کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
روش های پیدا کردن کار در آمریکا
ببخشید تا اینجا هر چی زیر و رو کردم نفهمیدم برای کارهای ساده مثل پیشخدمت بودن و صندوقدار بود یا فروشنده ساده بودن باید چطوری اقدام کرد؟؟؟؟ این مشاغل هم نیاز به رزومه و این حرفها داره؟ چطوری باید این مشاغل را پیدا کرد؟؟؟؟
كيس نامبر : 2013AS000087xx
دیدن قبولی: 2-May
ارسال مدارك:30- May ، پست TNT
مصاحبه: 4 تیر
دريافت ويزا: یک ضرب- 5تیر!
دريافت گرين كارت:
پاسخ
تشکر کنندگان: pr.kia ، msar
(2013-02-15 ساعت 00:35)nooshin nasiri نوشته:  ببخشید تا اینجا هر چی زیر و رو کردم نفهمیدم برای کارهای ساده مثل پیشخدمت بودن و صندوقدار بود یا فروشنده ساده بودن باید چطوری اقدام کرد؟؟؟؟ این مشاغل هم نیاز به رزومه و این حرفها داره؟ چطوری باید این مشاغل را پیدا کرد؟؟؟؟
سلام
در مورد صندوقدار بودن چون خودم تجربه دارم باید بگم هیچ مدرک خاصی نیاز نیست فقط کافیه برین به سایتها و فرم درخواست کار پر کنین که من شخصا حدود 2 ماه کارم شده بود پر کردن فرم .
اینجا برعکس ایرانه یعنی وقتی شمار رو در ایران برای مصاحبه دعوت میکنن هنوز معلوم نیست استخدامت میکنن یا نه میبینی یک نفر استخدام میخوان بکنن 10 نفر رو برا مصاحبه خواستن ولی در اینجا من در مورد مک دونالد تجربه اش رو دارم که وقتی همسرم رو دعوت کردن برا مصاحبه و ما با هم رفتیم و من تازه متوجه شدم اینها زمانی شما رو به مصاحبه میخوان که 80 درصد شرایط شما رو در فرمی که براشون پر کردین خوندن و قبول کردن و در مصاحبه فقط در مورد شرح وظایف و حقوق و ساعت با ما حرف زدن.خیلی ساده بود.
پس کافیه که برا مصاحبه دعوتتون کنن.
الان من خودم هم در یک رستوران زنجیره ای دیگه ای به عنوان صندوقدار دارم کار میکنم که فقط نوشته بودن باید دیپلم داشته باشم که اصلا ازم نخواستن و اینکه مجوز کار در امریکا رو باید داشته باشم.همین.
***2012As41
مصاحبه ١٢جون
كليرنس ٨ اگوست
دريافت ويزا ١٧اگوست
كلا ٢نفر
اولين ورود :27 آگوست
ایالت ویرجینیا
پاسخ
دوستان عزیز یکی ازدوستان ما اینجا کلاسهایی رو به ما معرفی کرده که مال یونیون هست و گویا خیلی معتبره طبق گفته این دوست کلاسها در ۴ رشته مربوط به برق برگزار میشه ومجانی هست ودرحین درس کار هم میدهند وحقوقش هم اینطور که ایشون می گفت از ساعتی ۲۰ تا شروع میشه .من سایتش رو چک کردم و دیدم همه جای امریکا شعبه داره.به نظر میرسه برای دوستان علاقه مند به کارای برق شرایط خوبیه. یک امتحان ورودی زبان انگلیسی و ریاضی هم داره که در حد ریاضی دبیرستانه .لطفا اگر دوستان در موردش تحقیقات بیشتری کردند اعلام کنند که بقیه هم استفاده کنند.این هم سایتش:
http://www.njatc.org/about.aspx
پاسخ
این سایتی که بیتا جان آدرسشو گذاشتند تا جایی که من فهمیدم مثل همون دوره های 18ماهه ایران-آلمان (اگه یادتون باشه خاتمی با آلمان قرارداد نوشت و اجرا شد) که به مدت 18 ماه آموزش کاملا رایگان میدادند و خیلی خیلی هم دوره ها جامع و کامل و عالی بود ... اینم همونطور چیزیه فقط در رابطه با برق و الکترونیک هست دوره های کارآموزیش !
Lottery 2011 =Failed
Lottery 2014 =Failed
Lottery 2015 =Failed
Lottery 2016 =Failed
پاسخ
تشکر کنندگان: r_ent ، M_star1316 ، Blaze ، rouzbehdarvishi ، mitra_921 ، amairmonre ، خانه ، soli asali ، pari pariaaa ، msar
سلام
ببخشید دوستان میخواستم بدونم کاور لتر با رزومه چه فرقی داره ؟ هر دو رو باید برای کارفرما فرستاد؟
8011 /ایروان/ دو نفر/مصاحبه 3 جون/کلیر 8 اگوست/ دریافت ویزا 6 سپتامبر

پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، bhb32
سلام دوستان واسه این دوره های برق که نوشتین آشنایی با زبان انگلیسی چقدر باید باشه؟؟؟
کیس نامبر خواهرم حدود 1000 از برندگان 2013..وقت مصاحبه اکتبر ارمنستان...زمان کلیرنس 4 هفته ...پرواز ترکیش به لس آنجلس آوریل 2013 کل هزینه های ویزا حدود 7 تا 8 میلیون
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-04-17 ساعت 09:15)cygnus2 نوشته:  سلام دوستان واسه این دوره های برق که نوشتین آشنایی با زبان انگلیسی چقدر باید باشه؟؟؟

این دوره برق اونطور که به ما گفتند از ۳ تا ۵ سال ( بسته به رشته ای که انتخاب میکنید )کارآموزی داره و مرحله به مرحله بهتون سرتیفیکیت میدهند و درسها قابل ترنسفر به دانشگاه هست یعنی کردیته. از روز اول هم سر کار میرید و هفته ای یک روز هم سر کلاس.حقوقش هم دوه به دوره زیاد میشه.هرمرحله ای هم خواستید میتونید ادامه ندید.امتحان زبانش زیاد سخت نیست و اگر نتونستید قبول بشید ۶ ماه بعد دوباره میتونید امتحان بدید.یه سی دی هایی هم دارن که همه مراحل رو به صورت فیلم براتون توضیح میده و قیمتش ۱۰ دلاره میتونید سفارش بدید و کاملا در جریان جزییات قرار بگیرید.http://www.njatc.org/training/apprenticeship/sample/sample_test.html
پاسخ
(2008-07-17 ساعت 01:34)Masoud نوشته:  آدرس چند تا از معروفترین سایتهای کاریابی:

http://www.careerbuilder.com
http://www.monster.com
http://www.craigslist.com
http://hotjobs.yahoo.com

موفق باشید.

شرکت کاریابی express employment professionals انلاین درخواست کار شما و رزومه کاری شما را میگیرد و برای شما کار پیدا میکند هزینه با کارفرماست
پاسخ
(2011-07-11 ساعت 06:49)SALAR110 نوشته:  سلام دوستان عزیز اگر لطف کنید بگید با این کارایی که من سر تیترشو میزارم آیا سریع کار گیرم میاد . و من هنوز نمیدونم باید کجا تو آمریکا برای زندگی‌ انتخاب کنم اگر راهنمائی کنید ممنون میشم (زبان من هم خیلی خوب نیست )

Network Adminstrator Manager

Monitoring Internal Computer Network (Wireless and Cable)
Hardware Troubleshooting, and Repair of Equipment (PC)
Server Management and Backup , Check the Network Security (Intrusion Prevention)
Issuance of Account (User ID and Password, Expiration) ,
Web Design,Installation of Operating Systems (Windows, Server,mac Os,Linux)

Forex ( foriegn Exchange) Trader and Online Forex Trader Instructor
Buy and Sell Stocks,Bonds,Commodity,Foreign Currencies,Make Bids and Offers to Buy or Sell Securities,
Online Teaching and Training to Individual Students to Improve Technical and Fundamental Skills to Become a Forex Trader [align=left]

دوست عزیز سلام
اول زبان بعد کار
در فرصتی که دارید تمام وقت زبان بخونید و فیلم امریکایی نگاه کنید اینجا کار هست ولی هر جا میریم بخاطر زبان بهمون کار نمیدن (سیاتل بهتره)
پاسخ
با این چیزایی که خوندم یعنی سنکوپ نکنم شانس آوردم. ما داریم امسال مهاجرت میکنیم و دختر من دبیرستانی می شه. میدونم سال اول بسیار سخت خواهد بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: lingni ، amairmonre ، soli asali ، قصه گو ، msar ، bhb32
(2013-05-24 ساعت 12:34)hitab نوشته:  با این چیزایی که خوندم یعنی سنکوپ نکنم شانس آوردم. ما داریم امسال مهاجرت میکنیم و دختر من دبیرستانی می شه. میدونم سال اول بسیار سخت خواهد بود.

شما از همون جا هم میتونید کار اپلای کنید شهری را قرار هست برید ادرشسو بنویسید جای تلفن را خالی بزارید و بنویسید تلفن ندارم از طریق ایمل خبر بدهید .
ببینید ایا کسی جواب ایمل شما را میده .
پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo ، lingni ، میخک سفید ، pari pariaaa ، قصه گو ، msar
سلام
یه سوال از دوستانی که اونطرف هستن و از اوضاع کاری اونجا خبر دارن . مدارک فنی حرفه ای ایران (منظورم دوره ها و آزمون های ادواری هست مثلا مدرک برقکار ساختمان یا مثلا ICDL ) اونجا اعتبار داره ؟ یا خودمونی تر بگم کسی واسش تره خورد میکنه ؟ اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم .
Lottery 2011 =Failed
Lottery 2014 =Failed
Lottery 2015 =Failed
Lottery 2016 =Failed
پاسخ
تشکر کنندگان: آنی ، سمنانی ، msar
(2010-12-04 ساعت 02:19)alibati نوشته:  
(2010-12-03 ساعت 23:13)sib 24 نوشته:  سلام دوست عزیز.میتونی‌ بیشتر راجع به فارکس توضیح بدی???

بله چرا که نه! فارکس بازار ارز هست ! یه بازار دو طرفه هست که
شما هم از فروش سود میکنی هم از خرید
حالا شما چی می خری چی میفروشی ؟
ارز در مقابل ارز
مثلا شما زوج ارز euro /usd یورو در مقابل دلار رو انتخاب میکنی
اگر شما دستور خرید یورو رو بدید و قیمت اون در بازار بالا بره
شما سود کردید اگر شما دستوز فروش بدید و قیمت پایین
بیاد شما سود می کنید و اگر شما حرکت بازار رو درست
حدس نزنید و بر خلاف اون حرکت کنید ضرر می کنید و بالعکس

این خلاصه خلاصه تعریف فارکس بود

اگر دوست داشتی این فایل رو برای شروع و اشنایی دانلود کن
لینک

اینم معتبر ترین فروم ایرانی در مورد فارکس
لینک

دوست عزیز لینک اولی کار نکرد.اگه میشه برام ایمیل کن
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-02-20 ساعت 20:43)کامیلا نوشته:  
(2013-02-15 ساعت 00:35)nooshin nasiri نوشته:  ببخشید تا اینجا هر چی زیر و رو کردم نفهمیدم برای کارهای ساده مثل پیشخدمت بودن و صندوقدار بود یا فروشنده ساده بودن باید چطوری اقدام کرد؟؟؟؟ این مشاغل هم نیاز به رزومه و این حرفها داره؟ چطوری باید این مشاغل را پیدا کرد؟؟؟؟
سلام
در مورد صندوقدار بودن چون خودم تجربه دارم باید بگم هیچ مدرک خاصی نیاز نیست فقط کافیه برین به سایتها و فرم درخواست کار پر کنین که من شخصا حدود 2 ماه کارم شده بود پر کردن فرم .
اینجا برعکس ایرانه یعنی وقتی شمار رو در ایران برای مصاحبه دعوت میکنن هنوز معلوم نیست استخدامت میکنن یا نه میبینی یک نفر استخدام میخوان بکنن 10 نفر رو برا مصاحبه خواستن ولی در اینجا من در مورد مک دونالد تجربه اش رو دارم که وقتی همسرم رو دعوت کردن برا مصاحبه و ما با هم رفتیم و من تازه متوجه شدم اینها زمانی شما رو به مصاحبه میخوان که 80 درصد شرایط شما رو در فرمی که براشون پر کردین خوندن و قبول کردن و در مصاحبه فقط در مورد شرح وظایف و حقوق و ساعت با ما حرف زدن.خیلی ساده بود.
پس کافیه که برا مصاحبه دعوتتون کنن.
الان من خودم هم در یک رستوران زنجیره ای دیگه ای به عنوان صندوقدار دارم کار میکنم که فقط نوشته بودن باید دیپلم داشته باشم که اصلا ازم نخواستن و اینکه مجوز کار در آمریکا رو باید داشته باشم.همین.
سلام دوست عزيز . ممكنه بفرماييد چقدر حقوق ميگيريد ممنون.
[ک.ن:2013AS64XX
مصاحبه:W1APRIL
مکان:ابوظبی
تعداد:3نفر
كلير: جولاي
پاسخ
تشکر کنندگان: sssamane ، path_1982 ، msar
سلام دوستان
روز اول و دوم اکتبر (4 روز دیگه) نمایشگاه پاییزه برای جویندگان شغل های مهندسی در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی (North Carolina State University) برگزار می شود. تا کنون 318 شرکت قدر مهندسی برای شرکت در این نمایشگاه ثبت نام کرده اند. فارغ التحصیلان انواع رشته های مهندسی مثل عمران، مکانیک، شیمی، الکترونیک، هوا فضا، نساجی، محیط زیست، هسته ای، ..... و مخصوصاً کامپیوتر می توانند در نمایشگاه شرکت کنند. حضور در این مراسم برای عموم آزاد و مجانی هست و نیاز به هیچ نوع ثبت نامی نیست. شرکت با تیپ خیلی رسمی (کت شلوار و کروات) و همراه داشتن حداقل 20 نسخه رزومه توصیه می شود. شنیده های من حاکیست که افراد بسیاری با استفاده از این فرصت و ملاقات حضوری با مسئولین کمپانی های بزرگ مهندسی در مشاغل خیلی خوب به کار گرفته شده اند.
آدرس محل برگزاری:
The McKimmon Center
1101 Gorman Street
Raleigh, NC 27606
وبسایت نمایشگاه
لیست کمپانی های شرکت کننده و رشته های مورد نیاز
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان