کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای سرمایه گزاری EB5
(2013-05-04 ساعت 11:03)Elphy نوشته:  
(2010-07-19 ساعت 15:45)nader1303 نوشته:  با سلام به همه دوستان می خواستم ببینم که آیا کسی از این طریق تا به حال ویزا گرفته یا خیر بعد هم به نظر شما آیا راه مطمئنی هست یا خیر و بعدش هم آیا این 500 هزار دلار رو توی حساب پروژه ها می ریزیم یا حساب مشخصی هست که باید ریخته بشه

سلام , یکی از آشنایانِ من از این طریق اقدام کرد (البته زمانی که 500 میلیون تومان 500 هزار دلار میشد!) ولی بعد از 2 سال گرین کارتِ دائم بهش تعلق نگرفت, چون سرمایه گذاریی که براش شده بود را اداره مهاجرت ناکافی دید برای تمدیدِ گرین کارتش!!!!!

من یک مدتی است دارم تحقیق میکنم در مورد این موضوع eb5. اگر مرکز منطقه ای که شما در یکی از شرکتهای اون سرمایه گذاری کرده اید نتواند در مدت 2 سال برای آن سرمایه 10 شغل ایجاد کند سرمایه گذار گرین کارتش تمدید نمیشود و باید به کشور خود برگردد. ولی اگر 10 شغل ایجاد شده باشد گرین کارت تمدید میشود
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
پاسخ
تشکر کنندگان: kambiz1 ، msar
با سلام به دوستان
آیا سرمایه گزاری در بازار بورس نیز شامل این ویزا می شود؟
پاسخ
تشکر کنندگان: kambiz1 ، msar
(2012-04-30 ساعت 13:40)Soshians نوشته:  
(2012-04-24 ساعت 18:09)mohammad.maleki نوشته:  خوب چه زمانی طول میکشه این پروسه من میخوام در صورت عدم قبولی در لاتاری سریع برای این نوع از ویزا اقدام کنم،کسی که اشنایی داره توضیح بده لطفا
با درود
من خودم از agust 2011 اقدام كردم و كارم فعلا با افك لايسنس تموم نشده متاسفانه قبلا افك در عرض ٣-٤ ماه حاظر ميشد ولي الان ٩ ماه زمان ميبره بعد از افك اكر قبلا كارهاي انتخاب منطقه سرمايه كذاري رو انجام داده باشيد بلافاصله فرم i-524 به اداره مهاجرت فرستاده ميشه كه اونم الان رو سايت سفارت مدت انتظارش ٨ ماه هست البته بعد از افك بايد بول به حساب تعين شده واريز بشه اكر اداره مهاجرت شمارو ok كرد برونده شما به سفارتي كه تعين ميشه فرستاده ميشه كه اينم ٣-٤ ماه زمان ميبره
در كل بين ٢٠-٢٤ ماه بسته به شانس و كلير بودن و مطمئن بودن سورس money و حرفه اي و كاري بودن وكيلتون زمان ميبره
هر كسي به شما كفت كمتر از اين مطمئن باش دروغ كفته
خود من هم منتظر لاتاري هستم اكر شد كه عالي ولي اكر نشد فكر ميكنم تو اين يكي دو هفته افك لايسنسم حاضر وبايد ٥٠٠.٠٠٠ رو واريز كنم و تا يك سال زمان انتظارم خواهد بود
بازم اكر سوالي بود در خدمتم ويه سفارش هم بكنم به وكيلاي ماهواره ها اصلا اطمينان نكن اطلاعات بكير ولي كار بهشون نده

سلام دوست عزیز لطفا اگه میشه نام وکیلت رو به من بفرست چون به ما گفتن فقط وکلای ماهواره هستن که در مورد شرایط ایرانی ها اطلاعات کافی دارند مخصوصا در رابطه با پول حواله کردن از ایران. خواهش میکنم اگه از وکیلتون راضی هستین یا وکلیلی که مطمین و کاری باشه رو به من معرفی کنید . ما می خواستیم پرونده مان رو به یکی از همین وکیل ها که تو ماهواره یه کانال رو به خودش اختصاص داده بدیم ولی نمی دونم چرا از ته دل زیاد خوشبین نیستم.ازتون ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2010-07-19 ساعت 15:45)nader1303 نوشته:  با سلام به همه دوستان می خواستم ببینم که آیا کسی از این طریق تا به حال ویزا گرفته یا خیر بعد هم به نظر شما آیا راه مطمئنی هست یا خیر و بعدش هم آیا این 500 هزار دلار رو توی حساب پروژه ها می ریزیم یا حساب مشخصی هست که باید ریخته بشه

سلام
همسر من به تازگی برای دریافت ویزای سرمایه گذاری اقدام کرده و تا آنجا که ما تحقیق کردیم و وکیلمان گفته یه سری پروژه های مشخص شده از طرف خود اداره مهاجرت هست که سرمایه گذاری ها در آن انجام میشود و این به آگاهی و خبرگی تیم وکلای انتخاب شده دارد که پروژه ای را معرفی کنند که احتمال شکست آن کمتر باشد و فکر میکنم دریافت پول در 2 مرحله است ابتدا 100 هزار دلار و بعد از مدتی نزدیک یک سال مابقی و تسویه پول که البته اینها شامل حق الوکاله وکیل نیست
امیدوارم موفق باشید و وکیل خوبی هم انتخاب کنید.
پاسخ
سلام
من تو سایت خوندم که می خواید ویزای سرمایه گذاری بگیرید می خواستم بدونم آیا اقدام کردید؟ و از چه طریقی؟

با تشکر
ملیسا
پاسخ
من پیگیری زیادی کردم در خصوص eb5به این نتیجه رسیدم که بزرگترین مشکل این هست که ممکنه بعد از 2 سال اون شرکت سرمایه گذاری نتونه برای هر 500000 دلار 10 نفر استخدام یا اشتغالزایی بکنه و این باعث میشه که بعد از 2 سال شما را از امریکا اخراج کنند
پاسخ
باسلام خدمت دوستان
منهم به اتفاق خانواده قصد انجام سرمایه گذاری به مبلغ 500000 دلار امریکا را داشتم خیلی هم بررسی کردم با نمایندگان یکی دو وکیل مهاجرت هم که به ایران اومده بودند صحبت کردم ولی به دلایل ذیل کلا" از ادامه مسیر منصرف شدم :
ا ) اگر بعد از گذشت مدت 21 ماه پروژه نتواند ثابت کند که اشتغال 10 نفر را فراهم آورده کلیت قضیه بهم میریزد و شما از امریکا اخراج خواهید شد .
2) در بهترین حالت یعنی اگر شما موفق به تبدیل گرین کارت موقت و مشروط به دائم بشوید و بعد از حداقل 5 سال تصمیم بگیرید که پولتان را از مرکز منطقه ای پس گیرید تازه سه حالت پیش می آید :
الف ) اگر تا آن زمان پروژه به بهره برداری رسیده باشد و سود ده هم شده باشد این 500000 دلار به شما برمیگردد ( که از جمع بندی های بعمل آمده تحقق این حالت خیلی بعید است )
ب) اگر پروژه به سوددهی نرسیده باشد در صورتیکه از دید وزارت مسکن آمریکا
پروژه خوبی ارزیابی شود و آینده دار باشد ممکن است که 500000 دلارتان را بتوانید از وزارت مسکن بگیرید ( که حالا همین هم جای بسی تامل دارد چون ما به واقع به قوانین آن کشور اشراف نداریم )
ج) حالت سوم که فکر میکنم تنها راه برگرداندن سرمایه امان باشد تکیه بر وثیقه ای است که ابتدای سرمایه گذاری از طرف مراکز منطقه ای به بانک سپرده شده خوب است بدانید که بانکها در بدترین حالت 60% مبلغ سرمایه و در بهترین حالت 80% سرمایه را بر خواهند گرداند یعنی در بهترین شرایط شما بعد از 5 سال 400000 دلار را پس میگیرید .....
3) قرارداد ترکمانچای
القصه ما حتی به همین هم راضی شدیم که دیدیم چه قرارداد ترکمانچایی را باید امضا نماییم محض رضای خدا حتی یک بند هم درش وجود نداشت که دلمون بهش خوش باشه و بگیم که خب اگه تو مملکت غریب گرین کارت نگرفتیم لااقل پولمون رو پس گرفته به وطن برمیگردیم ...
دوستان خواهشا اگه خواستید با هر وکیلی قرار داد ببندید حتما" ریز به ریز قرارداد رو مطالعه نمایید اگه هم لازم دونستید حتما بدید دارالترجمه که کاملا با چشم باز حرکت نمایید......

ببخشید طولانی شد
یه جورایی برخودم واجب دونستم که اطلاع رسانی نمایمWink
شاید بعضی وقتها که
انتخابی وجود ندارد ،
اعتماد
بهترین راه باشد.
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، feidom30 ، ghzlsa ، kasra ، دخترمهربون ، milade ، goliii ، msar ، مسافر تنها ، eblam ، hamidoo_b ، elnazd
این متن پاک شده است
پاسخ
سلام دوستان يه سوال خيلي ضروري دارم ببخشيد پيشاپيش اگر طولاني ميشه
اگر كسي قبلا با ويزاي دانشجويي وارد امريكا شده باشه و پس از مدت اعتبار ويزا اين كشور رو ترك نكرده باشه آيا ميتونه از همين امريكا براي اين ويزاي سرمايه گزاري اقدام كنه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar
(2014-10-07 ساعت 04:57)parhamgp7m نوشته:  سلام دوستان يه سوال خيلي ضروري دارم ببخشيد پيشاپيش اگر طولاني ميشه
اگر كسي قبلا با ويزاي دانشجويي وارد امريكا شده باشه و پس از مدت اعتبار ويزا اين كشور رو ترك نكرده باشه آيا ميتونه از همين امريكا براي اين ويزاي سرمايه گزاري اقدام كنه؟؟

سلام
خیر با توجه به اینکه اقامت ایشون غیر قانونی می شود حتما باید این کشور را ترک کنند و سپس برای ویزای سرمایه گذاری اقدام کنند .
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، مسافر تنها
(2012-04-30 ساعت 13:40)Soshians نوشته:  با درود
من خودم از agust 2011 اقدام كردم و كارم فعلا با افك لايسنس تموم نشده متاسفانه قبلا افك در عرض ٣-٤ ماه حاظر ميشد ولي الان ٩ ماه زمان ميبره بعد از افك اكر قبلا كارهاي انتخاب منطقه سرمايه كذاري رو انجام داده باشيد بلافاصله فرم i-524 به اداره مهاجرت فرستاده ميشه كه اونم الان رو سايت سفارت مدت انتظارش ٨ ماه هست البته بعد از افك بايد بول به حساب تعين شده واريز بشه اكر اداره مهاجرت شمارو ok كرد برونده شما به سفارتي كه تعين ميشه فرستاده ميشه كه اينم ٣-٤ ماه زمان ميبره
در كل بين ٢٠-٢٤ ماه بسته به شانس و كلير بودن و مطمئن بودن سورس money و حرفه اي و كاري بودن وكيلتون زمان ميبره
هر كسي به شما كفت كمتر از اين مطمئن باش دروغ كفته
خود من هم منتظر لاتاري هستم اكر شد كه عالي ولي اكر نشد فكر ميكنم تو اين يكي دو هفته افك لايسنسم حاضر وبايد ٥٠٠.٠٠٠ رو واريز كنم و تا يك سال زمان انتظارم خواهد بود
بازم اكر سوالي بود در خدمتم ويه سفارش هم بكنم به وكيلاي ماهواره ها اصلا اطمينان نكن اطلاعات بكير ولي كار بهشون نده

Soshians عزیز
داشتم اخبار مرکز منطقه ای ورمونت رو میخواندم که یاد شما افتادم. پروژه تون چطور پیش رفت؟ ظاهرا پشیمان شدید و اقدام کردید برای سوئد. در هر حال امیدوارم هر جا که هستید همیشه موفق باشید.
پاسخ
سلام دوستان
من قصد دارم برای eb5 اقدام کنم . لطفا یک وکیل مورد اعتماد را به من معرفی کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، alijoon
مشکلی که این روزها ( چند ماه اخیر ) برای پرونده های EB5 پیش اومده اینه که حساب امانی برای واریز سرمایه گذاری تقریبا از بین رفته و معنای خودشو از دست داده و مراکز منطقه ای به محض واریز مبلغ به حساب امانی سریعا اونو برداشت می کنن ( بی درنگ ) یعنی هنوز پرونده شما رو اداره مهاجرت بررسی نکرده پول شما رفت جایی که عرب نی انداخت !!!
حتی این خطر جدی وجود دارد که ممکنه پرونده شما مورد قبول واقع نشه ( به هر دلیلی ) و شما متاسفانه پولتونو برای سالیان زیادی از دست میدین یعنی باید 5 تا 6 سال در ایران صبر کنید تا موفق بشین درصدی از پولتونو ( مثل 80% پولتونو ) پس بگیرین
مراکز منطقه ای الان دیگه منتظر نمی شن که ببینن شما مراحل کارتون چقدر طول میکشه و به اصطلاح خودشون فقط میخوان سریعا پول رو ببرن به پروژه
ریسک سرمایه گذاری از طریق EB5 واقعا بالا هستش و دل شیر میخواد که استرس اونو تحمل کنه
من پیشنهاد می کنم ( یعنی خودم هم میخوام این کارو بکنم ) که به جای مراکز منطقه ای به فکر سرمایه گذاری رو بیزنس خودتون باشین
حداقل خوبیش اینه که مدیریت پولتون دست خودتونه و هر وقت هم پرونده شما خدای ناکرده ریجکت شد حداقل چیز ریادی رو از دست نمیدین حداقل اون 500 هزار دلار ناقابل عین یه بالش نرم و راحت زیر سرتونه
دیگه انتخاب با خودتونه از من گفتن !!!
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من میخاهم از این روش به امریکا مهاجرت کنم فقط جهت استارت میخاهم یک وکیل عالی معرفی کنین که سابقه او هم عالی باشد

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-25 ساعت 22:26)alijoon نوشته:  سلام دوستان من میخاهم از این روش به آمریکا مهاجرت کنم فقط جهت استارت میخاهم یک وکیل عالی معرفی کنین که سابقه او هم عالی باشد

ممنون

با سلام. لطفاً با من تماس بگیرید. 09373464706
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان