کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارتقای نرم‌افزار انجمن
(2009-11-09 ساعت 16:03)Hojjat نوشته:  indmehdi جان. من راستش هنوز علت این رو پیدا نکردم. شما از پاسخ سریع استفاده می‌کنی یا از نقل قول؟ ضمناً از چه برنامه‌ای برای دیدن سایت استفاده می‌کنی؟ (مثلاً Internet Explorer یا Firefox) و چه ورژنی؟

من فعلاً اون سه‌تایی که لینک دادی رو یک دونه‌ای کردم.

وقتي از "پاسخ به مبحث" استفاده مي‌کنم. "نقل قول" مشکلي نداره. درمورد مرورگر هم بايد بگم که از Internet Explorer استفاده ميکنم. فکر ميکنم ورژن 6.آخه من از شرکت ميام توي نت و اينجا امکانات محدوده. البته شايد علتش هم اينترنت اينجا باشه. ما اينجا نميتونيم برنامه نصب کنيم روي سيستم‌هامون. Sad من در يک سازمان مخوف و سري، کار مي‌کنم!!! اگه اين مشکل فقط مال منه، خيلي ناراحتش نباش، چون دليلش همينه.
ممنون.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان: msar
تنها چیزی که به ذهنم می‌رسه اینه که سرعت اینترنت شما کم باشه و دستگاه شما چند بار درخواست بفرسته تا یک بار از سرور اوکی بگیره. البته اینی که گفتم خیلی علمی نیست. Sad

احتمالاً تا وقتی نتونم شرایط شما رو برای خودم مشابه‌سازی کنم نمی‌تونم علت رو بفهمم.
در خصوص این که چیزی نمی‌تونید نصب کنید:

فایرفاکس برای اجرا شدن نیاز به نصب نداره. دنبال Portable Firefox توی گوگل بگردید و از اون برای استفاده از اینترنت استفاده کنید.
تشکر کنندگان: saeedhei ، indmehdi ، msar
به سلامتی پوسته جدید سایت هم بالاخره نهایی و نصب شد. امیدوارم که همه بتونن به سرعت با نمای جدید کنار بیان و از امکانات بیشتر سایت استفاده بهینه بکنن.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، admin ، honareirani ، Lottery_GC ، usa.lover ، saeedhei ، indmehdi ، msar
نمای سایت بسیار زیبا و شیک شده.
امیدوارم خود سایت هم روز به روز بهتر بشه.
ممنون از همه.
سلام حجت جان!
پوسته جدید به نظر من خوبه.اما استفاده از رنگ هایی که تضاد زیادی با هم دارند باعث شده اون حس آرامش قبلی رو نداشته باشه.
با تشکر از شما
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، R.F ، laili ، msar
میشه گفت این ترکیب رنگ کمی سایت رو خشک و جدی کرده.
شاید برای سایتی که آدم ماهی‌ ۱ بار بهش سرمیزنه خوب باشه ولی‌ برای اینجا که خیلی‌ هامون در روز چندین بار بهش سر می‌زنیم و حتی home page بعضیهامون هست زیاد جالب نیست. ( منظورم تاثیر منفی که در طولانی مدت روی من و امثال من میذارس!)
اگه یه ذره هم از رنگهای گرم (مثل نارنجی بالای صفحه) بیشتر استفاده میکردی بهتر بود.

در کل Hojjat عزیز مرسی‌ از زمانی‌ که واسه بهتر شدن سایت میذاری.
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، msar
من خیلی وقت هست که منتظر پوسته جدید بودم...تشکر میکنم از زحمات آقا حجت و ادمین عزیز.
نکته ای که برای سایتهای گفتگو وجود دارد، سادگی پوسته سایت هست که شما رعایت کردید.
پوسته خیلی خوبه من خیلی خوشم اومد فقط بکگراند اگه آبی روشن بود خیلی خوب می شد !!باید آواتارم رو عوض کنم دیگه ! رنگش دیگه مَچ نیست!
هدر سایت هم بسیار زیباست .
ممنون از زحمات بچه ها
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، msar
(2009-11-13 ساعت 16:27)msnazi نوشته:  پوسته جدید به نظر من خوبه.اما استفاده از رنگ هایی که تضاد زیادی با هم دارند باعث شده اون حس آرامش قبلی رو نداشته باشه.
باور کنید در انتخاب رنگ‌های پوسته هیچ نقشی نداشتم! صرفاً از بین پوسته‌های موجود، یکی رو با صلاحدید ادمین انتخاب کردیم و من فارسی‌سازی کردمش. من خودم ظرف چند روز عادت کردم، و بقیه هم احتمالاً همین‌طور خواهند بود.

(2009-11-13 ساعت 17:32)R.F نوشته:  میشه گفت این ترکیب رنگ کمی سایت رو خشک و جدی کرده.
من همین‌قدر از دستم بر می‌اومد. اما اگر حرفی که راع به جدی‌تر شدن زدید حقیقت داشته باشه، بد هم نیست! به هر حال، اگر چه اخیراً بحث‌های انحرافی و گپ و گفت در سایت زیاد شده، اما احتمالاً همه می‌دونیم که این بحث‌ها طبق قوانین سایت مجاز نیست. امیدوارم که سایت جدی‌تر بشه و بحث‌ها به چیزهایی که مهم‌تر هستند گرایش پیدا کنند.

(2009-11-13 ساعت 17:40)usa.lover نوشته:  نکته ای که برای سایتهای گفتگو وجود دارد، سادگی پوسته سایت هست که شما رعایت کردید.
من گرافیست نیستم اما طراح وب هستم. یکی از مهم‌ترین چیزهایی که مد نظر ما بود این بود که پوسته جدید کم‌حجم‌تر و ساده‌تر باشه. چون گرافیست نداشتیم، مجبور شدیم از پوسته‌های موجود یکی رو انتخاب کنیم و نظر شخصی‌ام (که بر مبنای اصول طراحی وب هست) اینه که انتخابمون درست بوده.

(2009-11-13 ساعت 17:41)poorya.poorhosini نوشته:  خيلي خوب شده
ولي كاش تركيب آبي روشن و آبي تيره بود
در ضمن تو بعضي ورودي ها مشكل داره
شماره عضويت ميخواد
در مورد اولی: راستش من هم به اون رنگ‌بندی قبلی سایت احساس تعلق خاطر داشتم اما به هر حال تغییر هم لازمه. پوسته قبلی هنوز از بخش تنظیمات کنترل پنل کاربر قابل استفاده است اما استفاده از اون رو توصیه نمی‌کنیم و احتمالاً به زودی کلاً حذفش کنیم.
در مورد دومی: لطفاً با ذکر مثال دقیق، به من PM بزنید که کجا مشکل دارید. توجه کنید که به احتمال زیاد مشکل ربطی به پوسته نداره و از نرم‌افزاره.

ضمناً رنگ حاشیه سایت که سبز کمرنگ بود به آبی کمرنگ تغییر داده شد (برای تناسب رنگی بهتر) اما برای این که متوجه تغییر بشید باید صفحه رو یکی دو بار Refresh کنید.
سایت قشنگ شده ممنون از زحماتتون .
دوستان برای مشاهده تغییرات از CTRL + F5 استفاده کنند .
ایول خیلی با حال شده سایت
دست همه دست اندرکار ها درد نکنه
اگه یه 50 تا ستاره و یه عقاب هم بالای سایت اضافه کنین میشه عین سایت های gov دولت آمریکا Big Grin
اینجوری که میگی هم بد نیست! اتفاقا کلی جالب میشه!
بک گراند جدید خیلی بهتر هست، ممنون حجت جان.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
تشکر کنندگان: saeedhei ، msar
خیلی پوسته بهتری شده
کمتر چشم رو اذیت میکنه و با کلاس تر شده
خسته نباشی حجت گرامی

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
تشکر کنندگان: saeedhei ، msar
مرسي از اينكه تم و عوض مي كني كه باعث تنوع مي شه
شيك شده اما به نظر من چشم و اذيت مي كنه خيلي كنتراستش بالاست
در ضمن توي سايت 2 تا گرافيست هم داريم اگه كمكي از دست گرافيست ها بر مياد من كه حاضرم Wink
يه چيز جالب اين تغيير دكمه تبريك بودD:
شماره کیس:2010AS000165xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:-2009-4-Aug
کنسولگری:Ankara
تاریخ کارنت شدن :may
تاریخ مصاحبه: 17 june
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه

تشکر کنندگان: R.F ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان