کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ورود به کالج یا دبیرستان
د کل این پول بع
(2017-01-02 ساعت 00:54)ps5 نوشته:  
(2017-01-01 ساعت 16:09)sahar2016 نوشته:  
(2016-01-24 ساعت 11:08)ps5 نوشته:  دوستان تجربه خودم رو میگم در مورد ففسا و امتحانات SAT و ACT بنده در نوادا هستم الان برای دانشگاه UNLV و UNR اقدام کردم هر دو یکی از نمره های SAT یا ACT رو میخواستن اما اگر GPA از 3.2 بالاتر باشه اصلا بهش نگاه هم نمیکنن و قبولیتون 100% هست توی این دو دانشگاه اما وقتی میری مشاور رو ببینی که برات کلاس هایی که میخوای رو انتخاب کنی و یه سری کارهای دیگه اونجا این امتحان ها به دردت میخوره اگر نمره بالایی توی SAT یا ACT داشته باشی کلاس انگلیسی و ریاضی که باید برداری رو میتدنی کلاس بالاتری برداری مثلا مثلا به جای کلاس  English 102 میتونی  English 104 برداری (اسم کلاس ها فرضی هست و فقط برای مثال گفتم اصلا English 104 وجود نداره XD)

اما ففسا اگر فقط 30 دقیقه وقت بزارید و فرم رو پر کنید در اخر بهتون میگه که چقدر دولت میتونه بهتون GRANT بده شما این گرنت رو نمیخواد برگردونید به هیچ عنوان ...میشه یجورایی گفت گرنت پول مجانی هست که دولت به دانشگاه میده برای شما. اما پایینش یه چیزه دیگه ای که میگه بهتون اینه که اگر این گرنتی که بهتون میدیم کافی نیست میتونید LOAN هم بگیرید که این LOAN رو باید برگردونید .
برای بنده اینطوری بود : pell grant: $6850 و Loan:$11000
اما بازم توجه کنید که این رقمی که بهتون میده 100% نیست و اصل رقمی که میتونن بهتون بدن رو بعد از اینکه فرمتون رو نگاه کردن و تحقیقات رو انجام دادن (یک یا دو هفته) به ایمیلتون میفرستن.

دوست عزیزم سلام امیدوارم در درسهاتون موفق باشید این گرنت و لونی که شما فرمودید ایا فقط برای یکسال هست یا کل چهار سال و  اینکه آیا با این پول قیمت واحدهای درسیتون رو می پردازید

فقط برای یکسال هست و این پول رو کلا میدن به دانشگاه پس بله با این پول قیمت درس ها رو میپردازیم.
سلام دوست عزیزم شما فرمودید کل این پول به دانشگاه داده میشه برای یکسال پس یعنی هزینه یکسال دانشگاه شما 17850 دلار هست بدون احتساب هزینه کتاب و خورد وخوراک در دانشگاه و هزینه رفت و امد؟از طرفی با این حساب شما در چهار سال 44000 دلار وام میگیرید این وام رو به چه نحوی باید پرداخت نمایید.باز هم از پاسخگویی شما متشکرم.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-03 ساعت 16:03)sahar2016 نوشته:  د کل این پول بع
(2017-01-02 ساعت 00:54)ps5 نوشته:  
(2017-01-01 ساعت 16:09)sahar2016 نوشته:  دوست عزیزم سلام امیدوارم در درسهاتون موفق باشید این گرنت و لونی که شما فرمودید ایا فقط برای یکسال هست یا کل چهار سال و  اینکه آیا با این پول قیمت واحدهای درسیتون رو می پردازید

فقط برای یکسال هست و این پول رو کلا میدن به دانشگاه پس بله با این پول قیمت درس ها رو میپردازیم.
سلام دوست عزیزم شما فرمودید کل این پول به دانشگاه داده میشه برای یکسال پس یعنی هزینه یکسال دانشگاه شما 17850 دلار هست بدون احتساب هزینه کتاب و خورد وخوراک در دانشگاه و هزینه رفت و امد؟از طرفی با این حساب شما در چهار سال 44000 دلار وام میگیرید این وام رو به چه نحوی باید پرداخت نمایید.باز هم از پاسخگویی شما متشکرم.

خیر بنده گفتم اونقدر میشه وام گرفت نگفتم اونقدر گرفتم... هزینه دانشگاه بنده به 10 هزار هم نمیرسه. اما اگر کسی وام بگیره بستگی به وامش معمولا 6 ماه بعد از گرفتن لیسانس باید شروع کنه و مایانه یه مقداری بده.
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان:
سه یا هزینه چهار
(2017-01-04 ساعت 08:28)ps5 نوشته:  
(2017-01-02 ساعت 00:54)ps5 نوشته:  فقط برای یکسال هست و این پول رو کلا میدن به دانشگاه پس بله با این پول قیمت درس ها رو میپردازیم.
سلام دوست عزیزم  شما فرمودید کل این پول به دانشگاه داده میشه برای یکسال پس یعنی هزینه یکسال دانشگاه شما 17850 دلار هست بدون احتساب هزینه کتاب و خورد وخوراک در دانشگاه و هزینه رفت و امد؟از طرفی با این حساب شما در چهار سال 44000 دلار وام میگیرید این وام رو به چه نحوی باید پرداخت نمایید.باز هم از پاسخگویی شما متشکرم.

خیر بنده گفتم اونقدر میشه وام گرفت نگفتم اونقدر گرفتم... هزینه دانشگاه بنده به 10 هزار هم نمیرسه. اما اگر کسی وام بگیره بستگی به وامش معمولا 6 ماه بعد از گرفتن لیسانس باید شروع کنه و مایانه یه مقداری بده.

دوست عزیزم ممنون از شما ببخشید من باز هم خوب متوجه نشدم هزینه سالیانه دانشگاه شما به 10هزار دلار نمیرسه یا هزینه چهار سال دانشگاه شما و در کل ایا شما الان برای تامین هزینه دانشگاه از پدر و مادرتون باید پول بگیرید یا دانشگاه این پول رو در اختیارتون میذاره.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-04 ساعت 12:48)sahar2016 نوشته:  سه یا هزینه چهار
(2017-01-04 ساعت 08:28)ps5 نوشته:  
سلام دوست عزیزم  شما فرمودید کل این پول به دانشگاه داده میشه برای یکسال پس یعنی هزینه یکسال دانشگاه شما 17850 دلار هست بدون احتساب هزینه کتاب و خورد وخوراک در دانشگاه و هزینه رفت و امد؟از طرفی با این حساب شما در چهار سال 44000 دلار وام میگیرید این وام رو به چه نحوی باید پرداخت نمایید.باز هم از پاسخگویی شما متشکرم.

دوست عزیزم ممنون از شما ببخشید من باز هم خوب متوجه نشدم هزینه سالیانه دانشگاه شما به 10هزار دلار نمیرسه یا هزینه چهار سال دانشگاه شما و در کل ایا شما الان برای تامین هزینه دانشگاه از پدر و مادرتون باید پول بگیرید یا دانشگاه این پول رو در اختیارتون میذاره.

هزینه سالیانه بنده به 10 هزار نمیرسه و خیر برای دانشگاه از پدر و مادر نمیخواد پول بگیرم تا یک حدی رو ففسا به دانشگاه میده بقیه رو هم خودم میدم.
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان