کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شیکاگو، ایالت ایلینوی
سلام
از این سایت میتونید اطلاعات خیلی خوبی راجع به شیکاگو و یا هر جای دیگه امریکا بدست بیارید.
موفق باشید.
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، shimoda ، vroom ، parastoo mohajer ، ASALI ، Tomas ، naarestan ، soli asali ، alirezanz
دوستانی عزیز ساکن شیکاگو ..یکی از دوستان مهاجرسرائی ما جدیدا اومده به این شهر برای زندگی ..خواستم ببینم کسی هست که برای مدت سه یا چهار روز بتونه جائی رو برای زندگی در اختیار این دوستمون قرار بده تا ایشون خونه پیدا کنه ؟؟ میدونید با این وضعیت دلار گرفتن هتل اصلا به صرفه و عاقلانه برای هیچ کس نیست ..اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم .این دوستمون فقط یک جا برای موندن موقت میخواد و احتیاجی به کمکهای دیگه نداره این و برای این میگم که فکر نکنید مزاحم میشه و دست و پاتون رو میبنده ..در ضمن ایشون مورد تائید صد در صد من و مدیران اینجاست ..اگه کسی خواست کمکی کنه لطفا برای من پیام خصوصی بزنه ..
(ایشون یه پسر مجرد تنهاست )
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
دوستان عزیز بخصوص omidoo ی نازنین

اطلاعاتتان واقعا به درد همه کسانی که دنبال اطلاعات مفید در باره شیکاگو میگردند
می خورد.واقعا ممنونیم.
دوستان ما احتمالا اوائل ماه مارس وارد شیکاگو می شویم.هوا تو این ماه آیا خیلی سرد خواهد بود؟
عزیزان فکر می کنید بشود برای یکماه خانه ای را اجاره کرد؟ کسی جای مناسبی را سراغ ندارد ؟شنیدم که بعضی از ایرانیها که تعطیلات به ایران میروند ممکن است خانه هایشان را برای این مدت اجاره بدهند.چه خوب میشد یکی از این موارد را آدم پیدا می کرد.بنظرم هزینه اش خیلی کمتر از هتل می شد. دوستان خواهش میکنم اگر میتوانیدراهنمائی کنید .
case number:2012ASA00009000
تعداد کیس:2 نفر
رویت قبولی:15 جولای2012
ارسال فرمهای سری اول:24 جولای 2012
دریافت مدارک:5 روز بعد
دریافت نامه دوم :16 آگوست
مصاحبه:28 آگوست ابوظبی
نتیجه:برگه سفید و منتظر کلیرنس
کلیرنس:13 سپتامبر
دریافت ویزا:؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ali234 ، 3pideh ، Omidooo ، Tomas ، proje ، soli asali ، alirezanz
(2012-10-09 ساعت 01:21)zavieh نوشته:  دوستان عزیز بخصوص omidoo ی نازنین

اطلاعاتتان واقعا به درد همه کسانی که دنبال اطلاعات مفید در باره شیکاگو میگردند
می خورد.واقعا ممنونیم.
دوستان ما احتمالا اوائل ماه مارس وارد شیکاگو می شویم.هوا تو این ماه آیا خیلی سرد خواهد بود؟
عزیزان فکر می کنید بشود برای یکماه خانه ای را اجاره کرد؟ کسی جای مناسبی را سراغ ندارد ؟شنیدم که بعضی از ایرانیها که تعطیلات به ایران میروند ممکن است خانه هایشان را برای این مدت اجاره بدهند.چه خوب میشد یکی از این موارد را آدم پیدا می کرد.بنظرم هزینه اش خیلی کمتر از هتل می شد. دوستان خواهش میکنم اگر میتوانیدراهنمائی کنید .

دوست عزیز میتونید به من پیام خصوصی بدید در خدمتتون هستم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، parastoo mohajer ، itsmasoud ، ali234 ، 3pideh ، Omidooo ، Tomas ، sadeghi897 ، maryam_a ، proje ، soli asali ، alirezanz
سلام دوست عزیز
من و خانواده ام دوهفته ای هست وارد شیکاگو شدیم
ولی متاسفانه تا حالای خاطره خوبی نداریم میتونم ایمیلتونو داشته باشم بیشتر راهنمایی بگیرم
با تشکر

بعد از شش ماه خودم میخوام درخواستم رو ویرایش کنم:ویرایش 1
من به لطف خدا و راهنمایی دوستان خوبی از مهاجر سرا تونستم هم خانه بگیرم و هم یک مختصر کاری مشغول بشم
ادامه دارد....
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ali234 ، Omidooo ، Tomas ، proje ، مانترا ، soli asali ، alirezanz ، atlantis770 ، maral-map
(2012-10-17 ساعت 07:04)ali.marami20@yahoo.com نوشته:  سلام دوست عزیز
من و خانواده ام دوهفته ای هست وارد شیکاگو شدیم
ولی متاسفانه تا حالای خاطره خوبی نداریم میتونم ایمیلتونو داشته باشم بیشتر راهنمایی بگیرم
با تشکر

دوست عزیز براتون در پیام خصوصی فرستادم.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

پاسخ
تشکر کنندگان: pr.kia ، ali234 ، kasrafo ، Omidooo ، Tomas ، sadeghi897 ، proje ، soli asali ، alirezanz
سلام.میخواستم بدونم متوسط قیمت خونه تو اونجا چقدره؟ با 30000-40000 دلار میشه جایی رو خرید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ali234 ، Omidooo ، Tomas ، proje ، soli asali ، alirezanz
(2012-10-18 ساعت 11:38)raminddd نوشته:  سلام.میخواستم بدونم متوسط قیمت خونه تو اونجا چقدره؟ با 30000-40000 دلار میشه جایی رو خرید؟

دوست من بنظم این سایت بتونه کمکت کنه
http://www.trulia.com/IL/Chicago/
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، ali234 ، Omidooo ، Tomas ، proje ، soli asali ، alirezanz
سلام
من ميخوام از همه مديران و كساني كه توي اين سايت زحمت ميكشن تشكر و قدر داني كنم
مخصوصا ،مخصوصا از صدراي عزيز كه واقعا سنگ تمام ميزاره .
اين مدير كارش از انسانيت گذشته او يك فرشته است .
خدا خير دنيا و آخرت بهش بده
پاسخ
تشکر کنندگان: usa lover ، Ali Sepehr ، bitabita ، M_star1316 ، nora ، itsmasoud ، ali234 ، HAZARA ، Omidooo ، Tomas ، sadeghi897 ، maryam_a ، soli asali ، alirezanz
دوستان سلام:
کسی از امید عزیز ( مدیر سابق ) خبری نداره؟!
خیلی وقته ازش بیخبرم!
یه وقت بلائی , اتفاقی , چیزی براش نیافتاده باشه......
ورود به آمریکا : JULY 4TH
دریافت گرین کارت : JULY 26TH
پاسخ
تشکر کنندگان: ali234 ، HAZARA ، Omidooo ، Tomas ، sadeghi897 ، soli asali ، alirezanz
(2013-01-01 ساعت 22:20)M_star1316 نوشته:  دوستان سلام:
کسی از امید عزیز ( مدیر سابق ) خبری نداره؟!
خیلی وقته ازش بیخبرم!
یه وقت بلائی , اتفاقی , چیزی براش نیافتاده باشه......

اميد جان سالمه و نگرانش نباشيد ، فقط فعلا بخاطر مشغله هاي كاري و درسي نمي تونه يه مدتي به سايت سر بزنه ، ممنون از اينكه به فكر دوستان قديمي هستيد.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

پاسخ
تشکر کنندگان: itsmasoud ، amir82 ، roeentan ، M_star1316 ، ali234 ، kasrafo ، HAZARA ، Omidooo ، Tomas ، sadeghi897 ، maryam_a ، proje ، soli asali ، alirezanz
سلام من یه سری اطلاعات در مورد chicago-ridge,ilمیخواستم از دوستانی که اطلاعات دارن راهنمایی میخوام.تو سرچها فهمیدم که هم ارزونتره هم امنتره و هم مدارس بهتری داره و ... فقط نمیدونم دقیقا کجاست و آیا تو خود شهر شیکاگو یا خودش یه ویلجه
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
تشکر کنندگان: Omidooo ، Tomas ، proje ، soli asali ، alirezanz
سلام دوستان
فقط میخواستم از اطلاعاتی که تو این سایت بود تشکر کنم
منم مقصد نهاییم شیکاگو و امیدوارم وقتی که اونجا رسیدم مثل دوستانی که اطلاعاتشون برای من مفید بود بتونم کمی ادای دین کنم
طبق برنامه ریزی خودم احتمالا باید تو اردیبهشت یا خرداد برسم شیکاگو
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: itsmasoud ، el333 ، amir82 ، ali234 ، nora ، IN.USA@2013 ، HAZARA ، enchantress_boy ، 3pideh ، Omidooo ، Tomas ، proje ، مانترا ، soli asali ، alirezanz
بدنبال بک هاستل در شیکاگو بودم که این هاستل از دیگران متمایز بود
http://www.hihostels.com/dba/hostel060034.en.htm#
قیمت های آن از 28 دلار شروع میشه و خوشبختانه در مرکز شهر است
پاسخ
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، HAZARA ، maaref ، roeentan ، 3pideh ، Omidooo ، Tomas ، nikan_sh ، soli asali ، alirezanz ، atlantis770
شیکاگو
همان طور که نام Magnificent Mile (مسیر باشکوه) نشان می دهد، این مسیر مملو از بوتیک ها، فروشگاه ها و نمایندگی های فروش برندهای مشهوری همچون نیمن مارکوس، شانل، نوردستروم و ... است. برای آنهایی که به دنبال خریدهای ارزان اما خوب هستند، باید بدانند فروشگاه های زنجیره ای ارزان تری همچون H&M، Filene's Basement و Gap در انتهای شمالی بلوار میشیگان قرار دارند. برای یافتن مغازه های مبلمان آنتیک، مغازه ها و گالری های هنری باید به خیابان های ویکر پارک و باکتاون بروید.
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، amir82 ، HAZARA ، nora ، maaref ، fire dragon ، roeentan ، 3pideh ، Omidooo ، Tomas ، maryam_a ، soli asali ، alirezanz ، atlantis770 ، atour ، maral-map

کاربران در حال بازدید این موضوع: