کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارتقای نرم‌افزار انجمن
به به همکار هامون هم که پیدا شدن!
ما هم که یه جوجه گرافیست هستیم!
تشکر کنندگان:
با سلام
ممنون حجت جان سایت خیلی کلاسیک و شکیل شده .

فقط یه مقدار قسمتهای سفید وسط سایت یا بک گراند سفید کنتراستش بالاست اگر کمی ملایم تر بشه مثل آبی روشن فوق العاده عالیه بازم ممنون از زحماتتون .

موفق و تندرست باشید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان:
(2009-11-13 ساعت 23:33)mary joon نوشته:  مرسي از اينكه تم و عوض مي كني كه باعث تنوع مي شه
شيك شده اما به نظر من چشم و اذيت مي كنه خيلي كنتراستش بالاست
در ضمن توي سايت 2 تا گرافيست هم داريم اگه كمكي از دست گرافيست ها بر مياد من كه حاضرم Wink
يه چيز جالب اين تغيير دكمه تبريك بودD:

(2009-11-14 ساعت 02:03)saeedhei نوشته:  با سلام
ممنون حجت جان سایت خیلی کلاسیک و شکیل شده .

فقط یه مقدار قسمتهای سفید وسط سایت یا بک گراند سفید کنتراستش بالاست اگر کمی ملایم تر شه فوق العاده عالیه بازم ممنون از زحماتتون .

موفق و تندرست باشید .

دکمه تبریک ایده خود ادمین بود و من فقط اجرایی‌اش کردم (درسته که گرافیست نیستم اما در حد ساختن دکمه و این‌ها بلدم!)

در مورد تغییرات پیشنهادی، لطفاً یه عکس از چیزی که به نظر شما خوب نیست بگیرید، بعد توی نرم‌افزاری مثل فتوشاپ تغییرش بدید به چیزی که بهتره و این‌جا بفرستید تا متوجه تغییر مورد نظر شما بشم. قطعاً از پیشنهادهای خوب استقبال خواهد شد و اجرایی کردنش هم با من Smile
تشکر کنندگان: saeedhei ، mary joon ، سارا کوچولو
(2009-11-14 ساعت 02:07)Hojjat نوشته:  در مورد تغییرات پیشنهادی، لطفاً یه عکس از چیزی که به نظر شما خوب نیست بگیرید، بعد توی نرم‌افزاری مثل فتوشاپ تغییرش بدید به چیزی که بهتره و این‌جا بفرستید تا متوجه تغییر مورد نظر شما بشم. قطعاً از پیشنهادهای خوب استقبال خواهد شد و اجرایی کردنش هم با من Smile
با سلام

راستش تونستم این نمونه رو توی پینت درست کنم البته از آبی کنار سایت بر داشتم.
ولی انگار کم کم چشمها به همین قالب هم عادت می کنه. در هر صورت مرسی بابت زحماتت .
-->

موفق و تندرست باشید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان:
ممنون سعیدجان. روش کار می‌کنم ببینم چه طور می‌شه.
تشکر کنندگان: Parslottery ، saeedhei
سلام Hojat عزیز

بابا شاهکار کردی، میدونی عین خونه تکونی هستش، خونه تکونی گویای این نیستش که خونه ات کثیفه یا .... فقط باعث میشه بعد از چند وقت بدونی هستی، احساس تکرار نکنی.
واقعا دستت برای این خونه تکونی درد نکنه.
من سوات ندارم امزا بزارم. نمیشه انگشط بزنم؟؟ په ای چه وب صاتی یه
تشکر کنندگان: saeedhei
سلام. درسته من يه کم دير رسيدم، اما منم نظرمو مي‌گم ديگه. خيلي عالي شده حجت جان. دستت درد نکنه. واقعاً از همه بچه‌هايي که واسه ارتقاء اين سايت تلاش مي‌کنن صميمانه تشکر مي‌کنم. منم مثل اينايي که فقط ميان غذا رو مي‌خورن و ميرن، کاري به غير از تشکر از دستم بر نمياد. ببخشيد ديگه. Sad
فقط تا بعد سه روز اومدم توي سايت، يهو شوکه شدم. اگه خواستم برم خواستگاري، واسه کسب 10 رتبه مثبت، حتماً ميگم توي سايت به اين باکلاسي عضو هستم. Big Grin
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان: saeedhei ، majid53105 ، honareirani
من امروز فکر کردم آدرس سایت رو اشتباه تایپ کردم و داشتم بر میگشتم. خیلی خوب شده ولی یه مقدار پر رنگه و باید چشمم بهش عادت کنه.
با اینحال من هم ازتون تشکر میکنم
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، saeedhei ، honareirani
به خدا كارت عاليه اينو گفتم فقط براي بهتر شدن سايت ,اينجوري چشم و يه كم اذيت مي كنه
براي كسايي كه در روز زياد با اين سايت سر و كار دارن يكم سخته مثل خودم كه روزي چند بار به سايت سر مي زنم
منظورم از كمك هم فقط در مورد انتخاب رنگه وگرنه شما كه كارتون عاليه
بازم مرسي (:
شماره کیس:2010AS000165xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:-2009-4-Aug
کنسولگری:Ankara
تاریخ کارنت شدن :may
تاریخ مصاحبه: 17 june
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه

تشکر کنندگان:
در همون مورد انتخاب رنگ هم اگر کمکی می‌تونید بکنید به من پیغام بدید
تشکر کنندگان:
چقدر خوشگل شده اینجا!!!
چند روز نتونستم بیام نت واسه همین تغییرات رو دیر دیدم Smile
تشکر کنندگان: mohsen324
سلام .من از اُپرا 10 استفاده میکنم. نمیدونم چرا وقتی دارم پیامم رو می نویسم حروف میرن تو دل هم. یعنی یک جورهایی روهم می افتن. قبلا این مشکل نبود.
فکر کنم با اینترنت اکسپلورر هم یکبار امتحان کردم همین جوری بود. وقتی پیام رو ارسال میکنم درست میشه
ممنون از رسیدگی
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان:
سلام.
منم این مشکل رو دارم.
وقتی دارم تایپ می کنم یهو نشانگر تایپ قاطی میکنه و میره وسط حروف تایپی قبلی تایپ میکنه!!!
من از فایرفاکس 3.5 استفاده می کنم.
تشکر کنندگان:
(2009-11-16 ساعت 18:51)sam_hash نوشته:  سلام .من از اُپرا 10 استفاده میکنم. نمیدونم چرا وقتی دارم پیامم رو می نویسم حروف میرن تو دل هم. یعنی یک جورهایی روهم می افتن. قبلا این مشکل نبود.
فکر کنم با اینترنت اکسپلورر هم یکبار امتحان کردم همین جوری بود. وقتی پیام رو ارسال میکنم درست میشه
ممنون از رسیدگی

اپرا ۱۰ رو هنوز تست نکردیم. احتمال داره که نتونیم ساپورتش کنیم. مادامی که این مشکل رو بررسی می‌کنیم، شما لطفاً از فایرفاکس یا هم‌خانواده‌هاش استفاده کنید.
تشکر کنندگان:
با سلام

جهت اطلاع
من آخرین ورژن IE رو از ماکروسافت گرفتم خیلی عالی کار می کنه و هیچ مشکلی هم ندارم .
موفق و تندرست باشید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان