کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیتیزن شیپ
بعد از چهار ماه همچنان روي فينگر پرينت هستم مگر نبايد in the line for interview باشم
پاسخ
تشکر کنندگان: ramin_red
(2017-11-10 ساعت 00:35)Sara120 نوشته:  بعد از چهار ماه همچنان روي فينگر پرينت هستم مگر نبايد in the line for interview باشم

سلام روى فينگر پرينت هستيد تا زمانيكه تاريخ مصاحبه معلوم بشه ، مال من بعد از شش ماه از فينگر پرينت رفت رو اينترويو كه تاريخ مصاحبه دو روز بعدش با نامه اومد در خونه
پاسخ
تشکر کنندگان: Sara120 ، ramin_red
(2017-11-10 ساعت 01:02)zohreh36 نوشته:  
(2017-11-10 ساعت 00:35)Sara120 نوشته:  بعد از چهار ماه همچنان روي فينگر پرينت هستم مگر نبايد in the line for interview باشم

سلام روى فينگر پرينت هستيد تا زمانيكه تاريخ مصاحبه معلوم بشه ، مال من بعد از شش ماه از فينگر پرينت رفت رو اينترويو كه تاريخ مصاحبه دو روز بعدش با نامه اومد در خونه

از نتيجه مصاحبه ما را با خبر كنيد ممنون
پاسخ
(2017-11-10 ساعت 02:21)Sara120 نوشته:  

حتما ، دوازده روز ديگه مصاحبه ام هستش
پاسخ
(2017-11-10 ساعت 02:21)Sara120 نوشته:  

حتما ، دوازده روز ديگه مصاحبه ام هستش
پاسخ
(2017-11-05 ساعت 23:37)shahin61 نوشته:  
(2017-11-05 ساعت 23:04)j1970 نوشته:  اومدم یه سوال بپرسم که مطالب رو خوندم نگرانم کرد و بنظر اومد پروسه بیش از حد پیچیدس.
نه انچنان که بنظر میاد...نباید ناامید شد..مسیریست که باید رفت جلو ..فقط با توجه به شرایط باید بیشتراز قبل احتیاط کرد.
بنظرم گاهی اینجا خیلی پیچیدش میکنن و استرس میدن والا خود پروسه چند تا صفحه و مدرک چیز خاصی نیست.
دقیقا یاد وقتی افتادم که قرار بود بریم واسه مصاحبه قبل از اومدن که واقعا یه جاهایی خیلی شور میشد
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، SOROUSHSOFT ، atlantis770 ، ramin_red
(2017-11-06 ساعت 20:28)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2017-11-05 ساعت 23:04)j1970 نوشته:  اومدم یه سوال بپرسم که مطالب رو خوندم نگرانم کرد و بنظر اومد پروسه بیش از حد پیچیدس.

اتفاقا" پروسه پیچیده ای نیست میشه لطفا" توضیح بدبد چی دیدید که فکر میکنید پیچیدست؟
فرمها میگن پیچیده نیست اما اینجا رو که میخونی بنظر خیلی پیچیده میاد.
سوال منم در این حد بود که چون اسمم طولانیه و محل ورود اسم کوتاه، سه حرف اسمم بریده میشه و فکر میکردم بجای اینکه بعد چاپ با خودکار اضافه کنم یا یه الحاقیه بهش اضافه کنم و توضیح بدم کدوم ممکنه بهتر باشه و ممکنه کسی تجربش کرده باشه که دیگه واقعا موضوع مهمی نیست و تهش احتمالا با خودکار اضافش میکنم.

اینی که میگم چیزی از ارزش اطلاعات ارائه شده در اینجا کم نمیکنه اما گاهی این حس دست میده که خیلی مسائل اینجا پیچیده و ترسناک جلوه میکنه تا اونی که در واقعیت هست.
ممنون از توجهت
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، SOROUSHSOFT ، ramin_red
دوستان ما امروز مصاحبه داشتیم و چون حال و روز خوبی ندارم خلاصه می نویسم:
1- حتما 2 قطعه عکس پاسپورتی همراهتون باشه. قانون جدیده و توی نامه ها نیومده هنوز
2- من و خانمم جداگانه مصاحبه شدیم. ایشون کوتاه و بسیار بد با یک لیست کپی که باید ارسال کنه و .... و من بسیار طولانی و پر از سوال و ممکنه 1-2 هفته دیگه نامه ای بیاد و لیست کپی های لازم را بخواهد.
3- ما خیلی رفت و برگشت داشتیم سوال انگیز: چرا؟ زندگی تون اینجا با چی میگذشت؟ ایران چی؟ درآمدت چقدر بود و ....
4- دوستانه و رسمی با من برخورد شد ولی خانمم را خیلی اذیت کرده بودند 15 دقیقه

اگر خبر جدیدی شد در میان می گذارم
موفق باشید
2012, Bay Area, CA
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، bayat_r ، Sara120 ، afs ، Gole baba ، Shahram914 ، ramin_red
(2017-11-14 ساعت 03:38)hoseyn نوشته:  دوستان ما امروز مصاحبه داشتیم و چون حال و روز خوبی ندارم خلاصه می نویسم:
1- حتما 2 قطعه عکس پاسپورتی همراهتون باشه. قانون جدیده و توی نامه ها نیومده هنوز
2- من و خانمم جداگانه مصاحبه شدیم. ایشون کوتاه و بسیار بد با یک لیست کپی که باید ارسال کنه و .... و من بسیار طولانی و پر از سوال و ممکنه 1-2 هفته دیگه نامه ای بیاد و لیست کپی های لازم را بخواهد.
3- ما خیلی رفت و برگشت داشتیم سوال انگیز: چرا؟ زندگی تون اینجا با چی میگذشت؟ ایران چی؟ درآمدت چقدر بود و ....

موفق باشید

ببخشيد مداركي را كه از خانمتون خواستند چي بود اگر ممكنه بگيد
پاسخ
(2017-11-14 ساعت 03:38)hoseyn نوشته:  دوستان ما امروز مصاحبه داشتیم و چون حال و روز خوبی ندارم خلاصه می نویسم:

موفق باشید
دو قطعه عكس رو كه موقع ارسال مدارك فرستاديم
پاسخ
(2017-11-14 ساعت 10:19)zohreh36 نوشته:  

موفق باشید
دو قطعه عكس رو كه موقع ارسال مدارك فرستاديم
ببخشيد منظور از ليست كپي چيه
پاسخ
ببخشید که خیلی کلی و نگران کننده نوشتم.
ما عکس نفرستاده بودیم
مدارکی که خواسته همه همراهمون بود ولی چون جدا جدا مصاحبه شدیم همه پیش من بود. از من هم هیجی نخواست. حتی خانمم گفته بود پیش همسرم هست میتونم ازش بگیرم، پیرزنه دعواش کرده بود و گفته بود میگم پست کن!!!
30 روز وقت داریم وگرنه کان لم یکن میشه
- تکس اسکریپت از IRS
- تکس اسکریپت از Ca Franchise
- کپی صفحاتی از پاس که مهر ورود داره
- تمام آدرسهای چند ساله
- مدرک ازدواج
...
2012, Bay Area, CA
پاسخ
تشکر کنندگان: Sara120 ، Geeta ، Shahram914 ، ramin_red
(2017-11-14 ساعت 23:54)hoseyn نوشته:  ببخشید که خیلی کلی و نگران کننده نوشتم.
ما عکس نفرستاده بودیم
مدارکی که خواسته همه همراهمون بود ولی چون جدا جدا مصاحبه شدیم همه پیش من بود. از من هم هیجی نخواست. حتی خانمم گفته بود پیش همسرم هست میتونم ازش بگیرم، پیرزنه دعواش کرده بود و گفته بود میگم پست کن!!!
30 روز وقت داریم وگرنه کان لم یکن میشه
- تکس اسکریپت از IRS
- تکس اسکریپت از Ca Franchise
- کپی صفحاتی از پاس که مهر ورود داره
- تمام آدرسهای چند ساله
- مدرک ازدواج
...

ممنون ازینکه اتفاقات امروز را share کردید امیدوارم که با ارسال مدارک موفق بشوید ولی فکر کنم بهتره با وکیل صحبت کنید .
هر موقع که حوصله داشتید ممکنه بفرمایید
1.آیا سفر بیش از 6 ماه داشتید؟
2.آیا در امریکا کار کرده اید و مالیات داده اید؟
3.ایا امتحان تاریخ و زبان را از شما و همسرتان گرفتند؟
4.مگر تمام ادرسهای چندساله در اینجا و ایران رادبرایشان ننوشته بودید؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: Sara120 ، Gole baba ، SOROUSHSOFT ، Shahram914 ، alin1351 ، ramin_red
سلام به همگی
بعد از ۴ سال من دوباره اومدم. 😁
دوستان من یه پسر دارم چهارده سالشه و با هم اومدیم و گرین کارت داریم و اینا. آیا باید همزمان با خودم و همسرم برای ایشون هم اقدام کنم یا بعد از سیتیزن شدن خودمون دوباره یه پروسه برای ایشون ؟
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
پاسخ
سلام دوستان امیدوارم سوالم را جای درستی پرسیده باشم . سوال من در رابطه با سیتیزن شیپ همسرم در امریکا هست . ایشان تقریبا یک سال ، نیم پیش برای سیتیزنی اقدام کرده اند اما بعد از گذشت ۱۶ ماه هنوز خبری نشده به اداره ی مهاجرت رفته گفته اند که کلیر شده و دستشون رسیده اما این مال ۳ هفته پیشه ؟ کسی می دونه علتش جیه و ایا کار دیگه ای می شه کرد یا نه ؟ من هم ۱ ماه هست که با گرین کارت ایشون فایل شدم و منتظریم که سیتیزن شیپ که اومد سریع عوض کنیم پروسه را ، اشکالی که ایجاد نمی شه ؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان