کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحصیل در ارمنستان
اگه میخواید تو اسیا تحصیل کنید نکنید بهتر همین ایران خیلی بهتره!!!!!!!
البته این شامل : کره جنوبی و ژاپن نمیشه
راستی ژاپن زده تو کار بورسیه برای ایران یه سری به سفارتش بزنید اگه قصد تحصیل تو اسیا رو دارید
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، battosai ، msar
(2010-11-22 ساعت 19:20)mohammad.maleki نوشته:  اگه میخواید تو اسیا تحصیل کنید نکنید بهتر همین ایران خیلی بهتره!!!!!!!
راستی ژاپن زده تو کار بورسیه برای ایران یه سری به سفارتش بزنید اگه قصد تحصیل تو اسیا رو دارید

البته من در مورد مالزی , دوبی و ترکیه خیلی خوب شنیدم
ولی در مورد ارمنستان و گرجستان میدونم اکثر مدارکشون توی کشورهای دیگه قابل قبول نیستند , بخصوص مدارک پزشکی
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، battosai ، msar
(2010-11-23 ساعت 18:12)arashmaziar نوشته:  
(2010-11-22 ساعت 19:20)mohammad.maleki نوشته:  اگه میخواید تو اسیا تحصیل کنید نکنید بهتر همین ایران خیلی بهتره!!!!!!!

البته من در مورد مالزی , دوبی و ترکیه خیلی خوب شنیدم
ولی در مورد ارمنستان و گرجستان میدونم اکثر مدارکشون توی کشورهای دیگه قابل قبول نیستند , بخصوص مدارک پزشکی

سلام اره من درباره ترکیه خیلی شنیدم ولی مالزی ارزش نداره البته نظر منه
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، msar
سلام
ببخشید این دانشگاه امریکایی ها که فرمودید در ارمنستان مدرکش معتبره /؟ مثلا میتونیم برای ادامه تحصیلش بریم امریکا ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام من هم قصد دارم با خواهرم بریم ارمنستان میخواستم بپرسم مدرک دانشگاه های ارمنستان تو کشور های خارجی دیگه معتبره یا نه ؟ ( رشته پزشکی و موسیقی)
که بهد از اتمام دوره لیسانس بریم کشور بهتری.ممنون میشم منو هم راهنمایی کنید.
یه سوال دیگه این که دوبی رشته موسیقی داره؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، msar
سلام
میخواستم بدونم من نقاشی میخونم.جایی میخوام باشم آزادی گفتاری تو کارام باشه.
ارمنستان شرایطش چه جوریه؟
کلآ هزینه ی تحصیلی اونجا چقد میشه؟
پاسخ
با سلام
میخواستم بدونم کسی در تالار میتونه راجع به دانشگاه زبانهای خارجی بروزو و دانشگاه علوم اطلاعاتی به من بده؟ منظورم تاریخ اپلای و مدارکه. ممنون میشم
پاسخ
سلام
من متولد 3/7/73 هستم.میخاستم ببینم میشه برم پیش دانشگاهیرو یجا دیگه مثل ارمنستان بگیرم بعدم واسه ادامه تحصیل برم یه کشور دیگه؟
پاسخ
سلام دوستان

من متولد تیر 75 هستم و الان سوم دبیرستان تو رشته ریاضی دارم میخونم و وضع درسیمم بد نیست یعنی حداقل نمره پایانیم 17 خواهد بود.

می خواستم ببینم ادامه دادن پیش دانشگاهی توی ارمنستان چه شرایطی داره. تو ایران که از تابستون شروع میشه برای کنکور...

زبانم خوبه و تا 4 ترم دیگه میتونم برای آیلتس اقدام کنم اما تا اون موقع نهایت میتونم سه ترم بخونم ولی همین الانم از لحاظ مکالمه روزمره و راه انداختن کارم ضعف ندارم.

ممنون میشم راهنماییم کنید و شرایطو بگید.
پاسخ
سلام

میشه تو ارمنستان از مقطع کاردانی درس رو شروع کرد ؟ رشته های مرتبط با معماری ، طراحی داخلی داره ؟
پاسخ
سلام
کسی از دانشگاه موسیقی ارمنستان اطلاعاتی داره؟ و اینکه چطور میشه ثبت نام کرد و یا اینکه وبسایتی داره که بشه از اونجا اطلاعات گرفت؟
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
(2013-01-23 ساعت 18:47)mile نوشته:  سلام دوستان

من متولد تیر 75 هستم و الان سوم دبیرستان تو رشته ریاضی دارم میخونم و وضع درسیمم بد نیست یعنی حداقل نمره پایانیم 17 خواهد بود.

می خواستم ببینم ادامه دادن پیش دانشگاهی توی ارمنستان چه شرایطی داره. تو ایران که از تابستون شروع میشه برای کنکور...

زبانم خوبه و تا 4 ترم دیگه میتونم برای آیلتس اقدام کنم اما تا اون موقع نهایت میتونم سه ترم بخونم ولی همین الانم از لحاظ مکالمه روزمره و راه انداختن کارم ضعف ندارم.

ممنون میشم راهنماییم کنید و شرایطو بگید.

برای پیش دانشگاهی میتونی برای مدرسه ایرانی که دقیقا همه ی قوانین ایران رو داره یا اینکه میتونی برای زیرو کورس دانشگاه های ارمنستان که در قیاس با پیش دانشگاهی ایران درس خوندن توشون خیلی آسون تره (مثل قیاس خوندن فیزیک اتمی میمونه با یاد گیری حروف الفبا). نیازی به آیلتس نیست (مگر اینکه بخوای بری دانشگاه آمریکایی)
پاسخ
(2014-06-10 ساعت 14:02)Shahabpk نوشته:  سلام
کسی از دانشگاه موسیقی ارمنستان اطلاعاتی داره؟ و اینکه چطور میشه ثبت نام کرد و یا اینکه وبسایتی داره که بشه از اونجا اطلاعات گرفت؟

http://studyinarmenia.org/html/504.html
http://www.conservatory.am

واقعا نمیدونم ولی کلا اینجا چیزی به نام پذیرش وجود نداره. شما مدارک رو ترجمه میکنید و میرید ثبت نام. خیلی راحت
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، msar
سلام دوستان،هزینه هاش چطوری هست؟ میخوام تو رشته احتمالا نرم افزار ادامه تحصیل بدم در ارمنستان،و اینکه اگر بریم دانشگاه غیر ایرانی خوب باید زبان رو چی بخونیم؟انگلیس یا ارمنی؟ هزینه ها رو اگر میشه کلی بگید و اینکه اصلا مدارکش ارزش داره یا نه؟ درضمن من متاهل هستم و یک بچه 3 ماهه دارم. موفق و پیروز باشید.
پاسخ
سلام
از دوستان کسی در مورد آزمون آیلتس یا تافل در ارمنستان و شرایط ثبت نام اطلاعی داره؟
کیس نامبر :2016AS40XX --> رویت قبولی: May 10 --> تکمیل فرم: May 27 -->تعداد افراد :1 --> کارنت شدن: Nov --> نامه دوم :Nov 17--> سفارت : ایروان -->تاریخ مصاحبه :هفته دوم ژانویه --> مدیکال: دو روز قبل از مصاحبه --> نتیجه : AP --> کلیرینس --> 1 آگوست(200 روز).اولین سفر به آمریکا: 5 اکتبر> مقصد : هیوستن، تگزاس
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان