کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
!Vamos a hablar español¡ (بياييد اسپانيايي صحبت كنيم!)
سلام هستی جان
خیلی خوب که این آموزش زبان اسپانیایی رو در اینجا شروع کردی من که کاملا استقبال میکنم Big Grin
من خودم دارم یواش یواش از روی یک خودآموز یاد میگیرم ولی یک سوال دارم
مثلا در تلفظ کلمه huevo به معنی تخم مرغ ما دو حرف hu که کنار هم هستند رو "و" تلفظ میکنیم یعنی من اینطور میشنوم یا اشتباه میکنم یعنی خونده میشه "وو" البته سرکش هارو نتونستم پیدا کنم که بگذارم Big Grin
بعداً سوال های دیگه ای هم دارم که هر موقع شما درستون رسید بهش ازتون میپرسم Wink
راستی در مورد عدد بیست وقتی میخواد ترکیب بشه برخلاف عددهای دیگه که y را جدا باید بنویسیم بهش میچسبه درسته؟
پاسخ
تشکر کنندگان: libra ، r_ent ، msar
(2011-01-05 ساعت 11:48)rozollina نوشته:  سلام هستی جان
خیلی خوب که این آموزش زبان اسپانیایی رو در اینجا شروع کردی من که کاملا استقبال میکنم Big Grin
من خودم دارم یواش یواش از روی یک خودآموز یاد میگیرم ولی یک سوال دارم
مثلا در تلفظ کلمه huevo به معنی تخم مرغ ما دو حرف hu که کنار هم هستند رو "و" تلفظ میکنیم یعنی من اینطور میشنوم یا اشتباه میکنم یعنی خونده میشه "وو" البته سرکش هارو نتونستم پیدا کنم که بگذارم Big Grin
بعداً سوال های دیگه ای هم دارم که هر موقع شما درستون رسید بهش ازتون میپرسم Wink

خوبه که چند نفری استقبال می کنند، چون خودم از شنیدن و آموختن این زبان خیلی لذت می برم و در ضمن حداقل برای کسانی که به کالیفرنیا و اطرافش میان می تونه زبان دوم باشه.

در مورد سوالت، بله "و" تلفظ میشه اما با صدای حرف W در انگلیسی. v هم همونطور که قبلا گفتم شبیه "ب" خونده میشه

پاسخ
تشکر کنندگان: rozollina ، hana ، amjad ، ابی22 ، libra ، OverLord ، r_ent ، sepideh IR ، msar
درود دوستان خوب ...
سی دی های آموزشی Rosetta Stone مخصوص زبان اسپانیایی هم هست ... من به تازگی گرفتم و استفاده می کنم...
شما هم میتونید استفاده کنید ... تاثیر گذار خواهد بود ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، frozen mind ، r_ent ، Bald Eagle ، msar
gracias amigoBig Grin
خداوند انسان را آزاد آفرید و انسان بندگی را برگزید
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، محمد1400
ببخشيد منم چند مدتي داره اسپانيايي ياد ميگيرم ميتونيد برا يه فايل صوتي اسپانيايي از يه گزارش فوتبال يا اخبار اسپانيايي بذاريد
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: r_ent ، sepideh IR ، msar
من هم نرم افزار روزتا استفاده ميكنم شما ميتونيد از سايت راسخون دانلود كنيد واقعا به دردتون ميخوره
http://www.rasekhoon.net/software/show-4075.aspx :اسپانيايي آمريكاي لاتين
http://www.rasekhoon.net/software/show-4074.aspx :اسپانيايي
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، msar
(2011-08-29 ساعت 15:33)meisamd نوشته:  ببخشيد منم چند مدتي داره اسپانيايي ياد ميگيرم ميتونيد برا يه فايل صوتي اسپانيايي از يه گزارش فوتبال يا اخبار اسپانيايي بذاريد
ممنون

سلام

جای مشخصی رو برای دانلود پادکست یا فایلهای صوتی گزارشهای مورد نظرتون نمی شناسم. اما این سایت گزارشهای مختلف و به روزی رو در تمام زمینه ها ارائه میده که به صورت ویدئوهای کوتاه هم هست. اگر از مرورگر Firefox استفاده کنید با کمک افزونه هایی که برای دانلود هست ( مثل این موارد ) می تونید ویدئوها رو دانلود کنید.

http://www.univision.com/portal.jhtml

موفق باشید

پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، ساشا ، frozen mind ، sepideh IR ، msar
منم شروع كردم به يادگيري زبان اسپانيايي با سي دي هاي rosetta stone . اين تاپيكم مي‌خونم هستي جان. دستت درد نكنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، r_ent ، hasti_banoo ، sepideh IR ، msar
سایتت عالی بود
پاسخ
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، msar
سلام
منم ترم 3 اسپانیش هستم، البته بیشتر از 3 ترم بلدم چون استاد خوبی داشتم و همینطور از آموزش اسپانیایی "توماس" استفاده کردم که بی نظیره.
اگه میخواین خیلی آسون اسپانیایی رو یاد بگیرین و بدون هیچ تمرینی، حتما فایلای میشل توماس رو پیدا کنین، من دارم اما دقیقا نمیدونم چطوری میتونم اینجا بذارمSad خیلی بده که نمیدونم؟ ببخشید!
اما اگه بهم بگین و آسون باشه همشو براتون میذارمSmile
پواِدو آبلار اسپانیول پِرو پیریفیرو آبلار پِرسا پورکه اِس ماس فاسیل Smile
در مورد تلفظ ها:
اچ اصلاً تلفظ نمیشه
y & LL به صورتهایی که الان میگم تلفظ میشه، بستگی به شهری که هستین داره: ی ، ژ، ج !
v رو بهتره ب تلفظ کنین اما بعضی ها بین ب و و تلفظ میکنن بعضیها هم کاملا "و" !
دبل ال "LL" مثل y تلفظ میشه
تقریبا هیچ حرفی تو هیچ کلمه ای 2 بار تکرار نمیشه جز : RR

سلام
منم ترم 3 اسپانیش هستم، البته بیشتر از 3 ترم بلدم چون استاد خوبی داشتم و همینطور از آموزش اسپانیایی "توماس" استفاده کردم که بی نظیره.
اگه میخواین خیلی آسون اسپانیایی رو یاد بگیرین و بدون هیچ تمرینی، حتما فایلای میشل توماس رو پیدا کنین، من دارم اما دقیقا نمیدونم چطوری میتونم اینجا بذارمSad خیلی بده که نمیدونم؟ ببخشید!
اما اگه بهم بگین و آسون باشه همشو براتون میذارمSmile
پواِدو آبلار اسپانیول پِرو پیریفیرو آبلار پِرسا پورکه اِس ماس فاسیل Smile
در مورد تلفظ ها:
اچ اصلاً تلفظ نمیشه
y & LL به صورتهایی که الان میگم تلفظ میشه، بستگی به شهری که هستین داره: ی ، ژ، ج !
v رو بهتره ب تلفظ کنین اما بعضی ها بین ب و و تلفظ میکنن بعضیها هم کاملا "و" !
دبل ال "LL" مثل y تلفظ میشه
تقریبا هیچ حرفی تو هیچ کلمه ای 2 بار تکرار نمیشه جز : RR
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
پاسخ
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، Parniyan ، پروا ، sepideh IR ، msar ، محمد1400
[quote='nicole.gemini' pid='62497' dateline='1279002192']
میشه توضیح دهید چرا بعضی اسپانیش ها حرف " y " را "ی" تلفظ میکنند و بعضیها " ج"؟؟

!!!!!!! gracias me amigo
من دانشجوي زبان اسپانيايي هستم بايد بهت بگم كه زبان اسپانيايي كه در مادريد صحبت ميشه ll را ي تلفظ ميكنند همچنين حرف z و c را به صورت th انگليسي تلفظ ميكنند
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
خب دوستان به نظرتون بهتر نیست اسپانیایی حرف بزنیم هر چقدر که بلد هستیم؟

مثلا از جمله های ساده شروع کنیم که ممکنه تو سوپر مارکت یا مغازه یا هر جای دیگه ای بهش بر بخوریم
کیس : **44
پاسخ
very useful information.thanks a lot for this.

thanks
99th
پاسخ
منم دخترم تو مهد داره اسپانیولی یاد میگیره مشتاقم خودمم بلد باشم بفهمم چی میگه
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، msar
سلام
من هم سه هفته شده خودآموز دارم اسپانیایی تمرین میکنم بیشتر از نرم افزارهای آندرویدی با تبلت کار میکنم و تازه امروز با سایت و این انجمن آشناشدم
خواهش میکنم یه تدریستون ادامه بدین چون خیلی علاقه مندم به این زبان شیرین .
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان