کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: آیا موفق شده اید حامی مالی (اسپانسر) برای پروسه مهاجرت از طریق DV Lottery فراهم کنید؟
بله
31.03%
36 31.03%
خیر
68.97%
80 68.97%
مجموع 116 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آیا حامی مالی (اسپانسر) دارید؟
دوستان برنده 2011!

آیا موفق شده اید حامی مالی (اسپانسر) برای پروسه مهاجرت از طریق DV Lottery فراهم کنید؟

56% از برندگان سال 2010 فاقد حامی مالی بودند، هر چند هنوز پرونده برندگان 2010 کاملا بسته نشده، اما تاکنون گزارشی از رد شدن یک کیس در مصاحبه به دلیل نداشتن اسپانسر داده نشده است. با اینحال بیشتر برندگان 2010 که مصاحبه را پشت سر گذاشته اند، توصیه می کنند که تا حد امکان اسپانسر فراهم شود.

این نظر سنجی به پیشنهاد satusa ایجاد شد.
تشکر کنندگان: iliad ، b!ta ، lottory ، r_ent
سلام
ما تصميم داريم خودمون اسپانسر خودمون بشيم و با حساب بانكي و سند ملكي اقدام كنيم. اميدوارم مشكلي پيش نياد.
نميدونم آيا سطح تحصيلات و تخصص فرد شركت كننده و همسرش، شغل ، سن افراد و تعداد اعضاي خانواده (به خصوص داشتن بچه كوچك) و ... ميتونه روي آفيسر اثر گذار باشه كه روي داشتن اسپانسر تاكيد داشته باشه يا نداشته باشه؟

دوستان اگه تجربه و يا نظري دارند لطفا بگن.
تشکر کنندگان:
نتایج نشون میده 100 درصد بچه های 2011 اسپانسر ندارن.
پیشنهاد میکنم این صفحرو برای kcc ایمیل کنیم اشکشون در میاد هممونو بدون اسپانسر و کلیرنس میفرستن اونور!!

راستی منم ندارم جالبه که حساب بانکی هم ندارم ! ملک و املاک هم هیچی!

[عکس: flat.gif]
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: iliad ، ravian ، mavarfan ، binahayat_m ، daryadelan ، mr.amir ، Hornet ، nil2011 ، ouife ، rahimina
فعلا در حال مذاکره هستیم
به یه جا هایی رسیدیم اما هنوز مذاکرات ادامه داره
تشکر کنندگان: iliad
(2010-07-21 ساعت 13:03)free_free نوشته:  نتایج نشون میده 100 درصد بچه های 2011 اسپانسر ندارن.
پیشنهاد میکنم این صفحرو برای kcc ایمیل کنیم اشکشون در میاد هممونو بدون اسپانسر و کلیرنس میفرستن اونور!!

در واقع تاکنون 5 نفر بیشتر در نظرسنجی شرکت نکرده اند، بنابراین باید اینگونه گفت: 100 درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی بالا تاکنون نتوانسته اند اسپانسر فراهم کنند!
تشکر کنندگان: iliad
(2010-07-21 ساعت 18:01)User نوشته:  
(2010-07-21 ساعت 13:03)free_free نوشته:  نتایج نشون میده 100 درصد بچه های 2011 اسپانسر ندارن.

در واقع تاکنون 5 نفر بیشتر در نظرسنجی شرکت نکرده اند، بنابراین باید اینگونه گفت: 100 درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی بالا تاکنون نتوانسته اند اسپانسر فراهم کنند!

حرف شما درست ولی تقریبا بیشتر بچه ها اسپانسر ندارنBig Grin
برای آدم های بزرگ هیچ بن بستی وجود نداره چون یا راهی پیدا میکنند یا راهی می سازند! پس همیشه امید داشته باشید
متولد چه ماهی هستید؟
تشکر کنندگان:
[quote='satusa' pid='64272' dateline='1279693196']
سلام
ما تصميم داريم خودمون اسپانسر خودمون بشيم و با حساب بانكي و سند ملكي اقدام كنيم. اميدوارم مشكلي پيش نياد.
نميدونم آيا سطح تحصيلات و تخصص فرد شركت كننده و همسرش، شغل ، سن افراد و تعداد اعضاي خانواده (به خصوص داشتن بچه كوچك) و ... ميتونه روي آفيسر اثر گذار باشه كه روي داشتن اسپانسر تاكيد داشته باشه يا نداشته باشه؟

دوستان اگه تجربه و يا نظري دارند لطفا بگن.

سلام.سطح تحصیلات ربطی به اسپانسر داشتن نداره.شما اگه با حساب بانکی‌ و سند ملکم روز مصاحبه برید حتما بیا آدرس یه نفر رو در آمریکا بهشون بگید
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

تشکر کنندگان:
انگار فقط من اسپانسر دارم. خوب خدارو شکر. امیدوارم ولی کاره همه بچه ها درست بشه. البته اگه حساب بانکی داشتم شاید بیشتر بدردم میخورد Smile
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان:
[/size]
من با غریبه و آشنا مذاکره و .. کردم ولی یه جوری می پیچونن ...چون هرکی به فکر درجه 1 خودشه... نه ما که اشنای دور هستیم. در ضمن اکثرا (5 مورد تا به امروز) از وقت خودشون برای این کار دشوار اداری نمی زنن (یکی شون رک و پوست کنده و عالی این رو به زبان آورد ...و من از صراحت کلامش عشق کردم و بی تعارف هم گفت) از درد سر فرار می کنن ...خب زندگی سخته خب

ولی یکی شون گفت :که آدرس و تلفنم رو می دم برای گرین کارت ارسالی و منم بسیار تشکر و استقبال کردم ...همین هم غنیمته....Big Grin

[D[size=medium

سلام بر عزیزان و مدیران
این تاپیک رو می خوام که مدیران تو صفحه اصلی سایت "های لایت " کرده که همه اعضاء مطلع بوده و مشارکت کنند. این پروسه می تونه برای ما کار انجام بده یا نه .....
ولی باید قبول کنیم که سنگ بنایی جالب برای آیندگان 2012 به بعد خواهیم گذاشت ....
اگر حق گفتمSmile[/size] بهم بگید...
[/size]
Smile
سلام بر عزیزان و مدیران
این تاپیک رو می خوام که مدیران تو صفحه اصلی سایت "های لایت " کرده که همه اعضاء مطلع بوده و مشارکت کنند. این پروسه می تونه برای ما کار انجام بده یا نه .....
ولی باید قبول کنیم که سنگ بنایی جالب برای آیندگان 2012 به بعد خواهیم گذاشت ....
اگر حق گفتم
بهم بگید...
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: hpsarvari
سلام راستش من هم هرچی به این و اون رو انداختم کسی یه قدم هم بر نمی داره میخوام موقع مصاحبه همین رو بگم تا ببینیم چی پیش میاد
شماره کیس: 2011AS00033xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:15may
محل دریافت : تهران
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 06jun 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: 10jun 2011
تاریخ دریافت نامه دوم:10 jul
تاریخ مصاحبه: 9 August
هزینه ها:1500000 برای یک نفر
تاریخ کلیرنس:27 agust
دریافت ویزا:08 sep
عزیمت:22 nov
تشکر کنندگان:
درود
من هم اسپانسر ندارم . حساب بانکی هم ندارم . در مورد حساب بانکی من هنوز نفهمیدم که حساب در گردش میخاند یا موجودی 1 روزه حساب کافییه. ودر مورد سند هم آیا تاریخ بنام خوردن سند تاثیر داره .یعنی یکماه قبل از مصاحبه یک سند به ناممون بخوره بگند که این قبول نیست یا نه مهم نیست؟
تشکر کنندگان:
(2010-07-22 ساعت 02:08)AmericanHamid نوشته:  درود
من هم اسپانسر ندارم . حساب بانکی هم ندارم . در مورد حساب بانکی من هنوز نفهمیدم که حساب در گردش میخاند یا موجودی 1 روزه حساب کافییه. ودر مورد سند هم آیا تاریخ بنام خوردن سند تاثیر داره .یعنی یکماه قبل از مصاحبه یک سند به ناممون بخوره بگند که این قبول نیست یا نه مهم نیست؟

سلام دوست عزیز.حساب در گردش خیلی‌ بهتره.شما که تازه اسمتون دراومده به این زودی مصاحبه نمیرید پس از همین الان هر چند روز یه بار حسابتون در گردش باشه

موفق باشید
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

تشکر کنندگان: AmericanHamid
سلام من هم اسپانسر ندارم به دو سه نفر رو انداختم نشد. ميخوام از طريق سند ملكي اقدام كنم اميدوارم كه مشكلي پيش نياد. مياد؟ نمياد؟ نمي دونم
تاریخ ورود به امریکا: 8 اپریل
Standing Stones
تشکر کنندگان:
(2010-07-28 ساعت 14:16)suntino نوشته:  سلام من هم اسپانسر ندارم به دو سه نفر رو انداختم نشد. ميخوام از طريق سند ملكي اقدام كنم اميدوارم كه مشكلي پيش نياد. مياد؟ نمياد؟ نمي دونم

سلام دوست عزیز.زمانی‌ که من مصاحبه رفته بودم.یه آقایی اسمشون تو لاتاری دراومده بود که همراه همسرشون مصاحبه داشتن.اونها هم اسپانسر نداشتن و طبق گفتهٔ خودشون ملکشون ۱ میلیارد ارزش داره و کارشناس آوردن قیممت زده و سندشم ترجمه کرده بودن همراهشون بود.مشکلی‌ واسشون پیش نیومد.فقط چون کارمند بودن اف بی‌ ای چک بهشون خورد.شما اگه اسپانسرم ندارید حتما آدرس یه نفرو باید تو آمریکا بهشون بدید.

موفق باشید
سفرنامه

تشکر کنندگان:
میشه لطفا پاسخ من بدین من از دنیا هیچی ندارم ، نه سند خونه ..و نه هیچی ، اسپانسرم ندارم
آیا من رد میکنن یا برم جلو شاید معجزه شد قبولم کردن ؟ چی کار کنم ؟
تشکر کنندگان: funnybluesolea

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان