کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دانشجو،گرین کارت،ازدواج
سلام دوستان
منم همين مشكل رو دارم
من هم ارديبهشت ويزامو گرفتم و تصميم دارم ابان برم امريكا
سوالي كه دارم همون سوال اين دوستمونه
من يكي رو خيلي دوستش دارم و مي خوام باهم ازدواج كنيم - ولي من برنامه دارم بعد از اينكه گرين كارتمو گرفتم برگردم ايران و يك سال بعدش برم
لطفا دوستاني كه مي تونن كمك كنند ما چطوري مي تونيم اين مشكل رو حل كنيم؟ من مي تونم وقتي رفتم اونجا واسه گرفتن گرين كارتم اقدام كنم واسه همسرم و برگردم ايران پيش هم باشيم تا اينكه ويزاي همسرم هم جور بشه با هم بريم؟ من نمي تونم دوريشونو تحمل كنم؟
لطفاااااااااااااااا كمك
به سان رود که در نشیب دره سر به سنگ میزند رونده باش امید هیچ معجزه ای زمرده نیست زنده باش. خدا پشت پناه همتون باشه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-07-15 ساعت 19:57)gol gol نوشته:  سلام دوستان لطفا منو راهنمایی میکنید من برنده لاتاری 2013 بودم و ویزامو از ایروان گرفتم شهریور ماه میرم برای گرفتن گرین کارت و دوست پسرم اقدام کرد برای ویزای دانشجویی Apply کرده بود که هم بیاد اونجا درس بخونه و هم باهم ازدواج کنیم که هفته پیش رفت ایروان و Reject شد پروسه ازدواج هم که خیلی طولانی میشه اگه با من ازدواج کنه میگن 3-4 سال طول میکشه تا بیاد که این اصلا جور در نمیاد حالا سوال دارم به نظر شما دوباره برای ترم زمستان اقدام کنه ؟؟؟ و اگه بیاد اونجا آیا ما میتونیم با هم ازدواج کنیم ؟؟ ممنون از راهنمایی تون

شما قبل از مصاحبه باید عقد میکردن.حالا گذشته.من دقیقا موقعیت شما رو داشتم.دوست پسرم ایران بود.گفتم اگه هر راهی رو امتحان کنم ممکن هست ویزا ندن.مثل ویزای کار.ویزای دانشجویی.تنها راهی که مطمعن هست رو انتخاب کردم.رفتم ایران عقد کردم العان مدارک رواوردم اقدام کنم.شما یکبار دیگه برای ویزا دانشجوی اقدام کنید اگه نتیجه نداد عقد کنید.ویزای ازدواج دیر و زود داره ولی حتما میدن.میگن العان پرونده های ازدواج سریعتراز قدیمها شده.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
(2013-08-30 ساعت 13:27)aydinaghajani نوشته:  سلام دوستان
منم همين مشكل رو دارم
من هم ارديبهشت ويزامو گرفتم و تصميم دارم ابان برم امريكا
سوالي كه دارم همون سوال اين دوستمونه
من يكي رو خيلي دوستش دارم و مي خوام باهم ازدواج كنيم - ولي من برنامه دارم بعد از اينكه گرين كارتمو گرفتم برگردم ايران و يك سال بعدش برم
لطفا دوستاني كه مي تونن كمك كنند ما چطوري مي تونيم اين مشكل رو حل كنيم؟ من مي تونم وقتي رفتم اونجا واسه گرفتن گرين كارتم اقدام كنم واسه همسرم و برگردم ايران پيش هم باشيم تا اينكه ويزاي همسرم هم جور بشه با هم بريم؟ من نمي تونم دوريشونو تحمل كنم؟
لطفاااااااااااااااا كمك

سلام
به نظر من تاپیک "ازدواج با کسی که گرین کارت دارد " رو مطالعه کنین :http://mohajersara.com/thread-2833.html

الان کتگوری F2A ( ویزا ازدواج با گرین کارتی ) در حال حاضر حدود 2 تا 2.5 سال طول میکشه و به احتمال خیلی زیاد و ایشالا کمتر از این مدت هم میشه چون الان همه کیس ها در ویزا بولتن اپرو هستن و وابستگی به ویزا بولتن دیگه وجود نداره پیش بینی اساتید رسیدن به حدود 1 سال هست مثل سیتزن ها
میتونین بعد از گرفتن گرین کارت پاس سفید بگیرین و فکر میکنم تقریبا تا 2 سال مشکلی برای گرین کارتتون پیش نمی یاد و می تونین کنار همسرتون باشین اگر شما برای همسرتون اقدام کنین دیگه به همسرتون ویزا توریستی و دانشجویی نمیدن
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
با سلام ميخواستم بدونم در صورت اخذويزاي تحصيلي در هر مقطعي امكان صدور ويزا براي همسر و فرزند نيز وجود دارد و آيا همسر ميتواندكار كند؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان