود با توجه به طولاني شدن پروسه کليرنس، لازم است مجددا" مديکال انجام دهيم يا اينکه همان يکبار کافيست؟آيا من به تنهايي ميتوانم براي دريافت گرين کارتها اقدام کنم يا بايد همگي براي انجام مجدد مديکال در ابوظبي حضور پيدا کنيم؟ممنون ميشوم اگر سوال من را جواب بدهيد
با سلام
اعتبار مدیکال ابوظبی و ایروان یکساله است
شما به تنهائی با در دست داشتن کپی پاس و کارت شناسائی میتونید ویزا هارو بگیرین
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: derakhtekhatereh ، minoo meh ، sepideh IR
(2013-09-01 ساعت 18:12)amjad نوشته:  
(2013-09-01 ساعت 16:33)minoo meh نوشته:  ميخواستم سوال کنم آيا هنگاميکه شماره ما در سايت اعلام شود با توجه به طولاني شدن پروسه کليرنس، لازم است مجددا" مديکال انجام دهيم يا اينکه همان يکبار کافيست؟آيا من به تنهايي ميتوانم براي دريافت گرين کارتها اقدام کنم يا بايد همگي براي انجام مجدد مديکال در ابوظبي حضور پيدا کنيم؟ممنون ميشوم اگر سوال من را جواب بدهيد
با سلام
اعتبار مدیکال ابوظبی و ایروان یکساله است
شما به تنهائی با در دست داشتن کپی پاس و کارت شناسائی میتونید ویزا هارو بگیرین
موفق باشید

با سلام مجدد
از توجه و پاسخ شما متشكرم.اميدوارم هر چه زودتر همگي كلير شده و اين استرس ها و اضطراب هاي آزار دهنده پايان يابد.
کتگوري:F4
تاييد درخواست اوليه: 2001 feb
تاريخ تکميل مدارک: oct 2010
تاريخ مصاحبه: ابوظبيapril 10 , 2013
تاريخ كليرنس: jan 15 , 2014
تاريخ دريافت ويزا: feb 13 , 2014
تاریخ ورود به آمریکا:july 6, 2014
لس آنجلس، کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، derakhtekhatereh ، sepideh IR
دوستان من برای گرفتن وقت به nmc ایمیل زدم زمان مصاحبه 28اکتبر جوابشونو ببینین خیلی عجیب و این که یه قانون جدید در مورد x-ray نوسته.منظورشون چیه!!!!! Thank you for your interest in our organization and the mail regarding theUS medicals. Your appointment is scheduled for October 20 at 8.00a.m.On the day of appointment, patient comes in the morning for the tests andthe results would be ready after two (2) working days, provided the clinicalexamination, X-ray and blood tests are all normal. Any abnormality wouldrequire further evaluation. In case of certain abnormalities, issuance ofthe report will be one month later.No need of fasting.Routine cost (without vaccination) is AED425. In case of urgency (tests donein morning before 9am and patient wants reports by evening), additionalcharges of AED225 is applicable. From 1st October 2013, in case of certainabnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB,issuance of the report will be one month later and urgent charges arenon-refundable.The need for vaccination is assessed by the physician based on clinicalhistory, gender, age and past history of vaccination. If vaccination isrequired, charges are added appropriately.Documents required to be brought along are: Original passport, 3 passportsize photographs with white background, Authentic Vaccination Record inEnglish (if any) & Embassy Appointment letter.
پاسخ
تشکر کنندگان:
ومن 28 وقت مصاحبه دارم واسه 8روز قبلش وقت مدیکال دادن!!!!!!!!بعد نوشتن جوابا 2روز کاری حاضره!!!من 2شنبه 28 اکتبر مصاحبه دارماگه شنبه برم یعنی 26 اکتبر خوبه دیگه .اینا چشون شده!!!لطفا در مورد قانونی که قراره از 1اکتبر اجرت بشه در مورد آزمایشات کسی چیزی می دونه راهنمایی کنه.مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR
(2013-09-10 ساعت 00:41)peyam55 نوشته:  دوستان من برای گرفتن وقت به nmc ایمیل زدم زمان مصاحبه 28اکتبر جوابشونو ببینین خیلی عجیب و این که یه قانون جدید در مورد x-ray نوسته.منظورشون چیه!!!!! Thank you for your interest in our organization and the mail regarding theUS medicals. Your appointment is scheduled for October 20 at 8.00a.m.On the day of appointment, patient comes in the morning for the tests andthe results would be ready after two (2) working days, provided the clinicalexamination, X-ray and blood tests are all normal. Any abnormality wouldrequire further evaluation. In case of certain abnormalities, issuance ofthe report will be one month later.No need of fasting.Routine cost (without vaccination) is AED425. In case of urgency (tests donein morning before 9am and patient wants reports by evening), additionalcharges of AED225 is applicable. From 1st October 2013, in case of certainabnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB,issuance of the report will be one month later and urgent charges arenon-refundable.The need for vaccination is assessed by the physician based on clinicalhistory, gender, age and past history of vaccination. If vaccination isrequired, charges are added appropriately.Documents required to be brought along are: Original passport, 3 passportsize photographs with white background, Authentic Vaccination Record inEnglish (if any) & Embassy Appointment letter.
..اگرپزشک عکس سینه ی شما را دید و علایم غیر عادی در آن دید و به سل مشکوک شد باید آزمایش خلط برای میکرب سلAFBبدهید وچون جواب این آزمایش خاص یک ماه بعد آماده می شودپس باید یک ماه صبر پیشه کند..
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، Shahabpk
بچها این وکیل نوبر ما گفته بعد از مصاحبه کارت واکسیناسیون رو میخوان آیا ممکنه،صحت داره؟

مثلا دلمون خوشه وکیل گرفتیم
Smile
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٣٠$ در تاريخ 2013/9/12
نامه تكميل پرونده 2015/07/17
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
چقدر انتظار صبوره برعكس من
بچه ها روزهاى خوب تو راههWink
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، amir2640
(2010-09-02 ساعت 17:54)Shayan1994 نوشته:  ببخشید ، شما میدونید با چه آزمایش هایی این موضوع ثابت میشه بهشون ؟

چون راستش من رو صورت و اینا هیچ اثری از آبله مرغانه نمونده !!!

دوست عزیز من هفته ی گذشته این تست رو انجام دادم ،آزمایشگاه که برید باید بگید تست آنتی بادی برای آبله مرغان میخوام ، هرجایی که رفتم نمیدونستن چیه ولی یه آزمایشگاه تخصصی رفتم که برام انجام دادن Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، Shahabpk
سلام.كسي ميدونه هزينه مديكال چقدره؟پسرم 6 سالشه من و شوهرم.و يكروزه آمادست؟ما مصاحبمون يكشنبه هست.كي براي انجام مديكال اونجا باشيم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-16 ساعت 15:42)Ayda karimi نوشته:  
(2010-09-02 ساعت 17:54)Shayan1994 نوشته:  ببخشید ، شما میدونید با چه آزمایش هایی این موضوع ثابت میشه بهشون ؟

چون راستش من رو صورت و اینا هیچ اثری از آبله مرغانه نمونده !!!

دوست عزیز من هفته ی گذشته این تست رو انجام دادم ،آزمایشگاه که برید باید بگید تست آنتی بادی برای آبله مرغان میخوام ، هرجایی که رفتم نمیدونستن چیه ولی یه آزمایشگاه تخصصی رفتم که برام انجام دادن Tongue
دوست عزیز شما اگر تو تهران هستید و به پاستور تجریش رفته باشید خانم دکتر طاهرنزاد براتون آزمایش آنتی بادی را می نویسند توی دفترچه بیمه تون و شما را به آزمایشگاه شفق در خیابان سهروردی می فرستند که مورد تایید پاستوره . البته اگر مدیکالتون قراره در آنکارا باشه دکتر اونگان تقریبا بدون استثناء تست آنتی بادی هیچ کس را قبول نمی کنه و براتون یا واکسنشو میزنه یا آزمایششو میده. ما هم تستشو داده بودیم و گفتیم هم که قبلا زده ایم ولی با این حال بهمون واکسنشو زد. جای چونه هم نداره و اون کارشو می کنه.
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، amjad ، Shahabpk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان