کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: آیا موفق شده اید حامی مالی (اسپانسر) برای پروسه مهاجرت از طریق DV Lottery فراهم کنید؟
بله
31.03%
36 31.03%
خیر
68.97%
80 68.97%
مجموع 116 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آیا حامی مالی (اسپانسر) دارید؟
دوست عزیز شما از یکی از اشنایان با معرفت و مهربانتون تقاضا کنید که مبلغی در حدود 20 میلیون تومان به حساب شما بریزن فقط برای چند لحظه و بعد از اون یه رسید از بانک واسه امور بین الملل بگیرید و پول رو هم همون موقع به حساب ان اشنای مهربان بریزید.فقط این کارو 1 ماه قبل از مصاحبه انجام بدین. بعدش میروید امریکا.
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان:
(2010-07-30 ساعت 20:02)kaveh1979 نوشته:  دوست عزیز شما از یکی از اشنایان با معرفت و مهربانتون تقاضا کنید که مبلغی در حدود 20 میلیون تومان به حساب شما بریزن فقط برای چند لحظه و بعد از اون یه رسید از بانک واسه امور بین الملل بگیرید و پول رو هم همون موقع به حساب ان اشنای مهربان بریزید.فقط این کارو 1 ماه قبل از مصاحبه انجام بدین. بعدش میروید امریکا.
بله در ادامه صحبت کاوه عزیز اضافه میکنم بچه هایی که ساپرت مالی ندارند دقیقا میتوانند از این طریق مشکل اسپانسر خود را حل کنندCool
تشکر کنندگان:
راستش من هنوز نمی دونم که اسپانسر دارم یا نه ؟ یعنی هنوز نپرسیدم ؟ مدارک چی میخواد؟ اسپانسرمون باید چه کارهایی برامون انجام بده؟
لطفا سئوال هامو جواب بدید تا من هم بدونم که اسپانسر دارم یا نه؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2010-07-31 ساعت 20:46)narcis_ala نوشته:  راستش من هنوز نمی دونم که اسپانسر دارم یا نه ؟ یعنی هنوز نپرسیدم ؟ مدارک چی میخواد؟ اسپانسرمون باید چه کارهایی برامون انجام بده؟
لطفا سئوال هامو جواب بدید تا من هم بدونم که اسپانسر دارم یا نه؟
ممنون

اسپانسر یک فرد مقیم آمریکا است که تعهد می دهد هزینه های شما را برای مدت معینی (مثلا یک سال یا بیشتر) تقبل کند. اطلاعات بیشتر
تشکر کنندگان: narcis_ala
(2010-07-21 ساعت 16:38)saint نوشته:  فعلا در حال مذاکره هستیم
به یه جا هایی رسیدیم اما هنوز مذاکرات ادامه داره
با دلی آرام و قلبی مطمئن و ضمیری امیدوار میگویم اسپانسر ندارم و ویزا را هم خواهم گرفت حتما و این رو به همتون قول میدم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: maxsupermax ، satusa ، Sooshians ، mml ، silia
(2010-07-22 ساعت 00:55)manoch نوشته:  سلام راستش من هم هرچی به این و اون رو انداختم کسی یه قدم هم بر نمی داره میخوام موقع مصاحبه همین رو بگم تا ببینیم چی پیش میاد

(2010-07-30 ساعت 16:12)strange نوشته:  میشه لطفا پاسخ من بدین من از دنیا هیچی ندارم ، نه سند خونه ..و نه هیچی ، اسپانسرم ندارم
آیا من رد میکنن یا برم جلو شاید معجزه شد قبولم کردن ؟ چی کار کنم ؟

سلام
دوست عزیز به نظر من به این فکر نباشید که برید سفارت به افسر مصاحبه بگید به هر دری زدم اسپانسر پیدا نکردم که اونا بگند چه صادق! یا بخوان دلسوزی کنند، فراموش نکنید افسر سفارت اونجاست که از منافع کشورش حفاظت کنه. بنابراین دوست ندارند که کسی رو وارد کشورشون کنند که فردا مجبور به پرداخت هزینه های اون باشند. (البته نمی دونند ایرونی ها با هوش و پشتکاری که دارند می تونند از صفر هم که باشند گلیمشون رو از آب بیرون بکشند)

تشکر کنندگان: maxsupermax ، Linspire ، lorecance ، silia
(2010-09-02 ساعت 18:56)alirezagh نوشته:  
(2010-07-22 ساعت 00:55)manoch نوشته:  سلام راستش من هم هرچی به این و اون رو انداختم کسی یه قدم هم بر نمی داره میخوام موقع مصاحبه همین رو بگم تا ببینیم چی پیش میاد

(2010-07-30 ساعت 16:12)strange نوشته:  میشه لطفا پاسخ من بدین من از دنیا هیچی ندارم ، نه سند خونه ..و نه هیچی ، اسپانسرم ندارم

سلام
دوست عزیز به نظر من به این فکر نباشید که برید سفارت به افسر مصاحبه بگید به هر دری زدم اسپانسر پیدا نکردم که اونا بگند چه صادق! یا بخوان دلسوزی کنند، فراموش نکنید افسر سفارت اونجاست که از منافع کشورش حفاظت کنه. بنابراین دوست ندارند که کسی رو وارد کشورشون کنند که فردا مجبور به پرداخت هزینه های اون باشند. (البته نمی دونند ایرونی ها با هوش و پشتکاری که دارند می تونند از صفر هم که باشند گلیمشون رو از آب بیرون بکشند)
من درسته اسپانسر ندارم اما مانده حساب 25000 $ و همچنین یه خونه 80 میلیونی به عنوان ضمانت میبرم که مطمئنا کافیه و دلیل دیگه ای که نخواستم اسپانسر داشته باشم دلایل شخصی است
دوستان بدون اسپانسر حالا که این شانس رو برای دریافت ویزا دارید با خوش خیالی ان رو خدشه دارنکنید
1 در 100 اکر افسر به این خاطرردتون کرد چه حالی میشید ؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2010-09-03 ساعت 02:48)saint نوشته:  
(2010-09-02 ساعت 18:56)alirezagh نوشته:  

سلام
من درسته اسپانسر ندارم اما مانده حساب 25000 $ و همچنین یه خونه 80 میلیونی به عنوان ضمانت میبرم که مطمئنا کافیه و دلیل دیگه ای که نخواستم اسپانسر داشته باشم دلایل شخصی است
دوستان بدون اسپانسر حالا که این شانس رو برای دریافت ویزا دارید با خوش خیالی ان رو خدشه دارنکنید
1 در 100 اکر افسر به این خاطرردتون کرد چه حالی میشید ؟؟؟

دوست عزیز
تا حالا سابقه نداشته کسی رو به خاطر نداشتن اسپانسر رد کنند. در بدترین شرایط اگه به هر دلیلی افیسر گواهی بانکی و ... رو قبول نکنه ، از متقاضی می خواد که بره و اسپانسر جور کنه نه اینکه ردش کنه.
بنابراین کسانی که اسپانسر ندارن نگران نباشند و می تونند با خیال راحت با حساب بانکی کارهاشون رو پیش ببرند.
تشکر کنندگان: maxsupermax ، rayan.s ، lorecance
بیش از 73 درصد از برندگانی که در نظر سنجی شرکت کرده اند اسپانسر ندارند. البته کاوه که امروز مصاحبه اش OK شد اسپانسر داشت.
البته خیلی از دوستان در نظر سنجی شرکت نکرده اند.
تاپیک رو بالا میارم که دوستان شرکت کنند
تشکر کنندگان: lale ، success ، rayan.s ، mml
درود بر دوستان
من بانک پاسارگاد حساب دارم.میخوام پول بگذارم و بردارم.بعدش هم پرینت بگیرم.
کسی تجربش رو داره؟آیا دوباره باید ترجمه بشه؟چند روز قبل از رفتن باید اقدام کرد؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-12 ساعت 10:02)DLT نوشته:  درود بر دوستان
من بانک پاسارگاد حساب دارم.میخوام پول بگذارم و بردارم.بعدش هم پرینت بگیرم.
کسی تجربش رو داره؟آیا دوباره باید ترجمه بشه؟چند روز قبل از رفتن باید اقدام کرد؟

DLT عزيز سلام اولا وقتي پول ميزارين بايد 24 ساعت تو حسابتون باشه تا بتونين فرداش درخواشت پرينت مالي بدين و خيلي از بانكها مثل ملي و ملت خودشون انگليسي ميدن رسيدو كه اصله و پرينت هم ميدن اما پولتون هتمن بايد 24 ساعت تو حساب باشه يعني يك شب نه اينكه صبح بزاري و ظهر برش داري اصل هم همون برگه رسيد گردش حساب و مانده حساب هستش
يه چيزي هم به دوستاني كه گله داشتن از كساني كه درخواستشون رد كرده بودن دوستان عزيز اون بندگان خدا هم تقصيري نداره اگه به معني و مفهوم اسپانسر از نظر قضايي و حقوقي برگرديم ميبينيم اين چندتا فرمي كه بنظر ماها ناچيزه ممكنه مشكلات زيادي براي اسپانسر ايجاد كنه كه خيلياشو من خودم شنيدم هر مشكل مالي از درآمد ماهيانه و مسكن و خورد و خوراك و .... داشته باشين اگه خداي ناكرده اونجا مشكلي براي شخص پيش بياد و خيلي مشكلات ديگه كه نميشه اينجا صحبت كنم درموردشون براتون پيش بياد قانونن اسپانسرتون بايد جوابگو باشه و اونجا مثل كشور ما همينطوري از كنار اين چيزا نميگذره مثل ضامن خودمون ميمونه ديگه اينارو گفتم كه از اون بندگان خدا هم دلگير نباشين شايد خود ما هم بريم اونجا ديگه فكر ايطرفيا نباشيم شايد

درود دريادل باشين هميشه درود
كاشكي دلم رسوا بشه دريا بشه اين دو چشم پر آبم
روزي كه بختم باز بشه بي يار بشه اون كه اومد بخوابم
شهزاده روياي من شايد توي آن كس در خواب من آيد توي تو
از خواب شيرين نا گه پريدم او را نديدم ديگر كنارم به خدا
جانم رسيده از غصه بر لب هر روز و هر شب در انتظارم به خدا
تشکر کنندگان: maxsupermax ، rayan.s ، lorecance ، silia ، سامان صفایی ، rahimina
(2010-07-30 ساعت 20:02)kaveh1979 نوشته:  دوست عزیز شما از یکی از اشنایان با معرفت و مهربانتون تقاضا کنید که مبلغی در حدود 20 میلیون تومان به حساب شما بریزن فقط برای چند لحظه و بعد از اون یه رسید از بانک واسه امور بین الملل بگیرید و پول رو هم همون موقع به حساب ان اشنای مهربان بریزید.فقط این کارو 1 ماه قبل از مصاحبه انجام بدین. بعدش میروید امریکا.

اما من شنيدم كه بايد گردش حساب 6 ماه قبل رو بگيريم.
اگه اينجوري باشه كه همه اين كار رو ميكنند Wink

تشکر کنندگان: javidk
منم اسپانسر ندارم و قصدم اينه كه با سه دنگ سند يه خونه 250 تومني و گواهي سپرده براي خودم و خانمم برم. دقيقاً دو هفته ديگه مصاحبه امه و دارم از اينور و اونور جور ميكنم كه با يه چيزي حدود 15 تومن، گواهي موجودي حساب بگيرم.
کیس: 2011AS7XXX
نامه اول: هیچ وقت
کنسولگری: آنکارا
فرمهای سری اول: 07/08/2010
نامه دوم: 17/01/2011
مصاحبه: 16/02/2011
کلیرنس: 01/06/2011
اولين سفر: 01/07/2011 - تولیدو، اوهایو
جمع هزینه ها تا ابتدای سفر اول: 8000 دلار - 2 نفر
سفر دوم: 18/11/2011 - دالاس، تگزاس
تشکر کنندگان:
(2010-11-07 ساعت 17:41)mitr.p نوشته:  

دوست عزیز اونها موجودی حساب میخاند نه گردش حساب . خیلی ها همین کار رو کرند و الان هم آمریکا هستند.
تشکر کنندگان: saman33 ، javidk ، rayan.s ، taraneh@mini ، prsk
(2011-01-31 ساعت 01:36)AmericanHamid نوشته:  
(2010-11-07 ساعت 17:41)mitr.p نوشته:  

دوست عزیز اونها موجودی حساب میخاند نه گردش حساب . خیلی ها همین کار رو کرند و الان هم آمریکا هستند.

سلام...
دوستانی بودند که موقع مصاحبه گردش حساب سال گذشته رو ازشون خواستن...

و در برندگان 2010 تعدادی از دوستان که از مالزی اقدام کرده بودند، می گفتند که سفارت آمریکا در مالزی سوالی در مورد اسپانسر و مدارک مالی نپرسیده:
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...6#pid71126
اگر میتونید، مالزی هم گزینه خوبیه برای کسانی که نقص در مدارک مالی و یا اسپانسر دارند...
موفق باشید...
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: yousef156

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان